Domov » Zdravie a krása » Super prsia – Naozaj dokážu zväčšiť prsia? [skúsenosť a recenzia]

Môžu tabletky naozaj zväčšiť prsia? Super prsia + štíhla línia (skúsenosť a recenzia)

Tentokrát som sa rozhodla pre vás testovať prírodné kapsule, ktoré by mali zväčšiť a spevniť prsia a okrem toho ešte aj prispieť k štíhlejšej postave. Super prsia sú asi najznámejšie a najpredávanejšie kapsule určené na zväčšenie poprsia na slovenskom a českom trhu.

Zaujímalo ma či naozaj dokážu to čo sľubujú. Nestranná recenzia produktu Super prsia by mala ponúknuť aj priestor na vaše názory a otázky, preto sa kľudne vyjadrite v komentároch pod článkom aké sú i vaše skúsenosti s týmto produktom.

Super-prsia-stihla-linia-foto-z-webu

SUPER PRSIA RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Vyskúšať výživový doplnok Super prsia som sa rozhodla predovšetkým preto lebo sama túžim po peknom, väčšom a pevnom poprsí bez chirurgického zásahu. Hľadala som niečo, čo by pomohlo na rast pŕs bez nutnosti implantátov.

Super prsia recenzia

A prečo som si na recenziu vybrala práve produkt Super prsia? Pretože ženy sa v prieskumoch dostupných na internete k tomuto doplnku stravy vyjadrovali, že po 60 dňoch užívania zaznamenali viditeľné zmeny a to až v 95% prípadov.

Ďalej na rozdiel od už spomenutých implantátov je tento výživový doplnok v dostupnej cene a navyše k baleniu Super prsia kapsúl ponúkajú výrobcovia možnosť zakúpiť si aj krém Super prsia vhodný na vonkajšie použitie, pre urýchlenie a zefektívnenie procesu zväčšenia pŕs. No a okrem toho Super prsia predstavujú naozaj prirodzenú a prírodnú cestu na zväčšenie pŕs.

Tento produkt obsahuje aktívne látky a rastlinné výťažky obsahujúce fytoestrogény. Tie pôsobia veľmi podobne ako estrogény – „ženské hormóny“. Poďme sa tak spoločne pozrieť na to čo mi prišlo a aké výsledky mi to prinieslo.

Čo sú vlastne kapsule Super prsia + štíhla línia zač

Objednala som si 30 kapsulové balenie Super Prsia + štíhla línia a rovno som si ku tomu prihodila aj Super prsia krém (60 ml). Čo sa týka kapsúl, povedala by som, že sú takej strednej veľkosti a neprehĺtajú sa ťažko, nemajú žiadnu výraznú, špecifickú či nepríjemnú chuť.

Krém je v obale s pumpičkou, čo uľahčuje aplikáciu, je bielej farby, nemastný a ľahko roztierateľný, bez výrazných aróm. Odporúčane denné dávkovanie kapsúl Super prsia sú 3 denne.

Výrobca odporúča rozdeliť si ich v priebehu dňa na 3 dávky. Nakoľko ide o prírodný produkt dávka sa nesmie prekročiť.

Aby sa dosiahol čo najlepší a hlavne aj dlhodobý výsledok je potrebné užívať ich dlhšie. Ja som si na začiatok objednala jedno „štartovacie“ balenie s 30 kapsulami, aby som si v prvom rade vyskúšala či mi takýto produkt vyhovuje či tablety nie sú príliš veľké a podobne, spolu s nimi som si objednala aj Super prsia krém. Momentálne už užívam druhé balenie kapsúl.

Zloženie vás poteší

Ako som už viackrát spomenula Super prsia sú prírodným výživovým doplnkom, ich zloženie pozostáva:

Fytoestrogény

Predstavujú látky rastlinného pôvodu. Ich účinky sú podobné ako sú účinky estrogénov, ktoré v ľudskom tele zodpovedajú za sekundárne pohlavné znaky, vývoj pohlavných orgánov (u žien aj rast pŕs).

Saw Palmetto - palma plazivá

Rastie na pobrežiach v Severnej Amerike, má preukázateľné sedatívne, teda ukľudňujúce účinky a v neposlednom rade ide aj o veľmi účinné afrodiziakum. Reguluje hladinu estrogénu v ženskom tele, ovplyvňuje tvorbu prolaktínu, ktorý sa podieľa na množenie buniek prsnej žľazy a prispieva ku zväčšenie prsníkov. Jej pozitívne účinky boli zaznamenané aj v oblasti vypadávania vlasov.

Senovka grécka

Je bylinou veľmi bohatou na vápnik, draslík či železo, okrem toho obsahuje vlákninu a vitamín C. Známa je pre jej účinky tvorby materského mlieka u dojčiacich žien a zväčšenie pŕs. Zrýchľuje metabolizmus čím podporuje trávenie. Má antioxidačné účinky.

Dioskórea huňatá

Je širokospektrálne využiteľná bylina, ktorá predovšetkým „harmonizuje“ hormonálne žľazy, tým vyrovnáva nežiadúce vplyvy iných látok v tele na  hormonálnu sústavu. Okrem toho aj účinne pomáha vyrovnávať sa s hormonálnymi zmenami napríklad počas menopauzy (na menopauzu skvele pomáha aj Feminus – kompletná recenzia TU). 

Fenikel obyčajný

Je bylina, ktorá sa používa na odstránenie nadúvania, povzbudzuje činnosť čriev, zvyšuje tvorbu materského mlieka, udržuje v rovnováhe ženské hormóny. Vyhľadávaný je aj pri menštruačných problémoch a pri hormonálnej nerovnováhe v období menopauzy.

Benedikt lekársky

Známy je tým, že zlepšuje trávenie a podporuje tvorbu žlče, Má dezinfekčné, antibakteriálne a virostaltické účinky. Je zdrojom fytoestrogénov. L-tyrozín je aminokyselina, ktorá zlepšuje koncentráciu pri fyzickej a psychickej námahe a zvyšuje tak celkovú energiu.

Je nevyhnutnou súčasťou veľkej časti bielkovín v ľudskom tele a tiež produkuje dopamín a znižuje chuť do jedla.

Morské riasy Kelp

Sú najbohatším prírodným zdrojom jódu, ten je nutný pre správnu funkciu našej štítnej žľazy. Má tiež pozitívne účinky na trávenie, posilňuje vlasy a spevňuje nechty.

Angelika - ženský ženšen

Má priaznivé účinky pri odstraňovaní gynekologických problémov. Vyrovnáva hladinou estrogénu a stimuluje metabolizmus.

Damiána

Reguluje telesnú hmotnosť a známa je aj ako afrodiziakum.

Srdcovník obyčajný

Znižuje klimakterické ťažkosti a pôsobí sedatívne, čím môže pomôcť pri nespavosti a úzkosti.

Moja skúsenosť so Super prsia - Aké boli účinky?

Skôr ako som začala s testovaním Super prsia + štíhla línia a Super prsia krém som si pozrela aké skúsenosti s produktmi majú iné ženy. Našla som naozaj rôzne názory, u niekoho produkt účinkoval v podstate hneď (približne po týždni) u iných po mesiaci a našli sa aj také názory, že produkt nesplnil očakávanie. 

Snažila som sa nemať od tohto produktu príliš veľké očakávania, aby som potom nebola sklamaná… ale prejdem ku faktom, zatiaľ som užila viac ako 55 kapsúl (čo je približne 19 dní) a približne 2 týždne používam aj krém.

Neviem či sú prsia nejak veľmi viditeľne väčšie, majú skôr krajší, plnší tvar, čo však viem s určitosťou povedať prsia sú pevnejšie, to je pre mňa naozaj prekvapením nakoľko produkt ešte skutočne neužívam veľmi dlho! Na internete som sa dočítala, že ženy vo veku do 30 rokov vidia účinky o niečo málo skôr, no prekvapilo ma, že až tak skoro.

Veľkým plusom, ktorý pri recenzii produktu Super prsia musím vyzdvihnúť je aj zmiernenie bolestí počas menštruácie, v tomto prípade ak sa pre tento produkt rozhodnete, neváhajte mi nechať komentár ako to bolo u vás, po tejto pomerne krátkej dobe si sama nie som istá či za zmiernenie bolestí môžem naozaj vďačiť produktu, ale pevne verím, že áno, nakoľko je to aj jeden z jeho hlavných účinkov, ktoré spozorovali rovnako aj iné ženy.

Ja teda produkt Super prsia hodnotím kladne, prsia sa mi o konfekčnú veľkosť nezväčšili a asi sa ani nezväčšia, ale zmenu je už badať čo je super.

Vedľajšie účinky Super prsia

Tento doplnok na prirodzené zväčšenie pŕs je bez nejakých vedľajších účinkov, ani ja som žiadne nespozorovala a rovnako nikde na internete som sa nedočítala, že by sa niekto na niečo sťažoval. V podstate ak nie ste alergická na niektorú zo zložiek tohto produktu, nie je dôvod sa niečoho obávať.

Produkt Super prsia tak môžeme užívať bez pocitu, že nejakým spôsobom škodíme svojmu telu. Samozrejme, existujú nejaké obmedzenia pre jeho užívanie, avšak to už patrí ku každému doplnku.

Takýmito obmedzeniami konkrétne pre doplnok Super prsia + štíhla línia sú:

  • nie je určený ženám mladším ako 18 rokov
  • a tiež tehotným a dojčiacim ženám
  • a v žiadnom prípade nie je náhradou pestrej stravy.

Pre koho sú Super prsia vhodné?

Odpoveď je jednoduchá pre každú z nás, ktorá má záujem o prirodzené zväčšenie a spevnenie pŕs bez plastickej operácie. Okrem toho je tento produkt vhodný pre ženy, ktoré chcú svojim prsiam vrátiť ich prirodzený tvar, napríklad po ukončení kojenia.

Super prsia sa dokonca môžu kombinovať aj s hormonálnou antikoncepciou (tu sa však doporučuje konzultácia s lekárom).

Podobné výrobky na trhu

Breast Extra

Prípravok Mega prsia má 100% čisté prírodné zloženie s nachádzajú sa v ňom výťažky z rastlín, ktoré majú preukázateľné účinky na rast pŕs. 

Často kladené otázky

Je doplnok Super prsia + štíhla línia vhodný pre každú ženu?

Určite áno, jedinou podmienkou je vek – nad 18 rokov. Pri jeho užívaní som nepocítila žiadne vedľajšie účinky a ani nikto iný.

Prečo Super prsia môžu užívať len dospelé ženy?

Pretože mladšie ženy pomoc s poprsím určite ešte nepotrebujú, pretože prsia sú stále ešte vývine a rastú, tak ako celá pohlavná sústava.

Kedy môžem očakávať prvé účinky doplnku Super prsia?

Prvý efekt by ste mali zaznamenať už do 3 týždňov od začiatku užívania. Samozrejme ako som aj v článku uviedla, je to veľmi individuálne a preto sa na to nedá presne spoľahnúť. Určite ale odporúčam si kúpiť mesačné balenie, aby ste mali istotu.

Sú tabletky Super prsia + štíhla línia a krém Super prsia bezpečné?

Sú. A tom svedčí aj množstvo komentárov od žien, ktoré týmto prípravkom nepripisujú žiadne vedľajšie účinky. To je výsledok mimo iné aj prístupu výrobcu, ktorý k výrobe používa suroviny v najvyššej kvalite a dodržiava prísne pravidlá Správnej výrobnej praxe (GMP).

Môžem tabletky kombinovať s inými prípravkami na prsia?

Áno, aj pokiaľ ide o Super prsia krém – tým podporíte intenzitu účinkov a ich skorší nástup.

Zhodnotenie Super prsia

Výživový doplnok Super prsia + štíhla línia a Super prsia krém, ktoré som pre vás recenzovala mi priniesli za pomerne krátku dobu niekoľko viditeľných pozitív ako je pevnosť pŕs, lepší, plnší tvar a zmiernenie bolestí pri menštruácií. Netreba však zabúdať, že každá sme iná a jedinečná a niekedy sa účinky môžu mierne líšiť a to najmä vo svojej intenzite a ich nástupe.

Musím podotknúť, že Supe prsia + štíhla línia obsahuje fytoestrogény, vďaka ktorým sú ženy – ženami. Mňa osobne produkt zaujal a budem ho užívať ešte dlhšiu dobu a sama som zvedavá, čo ďalšie mi ponúkne.

Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *