Domov » Testy a recenzie » Zdravé stravovanie – Najkvalitnejšia krabičková diéta? [skúsenosti a recenzia]

Zdravé stravovanie - Najlepšia krabičková diéta na trhu? (recenzie a skúsenosti)

Krabičková diéta je veľmi obľúbeným druhom diéty a stravovania, ktorá sa hodí pre tých, ktorí chcú schudnúť, pribrať, nabrať svaly alebo sa len stravovať zdravo a vyvážene. Pokiaľ sa chcete cítiť celoročne dobre a fit, tak vám odporúčam krabičkovú diétu Zdravestravovanie.sk vyskúšať.

Krabičkové diéty môžu byť chutné, čo si veľa ľudí nemyslí. Intuitívne som si vybral firmu Zdravé stravovanie a mesiac som skúšal ich krabičky. Súčasťou je aj vstupné a výstupné meranie In Body, ktoré pomôže zistiť výsledky a môžete tak porovnať zmeny.

Aká je vlastne krabičková diéta od Zdravestravovanie.sk? Naozaj môže byť chutná? Aké jedlá a programy ponúka? Aká je moja skúsenosť s krabičkovou diétou Zdravé stravovanie? Všetko potrebné sa dozviete v kompletnej recenzii.

ZDRAVÉ STRAVOVANIE RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Kľúčové informácie

icon Krabičková diéta od firmy Zdravé stravovanie ponúka kvalitné a vyvážené jedlá vhodné pre rôzne typy ľudí, vrátane vegetariánov, vegánov a ľudí s intoleranciou na laktózu.
icon Firma ponúka viac ako 12 stravovacích programov, prispôsobených potrebám jednotlivca. Cena začína od 200€ a záleží na množstve jedál a zvolenom programe.
icon Firma ponúka vstupnú a výstupnú prehliadku a prispôsobenie jedálnička na mieru pre každého zákazníka.
icon Krabičková diéta je vhodná pre ľudí, ktorí chcú schudnúť, pribrať, nabrať svaly alebo sa len stravovať zdravo a vyvážene.
icon Firma Zdravé stravovanie ponúka aj poradenstvo a meranie InBody, ktoré pomáha určiť, ako sú krabičky efektívne a čo sa vo vašom tele mení.

Základné informácie o službe

Zdravé stravovanie je firma, ktorá ponúka krabičkovú diétu. Nenechajte sa ale zmiasť slovom diéta, nemusí byť vhodná len pre tých, ktorí chcú schudnúť a upravovať postavu. Je totiž vhodná aj na zlepšenie životosprávy, dodržiavanie pravidelnej stravy a dodávanie telu dôležitých vitamínov. Dokonca si môžete vybrať hneď z niekoľkých programov, ktoré sú vhodné snáď pre všetkých.

Majú stravovací program k aeróbnemu cvičeniu, k silovým športom, pre dojčiace mamičky, pre vegánov či vegetariánov, jedálničky so zníženým obsahom laktózy, šalátový program alebo program dodávajúci vitamínovú nálož. Služby môže využiť aj rodina, ktorej sa nechce alebo nemá čas variť a tak môžete mať každý deň pripravené super chutné a výživné jedlo pre celú rodinu. Na rozdiel od iných konkurenčných firiem si môžete vybrať aj z niekoľkých energetických hodnôt a vybrať si program vhodný presne pre vás.

Ďalšia skvelou výhodou je práve to, že jedálniček pre všetky typy stravovacích programov vytvára interný výživový špecialista, takže môžete byť spokojný, na tanier (do krabičiek) dostanete kompletné spektrum výživových látok. 

Samozrejmosťou je systém HACCP, ktorým sa pracovníci Zdravého stravovania riadia. Ide o dodržiavanie vysokej úrovne hygieny vo všetkých smeroch od prípravy až po prepravu. V skratke je HACCP systém, ktorý sa týka vydávania a spracovania jedál. Zahŕňa prísne dodržiavanie predpísaných vyhlášok a noriem o hygiene na pracovisku, predpísanej teplote v chladiacich zariadeniach a podobne.

Po príprave jedla sa vždy schladí na 2 °C a následne sa zabalí do plastovej krabičky s fóliou na vrchu, ktorú je možno bez problémov ohrievať v mikrovlnnej rúre – tak som to celý čas praktizoval aj ja.  

Kedy a prečo zvoliť krabičkovú diétu

Pokiaľ vás trápia prebytočné kilá, chcete jesť zdravo a pravidelne, nestíhate nakupovať a variť, krabičkami si zaistíte plnohodnotné a chutné jedlo na celý deň. Najobľúbenejší je program Pre zdravie, ktorý obsahuje dostatok čerstvej zeleniny a ovocia a ovocných a zeleninových smoothie. Mäso môže byť nahradené rastlinnými bielkovinami, teda strukovinami, ako je sója, tofu a na prianie aj ryby.

Široký výber stravovacích programov

Naozaj sa nemusíte báť, že si nebudete môcť vybrať stravovací program vhodný pre vás. Zdravé stravovanie totiž ponúka až 14 stravovacích programov, ktoré si stručne predstavíme. Či už nejete mäso, máte intoleranciu na laktózu alebo len chcete telo nabudiť potrebnou dávkou vitamínov, to všetko viete uskutočniť vďaka krabičkovej diéte Zdravestravovanie.

Netreba samozrejme zabudnúť na to, že pri každom variante si viete zvoliť počet jedál za deň a tak isto aj množstvo jedla určených v kJ. Pre lepšiu predstavu, si určite pozrite jedálničky na daný týždeň – sú zverejnené pre každý jeden stravovací program tu. Každý jedálniček obsahuje primeraný počet tukov, bielkovín a sacharidov. Zostavuje ho špecialistka na výživu Mgr. Kateřina Šimková. Je absolventkou odboru výživy človeka na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity v Brne.

Tieto stravovacie programy nájdete v ponuke :

Pre zdravie

Program je vhodný pre tých, ktorých trápia nadbytočné kilá, alebo len chcú jesť pravidelne a hlavne zdravo – zo zdravých produktov.

Pre zdravie +

Ide o podobný program ako Pre zdravie, avšak v krabičkách nájdete ešte väčšiu nálož ovocia a zeleniny. Všetko samozrejme v rozmanitých variantoch.

Šalát +

Tento program môže byť príjemným spestrením vášho jedálnička. Nakombinujte si ho s ostatnými stravovacími programami a môžete si niekoľkokrát do týždňa dopriať miesto klasického obeda – vyvážený obedový šalát. Voliť môžete z dvoch variant : 

Šalát 1 – Základom tejto varianty je hlávkový šalát alebo iná zelenina a je obohatený o bielkoviny. Tie majú podobu mäsa, syrov, rýb, morských plodov, tofu a podobne. Pre zaistenie zdravých tukov sa šalát doplňuje o potrebné orieška či semienka. 

Šalát 2 – Je o niečo výdatnejší než Šalát 1, pretože jeho základ tvoria ich vlastné cestoviny, obilniny a strukoviny.

Bez mäsa

Program je určený práve pre vás ak ste vegetarián, alebo si chcete len dať pôst od každodennej konzumácie mäsa. Nebojte sa, potrebné bielkoviny doplnia sójou, tofu a podobne. Na želanie vám vedia do jedálnička pridať aj ryby.

Pre mamy

Ide o program špeciálne navrhnutý a upravený tak, aby bol vhodný práve pre dojčiace mamičky. Zo stravovacieho programu sú vyradené potraviny nevhodné v prvých 4 mesiacoch veku bábätka – kvôli alergickým reakciám a boleniu bruška.

Lakto -

Program disponuje zníženým obsahom laktózy, ale zároveň je vyvážený a pestrý a spĺňa všetky nutričné parametre. Je vhodných pre ľudí s intoleranciou na laktózu.

Protein +

Program určený predovšetkým na rast svalovej hmoty. Ide o správne a pestré kombinácie jedál s vysokým obsahom bielkovín.

Fit +

Taktiež program obsahujúci vyšší počet bielkovín. Pestrý a vyvážený jedálniček pre všetkých na zlepšenie fyzickej kondície a zlepšenie zdravia. Kompletne sa venujem tomuto programu v recenzii, pretože som mal zvolený práve tento stravovací program.

Detox pro

Ak chcete získať potrebnú energiu, tak si objednajte krátkodobý jedálniček Detox pro, ktorým výrazne odľahčíte svoju stravu a doplníte telo pestrofarebnou zeleninou a ovocím v podobe šalátov a smoothie. Poskytuje totiž potrebné minerálne látky, vitamíny a vlákninu. Obsahuje semienka, oriešky, čerstvú zeleninu, ovocie a mnoho ďalšieho.

Rodina +

Skvelý stravovací program pre 2,3 a až 4 člennú domácnosť. Ak chcete všetci doma jesť zdravo, pravidelne a z kvalitných surovín, určite siahnite po tomto programe.

Vegan

Nenájdete tu žiadne mäsové výrobky, mliečne výrobky, vajcia, ale ani med a podobne. Všetky suroviny sú čisto z rastlinného pôvodu. Program vhodný pre vegánov alebo tých, čo chcú odľahčiť svoj jedálniček. 

Protein extra

Určený na extra chudnutie. Program trvá len 14 dní a je určený pre rýchly štart na redukciu tukov. Nie je však vhodný na dlhodobé stravovanie.

Kombi week

Zaujalo vás viacero programov, ale neviete si vybrať a bojíte sa že vyberiete zle, prípadne radi experimentujete? Vysúšajte testovací program, v ktorom počas týždňa vyskúšate viacero programov (každý deň jeden) a následne si vyberiete ten, ktorý vám bude vyhovovať. 

Pre diabetikov

Ak máte zvýšenú hladinu cukru v krvi, určite zvoľte tento program. Nahradia vám cukor, med a iné pre vás nevhodné potraviny – nejde o samotný program, ale môžete si túto variantu zvoliť k určitým stravovacím programom akými sú : Pre zdravie, Fit+, Protein+, Lacto-, Pre mamy, Bez mäsa, Šalát+.

Ako vybrať správny stravovací program?

Určite si teraz hovoríte, že vybrať ten vhodný program pre vás nebude také ľahké, veď na výber ich je predsa veľa! Opäť sa nemusíte báť, firma Zdravé stravovanie myslí na všetko a vo svojom tíme ma výživových špecialistov, u ktorých prejdete vstupnou prehliadkou.

Na základe vašich výsledkov vám vedia pomôcť určiť vhodný stravovací program. Ak sa bojíte, nemáte čas alebo proste kvôli situácii to nie je možné zúčastniť sa vstupnej prehliadky, tak ochotný výživový poradca sa s vami telefonicky skontaktuje a preberie všetky vaše predispozície, ciele a stravovacie možnosti. Taktiež môžete skúsiť kalkulačku, ktorú nájdete TU. Stačí do nej zadať údaje o vás a následne vám vypočíta, aký program bude pre vás vhodný. Za mňa ale odporúčam, zveriť sa do rúk špecialistom – navyše keď je taká možnosť, prečo ju nevyužiť!

Mne bol na základe telefonickej komunikácie zvolený program FIT+ a tak už vopred som bol plný očakávania, čo ma to vlastne čaká. Aby som ešte nezabudol, máte na výber taktiež počet porcií na deň. Ja som si zvolil 5 porcií denne, ktoré pozostávali z : raňajky, desiata, obed, olovrant a večera.

Aké sú základné zásady zdravého stravovania?

  • Rozplánujte si čas, kedy budete krabičky jesť, približnú dobu dodržujte každý deň
  • Rozostupy medzi jedlami – približne 3 hodiny
  • Posledné jedlo – 3 hodiny pred spaním
  • Okrem krabičiek smiete čerstvú zeleninu (až 400g/deň)
  • Ak máte neodolateľnú chuť na sladké, zoberte si ovocie
  • Ak cítite cez deň únavu, konzultujte s nutričnou špecialistkou vhodnosť programu
  • Dodržujte pitný režim (najlepšie neperlivá voda)
  • Vynechajte alkohol – je veľmi kalorický
  • Pokiaľ pijete kávu, vypite o to viac tekutín
  • Vyberte si športovú aktivitu, ktorá vám bude vyhovovať

Poradenstvo a InBody (vstupné a výstupné merania)

Ako som už spomínal, pri zdravom stravovaní máte možnosť využiť meranie, ktoré vám pomôže určiť, ako sú krabičky efektívne a čo sa vo vašom tele mení. Táto možnosť je skvelá a nie je samozrejmosťou u veľa firiem, hodnotím to teda veľmi pozitívne. Navyše sa poradíte s nutričnou terapeutkou, ktorá vám odporučí ideálny program pre vás, nestane sa vám potom to, že si vyberiete zle. Poradne existujú dve a to v Prahe a v Brne. 

Ak sa nedá prísť osobne, viete konzultáciu viesť cez telefón, ako som to mal aj ja. Dozvedel som sa presné informácie o svojom tele a jeho zložení, o tom, ako sa priblížiť môjmu cieľu, čomu sa vyhnúť, na čo si dať pozor a pod.

Na konci krabičkovej diéty viete opäť navštíviť poradňu a nechať sa premerať, aby ste zistili, ako bola diéta úspešná. Rozhodne odporúčam návštevu, ktorú máte prakticky zadarmo. Poradňu môžete navštíviť aj nezávisle od toho, či si krabičky objednáte alebo nie. Dozviete sa tak koľko presne vážite, koľko tuku, vody, svalov máte v tele a aký je pre vás ideálny pomer. A to nie je všetko, informácií sa dozviete oveľa viac.

Takže po týchto informáciách budete presne vedieť, aký stravovací program je pre vás vhodný a koľko kJ by mal obsahovať. Následne si program objednáte a čakáte na prvé krabičky.

Dovoz jedál

Prejdime na nemenej podstatnú časť a to je dovoz krabičkovej diéty. S dovozom môžete počítať od nedele do štvrtku, ale cez víkend si budete musieť poradiť sami. Možno budete zmätený a nebudete vedieť, čo si pripraviť, ale aj na to Zdravé stravovanie myslelo! Majú dokonca svoj blog, kde nájdete inšpiráciu na všetky jedlá, ktoré si môžete pripraviť práve v dni, kedy nemáte krabičky. Nezabudnite sa teda pozrieť na ich blog a načerpať inšpiráciu nielen na recepty.

Predávanie krabičiek teda prišlo vždy podvečer o deň skôr ako ste mali mať krabičky. To znamená, že ak začínate program ako ja od pondelka, prvé krabičky vám kuriér privezie už v nedeľu podvečer. 

Menšou nevýhodou dovozu kuriérom je to, že pokiaľ bývate v byte a nedohodnete sa s dopravcom o nosení krabičiek za dvere, musíte byť 5 dní v týždni v napätí a byť doma a čakať na kuriéra. Na druhej strane jedlo mi bolo privezené vždy v podobnom čase – okolo 17:00, vždy dobre naladeným kuriérom, takže nebol žiadny problém. Dokonca sa mi stalo aj to, že som nebol v ten deň doma a ochotný kuriér mi vzal krabičky k sebe domov a informoval ma o tom. Následne mi dal adresu a bez problémov som dostal svoje krabičky aj neskoro večer.

Poďme však k tomu najdôležitejšiemu – ako chutili, vyzerali a aké boli krabičky od Zdravé stravovanie? 

Môj Program Fit +

Každý deň som jedol 5x denne krabičky a nevidel som snáď pestrejší jedálniček! Ak si myslíte, že vám bude chýbať sladké, tak sa strachovať nemusíte, pretože každý deň máte na desiatu alebo na raňajky nejaké ovocie, sladký jogurt alebo dokonca aj cereálie či puding. Jedlá sú výborné, dochutené a hlavne aj dosolené (to býva často kameň úrazu pri krabičkovej diéte).

Občas sa stane, že jedlá obsahujú potravinu, ktorá vám nechutí, to sa ale dá ľahko vyriešiť tak, že si môžete do jedálnička pridať hneď niekoľko výnimiek a budete si istí, že ju k jedlu nikdy nedostanete. Toto viete využiť aj počas zabehnutej krabičkovej diéty, stačí len dať vedieť a určitú potravinu vám vyradia zo zoznamu.

Na krabičkách je fólia, ktorú stačí strhnúť a môžete jesť. Pri jedlách, ktoré sa ohrievajú, stačí prepichnúť fóliu, dať ohriať a je to. 

Samozrejmosťou je, že si vopred viete na ich stránke pozrieť jedálniček pre každý stravovací program, takže budete dopredu vedieť, aké jedlo vám prinesú. Prípadne to môžete nechať na náhodu ako ja a vždy sa večer potešiť a objavovať, čo vám doniesol kuriér.

Poďme si ale ukázať ako vyzerali jednotlivé druhy jedál v mojom programe.

Raňajky

Ako sa hovorí, raňajky sú základ dňa a inak tomu nebolo ani pri programe FIT+. Vždy bohaté raňajky ktoré obsahovali vhodné potraviny na naštartovanie organizmu.

Išlo predovšetkým o pečivo, vajíčka, rôzne druhy nátierok a samozrejme zelenina – v podobe šalátov, reďkoviek a podobne. Dokonca raňajky boli aj sladké – mal som lievance s malinami a horkou čokoládou a krupicovú kašu s horúcim ovocím – boli naozaj skvelé. Nižšie prikladám fotky raňajok aby ste videli, že naozaj krabičková diéta môže byť pestrá, chutná a vyvážená zároveň.

Desiata

Podobne ako tomu bolo pri raňajkách aj desiaty boli skvelé vyvážené a aj ich chuť bola super. Musím podotknúť, že nešlo o zbytočne kalorické jedlá, aby bolo možné potom pokojne skonzumovať obed. 

Išlo predovšetkým o cottage, nátierky, mozzarellu, ale aj rôzne mliečne nápoje a sladké chuťovky – ktoré pozostávali z bieleho jogurtu a rôznych druhov ovocia. Žiadne umelé farbivá tam nenájdete. Nižšie opäť prikladám detailné fotky, ako vyzerala moja desiata. 

Obed

Najväčšie a najpestrejšie jedlo dňa a tak to bolo aj pri tejto krabičkovej diéte. Prevažnú časť obedov predstavovalo mäso – hovädzie, morčacie, bravčové ale aj kuracie. Ďalej som mal na obed aj lososa alebo tresku a krevety. Obloha bola zelenina a rôzne druhy typických ale aj menej typických príloh. Varené zemiaky, ale aj quinoa, kuskus a bulgur. 

Tieto typy jedál len podčiarkujú fakt, že sa jedná o rôzne druhy jedál, ktorých sa „neprejete“. Všetko opäť perfektne dochutené, za celý čas som si pri žiadnom jedle nemusel nič pridávať, odoberať alebo dochucovať. Všetky suroviny boli čerstvé a kvalitne spracované. Opäť prikladám fotky pre lepšiu predstavivosť. 

Olovrant

V tomto prípade išlo o typy jedál, ktoré boli z tých „ľahších“, čo bolo len dobre. Po tak výdatnom obede, by človek nebol schopný skonzumovať ďalšiu vysokú dávku kalórii. Opäť sme tu mali rôzne typy sladkej varianty – predovšetkým riccotty s ovocím a tvarohom, ale aj rôznych nátierok, syrov, krémov, dipov, ale aj kuracieho mäsa a zeleniny. 

Samozrejme jedla opäť chutili super – netreba sa ale báť toho, že by ste jedli len sladké jedlá – práve naopak. Ak ste na desiatu dostali sladkú variantu, tak na olovrant už byť nemohla a opačne. Taktiež prikladám fotky na lepšiu predstavivosť. 

Večera

Posledným jedlom dňa bola samozrejme večera. Opäť išlo o plnohodnotné jedlo tvorené prevažne z mäsa – všetkých druhov, rýb a kreviet. Samozrejme bola k tomu zelenina a rôzne typy príloh, tak ako tomu bolo na počas obeda.

Na tieto jedlá som sa vždy tešil, pretože ma vždy čakalo niečo iné  – čo som predtým ani nikdy neskúsil, ale vďaka tomu som si to s odstupom času zaradil do jedálnička. Za mňa opäť všetko perfektné dochutené. Prikladám foto.

Moja skúsenosť s programom FIT+

V nasledujúcich vetách vám skúsim priblížiť aká bola moja skúsenosť s krabičkovou diétou Zdravé stravovanie z hľadiska chuti, sýtosti a zloženia. 

Chuť

Tak ako pri iných veciach, nie vždy sa každému zavďačíte, trafíte sa mu do vkusu či aktuálnej chuti. To je jednoducho riziko škatuľkovania a prijať ho musí ako ten, kto pre vás jedlá varí, rovnako ako vy musíte jesť to, čo vám bolo dopredu pripravené. Avšak pri tejto firme som nebol sklamaný – jedlá boli vždy chuťovo vyvážené, pestré, pravidelne sa menili, takže každý jeden deň som sa tešil na to čo ma vlastne čaká. Vždy som zjedol všetko a v prevažnej väčšine som si aj veľmi pochutnal.

A hoci je deklarované, že so soľou sa šetrí a konzumentovi sa teda môže zdať, že jedlá sú menej slané alebo horšie dochutené, ja osobne som toto vôbec nepocítil. Jedlá sú dochutené skvele, u žiadneho ma ani na chvíľu nenapadlo, že by som niečoho pridal či naopak ubral. Pokrmy boli rozmanité, s množstvom zaujímavých chuťových kombinácií a nových surovín.

Sýtosť

Keďže mojim cieľom bolo udržanie váhy a budovanie svalov, tak som mal program, ktorý obsahoval až 12 000 kJ. Porcie boli perfektné aj v rámci gramáže, dokonca niektoré boli tak sýte že som mal problém dojesť – tak som časť odložil aj partnerke. Takže určite sa v tomto smere netreba báť, ide o presne navážené krabičky, ktoré obsahujú potraviny rozložené tak, aby vám dobre trávili a zasýtili vás do doby, kým sa budete púšťať do ďalšej krabičky.

Zloženie

Ako som už spomínal vyššie, nielen vstupnú a výstupnú prehliadku majú na starosti výživoví špecialisti, ale aj samotnú skladbu jedálnička pre každý stravovací program. Takže všetky jedálničky sú tvorené na mieru. Tvoria všetky základné makro a mikroživiny, aby pokryli dennú potrebu. Navyše sú v rôznych typoch jedál (ako ste mohli vidieť na foto), takže do tela dostanete pestrú stravu, čo je úplne skvelé, pretože človek sa už časom naučil jesť pár jedál dookola. Rozhodne tým podporujete telo a aj metabolizmus.

Vo väčšine prípadov sú použité výlučne čerstvé suroviny. Aby bolo jedlo naozaj zdravé, tak musí byť nielen kvalitné, ale aj zdravo spracované. Krabičková diéta Zdravé stravovanie takmer všetky jedlá pripravuje na pare s použitím minimálneho množstva tuku a soli. Nenájdete tam ani žiadne chemické dochucovadlá a konzervanty. 

Na každej krabičke, ktorú dostanete, nájdete napísaný názov jedla aj s inštrukciami. Niektoré druhy jedál sa totiž majú konzumovať studené a niektoré teplé. Na štítku nájdete aj zloženie a trvanlivosť daného produktu. 

Ceny programov

Ako som už vyššie uviedol, tak stravovacie programy sú dostupné v niekoľkch energetických variantoch – ich cena závisí teda od variantu. Kým za celodenné menu pri 5 000 kJ zaplatíte od 14 € do 16 € na deň (záleží na zvolenom programe), tak pri najvyššom 12 000 kJ vás to bude stáť od 20 € na deň. 

Avšak niektoré programy sú dostupné aj v predpoludňajšom alebo popoludňajšom menu. Tak isto si viete zvoliť len samotné raňajky, alebo obed, večeru. Pri týchto formách je cena pochopiteľne nižšia. Kompletný cenník krabičkovej diéty a jednotlivých programov nájdete TU.

Často kladené otázky - FAQ

Jedálny lístok na každý týždeň je zostavený nutričnou špecialistkou Mgr. Katarínou Šimkovou (Masarykova univerzita, lekárska fakulta, odbor výživa človeka).

Na prípravu jedálnička sa používajú konvektomaty (šetrné varenie s parou) alebo panvice s minimom olivového oleja. Nepoužívajú sa korenia a vývary s glutamátom, minimalizuje sa pridávanie soli a tukov. Jedlá sa šokovo chladia (z 90 °C na 2 °C za menej ako hodinu) a hermeticky balia do plastovej krabičky.

Príprava jedál prebieha približne 1 deň dopredu (tzn. v nedeľu na pondelok, v stredu na štvrtok atď.). V rovnaký deň vám Zdravé stravovanie jedlo dovezie.

Áno, úpravy sú možné, v niektorých prípadoch to ale môže byť na úkor pestrosti jedálnička.

Krabičková diéta - moje zhodnotenie

Pokiaľ by som osobne mal zhodnotiť Zdravé stravovanie a ich služby, musím hovoriť o bezkonkurenčnej službečo sa týka kvality jedla a tiež spoľahlivosti. Cena je, myslím si, primeraná tomu, že nemusíte chodiť nakupovať, vymýšľať nákupné zoznamy a hlavne variť a ešte si na tom pochutnáte.

Odporúčam všetkým, ktorí chcú schudnúť alebo naopak nabrať svalovú hmotu, dostať sa do formy, žiť zdravo a mať istotu pestrej a vyváženej stravy alebo pre tých, ktorí nestíhajú variť (alebo možno nechcú alebo to nevedia). 

Pri mojom testovaní programu FIT PLUS som bol maximálne spokojný. Vždy som len od kuriéra prevzal jedlá na nasledujúci deň a dal ich do chladničky.

Navyše kuriér bol maximálne ústretový a nápomocný. Nákupný proces je prehľadný a jednoduchý. Jedlá sú chutné, čo pre mňa bolo najväčšie prekvapenie. Na výber je množstvo stravovacích programov a prehliadka u výživového špecialistu.

Ak sa jednoducho chcete cítiť lepšie a ušetriť pri tom aj nejaký čas a konzumovať pestré a vyvážené jedlá, tak krabičková diéta Zdravé stravovanie by mohla byť pre vás tou správnou voľbou. 

Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *