Proerecta recenzia - Nefungujúci doplnok na erekciu? (osobná skúsenosť)

proerecta-klasik

Ak Vás trápia problémy s erekciou a chceli by ste skvalitniť svoj intímny život, možno Vám pomôže práve Proerecta. Na trhu však nájdete množstvo iných produktov a značiek, tak prečo by ste mali siahnuť práve po tomto? Poďme sa na to pozrieť bližšie!

Proerecta sa vyznačuje čisto prírodným zložením a predovšetkým je to doplnok výživy. Takže žiadna Viagra, ani chemické látky. Produkt podporuje prekrvenie penisu, tvrdšiu erekciu a lepšiu výdrž. Nástup účinku by mal prísť do jednej hodiny a nemali by ho sprevádzať žiadne vedľajšie účinky. Proerectu môžete kúpiť v troch rôznych typoch:

My sa pozrieme na každý z nich detailnejšie. Dozviete sa, ako Proerectu dávkovať, pre koho je určená, pozrieme sa na moje skúsenosti s ňou a aká je jej cena. Tak isto treba spomenúť, že Proerecta vyhrala prvé miesto v našom rebríčku najlepších tabletiek na erekciu!

PROERECTA RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Proerecta Klasik

Proerecta klasik má čisto prírodné zloženie, takže na organizmus vplývajú čisto prirodzene. 

V zložení nájdete látky, ktoré bezpečne a preukázateľne pôsobia na potenciu. Ide o tieto látky: Tribulus Terrestris, Maca, Arginín, Citrulín, Ženšeň, kakaovník a vitamín E.

Dávkovanie

Dávkovanie nie je nijak komplikované, ani sa moc nelíši od konkurenčných výrobkov. Jedna dávka predstavuje 1 tabletku, pričom 2 tabletky za deň sú maximum. 

Pri Proerecte Klasik som bral jednu alebo dve tablety 1 hodinu pred pohlavným stykom.

Skúsenosti s Proerecta Klasik

Najväčším benefitom je určite lepší a rýchlejší nástup erekcie, taktiež aj jej udržanie. Nástup účinku je možno aj kratší ako spomínaných 60 minút, takže to môžeme tiež označiť za benefit. 

Produkt nepochybne zlepšuje a skvalitňuje erekciu, no pri podpore libida sa to nedá úplne povedať.  Osobne som nepostrehol nejaké väčšie účinky na moje libido, no to neznamená že by Proerecta bola nekvalitný produkt. To hlavné splnila a v porovnaní s konkurenciou by som ju zaradil do takého priemeru. Netreba zabudnúť dodať, že ide o tabletky na podporu erekciu bez predpisu.

Proerecta Shot - Najsilnejšia a najrýchlejšia pomoc

Jedná sa o najnovší produkt z dielne Proerecta. Medzi jeho najväčšie benefity patrí praktické využitie, pretože ide o nápoj v objeme 60 ml, ktorý stačí len pretrepať a vypiť. 

Za cieľ má zlepšiť a predlžiť erekciu, skvalitniť sexuálny výkon a podporiť libido. Taktiež ako u konkurencie, aj tento produkt obsahuje čisto prírodné látky. Konkrétne to sú L-Arginín, L-Citrulín, Kotvičník zemný, Ženšeň, rozchodnica, guarana a hroznové jadierka

Dávkovanie

Samotné dávkovanie je naozaj veľmi jednoduché a nemusíte sa báť prehĺtania zbytočne veľkých tabliet. Jedna fľaštička je zároveň aj jedna dávka, pričom sa neodporúča piť viac ako jednu fľaštičku za deň

Nápoj je veľmi chutný, takže už samotné pitie je zážitok. Ja osobne som shot vypil 30 minút pred pohlavným stykom

Skúsenosti s Proerecta Shot

Najviditeľnejším účinkom je skvalitnenie erekcie. Mám pocit, že predpokladaný nástup účinku je oveľa kratší ako 30 minút, niekedy to príde aj do 5 minút. 

Okrem lepšej erekcie nepochybne pozitívne vplýva aj na predĺženie sexuálnej aktivity a v neposlednom rade aj na jej skvalitnenie. Sexuálny apetít je tiež oveľa vyšší ako predtým

Bylinné afrodiziaká zo zloženia tak určite pôsobia. Všetky spomínané benefity si môžete užívať bez vedľajších nežiadúcich účinkov.

Proerecta Long

Ako už z názvu napovedá, Proerecta Long sľubuje v prvom rade dlhšiu výdrž pri pohlavnom styku. Jedná sa o výživový doplnok s čisto prírodným zložením

Produkt sľubuje tvrdšiu a dlhšiu erekciu, predlženie pohlavného styku a zvýšenie energie. Taktiež pomáha roztiahnuť cievy a zlepšiť tak prietok krvi. 

V zložení nájdete látky ako maca, extrakt z hroznových jadierok, citrulín, zinok, vitamín D3 a horčík.

Dávkovanie

Denná odporúčaná dávka je 2 tablety. Taktiež sa odporúča užívať tento doplnok dlhší čas, aby ste pocítili benefity. 

Jedno balenie Vám tak vydrží 1 mesiac. 20 minút po raňajkách som zapil jednu alebo dve tabletky, aby telo čo najlepšie vstrebalo všetky látky.

Skúsenosti s Proerecta Long

Všetky sľubované benefity sa naozaj dostavili. Pri pravidelnom a poctivom dávkovaní to naozaj funguje, erekcia je tvrdšia, pohlavný styk oveľa dlhší a aj energie mám viac

Najstabilnejšie výsledky prichádzajú po cca 3 týždňoch pravidelného užívania. No nenechajte sa odradiť, naozaj sa oplatí si chvíľku počkať. Okrem vyššie uvedených benefitov som pocítil aj výrazne zvýšené libido

Chuť na sex bola jednoducho obrovská. Počas užívania tabliet som nepociťoval žiadne nežiaduce účinky.

Aké sú účinky Proerecty?

Prvým a zároveň najväčším benefitom Proerecty je podpora erekcie vďaka prírodným látkam. Sám môžem potvrdiť toto zlepšenie, no je potrebné produkt užívať dlhodobo a pravidelne. 

Medzi ďalší dôležitý benefit patrí predĺženie erekcie a zvýšenie sexuálnej výdrže. Taktiež som pocítil aj podporu libida vďaka látkam ako Maca alebo Kotvičník zemný.

Zloženie vás prekvapí!

Všetky typy produktov od firmy Proerecta obsahujú čisto prírodné zloženie. Vďaka tomu k nákupu nepotrebujete lekársky predpis. Všetky látky obsiahnuté v tabletách pozitívne vplývajú na potenciu a zlepšujú sexuálny život.

Konkrétne ide o tieto látky:

Tribulus Terrestris

Známy aj ako kotvičník zemný. Táto látka veľmi pozitívne vplýva na prekrvenie penisu a tvrdosť erekcie. V celom zložení má najväčšie zastúpenie práve táto rastlina. 

Nie je to však žiadna novinka – túto látku nájdete určite v každom produkte na podporu erekcie.

Maca

Nazýva sa aj žerucha peruánska a patrí medzi superpotraviny – nie je sa čomu čudovať, pretože obsahuje cez 20 aminokyselín a rôzne vitamíny a minerály. 

Taktiež jej účinky na podporu erekcie sú naozaj veľmi sľubné. Zaraďujú sa tam napríklad – tvrdosť penisu, lepšia erekcia a zvýšenie libida. Nepomáha však len na erekciu, ale dokonca podporuje funkciu mozgu a zvyšuje imunitu. Skvelé!

Arginín

Arginín rozťahuje cievy a tým pádom zlepšuje prekrvenie v celom tele, vrátane penisu. Okrem toho má veľmi pozitívny vplyv na erekciu. Využíva sa aj pri cvičení, kedy pomáha ako bolo spomenuté roztiahnuť cievy a lepšie napumpovanie.

Citrulín

Citrulín má veľmi podobné účinky ako arginín, pretože pri jeho užívaní sa mení v tele na už spomínaný arginín. Vďaka citrulínu podporíte arginín vo vašom tele a urýchlite tým nástup kvalitnej erekcie.

Kakaovník

Táto účinná látka má veľmi priaznivé účinky na erekciu, podporuje funkciu srdca a rozširuje cievy.

Ženšen

Ženšen je rastlina, ktorá má blahodarné účinky na imunitu, no taktiež podporuje prekrvenie pohlavnej sústavy a libido. Ženšen je tak populárny, že ho môžete dokonca nájsť v rôznych doplnkoch výživy. 

Pomáha pri vyčerpaní organizmu ale v neposlednom rade zlepšuje erekciu a práve preto ho nájdeme aj v produktoch Proerecty

Balenie a cena Proerecty

Pokiaľ Proerectu objednávate z internetu, naozaj nikto nepríde na to, že ste si objednali tabletky na zlepšenie erekcie. Balenie je komfortné a diskrétne. 

Základné balenie obsahuje 12 tabliet, takže podľa dávkovania 1-2 tablety denne Vám vydrží 6 až 12 dní. Toto balenie stojí 22€, pričom pri väčšom počte tabliet sa znižuje aj cena, takže ušetríte viac peňazí.

Podobné produkty na trhu

Erexan

Taktiež 100% prírodný produkt, ktorú pomáha pri poruche s erekciou, taktiež existujú až tri druhy.

Primulus

Skvelý český výrobok na celkovú vitalitu muža a zvýšenie testosterónu za skvelú cenu. Celú recenziu nájdete TU.

Zerex

ďalší prírodný produkt na podporu erekcie s podobným zložením, ktorý si už stihol získať obľubu.

Často kladené otázky

Ako dlho Proerecta účinkuje?

Nástup účinkov prichádza zvyčajne do jednej hodiny, avšak niekedy aj skôr. Síce výrobca uvádza, že účinnosť od užitia je až 24 hodín, väčšina mužov sa zhoduje na čísle 3 až 5 hodín.

Existujú nejaké problémy pri užívaní tabliet?

Existujú špecifické prípady, kedy by ľudia nemali užívať tablety na podporu erekcie. Jedná sa o ľudí, ktorí trpia kardiovaskulárnymi alebo inými závažnými ochoreniami. Taktiež sa užívanie neodporúča, pokiaľ ste už prekonali nejakú závažnú chorobu.

Je dodanie balíčka diskrétne?

Áno, dodanie produktu je diskrétne a nikto sa nedozvie, že ste si objednali tabletky na podporu erekcie. Zásielka je neprehľadná a uvedení sú len odosielateľ a prijímateľ zásielky.

Proerecta - záverečné zhodnotenie

Produkty od značky Proerecta sa javia ako dobrá voľba. Nepovedal by som, že oproti konkurencii sú nadpriemerné, no priemer to určite je a svoju úlohu si plnia veľmi dobre

Nástup účinkov, kvalitnejšia a tvrdšia erekcia, predlženie pohlavného styku a viac energie. To všetko sú sľubované benefity, ktoré aj naozaj dostanete. Ako bonus, ku kúpe týmto doplnkom nepotrebuje žiadny lekársky predpis, pretože ich zloženie je čisto prírodné a prirodzené

Nástup účinkov je zvyčajne rýchlejší ako uvedených 60 minút. Nevýhodou by mohla byť veľkosť balenia, kedy pri užívaní 2 tabliet denne viete minúť celú krabičku za 6 dní. Avšak aj na toto existuje riešenie. Na mnohých weboch môžete využiť množstevné zľavy, alebo mnohé zo zľavových akcií.

Norbert Skoupa
Norbert Skoupa

Volám sa Norbert Skoupa a mojou najväčšou vášňou je písanie a hudba. Venujem sa copywritingu, hudobnej žurnalistike a občas aj prekladám. Mimo písania tvorím vlastnú hudbu, aktívne športujem a čítam knihy.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.