Domov » Najlepšie tipy na darček » Najlepšie svadobné darčeky
Darčeky pre deti
Darčeky pre rodinu

Na výročie

Na Vianoce

Pre rodičov

Na výročie svadby

Na Valentína

Pre páry

Svadobné darčeky

Na promócie 

Na meniny

Pre športovca

Pre cestovateľov

Pre starých rodičov

Pre psíčkara

Darčeky podľa veku

Najlepšie svadobné darčeky pre novomanželov! Tieto ich potešia aj prekvapia!

Svadba je okamih, kedy dve srdcia splynú do jedného a kedy sa dve duše zaviažu k večnej láske. Je to deň plný radosti, smiechu a nezabudnuteľných spomienok. Ako hosť na svadbe máte tú česť byť súčasťou tohto magického dňa a máte príležitosť prispieť k jeho kráse a nezabudnuteľnosti. Ale aký svadobný dar je ten pravý?

V dnešnej dobe, keď si mnohí novomanželia želajú financie alebo darčekové poukážky, môže byť výber osobitného a originálneho svadobného daru výzvou. Ako nájsť niečo, čo bude nielen praktické, ale aj osobné, niečo, čo bude pripomínať tento výnimočný deň?

V našom článku vám ponúkneme inšpirácie na svadobné dary, ktoré sú ďaleko od bežných a predvídateľných. Od vtipných a zábavných darčekov, ktoré vyčaria úsmev na tvárach novomanželov, po elegantné a luxusné kúsky, ktoré budú skvostným doplnkom ich domova.

Ponorte sa do sveta nekonečných možností a objavte s nami darčeky, ktoré ostanú v srdciach novomanželov naveky. Pretože najkrajšie dary nie sú tie, ktoré sa dajú zmerať hodnotou, ale tie, ktoré sú vybrané s láskou a pozornosťou.

Pre viac inšpirácie na darčeky, pozrite sa na naše články o darčekoch na výročie svadby, darčekoch na výročie a darčekoch pre páry.

NAJLEPŠIE SVADOBNÉ DARČEKY

Svadobný dar od rodičov - osobný a unikátny

Originálny svadobný dar, ktorý by vyjadroval osobný príbeh mladomanželov, môže byť personalizovaná tabuľka “Príbeh lásky” od INSPIO tou pravou voľbou. Tento jedinečný darček na svadbu je možné vytvoriť na mieru, aby odzrkadľoval jedinečné momenty a milostné príbehy páru. Luxusná tabuľka z DIBONDU o rozmere 30×40 cm je nielen esteticky príťažlivá, ale aj plná emócií a spomienok.

Môžete doplniť výrok alebo citát, ktorý reprezentuje vzťah novomanželov, čím sa stane darček ešte osobnejším. Táto tabuľka je nielen krásnym umeleckým dielom, ale aj trvalou pamiatkou na lásku, ktorá spojila dve srdcia. Je to darček, ktorý získava na hodnote s každým spoločne prežitým rokom, a stane sa nenahraditeľnou súčasťou domova mladomanželov.

Darček pre novomanželov – záhradná sedacia súprava

Praktickým darčekom pre novomanželov je napríklad sedacia súprava do záhrady. Takýto darček je však vhodný pre novomanželov, ktorí bývajú v rodinnom dome alebo práve dom stavajú. Sedacia súprava z kvalitného materiálu bude skvelým doplnkom každej záhrady. 

Vďaka nej si novomanželia oddýchnu v pohodlí domova – na vlastnej záhradke. Veď čo je viac ako prísť o práci domov a posedieť si v príjemnej spoločnosti s manželom či manželkou, rodinnou alebo priateľmi? Sedacia súprava sa skladá z dvojsedačky, dvoch kresiel a stolíka. Je možné zakúpiť ju vo viacerých farebných prevedeniach. 

Originálny svadobný dar – fotka urobená na dreve

Chcete darovať novomanželom niečo netradičné? Originálne? Vtipné? Zabudnite na fotodarčeky. To už dnes dáva každý, vy darujte klasiku. Fotku urobenú na dreve. Zruční majstri ponúkajú dnes takéto perfektné spracovanie hocijakej fotografie. 

Fotka na dreve je originálna, nadčasová a klasická. Naozajstné umelecké dielo. Hodí sa do každého interiéru. Do spálne i do obývačky. Môže to byť fotka zo svadby či z výletu. Manželom bude pripomínať prekrásne spoločné okamihy. 

Maľovanie podľa čísel z vlastnej fotky - originálny svadobný dar

Maľovanie podľa čísel z vlastnej fotky je originálny a kreatívny svadobný dar, ktorým môžete obdarovať novomanželom. Tento unikátny darček umožňuje novomanželom premeniť ich obľúbenú fotografiu na umelecké dielo. Stačí poslať fotografiu a firma Artmie vytvorí sadu na maľovanie podľa čísel, ktorá obsahuje všetko potrebné pre vytvorenie osobného umeleckého diela.

Sada na maľovanie podľa čísel od Artmie obsahuje 100% bavlnené maliarske plátno na ráme PROFI s gramážou 320 g/m², s políčkami, číslami a vytlačeným vzorom na maľovanie. Plátno je natiahnuté na masívne smrekové lišty so zaoblenými hranami, aby sa predišlo poškodeniu plátna. Balenie tiež obsahuje tri štetce rôznych tvarov a hrúbky štetín a sadu akrylových farieb v nádobkách (5ml).

Piknikový kôš ako ideálny svadobný dar

Piknikový kôš pre 4 osoby je skvelým nápadom na svadobný dar, ktorý kombinuje eleganciu a praktickosť. Tento štýlový kôš z vŕbového prútia je ideálny na pravé raňajky, obed alebo večeru v tráve, a umožňuje novomanželom užiť si nezabudnuteľné chvíle v prírode. Svadobné dary nápady môžu byť rôzne, ale tento kôš je určený pre tých, ktorí milujú pikniky a prírodu.

Vybavenie koša zahŕňa chladiacu tašku, štyri príbory, štyri poháre na víno, štyri keramické taniere a vývrtku. Tento piknikový kôš je nielen praktický, ale aj estetický, a stane sa neoddeliteľnou súčasťou romantických výletov novomanželov. Originálne svadobné dary, ako je tento, pridávajú osobný dotyk a sú pamiatkou, ktorá oživí spomienky na krásne chvíle strávené spolu.

Nápady na svadobný dar – nástenné hodiny

Nemáte nápady na svadobný dar pre  novomanželov? Skúste kúpiť niečo do domácnosti. Súprava hrncov? Ale kde! Kúpte niečo originálnejšie. Napríklad vyberte z širokej ponuky nástenných hodín. Nástenné hodiny sú vyrábané spolu s obrazmi, a preto zapadnú do každej obývačky. 

Stačí len troška porozmýšľať, čo by sa tým novomanželom do obývačky či do spálne hodilo. Ponuka je naozaj široká. My odporúčame napríklad trojdielny obraz City Island s hodinami. Možno bude tento obraz slúžiť aj ako inšpirácia a tip na nejakú peknú spoločnú dovolenku práve na toto miesto. 

Tip na svadobný dar? Let balónom

Výborným tipom na svadobný dar je napríklad nejaký adrenalínový zážitok. Samozrejme, netreba to preháňať. Treba myslieť na oboch. Preto je vhodný napríklad let balónom

Je to viac menej príjemný výlet pod dohľadom skúsenej obsluhy. Preletieť sa ponad príjemné miesta pri západe slnka môže byť naozaj zážitok na celý život. A taktiež to môže byť príjemnou bodkou za svadobným víkendom alebo medovými týždňami. Bude to naozaj perfektný a romantický zážitok na ktorý sa bude dlho spomínať. 

Darček na svadbu – kuchynský robot

Obľúbeným darčekom na svadbu je kuchynský robot. Áno, je to v prvom rade darček hlavne pre gazdinku, ale poteší sa tomu aj pán domu. Kuchynský robot je vhodný pre tých novomanželov, ktorí  si svoje hniezdočko lásky ešte len zariaďujú a vy sa tak nebude musieť báť, že kúpite niečo, čo už majú. 

Pečenie či varenie im teraz určite uľahčíte. Bude to naozaj super. Kuchynský robot sa ľahko ovláda, je skladný a všestranný. Varenie i pečenie tak bude naozajstnou zábavou. 

Svadobný dar pre novomanželov – poukaz na pobyt

Výborným darčekom pre novomanželov je napríklad poukaz na spoločný pobyt. Čo tak stráviť predĺžený pobyt v Tatrách? Nepotešilo by to novomanželov? My si myslíme, že áno. Spoločne stráveného času totiž nie je nikdy dosť. 

Výborne vybavený hotel v príjemnom prostredí, ktorí ponúka množstvo aktivít v peknom i škaredom počasí bude to práve miesto na oddych po ťažkých dňoch, počas ktorých sa vybavovala svadba a formality. Novomanželia si oddýchnu a spoločne v pokoji odštartujú spoločnú cestu životom

Originálny svadobný dar – puzdro na fľašu vína s pohármi

Originálnym darčekom pre novomanželov je napríklad puzdro na fľašu vína s pohármi. Ak viete, že novomanželia radi cestujú, takýto darček si budú môcť zobrať všade so sebou. Vďaka tomuto darčeku si tak spravia romantiku v hocijakom hoteli, na hocijakom mieste. 

Darček je vhodní pre mladších novomanželov, ale aj pre tých, ktorí spolu už dávno pred svadbou žili v spoločnej domácnosti. Určite takýto darček nebudú čakať a zaručene ich prekvapíte! 

Darček na svadbu pre kamarátku – mydlová kytica

Kytica ako darček na svadbu pre kamarátku?  Prečo nie! Nechcete však porozmýšľať nad nejakou inou kyticou? Nad takou, ktorá nevyschne a ktorá bude aj užitočná a praktická? Že neviete, o čom hovorím? A nepočuli ste už o mydlovej kytici? 

Mydlová kytica je dnes in. Kupuje sa k narodeninám, výročiam a tak isto aj pre novomanželov. Je super, pretože je z nej aj úžitok. Ak ju už nebudete chcieť mať vystavenú, jednoducho sa využije ako mydlo. 

Svadobný dar pre brata – fotoalbum

Svadba je udalosť, pri ktorej sa naozaj veľmi veľa fotí. Blesky fotoaparátov blikajú o stošesť a výsledkom sú stovky nádherných fotografií. Ak hľadáte svadobný darček pre brata tak  ho určite poteší fotoalbum. 

Do fotoalbumu si všetky tieto fotky budú môcť novomanželia odložiť a ku svadbe sa tam budú môcť aj vždy vrátiť. Pozeranie fotiek v mobile či v počítači nie je vždy celkom pohodlné a nemá tú správnu atmosféru. Listovať vo fotoalbume pri fľaške vína a spomínať je však niečo celkom iné. 

Tip na svadobný dar – darčekový prútený kôš

Ak sa chystáte na svadbu ľudí, ktorých až tak nepoznáte – možno kolegov z práce, je vhodné podarovať niečo neutrálne. My odporúčame klasiku – kyticu, fľašu dobrého alkoholu a darčekový prútený kôš

Takýto darček nikoho neurazí a vy si splníte povinnosti a neprídete s prázdnymi rukami. V ponuke máte naozaj pestrú paletu darčekových košov. Môžete si vybrať podľa ceny, ale aj podľa produktov, ktoré kôš obsahuje. 

Stieracia mapa sveta - cestovateľský darček pre novomanželov

Hľadáte originálny svadobný dar, ktorý by potešil každého dobrodruha a cestovateľa? Predstavujeme vám stieraciu mapu sveta, ktorá je nielen krásnym dekoratívnym prvkom do domácnosti, ale aj inšpirujúcim spoločníkom pre plánovanie budúcich ciest. Tento darček na svadbu je ako stvorený pre páry, ktoré milujú objavovanie nových krajín a kultúr.

Stieracia mapa sveta je pokrytá pozlátenou fóliou, ktorú môžu novomanželia stierať vždy, keď navštívia novú krajinu. Takto si môžu vizualizovať svoje cestovateľské úspechy a spomínať na nezabudnuteľné zážitky, ktoré spolu prežili. Je to ideálny svadobný dar od rodičov alebo blízkych priateľov, ktorý prinesie radostné chvíle a oživí spomienky na každú jednu cestu.

Originálny svadobný dar pre sestru - Fujifilm Instax

Hľadáte tip na svadobný dar, ktorý by potešil a zároveň bol originálny? Fujifilm Instax Mini 12 Pastel Blue je ako stvorený pre zachytávanie nezabudnuteľných momentov. Tento instantný fotoaparát v elegantnej pastelovej modrej farbe je nielen štýlový, ale aj praktický. S pevným ohniskom, vstavaným bleskom a selfie zrkadlom je pripravený zvečniť každý úsmev, smiech a radostný moment, ktorý novomanželia prežijú.

S minimálnym časom uzávierky 1/250 s a maximálnym 2 s, Fujifilm Instax Mini 12 je ideálnym spoločníkom pre rýchle a kvalitné snímky. Ľahký, kompaktný a pohodlný na prenášanie, tento fotoaparát je dokonalým darčekom pre novomanželov, ktorí milujú fotografovanie a chcú mať svoje spomienky vždy po ruke. Je to darček, ktorý oživí každú chvíľu a umožní mladomanželom spolu vytvárať a uchovávať nezabudnuteľné zážitky.

Svadobný dar od krstných rodičov - pokladnička prasiatko

Tento svadobný dar od krstných rodičov je ako stvorený pre novomanželov, ktorí majú radi originálne a zároveň praktické dary. Pokladnička prasiatko s ohrádkou XXL je nielen roztomilým doplnkom, ale aj užitočným spôsobom, ako začať spoločné sporenie. Krásne prasiatko poteší nielen oči, ale aj srdce, a stane sa milým spomienkovým kúskom.

Pokladnička je vyrobená s precíznou starostlivosťou a detailom, čo ju robí ideálnym darom na svadbu. S kladivkom a drevenou ohrádkou, ktoré sú súčasťou balenia, pridáva element zábavy a interaktivity. Novomanželia tak môžu začať svoju spoločnú finančnú cestu s úsmevom na tvári a tešiť sa z každej mince, ktorá pristane v tejto roztomilej pokladničke.

Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *