Domov » Zdravie a krása » Najlepšie tabletky na zväčšenie a rast pŕs 2024! + Ako zväčšiť objem? Recenzie a skúsenosti

Najlepšie tabletky na zväčšenie a rast pŕs 2024! + Ako zväčšiť objem? Recenzie a skúsenosti

Tieto najlepšie tabletky na rast a zväčšenie pŕs odporúčame:

Víťaz testu

breast extra tabletky na zvacsenie prs
5/5

Overená kvalita

4.5/5

Stredná cesta

4.5/5

Každá žena sa chce vo svojom tele cítiť sebavedomo a komfortne. Čo však robiť v prípade, že to tak nie je a chce zmenu? Riešením nemusí byť hneď invazívny zákrok, napríklad plastická operácia. Plnohodnotne môžu pomôcť aj kvalitné doplnky stravy. Tak ako existujú prípravky pre mužov na zlepšenie ich prirodzenia, rovnako existujú aj rôzne tabletky na objem a zväčšenie pŕs na prírodnej báze. 

V tomto článku sa pozrieme na najlepšie tabletky na zväčšenie a rast pŕs, ktoré vám môžu pomôcť prírodnou cestu. Dozviete sa o ich výhodách, zložení, či sú vhodné práve pre vás a ako dopadli v recenzii

Tak isto odpovieme na otázky čo pomáha na rast pŕs a či je vôbec možné urýchliť ich rast. Treba brať na zreteľ to, že aj v tomto prípade hrá hlavnú rolu genetika. Takže nemôžete očakávať zázraky ale určite je ideálne začať prirodzenou cestou a minimálne spevniť prsia a ak by to nefungovalo (záleží od človeka k človeku) tak v nevyhnutnom prípade siahnuť po zákroku.

Najlepšie tabletky na rast a zväčšenie pŕs na základe testu

Najlepšie tabletky na zväčšenie pŕs

Hodnotenie

Najlepšia ponuka

BREASTEXTRA+

DECOFEMM

FABULOUS BREAST

DECOLEN FORTE

MAMMAMIA

NAJLEPŠIE TABLETKY NA RAST A OBJEM PŔS RECENZIE - OBSAH ČLÁNKU

Najlepšie tabletky na zväčšenie pŕs recenzie a skúsenosti

Výživový doplnok BreastEXTRA+ vám ponúka kvalitné zloženie plné prírodných látok, ktoré vám pomôžu s prirodzeným zväčšením pŕs – najlepší prípravok na zväčšenie pŕs. Pravidelné užívanie doplnku navyše spôsobí pružnejšiu a hebkejšiu pokožku. Zaujímavosťou je aj to, že spoločnosť počas deviatich rokov pôsobenia zachránila už viac ako 10 000 žien pred plastikou pŕs. V zložení produktu nájdete jam čínsky, extrakt z feniklu, kolagén či extrakt zo senovky gréckej

Práve jam čínsky je dôležitou látkou pre ženy, pretože môže pomôcť zmierniť niektoré príznaky menopauzy, nakoľko zlepšuje hladiny estrogénov. V zložení sa nachádza tiež extrakt z angeliky čínskej, ktorá sa ako rastlinný liek používa už viac ako 2000 rokov. Najväčší úžitok z tohto extraktu môžu mať ženy po pôrode alebo počas predmenštruačného syndrómu.

V jednom balení BreastEXTRA+ nájdete 30 tabliet, pričom denná odporúčaná dávka je 2x denne po dve kapsule. Tak vám balenie vydrží jeden týždeň. Ak sa teda pýtate, čo pomáha na rast pŕs, tak tento doplnok je tou správnou voľbou. Nie nadarmo vyhral prvé miesto v našom teste najlepších prírodných tabletiek na zväčšenie pŕs.

Výživový doplnok na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+ môžete zakúpiť už od 14,90 €.

Decofemm Beauty Breast

Decofemm Beauty Breast sú tabletky na prsia, ktoré pomáhajú zväčšiť objem a rast prsníkov. Podľa niektorých recenzií produktu, obsahuje bylinné zložky, ktoré majú estrogenické účinky a môžu stimulovať rast tkaniva prsníkov.

Ide o čisto prírodný produkt, ktorý je riadne notifikovaný na ÚVZSR a aj má certifikát zdravotnej bezpečenosti. Obsahuje klasické látky ako angelika, fenikel, saw palmetto a senoivku grécku. Dávkovanie je jednoduché, stačí 2 kapsule zapiť pohárom vody – 2 x denne. Ak chcete však spozorovať výsledky, odporúčame si zaobstarať trojmesačné balenie.

Je dôležité si uvedomiť, že každý jednotlivý človek má svoje vlastné preferencie a krása sa skrýva v rôznorodosti. Ak Vás trápi neistota v súvislosti s veľkosťou Vašich prsníkov, môže Vám pomôcť hovoriť s odborníkom na zdravie alebo s kozmetickým chirurgom, ktorý môže poskytnúť relevantné informácie a poradenstvo ohľadom rôznych možností.

Tabletky na objem pŕs Fabulous Breasts CC majú za úlohu zabezpečiť podporu prirodzeného rastu pŕs a prispieva k zdraviu prsného tkaniva. Ide o neinvazívne riešenie, pretože produkt obsahuje len prírodné látky, ktoré vám z dlhodobého hľadiska môžu pomôcť. V zložení nájdete naturálne zložky ako Serenoa repens, vápnik, kmín rímsky, fenikel alebo Benedikt lekársky

Napríklad už spomínaná Serenoa repens, inak nazývaná aj Saw Palmetto, môže okrem podpory prsníkov prispieť aj na zlepšenie stavu vašich vlasov. Zistilo sa, že jej výťažok inhibuje 5-alfa reduktázu v pokožke hlavy, čím zabraňuje premene testosterónu na DHT. Taktiež bolo preukázané, že Saw Palmetto interaguje s estrogenovými receptormi a môže podporiť hormonálnu rovnováhu počas menopauzy.

Výhodou je, že výsledky užívania týchto tabletiek na spevnenie a rast pŕs by ste mali vidieť už po prvom mesiaci užívania produktu Fabulous Breasts CC. Pamätajte však, že každý človek je iný, preto sa aj výsledky môžu líšiť. V jednom balení nájdete 90 tabliet, pričom denne by ste mali užiť 3 tabletky. 

Doplnok stravy Fabulous Breasts CC môžete zakúpiť už od 39 €.

Decolen Forte predstavuje plnohodnotnú podporu pre plnosť, pevnosť a zdravie ženského poprsia. Produkt bol vytvorený na prírodnej báze, takže obsahuje len čisto naturálne zložky. Medzi ne patrí napríklad extrakt z hroznových jadierok, chmeľ otáčavý či extrakt z ľanu siateho. Ten poskytuje dostatočné množstvo bielkovín, vlákniny, omega-3 mastných kyselín a niekoľko dôležitých vitamínov a minerálov.

Okrem toho ľan siaty môže pomôcť regulovať vašu hmotnosť. Je to pravdepodobne preto, že rozpustná vláknina spomaľuje trávenie a zvyšuje pocit sýtosti, čo môže byť užitočné najmä vtedy, keď sa snažíte schudnúť. Taktiež môže znížiť hladinu cholesterolu – aj to môže byť spôsobené vlákninou, ktorá sa pred vylúčením z tela viaže na žlčové soli. Aby sa tieto soli doplnili, cholesterol sa z krvi stiahne do pečene, čo vedie k jeho nižšej hladine.

Decolen Forte má tiež pozitívne účinky na vzhľad a kvalitu vašej pokožky. Odporúčaná denná dávka je jedna tableta, pričom v balení sa nachádza 60 tabliet, takže vám vydrží 2 mesiace. 

Výživový doplnok vo forme tabliet Decolen Forte si môžete zakúpiť už od 31,09 €.

Tabletky na zväčšenie pŕs od značky MammaMia vám ponúkajú patentovanú zmes ingrediencií, ktoré zabezpečujú komplexnú starostlivosť o prsia. Produkt bol špeciálne vytvorený tak, aby pomohol pri podpore zdravia prsníkov a jeho správneho vývoja. Dobrou správou je, že tabletky MammaMia poskytujú riešenie v podobe prirodzeného zväčšenia a spevnenia pŕs.

V zložení sa nachádzajú prírodné látky ako senovka grécka, L-tyrozín, chmeľ alebo Saw Palmetto. L-tyrozín pomáha produkovať melanin, pigment zodpovedný za farbu vlasov a pokožky. Okrem toho pomáha pri činnosti orgánov zodpovedných za tvorbu a reguláciu hormónov vrátane nadobličiek, štítnej žľazy a hypofýzy, pričom sa podieľa na štruktúre takmer všetkých bielkovín v tele. 

Pre podporu zdravého vývoja vašich prsníkov stačí denne užívať len jednu tabletku. Ideálne po jedle alebo pred spaním. Je však potrebné pamätať na to, že pre čo najlepšie výsledky musíte produkt užívať naozaj dôsledne a pravidelne. V jednom balení MammaMia sa nachádza 60 tabliet, takže vám vydrží 2 mesiace.

Doplnok stravy na podporu zdravia pŕs MammaMia si môžete zakúpiť už od 25,90 €.

Ako fungujú prášky na zväčšenie pŕs?

Tabletky na zväčšenie prsníkov sú jedným z najvyhľadávanejších produktov na trhu kozmetiky a krásy. Aj keď môžu ponúkať množstvo výhod pre tých, ktorí sú neistí alebo nespokojní s veľkosťou svojich pŕs, stále sa kladie otázka – ako tieto tabletky vlastne fungujú?

Všeobecne sa predpokladá, že tieto tabletky fungujú tým, že obsahujú rôzne bylinné zložky, ktoré majú estrogenické účinky a môžu stimulovať rast tkaniva prsníkov. Niektoré zložky sú známe svojimi schopnosťami zlepšiť krvný obeh a podporiť zdravý hormonálny systém. To môže viesť k rastu prsníkov a zlepšeniu ich celkového vzhľadu.

Avšak, účinnosť týchto prípravkov nie je vždy preukázaná a môže sa líšiť v závislosti od rôznych faktorov, ako sú genetika, vek, stav zdravia a ďalšie. Niektoré produkty môžu uvádzať určité časové rámce pre očakávanie výsledkov, ale mali by ste si uvedomiť, že výsledky sa môžu líšiť a nie sú zaručené.

Okrem toho, existujú aj rôzne spôsoby, ako si udržať zdravie a zlepšiť vzhľad prsníkov, ako napríklad cvičenie, zdravá výživa a správna starostlivosť o pokožku. Niektoré potraviny obsahujúce fytoestrogény, ako sú sójové produkty alebo celozrnné potraviny, môžu byť prospešné pre zdravie pŕs. Tiež môžete použiť kozmetické výrobky, ako sú napríklad krémy a gély, ktoré zvyšujú pevnosť a elasticitu pokožky.

Ktoré prírodné látky pomáhajú na rast pŕs?

Fenikel

Fenikel je známy ako aromatická kulinárska bylina a liečivá rastlina. Jeho výhodou je, že napriek nízkemu obsahu kalórií je naozaj plný živín. Je dobrým zdrojom vitamínu C, ktorý v tele pôsobí ako antioxidant a chráni organizmus pred poškodením buniek. Taktiež obsahuje minerál mangán, ktorý je dôležitý pre aktiváciu enzýmov, metabolizmu, ochranu buniek, vývoj kostí, reguláciu hladiny cukru v krvi a hojenie. 

Serenoa repens

Serenoa repens, inak známa ako Saw Palmetto, sa často používa na liečbu zväčšenej prostaty, zlepšenie funkcie močových ciest a zlepšenie rastu vlasov. Podobne ako u mužov, aj u žien pôsobí Saw Palmetto na androgénnu alopéciu (plešatenie). Keď je hladina DHT (dihydrotestosterónu) v tele vysoká, zmenšuje vlasové folikuly na pokožke hlavy a spôsobuje vypadávanie vlasov a mnohé iné problémy.

Kapsuly Serenoa repens tak pôsobia ako blokátory DHT. Zastavujú činnosť 5-alfa reduktázy v pokožke hlavy, ktorá premieňa testosterón na DHT. Tým pádom ide o skvelý doplnok na zvýšenie fázy rastu vlasového cyklu. 

Chmeľ

Chmeľ je kvet, ktorý sa bežne používa na výrobu piva. Avšak flavonoid v chmeli nazývaný xanthohumol má vlastnosti, ktoré môžu pomôcť uvoľniť cievy a zlepšiť krvný obeh. Chmeľový extrakt aj jeho zložka 8-prenylnaringenin zlepšili príznaky menopauzy a kvalitu života v troch klinických štúdiách na viac ako 200 ženách. 

Hydrolizovaný kolagén

Po 30. roku života sa prirodzene znižuje množstvo kolagénu v tele, čo môže mať za následok jemnejšiu pokožku a stratu pevnosti prsníkov. Hydrolizovaný kolagén môže byť účinným spôsobom, ako prevencie týchto problémov, keďže jeho pravidelné užívanie môže podporiť tvorbu nového kolagénu v tele a zlepšiť vzhľad a pevnosť pokožky vrátane prsníkov.

Senovka grécka

Senovka grécka je bylina dlhodobo používaná v alternatívnej medicíne. Je bežnou súčasťou indických jedál a často sa užíva ako doplnok stravy. Niektoré zlúčeniny obsiahnuté v senovke gréckej môžu zmierňovať bolesť, vrátane bolesti spôsobenej menštruačnými kŕčmi. Štúdia z roku 2014 na 101 ženách publikovaná v časopise Journal of Reproduction & Fertility zistila, že tie, ktoré užívali 900 miligramov prášku zo semien senovky gréckej počas každého z prvých troch dní menštruácie, zaznamenali výrazne väčšie zníženie menštruačných bolestí ako skupina užívajúca placebo.

Suplementácia senovky gréckej znížila aj ďalšie menštruačné príznaky vrátane bolesti hlavy, nevoľnosti, zvracania, mdlob či únavy.

Angelika čínska

Angelika čínska (Angelica sinensis) sa tradične používa v čínskej medicíne na podporu ženského reprodukčného zdravia. Obsahuje fytoestrogény, ktoré sa predpokladajú, že môžu stimulovať rast tkaniva prsníkov a zlepšiť ich celkový vzhľad. Avšak, účinnosť Angeliky čínskej na zväčšenie alebo rast prsníkov nie je dostatočne preukázaná a môže sa líšiť v závislosti od individuálnych faktorov.

Aké sú malé prsia?

Samotná veľkosť prsníkov nie je kritériom krásy alebo príťažlivosti. Čo môžeme považovať za malé prsia, je subjektívne a závisí od mnohých faktorov, ako je vek, genetika, zdravotný stav a osobné preferencie. Napriek tomu, ak má niekto pocit, že má malé prsia a trápi ho to, môže sa poradiť s odborníkom na zdravie alebo kozmetickým chirurgom, ktorý môže poskytnúť relevantné informácie o rôznych možnostiach zväčšenia prsníkov.

Je však dôležité si uvedomiť, že krása nie je závislá od veľkosti prsníkov. Každý jednotlivý človek má svoje vlastné krásne rysy, a to nielen na fyzickej, ale aj na emocionálnej a intelektuálnej úrovni. Krása prichádza zvnútra a odzrkadľuje sa v prejavoch osobnosti a charakteru.

Napriek tomu, že média a kultúra často propagujú idealizované predstavy o kráse a telovej výbave, dôležité je nájsť svoju vlastnú cestu k sebavedomiu a prijať svoje telo také, aké je. Byť sám sebou a milovať svoje telo, vrátane svojich prsníkov, môže byť veľmi oslobodzujúce a pozitívne ovplyvniť sebavedomie a psychické zdravie.

Sú tabletky na prsia bezpečné?

Otázka bezpečnosti prírodných tabletkách na rast, zväčšenie a spevnenie prsníkov je častá medzi ženami, ktoré hľadajú rôzne spôsoby, ako zlepšiť vzhľad svojich pŕs. Je dôležité si uvedomiť, že prírodné tabletky môžu byť menej invazívne ako niektoré chirurgické zákroky, avšak nie sú vždy zaručenou a bezpečnou voľbou.

Niektoré prírodné tabletky môžu obsahovať bylinné zložky, ktoré majú účinky podobné estrogénu a môžu pomôcť stimulovať rast tkaniva prsníkov.  Avšak, tieto tabletky môžu mať aj vedľajšie účinky a riziká, ktoré by ste si mali uvedomiť pred užívaním.

Pri výbere prírodných tabletky na zväčšenie a spevnenie prsníkov by ste mali zvážiť množstvo faktorov, ako sú vaše individuálne zdravotné problémy, genetická predispozícia, vek a stav zdravia.

Čo ovplyvňuje tvar a veľkosť pŕs?

 1. Genetické faktory: Veľkosť a tvar prsníkov sú určené geneticky a závisia od faktorov, ako sú veľkosť rodiny, vek matky pri narodení dieťaťa a hormonálna aktivita.

 2. Hormonálne zmeny: Hormóny ovplyvňujú vývoj prsníkov počas puberty, menštruácie a tehotenstva. Estrogény stimulujú rast tkaniva prsníkov, zatiaľ čo iné hormóny, ako sú progesterón a prolaktín, ovplyvňujú ich tvar a funkciu.

 3. Vek: S vekom sa mení štruktúra prsníkov, čo môže ovplyvniť ich veľkosť a pevnosť. Po menopauze klesá hladina estrogénu a dochádza k atrofii tkaniva prsníkov, čo môže viesť k strate objemu a pevnosti.

 4. Váha: Zmeny vo váhe môžu ovplyvniť veľkosť a tvar prsníkov. Rýchla strata hmotnosti môže viesť k strate objemu prsníkov, zatiaľ čo pri nadváhe môže dôjsť k ich zväčšeniu.

 5. Športová aktivita: Niektoré športy, ako napríklad beh alebo aerobik, môžu pomôcť zlepšiť pevnosť a tvar prsníkov tým, že stimulujú svalové tkanivo a zlepšujú prietok krvi v oblasti.

 6. Zdravotné problémy: Niektoré zdravotné problémy, ako napríklad hormonálne poruchy alebo nádory, môžu ovplyvniť veľkosť a tvar prsníkov. Okrem toho, niektoré lieky a chemoterapia môžu mať vedľajšie účinky, ktoré ovplyvňujú tkanivo prsníkov.

Ako zväčšiť a spevniť prsia prirodzeným spôsobom?

Existuje niekoľko spôsobov, ako zväčšiť prsia prirodzeným spôsobom, avšak výsledky môžu byť individuálne a nemusia byť vždy zaručené. Tu je niekoľko možností:

 1. Cvičenie: Cvičenie môže pomôcť zlepšiť pevnosť a tvar prsníkov tým, že stimuluje svalové tkanivo v oblasti. Niektoré cviky, ako napríklad kliky, môžu byť účinné pri posilňovaní svalov prsníkov.

 2. Zdravá strava: Zdravá strava, ktorá obsahuje potraviny bohaté na bielkoviny, vitamíny a minerály, môže pomôcť pri raste a regenerácii tkaniva prsníkov. Potraviny obsahujúce fytoestrogény, ako sú sójové výrobky, by mali byť konzumované s mierou.

 3. Masáže: Masáže prsníkov môžu zlepšiť prietok krvi v oblasti a podporiť tvorbu nového tkaniva. Jemné kruhové pohyby v oblasti prsníkov môžu byť účinné pri zväčšovaní a spevňovaní prsníkov.

 4. Bylinky: Niektoré byliny môžu mať účinky podobné estrogénu ako sme už spomínali vyššie.

 5. Správna podprsenka: Nosenie správnej podprsenky môže pomôcť podporiť prsia a zlepšiť ich tvar. Podprsenka by mala sedieť dobre a podporovať prsia, ale zároveň by nemala byť príliš tesná.

 6. Vyhýbanie sa fajčeniu a alkoholu: Fajčenie a nadmerné pitie alkoholu môže ovplyvniť hladiny estrogénu v tele a môže mať negatívny vplyv na veľkosť a tvar prsníkov.

FAQ - často kladené otázky

Niektoré tabletky obsahujú bylinné zložky, ktoré majú estrogenické účinky a môžu stimulovať rast tkaniva prsníkov.

Ako každý liek alebo doplnok, aj tabletky na zväčšenie prsníkov môžu byť spojené s určitými rizikami a vedľajšími účinkami. Predtým, ako začnete užívať akékoľvek lieky alebo doplnky, je dôležité sa poradiť s odborníkom na zdravie a zvážiť všetky riziká a výhody.

Účinky užívania tabletiek na zväčšenie prsníkov môžu byť individuálne a môžu sa líšiť v závislosti od rôznych faktorov, ako sú genetika, vek, stav zdravia a ďalšie. Preto nie je možné presne určiť, ako dlho to bude trvať. Niektoré produkty môžu uvádzať určité časové rámce pre očakávanie výsledkov, ale mali by ste si uvedomiť, že výsledky sa môžu líšiť a nie sú zaručené.

Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *