Domov » Zdravie a krása » Zerex – Predražený doplnok na podporu erekcie? (skúsenosť a recenzia)

Zerex - Predražený doplnok na podporu erekcie? (recenzia a skúsenosti)

Zerex-tabletky-na-potenciu

Na trhu existuje naozaj veľké množstvo produktov, ktoré pomáhajú s “mužskými problémami”. Žiaľ, väčšina mužov príde vo svojom živote do bodu, kedy to tam dole jednoducho nefunguje. V takom prípade môže pomôcť doplnok na podporu erekcie Zerex. Nazývaný je aj viagra bez lekárskeho predpisu.

V dnešnom článku vám Zerex predstavíme a povieme vám o jeho účinkoch, výhodách a pre koho je vhodný. Poďme si prejsť kompletnú recenzie na Zerex a hlavne si predstavíme moje skúsenosti, keďže som produkt aj sám otestoval.

Zerex sa umiestnil aj v našom rebríčku najlepších doplnkov na podporu erekcie.

V skratke - to najdôležitejšie

  • viacero druhov produktov, podľa toho čo presne potrebujete
  • čisto prírodné zloženie
  • zlepšuje erekciu a predlžuje dĺžku pohlavného styku
  • tabletky sa ľahko prehĺtajú
  • tabletky je možné užívať dlhodobo
  • na adresu vám príde diskrétne balenie, z ktorého nie je možne zistiť, že ide o tabletky na erekciu

ZEREX RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Zerex - špičkový doplnok na podporu erekcie

Zerex je značka doplnkov výživy, ktorá pomáha nielen v oblasti intimity. V ich ponuke nájdete veľké množstvo vitamínov, minerálov či doplnkov výživy na zvládanie stresu, duševnú pohodu, potenciu alebo spaľovanie tukov

Všetky doplnky sú vyrobené v Európskej Únií, pričom disponujú certifikátom vydaným Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej Republiky

V tejto recenzií sa pozrieme na produkty na podporu erekcie – Zerex, ktorý zlepšuje erekciu, zvyšuje testosterón a tým aj chuť na sexuálny styk. 

Jeho zloženie je čisto prírodné, čo v spoločnosti považujú za svoju hlavnú výhody. Výhodou je, že vďaka zloženiu vám tak nehrozia žiadne vedľajšie účinky. 

Rozdelenie produktov Zerex

Ako sme spomínali už vyššie, spoločnosť Zerex sa zameriava na výrobu kvalitných doplnkov výživy. Väčšina ľudí ich pozná pravdepodobne vďaka doplnkom na podporu erekcie. Každý má svoj názov a vzájomne sa od seba odlišujú. Poďme si ich rozpísať nižšie.

Zerex Klasik

Ako už názov napovedá, Zerex Klasik je z rady doplnkov podporujúcich erekciu patrí medzi klasiku. Jeho hlavnou úlohou je podporiť libido a zvýšiť chuť na sex

Okrem toho zvyšuje úroveň energie a vitality. Rovnako ako všetky produkty Zerex, aj Klasik má čisto prírodné zloženie. V ňom nájdete Kotvičník zemný, Macu Peruánsku, L-arginín a Ginkgo Biloba. Ich kombinácia blahodárne pôsobí na prekrvenie celého tela, čím sa dosiahne kvalitnejšia a dlhšia erekcia. 

Denná odporúčaná dávka je 1 tableta 60 minút pred pohlavným stykom.

Aké sú hlavné účinky Zerex Classic

Zerex Klasik Plus - vylepšená verzia

Zerex Klasik Plus je o niečo silnejší doplnok ako predošlá verzia Klasik. Vďaka koncentrovanejšiemu zloženiu prináša rýchly nástup účinkov a kvalitnejšiu erekciu

V zložení nájdete čisto prírodné látky Kotvičník zemný, Macu Peruánsku, L-arginín, L-citrulín a Ginkgo Biloba. Tie priaznivo pôsobia na hladinu testosterónu, prekrvenie svalstva či sexuálnu túžbu a celkový výkon. 

Odporúčaná denná dávka sú 3 tablety približne 60 minút pred pohlavným stykom – ideálne na prázdny žalúdok.

Aké sú hlavné účinky Zerex Classic Plus

Zerex Extralong - na dlhodobé užívanie

Produkt Zerex Extralong je určený primárne pre mužov, ktorí majú problém s predčasnou ejakuláciou. Zloženie je založené na rovnakom základe ako produkt Klasik, avšak Extralong je obohatený aj o prírodné látky ženšen kórejský a zinok

Vďaka tomu môžete dosiahnuť dlhší a kvalitnejší pohlavný styk. Dávkovanie je nasledovné: 1 kapsula cca jednu hodinu pred pohlavným stykom. Ide však o dlhodobé užívanie, preto výsledky nemožno očakávať už po prvej tabletke. 

Aké sú hlavné účinky Zerex Extralong

Zerex Shot

Opäť ide o vysokokoncentrovaný produkt od spoločnosti Zerex. Tento výživový doplnok však nie je vo forme tabliet, ale nápoja. Vďaka užívanie dosiahnete reálne posilnenie erekcie a výdrže.

V zložení Zerexu Shot nájdete extrakty z látok ako Kotvičník zemný, Kórejský ženšen, Maca peruánska, čierne korenie a zinok. Výhodou je, že všetky produkty Zerex sú vhodné pre vegánov. 

Odporúčané dávkovanie je 1 fľaštička 60 minút pred pohlavným stykom. Skvelý pomocník, ktorý len vypijete vyhodíte a do pár minúť môžete ísť na vec. Treba však dodať že po otvorení je ideálne ho rovno vypiť, aby nedošlo k znehodnoteniu.

Aké sú hlavné účinky Zerexu shot

Čo sa nachádza v zložení?

Tabletky Zerex sú vďaka svojmu zloženiu naozaj bezpečné a kvalitné, pričom si ich pochvaľuje množstvo spokojných zákazníkov. Nižšie si predstavíme jednotlivé zložky a povieme vám o množstve výhod, ktoré ponúkajú.

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris, inak nazývaný aj kotvičník zemný, je bylina z ajurvédy, ktorá pozitívne vplýva na mužské zdravie a celkovú vitalitu. Ide o doplnok výživy, ktorý podporuje libido, má skvelé účinky na kardiovaskulárne zdravie a zvyšuje testosterón.

Schisandra chinensis

Schisandra sa v tradičnej čínskej medicíne dlhodobo používa na liečbu kašľa, žalúdočných problémov či ako tonikum na zlepšenie a podporu vitality. Okrem toho môže mať adaptogénne vlastnosti, čo znamená, že dokáže pomôcť telu odolávať úzkosti a stresu. Navyše posilňuje obranyschopnosť organizmu voči chorobám.

Maca

Podobne ako Schisandra, aj Maca adaptogénna bylina, ktorá pomáha telu zvládať environmentálny stres. Táto rastlina má afrodiziakálne vlastnosti, pričom vám nijako neovplyvní hladinu hormónov v tele. Pravidelné užívanie macy podporuje náladu a pomáha pri zvyšovaní energie

Ženšen

Ženšen je známy pre najmä pre svoje antioxidačné a protizápalové účinky. Taktiež pomáha regulovať hladinu cukru v krvi, posilňuje imunitný systém a zmierňuje príznaky erektilnej dysfunkcie. Ženšen môže okrem toho podporovať uvoľňovanie oxidu dusnatého, čo vyvoláva erekciu uvoľnením hladkých svalov penisu.  

Vitamíny skupiny B

Vitamíny skupiny B zohrávajú dôležitú úlohu pri udržiavaní kvalitného zdravia a duševnej pohody. Tieto vitamíny majú priamy vplyv na hladinu energie, funkciu mozgu a metabolizmus buniek. Komplex vitamínov B taktiež podporuje chuť do jedla, zvyšuje sexuálny apetít a zlepšuje trávenie. 

Pestrec Mariánsky

Pestrec Mariánsky rastlinný liek získaný z rastliny známej ako Silybum Marianum. Má antioxidačné, antivírusové a protizápalové vlastnosti. Výhodou je, že pomáha prekrviť oblasť genitálií, no používa sa aj ako doplnková liečba rôznych chorôb vrátane ochorení pečene, rakoviny a cukrovky.

L-citrulín

Táto aminokyselina zvyšuje produkciu oxidu dusnatého v tele. Ten pomáha uvoľniť tepny, vďaka čomu sa zlepší prietok krvi v celom tele. To spôsobí nepomerne kvalitnejšiu a lepšiu erekciu, pričom dochádza aj k jej rýchlejšiemu nástupu. 

L-lyzín

L-lyzín je jednou z deviatich esenciálnych aminokyselín. Je zodpovedný za množstvo metabolických procesov. Podporuje prekrvenie penisu, vďaka čomu zlepšuje erekciu a dĺžku jej trvania

Zerex a jeho účinky

Vďaka kvalitnému zloženiu vám Zerex efektívne pomôže s prekrvením penisu a nástupu erekcie. Taktiež je vhodný pre mužov, ktorí majú problémy s predčasnou ejakuláciou. Doplnky výživy Zerex pomáhajú aj pri zvýšení hladiny testosterónu, vďaka čomu sa zvyšuje aj sexuálna energia. 

Hrozia nežiaduce účinky?

Azda najväčšou výhodou Zerexu je to, že v jeho zložení sa nenachádzajú žiadne chemikálie ani ďalšie umelé látky. Do svojho tela dávate len čisto prírodné látky, vďaka čomu sa znižuje riziko vedľajších účinkov na absolútne minimum.

Ako prebieha doručenie?

Je to veľmi jednoduché – na eshope Zerexu si naklikáte vhodné produkty – ak sa prihlásite do newsletteru získate zľavy na produkty. Následne len vyberiete dopravu a zaplatíte – ideálne vopred.

Objednal som si produkty Zerex v pracovný deň do obeda. To čo ma prekvapilo bolo, že balíček prišiel už na druhý deň. Príde vám klasické prepravné vrecko, kde je uvedená len firma, takže nie je možné zistiť o aké produkty ide. 

Takže celé dodanie je veľmi diskrétne, dokonca aj krabičky sú v rozumnej veľkosti, takže ich pokojne schováte do dlane, prípadne uskladníte tam, kde to potrebujete.

Dávkovanie Zerexu

Pamätajte, že pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov je potrebné Zerex užívať dlhodobo a pravidelne. Odporúčaná denná dávka je stanovená na jednu tabletu minimálne hodinu pred pohlavným stykom. V prípade potreby je možné užiť aj 2 tablety, avšak ide o maximálnu dennú dávku. Doplnok výživy určite neužívajte s alkoholickými nápojmi.

Pre koho je Zerex vhodný?

Zerex je najvhodnejší pre starších mužov a seniorov, ktorí majú problémy s erekciou a chceli by to zmeniť. Vďaka čistému zloženiu pomáha s prekrvením ciev, takže svojim zákazníkom naozaj pomáha s ich problémami. Zerex je taktiež vhodný aj pre mladších mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon. Užívať ho môžu aj vegáni.

Zerex alebo eJoy?

Značka eJoy predstavuje pre Zerex veľkú konkurenciu. Potvrdzujú to však aj účinky samotného produktu eJoy? Nemyslíme si. Zerex jednoducho patrí medzi špičku vo svojom obore, ponúkajú kvalitné výrobky, majú skvelú podporu a naozaj širokú ponuku rôznych doplnkov výživy. Najlepšie však spravíte, ak si vyskúšate oba produkty, a zistíte, čo je pre vás lepšie. 

Avšak odporúčam vyskúšať oboje tabletky na podporu erekcie a a uvidíte, čo bude pre Vás to pravé. Každému sedí niečo iné a v zložení sú na tom veľmi podobne. 

Zerex cena

Cena jednotlivých produktov sa od seba líši. Poďme teda postupne.

  • Zerex Klasik (12 kapsúl) = 29,90 €
  • Zerex Klasik Plus (36 kapsúl) = 38,00 €
  • Zerex Shot (balenie 5 kusov) = 28,90 €
  • Zerex Extralong (12 kapsúl) = 34,00 €

Skúsenosti so Zerexom

Môžem potvrdiť, že všetky produkty od spoločnosti Zerex hravo spĺňajú svoju funkciu a všetky sľubované benefity sa dostavili. Vďaka Zerexu má muž naozaj lepší a dlhší pohlavný styk, kvalitnejšiu erekciu a zvýšené libido

Nástup účinkov môže byť u každého odlišný, avšak vo všeobecnosti sa dostavia do jednej hodiny od užitia. Záleží samozrejme od zdravotného stavu, veku a hĺbke sexuálneho problému.

Primárne sa však využívajú na podporu erekcie – pričom môžem aj ja potvrdiť, fungovalo to. Netreba však čakať prehnané účinky ako predĺženie penisu a podobne – nič také neexistuje. 

Podobné doplnky na trhu

Primulus

Skvelý český výrobok na celkovú vitalitu muža a zvýšenie testosterónu za skvelú cenu. Primulus sme už testovali.

Amarex

Ide o ďalší kvalitný doplnok stravy, ktorý aktívne podporuje erekciu. Podobne ako ostatné voľne dostupné produkty, aj Amarex obsahuje len čisto prírodné zloženie. 

Proerecta Klasik

Proerecta je jedným z najlepších a najužívanejších doplnkov na podporu erekcie. Podporuje mužské libido a stimuluje tvorbu testosterónu, pričom nástup účinku prichádza do jednej hodiny.

Často kladené otázky

Produkt by síce ženám pravdepodobne nespôsobil žiadne negatívne účinky, no primárne je určený pre mužov. Nemáme teda žiadnu reálnu skúsenosť od ženy.

Určite nie. Pokiaľ chce mať muž kvalitnú erekciu, musí dodržiavať základné zásady zdravého životného štýlu, preto sa v žiadnom prípade neodporúča alkohol užívať.

Dobrou správou je, že výživový doplnok Zerex môžete získať bez lekárskeho predpisu. Je to spôsobené čisto prírodným zložením. 

Zhrnutie a moj názor na Zerex

Doplnky výživy firmy Zerex ponúkajú tú najvyššiu kvalitu na našom trhu. Vďaka prírodnému zloženiu sa nemusíte báť vedľajších účinkov. Oproti konkurencii sú jednoducho omnoho ďalej, či už vďaka kvalitnej webstránke, skvelej podpore alebo samotným produktom na podporu erekcie. 

Nie je sa preto čomu čudovať, že Zerex patrí medzi najlepšie tabletky na erekciu. Počas doby užívania som nespozoroval žiadne nežiadúce ani vedľajšie účinky – vďaka čisto prírodnému zloženiu. Taktiež môžem potvrdiť aj sľubované účinky – zlepšenie erekcie, zvýšená energia a chuť na sex. 

Ako som spomenul už vyššie, určite neočakávajte zázračné účinky ako zväčšenie penisu a podobne. Nič také neexistuje.

Na záver môžem zhodnotiť, že produkty na podporu erekcie Zerex dopadli v našej recenzii veľmi dobre a ak vás trápi problém s erekciou, mohla by to byť aj pre vás ta správna voľba.

Norbert Skoupa
Norbert Skoupa

Volám sa Norbert Skoupa a mojou najväčšou vášňou je písanie a hudba. Venujem sa copywritingu, hudobnej žurnalistike a občas aj prekladám. Mimo písania tvorím vlastnú hudbu, aktívne športujem a čítam knihy. Som zakladateľom knižného Instagramu a online magazínu Moderný Čitateľ, kde píšem o knihách a literárnom svete.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *