Domov » Zdravie a krása » Proerecta recenzia – Nefungujúci doplnok na erekciu? (osobná skúsenosť)

Proerecta recenzia - Nefungujúci doplnok na erekciu? (osobná skúsenosť)

proerecta-klasik

Ak Vás trápia problémy s erekciou a chceli by ste skvalitniť svoj intímny život, možno Vám pomôže práve Proerecta. Na trhu však nájdete množstvo iných produktov a značiek, tak prečo by ste mali siahnuť práve po tomto? Poďme sa na to pozrieť bližšie!

Proerecta sa vyznačuje čisto prírodným zložením a predovšetkým je to doplnok výživy. Takže žiadna Viagra, ani chemické látky. Produkt podporuje prekrvenie penisu, tvrdšiu erekciu a lepšiu výdrž. Nástup účinku by mal prísť do jednej hodiny a nemali by ho sprevádzať žiadne vedľajšie účinky. Proerectu môžete kúpiť v troch rôznych typoch:

My sa pozrieme na každý z nich detailnejšie. Dozviete sa, ako Proerectu dávkovať, pre koho je určená, pozrieme sa na moje skúsenosti s ňou a aká je jej cena. Tak isto treba spomenúť, že Proerecta vyhrala prvé miesto v našom rebríčku najlepších tabletiek na erekciu!

Kľúčové informácie

icon Proerecta je doplnok na podporu erekcie s čisto prírodným zložením, ktorý podporuje prekrvenie penisu, tvrdosť erekcie a zlepšuje výdrž.
icon Produkt je dostupný v troch variantoch: Proerecta Klasik, Proerecta Shot a Proerecta Long, každý s inými vlastnosťami a účinkami.
icon Proerecta vyhrala prvé miesto v rebríčku najlepších tabletiek na erekciu.
icon Užívanie Proerecty môže priniesť zlepšenie erekcie, predĺženie erekcie, zvýšenie sexuálnej výdrže a podporu libida.
icon Proerecta nevykazuje žiadne vážne vedľajšie účinky, avšak muži s kardiovaskulárnymi ochoreniami by sa mali vyhnúť jej užívaniu.

PROERECTA RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Proerecta Klasik

Proerecta klasik má čisto prírodné zloženie, takže na organizmus vplývajú čisto prirodzene. 

V zložení nájdete látky, ktoré bezpečne a preukázateľne pôsobia na potenciu. Ide o tieto látky: Tribulus Terrestris, Maca, Arginín, Citrulín, Ženšeň, kakaovník a vitamín E.

Dávkovanie

Dávkovanie nie je nijak komplikované, ani sa moc nelíši od konkurenčných výrobkov. Jedna dávka predstavuje 1 tabletku, pričom 2 tabletky za deň sú maximum. 

Pri Proerecte Klasik som bral jednu alebo dve tablety 1 hodinu pred pohlavným stykom.

Skúsenosti s Proerecta Klasik

Najväčším benefitom je určite lepší a rýchlejší nástup erekcie, taktiež aj jej udržanie. Nástup účinku je možno aj kratší ako spomínaných 60 minút, takže to môžeme tiež označiť za benefit. 

Produkt nepochybne zlepšuje a skvalitňuje erekciu, no pri podpore libida sa to nedá úplne povedať.  Osobne som nepostrehol nejaké väčšie účinky na moje libido, no to neznamená že by Proerecta bola nekvalitný produkt. To hlavné splnila a v porovnaní s konkurenciou by som ju zaradil do takého priemeru. Netreba zabudnúť dodať, že ide o tabletky na podporu erekciu bez predpisu.

Proerecta Shot - Najsilnejšia a najrýchlejšia pomoc

Jedná sa o najnovší produkt z dielne Proerecta. Medzi jeho najväčšie benefity patrí praktické využitie, pretože ide o nápoj v objeme 60 ml, ktorý stačí len pretrepať a vypiť. 

Za cieľ má zlepšiť a predlžiť erekciu, skvalitniť sexuálny výkon a podporiť libido. Taktiež ako u konkurencie, aj tento produkt obsahuje čisto prírodné látky. Konkrétne to sú L-Arginín, L-Citrulín, Kotvičník zemný, Ženšeň, rozchodnica, guarana a hroznové jadierka

Dávkovanie

Samotné dávkovanie je naozaj veľmi jednoduché a nemusíte sa báť prehĺtania zbytočne veľkých tabliet. Jedna fľaštička je zároveň aj jedna dávka, pričom sa neodporúča piť viac ako jednu fľaštičku za deň

Nápoj je veľmi chutný, takže už samotné pitie je zážitok. Ja osobne som shot vypil 30 minút pred pohlavným stykom

Skúsenosti s Proerecta Shot

Najviditeľnejším účinkom je skvalitnenie erekcie. Mám pocit, že predpokladaný nástup účinku je oveľa kratší ako 30 minút, niekedy to príde aj do 5 minút. 

Okrem lepšej erekcie nepochybne pozitívne vplýva aj na predĺženie sexuálnej aktivity a v neposlednom rade aj na jej skvalitnenie. Sexuálny apetít je tiež oveľa vyšší ako predtým

Bylinné afrodiziaká zo zloženia tak určite pôsobia. Všetky spomínané benefity si môžete užívať bez vedľajších nežiadúcich účinkov.

Proerecta Long

Ako už z názvu napovedá, Proerecta Long sľubuje v prvom rade dlhšiu výdrž pri pohlavnom styku. Jedná sa o výživový doplnok s čisto prírodným zložením

Produkt sľubuje tvrdšiu a dlhšiu erekciu, predlženie pohlavného styku a zvýšenie energie. Taktiež pomáha roztiahnuť cievy a zlepšiť tak prietok krvi. 

V zložení nájdete látky ako maca, extrakt z hroznových jadierok, citrulín, zinok, vitamín D3 a horčík.

Dávkovanie

Denná odporúčaná dávka je 2 tablety. Taktiež sa odporúča užívať tento doplnok dlhší čas, aby ste pocítili benefity. 

Jedno balenie Vám tak vydrží 1 mesiac. 20 minút po raňajkách som zapil jednu alebo dve tabletky, aby telo čo najlepšie vstrebalo všetky látky.

Skúsenosti s Proerecta Long

Všetky sľubované benefity sa naozaj dostavili. Pri pravidelnom a poctivom dávkovaní to naozaj funguje, erekcia je tvrdšia, pohlavný styk oveľa dlhší a aj energie mám viac

Najstabilnejšie výsledky prichádzajú po cca 3 týždňoch pravidelného užívania. No nenechajte sa odradiť, naozaj sa oplatí si chvíľku počkať. Okrem vyššie uvedených benefitov som pocítil aj výrazne zvýšené libido

Chuť na sex bola jednoducho obrovská. Počas užívania tabliet som nepociťoval žiadne nežiaduce účinky.

Aké sú účinky Proerecty?

Prvým a zároveň najväčším benefitom Proerecty je podpora erekcie vďaka prírodným látkam. Sám môžem potvrdiť toto zlepšenie, no je potrebné produkt užívať dlhodobo a pravidelne. 

Medzi ďalší dôležitý benefit patrí predĺženie erekcie a zvýšenie sexuálnej výdrže. Taktiež som pocítil aj podporu libida vďaka látkam ako Maca alebo Kotvičník zemný.

Tvrdá erekcia

So starnutím a tiež vplyvom iných okolností (štýl života, genetická predispozícia) sa malé cievy a kapiláry v penise vysúvajú alebo dokonca úplne upchávajú. Ako sa hovorí, vek nedokážeme zastaviť, takže niektorým mužom neostáva nič iné, len navštíviť lekára alebo prestať s milostnými hrátkami (ak to nefunguje, tak to nefunguje). 

V takomto momente je dôležité nevzdať sa úplne a riešiť svoj intímny problém. Jednou z pozitívnych možností riešenia môže byť aj užívanie doplnku stravy Proerecta. Ten podľa výrobcu, ale aj vďaka mojim vlastným skúsenostiam, dokáže zlepšiť krvný obeh v penise už za hodinu.

Predĺženie sexu a lepšia výdrž

Keď dochádza k intenzívnejšiemu krvnému obehu, pevná erekcia sa udrží dlhšie a po prvej ejakulácii sa skráti čas do ďalšieho milostného aktu. A tak môžete potešiť sami seba aj svoju partnerku viackrát, ako ste boli zvyknutí. Aj to je výsledkom vhodne zvolených zložiek prípravku – predĺženie pohlavného styku + intenzívnejší pôžitok.

Posilnenie libida a chuti na sex

Ďalším výsledkom lepšieho krvného obehu penisu je zvýšenie jeho citlivosti. Čo to znamená? Je to veľmi jednoduché. Viac citlivosti = viac vzrušujúcich signálov do mozgu = väčšia intenzita zážitku zo sexu. Proerecta obsahuje zložky, ktoré tiež pôsobia ako afrodiziaká (Ženšen, Tribulus Terrestris) a zložky, ktoré maximálne nabudzujú organizmus (Maca, Teobromín), a preto máte aj väčšiu zvýšenú chuť na sex a vaša výdrž sa zlepšuje.

Zvýšenie sexuálnej výdrže

Užívanie prírodných tabletiek môže mať rôzne účinky na sexuálnu výdrž a erekciu. Avšak, účinnosť týchto tabletiek sa môže líšiť od jednotlivca k jednotlivcovi a nie je dostatočne preskúmaná. Zvýšenie sexuálnej energie nie je jediným účinkom tabletiek a sexuálna výdrž závisí od mnohých faktorov, preto by sa nemalo očakávať, že tieto tablety budú mať viditeľný vplyv na sexuálnu výdrž.

Existujú aj vedľajšie účinky?

Proerecta je prípravok, ktorý sa používa na podporu erekcie u mužov. U mužov, ktorí ho užívali, sa neprejavili žiadne vážne vedľajšie účinky.

Toto môžem potvrdiť aj ja – počas celej doby užívania som nepocítil žiadne vedľajšie účinky. Avšak, je dôležité, aby muži s kardiovaskulárnymi ochoreniami sa vyhýbali užívaniu týchto prípravkov, pretože môžu mať negatívny vplyv na ich zdravie. Niektorí muži môžu počas prvých fáz užívania zažívať tráviace ťažkosti, ktoré však po chvíli prejdú. 

Zloženie vás prekvapí!

Všetky typy produktov od firmy Proerecta obsahujú čisto prírodné zloženie. Vďaka tomu k nákupu nepotrebujete lekársky predpis. Všetky látky obsiahnuté v tabletách pozitívne vplývajú na potenciu a zlepšujú sexuálny život.

Konkrétne ide o tieto látky:

Tribulus Terrestris

Známy aj ako kotvičník zemný. Táto látka veľmi pozitívne vplýva na prekrvenie penisu a tvrdosť erekcie. V celom zložení má najväčšie zastúpenie práve táto rastlina. 

Nie je to však žiadna novinka – túto látku nájdete určite v každom produkte na podporu erekcie.

Maca

Nazýva sa aj žerucha peruánska a patrí medzi superpotraviny – nie je sa čomu čudovať, pretože obsahuje cez 20 aminokyselín a rôzne vitamíny a minerály. 

Taktiež jej účinky na podporu erekcie sú naozaj veľmi sľubné. Zaraďujú sa tam napríklad – tvrdosť penisu, lepšia erekcia a zvýšenie libida. Nepomáha však len na erekciu, ale dokonca podporuje funkciu mozgu a zvyšuje imunitu. Skvelé!

Arginín

Arginín rozťahuje cievy a tým pádom zlepšuje prekrvenie v celom tele, vrátane penisu. Okrem toho má veľmi pozitívny vplyv na erekciu. Využíva sa aj pri cvičení, kedy pomáha ako bolo spomenuté roztiahnuť cievy a lepšie napumpovanie.

Citrulín

Citrulín má veľmi podobné účinky ako arginín, pretože pri jeho užívaní sa mení v tele na už spomínaný arginín. Vďaka citrulínu podporíte arginín vo vašom tele a urýchlite tým nástup kvalitnej erekcie.

Kakaovník

Táto účinná látka má veľmi priaznivé účinky na erekciu, podporuje funkciu srdca a rozširuje cievy.

Ženšen

Ženšen je rastlina, ktorá má blahodarné účinky na imunitu, no taktiež podporuje prekrvenie pohlavnej sústavy a libido. Ženšen je tak populárny, že ho môžete dokonca nájsť v rôznych doplnkoch výživy. 

Pomáha pri vyčerpaní organizmu ale v neposlednom rade zlepšuje erekciu a práve preto ho nájdeme aj v produktoch Proerecty

Vitamín E

Vitamín E je dôležitý pre zdravie pohlavných orgánov. Má antioxidantné vlastnosti, čo znamená, že chráni bunky pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. Tým môže podporovať zdravie spermií a zlepšiť kvalitu erekcie

Okrem toho, vitamín E môže zlepšiť krvný obeh v pohlavných orgánoch, čo môže mať pozitívny vplyv na erekciu.

Balenie a cena Proerecty

Pokiaľ Proerectu objednávate z internetu, naozaj nikto nepríde na to, že ste si objednali tabletky na zlepšenie erekcie. Balenie je komfortné a diskrétne. 

Základné balenie obsahuje 12 tabliet, takže podľa dávkovania 1-2 tablety denne Vám vydrží 6 až 12 dní. Toto balenie stojí 22€, pričom pri väčšom počte tabliet sa znižuje aj cena, takže ušetríte viac peňazí.

Problémy s erekciou sa dajú riešiť aj v staršom veku

Poruchami erekcie trpí viac mužov, než sa môže zdať. Príčiny tohto problému môžu byť rôzne, najčastejšie sú to zlý životný štýl, stres, dôsledok choroby alebo hormonálna nerovnováha. Vyšší vek tiež môže byť príčinou, ale to neznamená, že by ste mali zabudnúť na kvalitný sexuálny život, keď sa objavia prvé problémy. 

Ako už bolo spomenuté na začiatku, nie každý sa chce o svojom probléme porozprávať s lekárom alebo sexuológom. Mnohí muži tiež nechcú brať žiadne tabletky, ktoré by mohli mať vedľajšie účinky alebo spôsobovať kontraindikácie.

Pre kvalitnú erekciu je potrebný dostatočný prísun krvi do penisu. Niekedy sa však môže stať, že cievy sú zúžené a nedostatok krvi. Výsledkom je slabá erekcia alebo úplné zmiznutie. Proerecta by však vďaka svojmu bylinnému zloženiu mala odstrániť tieto problémy a umožniť svojmu užívateľovi ďalšie kvalitné sexuálne zážitky. Nižšie sa pozrieme na to, čo všetko tento doplnok stravy sľubuje.

Podobné produkty na trhu

Erexan

Taktiež 100% prírodný produkt, ktorú pomáha pri poruche s erekciou, taktiež existujú až tri druhy. Taktiež sme ich testovali tu.

Primulus

Skvelý český výrobok na celkovú vitalitu muža a zvýšenie testosterónu za skvelú cenu. Celú recenziu na Primulus.

Zerex

ďalší prírodný produkt na podporu erekcie s podobným zložením, ktorý si už stihol získať obľubu. Kompletná recenzia na Zerex tu.

Proerecta vs. Erexan?

Tabletky na erekciu Proerecta a Erexan sú si veľmi podobné svojim kvalitným zložením, hoci Proerecta obsahuje vyšší objem účinnej zmesi a navyše látky, ktoré podporujú tvorbu spermií. 

Na druhej strane, Erexan má viac látok podporujúcich erekciu. Z hľadiska účinnosti sú si oba produkty veľmi podobné. Cenovo sú oba produkty rovnocenné, jedna kapsula Erexanu aj Proerecty stojí 1,66 €.

Často kladené otázky

Ako dlho Proerecta účinkuje?

Nástup účinkov prichádza zvyčajne do jednej hodiny, avšak niekedy aj skôr. Síce výrobca uvádza, že účinnosť od užitia je až 24 hodín, väčšina mužov sa zhoduje na čísle 3 až 5 hodín.

Existujú nejaké problémy pri užívaní tabliet?

Existujú špecifické prípady, kedy by ľudia nemali užívať tablety na podporu erekcie. Jedná sa o ľudí, ktorí trpia kardiovaskulárnymi alebo inými závažnými ochoreniami. Taktiež sa užívanie neodporúča, pokiaľ ste už prekonali nejakú závažnú chorobu.

Je dodanie balíčka diskrétne?

Áno, dodanie produktu je diskrétne a nikto sa nedozvie, že ste si objednali tabletky na podporu erekcie. Zásielka je neprehľadná a uvedení sú len odosielateľ a prijímateľ zásielky.

Proerecta - záverečné zhodnotenie

Produkty od značky Proerecta sa javia ako dobrá voľba. Nepovedal by som, že oproti konkurencii sú nadpriemerné, no priemer to určite je a svoju úlohu si plnia veľmi dobre

Nástup účinkov, kvalitnejšia a tvrdšia erekcia, predlženie pohlavného styku a viac energie. To všetko sú sľubované benefity, ktoré aj naozaj dostanete. Ako bonus, ku kúpe týmto doplnkom nepotrebuje žiadny lekársky predpis, pretože ich zloženie je čisto prírodné a prirodzené

Nástup účinkov je zvyčajne rýchlejší ako uvedených 60 minút. Nevýhodou by mohla byť veľkosť balenia, kedy pri užívaní 2 tabliet denne viete minúť celú krabičku za 6 dní. Avšak aj na toto existuje riešenie. Na mnohých weboch môžete využiť množstevné zľavy, alebo mnohé zo zľavových akcií.

Norbert Skoupa
Norbert Skoupa

Volám sa Norbert Skoupa a mojou najväčšou vášňou je písanie a hudba. Venujem sa copywritingu, hudobnej žurnalistike a občas aj prekladám. Mimo písania tvorím vlastnú hudbu, aktívne športujem a čítam knihy. Som zakladateľom knižného Instagramu a online magazínu Moderný Čitateľ, kde píšem o knihách a literárnom svete.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *