Domov » Zdravie a krása » Slimjoy recenzia

Slimjoy - Dá sa skutočne s produktami schudnúť? Osobná skúsenosť a recenzia!

Slimjoy ponuka produktov

Možno ste už o eshope Slimjoy.sk počuli možno nie, ja som sa ku nemu dostala, keď som hľadala nejaké produkty, ktoré by mi dopomohli k schudnutiu pár kíl.

Eshop ma zaujal, pretože ponúka široké množstvo rôznorodých produktov od klasických spaľovačov tukov cez tlmiče chuti do jedla, produkty na odvodnenie organizmu či komplexný detox a mnohé iné.

Slimjoy pritom vždy poukazuje na kvalitné zloženie týchto produktov a prináša dokonca vlastné recenzie od spokojných zákazníkov. Nie je to však dnes prvý eshop, na ktorom sa dočítate recenzie od influencerov a podobne, aj na základe toho som sa rozhodla si radšej Slimjoy otestovať na vlastnej koži a priniesť recenziu založenú na mojej osobnej skúsenosti.

Ako vlastne Slimjoy obstál? Ako mi chutil a hlavne či nakoniec priniesol želaný efekt sa ďalej dozviete z mojej recenzie.

Efektívne chudnúť môžete aj pomocou keto diéty. Najlepšie dopadli keto diéty – Chia Shake a Ketomix.

Kľúčové informácie

icon SlimJoy je spoločnosť ponúkajúca širokú škálu produktov na podporu chudnutia, ktoré sú založené predovšetkým na prírodných surovinách.
icon Produkty SlimJoy môžu pomôcť zvýšiť účinnosť chudnutia, ale nie sú náhradou za zdravú stravu a pravidelné cvičenie.
icon Spoločnosť SlimJoy ponúka aj ďalšie služby, ako sú konzultácie so špecialistami a aplikáciu pre vytvorenie vlastného diétneho plánu.
icon SlimJoy produkty sú hodnotené pozitívne z hľadiska chuti a možnosti vytvorenia rôznorodých variantov z dostupného sortimentu.
icon Spoločnosť SlimJoy má svoje korene v Slovinsku a na trhu s výživovými doplnkami pôsobí viac ako 70 rokov.

Nie je žiadnou neznámou, že ak chceme nejaké to kilo schudnúť je nutné upraviť stravu a ruka v ruke s tým ide aj pravidelné cvičenie, no na druhej strane, dnes už existuje mnoho produktov, ktoré nám na dosiahnutie rýchlejšieho efektu vedia pomôcť

Okrem toho každý organizmus je iný a niekomu proste tie kilá idú dole ľahšie a schudne v podstate za pár dní a inému to jednoducho tak nejde a kilá spaľuje pomaly. Pre tých z nás, ktorí patríme do druhej kategórie sú veľmi vhodné rôzne „pomocníky“, ktoré napomáhajú nášmu metabolizmu a tiež dostávajú do nášho obehu viac vitamínov, minerálov či iných prospešných látok. Toto všetko by sme mali nájsť produktoch Slimjoy, ale čo to vlastne je?

Čo je to Slimjoy?

Ide o firmu, ktorá má svoje korene v Slovinsku a na trhu s výživovými doplnkami nie je žiadnym nováčikom, pretože tu pôsobí viac ako 70 rokov. Dnes ich produkty už používajú ženy z viacerých krajín. 

Za značkou Slimjoy stojí spoločnosť Sensilab – pod ktorú patria aj produkty Tummytox, ktorá má vlastných školených špecialistov. Na základe toho vám spoločnosť vie poskytnúť aj služby svojich poradcov, prípadne si viete stiahnuť aj ich bezplatnú mobilnú aplikáciu, kde si jednoducho vyskladáte svoj diétny plán

Navyše aj na eshope Slimjoy sa dočítate, že v prípade akýchkoľvek otázok ich zákazník môže kontaktovať či už mailom, telefonicky alebo osobne v kamennom obchode. 

Okrem profesionálneho poradenstva v oblasti výživy spoločnosť Sensilab ponúka aj:

 • Profesionálne meranie a diétne programy na mieru
 • Pomoc pri nájdení riešení, na problémy v oblasti stravovania a chudnutia
 • Pravidelné poradenstvo a bezplatné informácie o zdravom životnom štýle

Čo sa týka priamo eshopu Slimjoy, ja osobne oceňujem jeho prehľadnosť a veľmi sa mi páči sekcia „riešenie problémov“, kde nájdeme produkty a konkrétne problémy pri chudnutí ako je chuť na sladké, podpora metabolizmu, trávenie či brušný tuk, ale aj rast svalovej hmoty a boj proti celulitíde.

Aké výrobky na stránke Slimjoy nájdeme?

Ako som už aj spomínala na eshope Slimjoy.sk nájdeme široké spektrum rôznych produktov či už priamo no chudnutie, ale tiež aj na celkovú výživu nášho tela, detox a iné, pričom niektoré sú určené na vnútorné na vnútorné užívanie a iné z nich zas pôsobia na naše telo z vonku.

Na Slimjoy nájdete produkty:

 • AdipoSlim Strong
 • BootBurn Active
 • BootBurn Intensive
 • Booty Gél proti celulitíde
 • CalorieSlim (blokátor kalórií)
 • CiderFit (babičkin elixír)
 • L-Carnitine Pure 1000
 • L-Carnitine Pure 500
 • NightBurn Strong
 • PsylliSlim
 • Shake’n’Shape (na doplnenie belkovín)
 • SlimJOY kapsule
 • Slimmiccino Strong
 • ToxBurn
 • DetoxBurn
 • Quick Detox
 • Kolagén 
 • WaterOut Strong
 • WaterOut Strong Night

Skvelou variantou sú aj výhodné sady Slimjoy produktov, ktoré sú opäť rozdelené do niekoľkých kategórii. Spomeniem napríklad spaľovanie tukov vo dne v noci, kompletné riešenie (30dňová kúra a 15dňová kúra), kontrola chuti, detox a chudnutie, znižovanie nadbytočnej vody a mnohé ďalšie.

Zloženie Slimjoy produktov

Nedá mi v krátkosti sa nepozastaviť pri zložení produktov Slimjoy. V tomto prípade značka stavila predovšetkým na prírodné extrakty bez GMO, hormónov či farbív a podobne. Každý produkt Slimjoy je svojím spôsobom unikát a tak je jeho zloženie iné avšak pestré a hlavne nabité radom minerálov a vitamínov. 

Nočný spaľovač tukov - NightBurn EXTREME

Prípravok NightBurn EXTREME alebo po novom NightBurn XXL je balený vo vopred naporciovaných vrecúškach a stanovená denná dávka je jedno vrecúško, ktoré rozmiešate približne v 200 až 250ml vody a vypijete pred spaním. V zložení nájdeme garcíniu kambodžskú, ktorá má preukázateľné účinky pri znižovaní pocitu hladu a hromadení telesného tuku, ďalej je tu cholín, ktorý je veľmi prospešný pre pečeň (ktorá ja pre spaľovanie tukov veľmi podstatná) okrem toho je v zložení aj rozpustná diétna vláknina (vláknina je dôležitá pre dobrú funkciu našich čriev), koreň čakanky (pre detoxikáciu), vitamíny (C a B6) prírodná limetkovú chuť,…

AdipoBurn EXTREME (predtým AdipoSlim)

AdipoBurn EXTREME (AdipoBurn XXL) je balený vo forme tabliet, čo mi absolútne vyhovovalo, nakoľko nebolo potrebné nič vopred vážiť a rozrábať. 

Tieto tablety sú bez nejakého špecifického zápachu či chuti. Dávkovanie je jednoduché a za deň je stanovená dávka na 1 kapsulu po jedle. AdipoBurn EXTREME dokonca aktivuje hnedý tuk, čo to znamená? Biely tuk je klasické tukové tkanivo, ktorého sa chceme pri chudnutí zbaviť a hnedý tuk tzv. dobrý tuk nám v tom vie pomôcť. 

Hnedý tuk plní funkciu prirodzeného termo spaľovača v našom tele. Keď nám je zima naše telo stimulujete svoj hnedý tuk, a on začne vytvárať teplo, ktoré následne spaľuje biely tuk a tým chudneme. Medzi účinnými látkami AdipoBurn EXTREME nájdeme extrakt z červeného pomaranča Moro, ktorý nás nie len napumpuje vitamínmi, ale aj stimuluje rast tukových buniek, ďalej je tu zelený čaj, ktorého účinky na chudnutie sú známe celosvetovo, okrem neho aj extrakt z kajanského korenia na zvýšenú termoreguláciu, extrakt z čierneho korenia pre lepšiu vstrebateľnosť ostatných zložiek a mnohé ďalšie veľmi účinné látky. 

Tu musím vyzdvihnúť tento produkt od Slimjoy, že napriek tomu, že ide o spaľovač tukov obsahuje len veľmi malé množstvo kofeínu (2-6mg) a zbytočne tak nezaťažuje naše srdce (na prílišnú záťaž na organizmus si pri spaľovačoch dajte pozor).

Ďalší tip WaterOut XXL

WaterOut XXL od Slimjoy (predtým WaterOut EXTREME) je prírodné diuretikum, zbavuje naše telo prebytočnej vody čo napomáha nielen zoštíhleniu, ale aj predchádzaniu opuchom a pocitu ťažkých nôh. 

WaterOut XXL stimuluje lymfatický systém čo zas napomáha v boji s celulitídou a v neposlednom rade ma tento produkt skvelé detoxikačné účinky. WaterOut EXTREME je balený v sáčku, ktorý som si rozrobila podľa pokynov v 1l vody a pila som ho doobeda. 

Testovala som produkt s malinovou príchuťou, bola príjemná nie umelá a jemne sladkastá. V zložení WaterOut EXTREME sa nachádza až 8 prírodných diuretických látok na pomoc s odvodnením. Ide o cactineu (výťažok z plodov opuncie), koreň sarsaparilla, ktorý je rovnako aj výborný antioxidant, artičoka, ktorá prečisťuje pečeň, java čaj, ibištek a červený melón na detox celého organizmu, červené hrozno stimulujúce lymfatický systém, a petržlen na zvýšenie účinkov.

Collagen Night Burner

Collagen Night Burner revolučný produkt, ktorý sľubuje odbúranie nadbytočných tukových zásob a aj zlepšenie kvality pokožky, veď prečo nechudnúť a zároveň nemladnúť.

Collagen Night Burner skutočne prináša omladzujúce účinky, najmä pre jeho vysoký obsah kvalitného morského kolagénu typu I – pozrite si náš test najlepších kolagénov. V produkte ďalej nájdeme zelený čaj, ktorý neobsahuje kofeín. Práve zelený čaj je celosvetovo známa prírodná a hlavne účinná látka v boji proti nadbytočným kilogramom. 

Collagen Night Burner okrem toho napomáha k celkovému uvoľneniu tela nakoľko obsahuje vitamín B6 (ktorý pomáha tvoriť spánkový hormónmelatonín), bazalku posvätnú (tá pôsobí upokojujúco na našu psychiku a je nápomocná pri zvládaní stresu). 

V Collagen Night Burner tiež nájdeme aj vitamín C a rozpustnú vlákninu, ktorá je pre proces chudnutiametabolizmus nesmierne podstatná. Balenie, ktoré som testovala malo jahodovú príchuť, ktorá opäť aj v tomto prípade nesklamala, bola príjemná, nie príliš výrazná a jemne sladká. Užívanie mi vyhovovalo, išlo o vopred naporciované sáčky, ktoré som si  rozrábala približne 200ml vody a vypila vždy pred spaním. 

V prípade ak vám nevyhovujú nočné spaľovače, je v tomto prípade vhodným ekvivalentom Collagen Fat Burner, ktorý je v kapsľovej forme. Collagen Fat Burner rovnako nájdete na Slimjoy, má prepracované zloženie a v tom to prípade ide dokonca o vegánsky produkt

Slimmiccino XXL

Chudnutie a lahodná káva, práve toto spojenie nájdeme v Slimmiccino XXL. Produkt pri ktorom hneď v úvode musím vyzdvihnúť jeho chuť! Užívala som ho vždy ráno, kedy som si ho rozrobila približne do 200ml vody a ak mám byť úprimná vždy som sa večer tešila na ráno ako si túto dobrôtku zas vychutnám.

Slimmiccino XXL je ako káva obohatená a ďalšie super schopnosti. Vďaka garcínii kambodžskej budete mať menšiu chuť na vyjedanie chladničky, čakanka v zložení prináša inulín, teda prírodnú rozpustnú vlákninu a nezabúdajme na samotnú zelenú kávu o ktorej účinkoch na chudnutie sme už snáď počuli všetci. 

Netreba zabúdať, že ide o spaľovač tukov vo forme kávy a preto je aj výraznou energetickou bombou, ale na druhej strane po vypití nemáte pocity mravčenia či šteklenia v končatinách a ani zvýšenej nervozity. Ak chcete pomocou kávy schudnúť, odporúčam náš článok najlepších káv na chudnutie.

FatBurn XXL

V poradí ďalší produkt zameraný na chudnutie od SlimJoy. Ide o doplnok stravy – FatBurn XXL, ktorý slúži ako spaľovač tukov. Vyznačuje sa predovšetkým termogénnymi účinkami, ktoré slúžia na efektívne chudnutie.

Takže ak sa už dlhodobo snažíte schudnúť, ale nedarí sa vám, tak práve FatBurn XXL môže byť pre vás tou správnou voľbou. Ide o vylepšenú receptúru pozostávajúcu z 3 spaľovačov tukov vo vyšších dávkach. Dokonca nie je potrebné aktívne a vyčerpávajúce cvičenie – určite sa treba hýbať, ale nie je potrebné to maximálne preháňať a hrotiť. 

Okrem chudnutia, tento doplnok stravy od SlimJoy vám pomáha redukovať pocit únavy a podporuje regeneráciu. Dokonca štúdie tvrdia že FatBurn XXL spaľuje o 24% viac tukov ako bežné spaľovače tukov. 

Aká bola vlastne moja skúsenosť so Slimjoy?

Moje skúsenosti so Slimjoy hodnotím ako prekvapivé. Vyskúšala som niekoľko produktov, ktoré uvádzam vyššie v recenzii, ale samozrejme netestovala som všetky naraz. 

Celý môj test trval približne 5 týždňov, počas ktorých som dodržiavala pitný režim, mala som vyváženú stravu a aj som cvičila, bohužiaľ bez toho to skutočne nejde a aj keď by výrobca s určitosťou sľuboval, že áno, nebude to fungovať a hlavne sa to všetko vráti tzv. „jojo“ efektom. 

Počas môjho testu som so Slimjoy schudla približne 5,5kg čo bolo pre mňa postačujúce a hlavne som konečne schudla z partií, ktoré boli pre mňa problematické (spodné brucho a stehná). 

Aké je moje hodnotenie Slimjoy?

Na základe svojej osobnej skúsenosti hodnotím Slimjoy pozitívne. Pozitívne predovšetkým hodnotím zloženie produktov, ktoré je založené primárne na prírodných surovinách, čo sa odrazí aj na príjemnej chuti produktov. Ako pozitívum určite pokladám aj možnosť vytvoriť si rôznorodé variácie z dostatočne širokého spektra produktov na eshope. Ďalej oceňujem aj servis, ktorý Slimjoy resp.s poločnosť Sensilab, ktorá za značkou stojí, ponúka (napr. spomínaná aplikácia či konzultácie s ich špecialistmi). Takže to môžem zhrnúť tak, že produkty Slimjoy v recenzii obstáli veľmi dobre.

Ak plánujete začať chudnúť alebo sa o to pokúšate a nedarí sa vám, myslím si, že produkty Slimjoy sú vhodným a dobrým pomocníkom avšak nezabúdajme, že žiaden produkt to za nás neodmaká. 

Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *