Domov » Recenzie eshopov » Nostre.sk: dekorácie na stenu – recenzia (osobná skúsenosť s eshopom)​

Nostre.sk: dekorácie na stenu - recenzia (osobná skúsenosť s eshopom)

obraz z nostre mapa sveta

Na nostre.sk som sa dostala náhodou, keď som hľadala darček pre moju kamarátku, ktorá okrem iného veľmi rada cestuje a jej byt je plný zaujímavých vecičiek zo zahraničia. Hľadala som niečo originálne, milé, no nič čo by ma finančne zruinovalo. Po niekoľkodňovom obzeraní všetkého možného som sa preklikla na nostre.sk, kde som našla dosť inšpirácie.

Ak hľadáte zaujímavý doplnok do interiéru či už pre seba alebo niekoho iného nostre.sk je dobrou voľbou, poďme sa však bližšie pozrieť na to, čo na eshope nostre vlastne nájdete, aké služby ponúkajú ako svoj tovar balia, aby k zákazníkovi bezpečne a v celosti pricestoval.

NOSTRE RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Základné info o eshope nostre.sk

Ak ste o nostre.sk ešte nepočuli, možno je to tým, že tento eshop má za sebou ešte pomerne krátku históriu. Napriek tomu si už na internete môžeme nájsť niekoľko pozitívnych recenzii, napríklad o ich bleskurýchlom doručení. Keď som sa na eshop pozrela bližšie, všimla som si, že je pre nich prioritou originalita, využitie ekologických a k životnému prostrediu šetrných technológií a v neposlednom rade aj spokojnosť ich zákazníkov.

Preto som sa rozhodla ich otestovať a niečo pekné z eshopu pre kamošku aj objednať. Skôr ako prejde k samotnej recenzii môjho balička, povedzme si ešte niečo v krátkosti o tom, čo na nostre.sk vlastne nájdeme.

obraz mapy sveta z nostre

Čo na nostre.sk nájdeme?

Nostre je slovenský eshop s inteiérovými dekoráciami na stenu. Eshop ponúka na výber veľké množstvo tapiet, ktoré sú rozdelené podľa motívu, spomeniem napríklad čiernobiele, vintage, so zvieratami, mapy, mestá, citáty, detské tapety a mnohé ďalšie. Pristihla som samú seba, že najviac som si pozerala práve tapety do detskej izby, ale okrem toho som našla aj krásne tapety do kuchyne, jedálne či obývacej izby

Eshop ponúka samolepiace tapety, ale aj také, ktoré sa aplikujú na steniu pomocou lepidla. To však nie je žiaden problém, lebo okrem tapiet nájdeme na nostre.sk aj potrebné príslušenstvo ako je spomínané lepidlo alebo páska, štetec, valček. No proste všetko čo nám bude treba. 

Okrem tapiet ponúka eshop nostre stále viac obľúbené maľovanie podľa čísel a obrazy, kde musím opäť vyzdvihnúť ich vhodné rozdelenie do kategórií, čo veľmi uľahčí hľadanie toho, čo práve potrebujeme! Na eshope sa nachádza aj sekcia s výpredajom, kde nájdeme niečo z každej kategórie niečo. 

Ponuka je naozaj široká a dekorácie sú veľmi originálne. Určite to nie je eshop. kde nájdeme rovnaké motívy ako na ďalších 5 weboch. Pozitívne musím hodnotiť aj samotnú priehľadnosť celého eshopu, vďaka ktorej som našla presne taký darček, aký som pre kamarátku potrebovala.

balnie obrazu z nostre

Čo som si z Nostre objednala?

Nakoniec som sa z nostre rozhodla objednať obraz. V sekcii obrazy na korku som našla zaujímavé mapy sveta, čo mi prišlo ako super darček pre cestovateľa. Nejaký čas mi zobralo rozhodovanie sa či chcem niečo originálne a moderné alebo dám prednosť radšej niečomu viac realistickému. 

Vzhľadom na interiér bytu kamarátky, pre ktorú som obraz hľadala, som sa nakoniec rozhodla pre niečo abstraktnejšie, čo sa podľa môjho názoru bude hodiť naozaj takmer všade. Vybrala som mapu sveta na nočnej oblohe v čiernobielom prevedení, pričom ako súčasť balenia boli aj pripínačky. Mohla som vybrať klasické pripínačky, vlajočky, smajlíky, alebo malé štipce. 

Zaujalo ma tiež, že som si obraz mohla vybrať v rôznych rozmeroch. Poklikala som aj iné obrazy, či je vždy na výber aspoň z 2-3 rozmerov a zostala som príjemne prekvapená. Z každej kategórie som náhodne otvorila niekoľko obrazov a vždy sa dalo vybrať obraz minimálne v 3 rôznych rozmeroch.

zabaleny obraz v kartone z dovido obaleny paskou
zabaleny obraz z nostre a dovido v krabici

Platba a doručenie na Nostre.sk

Čo sa týka platby, na výber máme štandardné možnosti ako je platba kartou online, bankový prevod alebo dobierka. Ako už býva zvykom, pri dobierke si v rámci doručenia ešte priplatíme 0,60 centov. Pri doručení máme na výber z dvoch možností a to doručenie kuriérom cez Slovak Parcel Service alebo doručenie na zvolené výdajné miesto. Ak naša objednávka presiahne hodnotu 89 eur máme doručenie úplne zadarmo

Ja som sa rozhodla za obraz zaplatiť kartou online a zvolila som, aby mi bol doručený kuriérom. Čo ma však prekvapilo, obraz bol doručený naozaj veľmi rýchle. Objednávku som vyhotovila počas pracovného dňa doobeda a na druhý deň mi už volal kuriér, že mi nesie môj obraz. 

Čo mi z nostre.sk prišlo

Poďme sa konečne pozrieť na to, čo mi z nostre.sk prišlo. Aby sa obraz pri preprave nepoškodil, bol zabalený vo väčšej, ale veľmi ľahkej kartónovej škatuli dôkladne zabalený v bublinkovej fólii a previazaný ozdobnou stuhou V balení sa okrem obrazu nachádzalo aj príslušenstvo na zavesenie a pripínačky ktoré  som si pri nákupe zvolila. Klinčeky, ktoré boli k obrazu pribalenésa dajú využiť ako výborná alternatíva v prípade, že sa rozhodneme, že do steny nechceme vŕtať, nakoľko sa do steny dajú ľahko pribiť. Ako to býva dnes už zvykom, v balení sa nenachádzala faktúra, tá prišla len mailom, hneď po odoslaní mojej objednávky. 

obraz z dovido a nostre v baleni vo folii

Bublinkovú fóliu som dala preč, aby som si obraz mohla poriadne popozerať a skontrolovať či je presne taký ako má byť, no musím uznať, že naživo sa mi páčil ešte viac a mala som chuť si ho nechať. Obraz splnil očakávania a ako pozitívum hodnotím farby, ktoré boli pri jeho zhotovení použité, nakoľko obraz nemal žiaden “umelý” zápach. Neskôr som sa dočítala, že nostre na svoje obrazy využíva kvalitné ekologické farby, bez zápachu, čo môžem podľa svojej skúsenosti len potvrdiť. 

Obraz od nostre.sk je najprv vytlačený na plátno (s hmotnosťou 370 g/m2) a následne je plátno pripevnené na korkovú dosku (v prípade, že si zvolíme obraz na korku). Dôvodom prečo som si vybrala obraz na korku je práve to, že sa doň dajú vpichovať pripínačky a teda okrem toho, že si budete vedieť napríklad zaznačiť miesta, ktoré ste už navštívili alebo chcete navštíviť, dá sa jednoducho využiť aj ako nástenka.

dakovacia a informacna karta z dovido za nakup

Ako hodnotím môj nákup

Hľadala som kreatívny darček pre cestovateľku, čo sa mi aj podarilo. Obraz, ktorý mi prišiel vyzerá naozaj veľmi pekne až luxusne. Rovnako luxusné je aj balenie s krásnou stuhou a tak je možné ho rovno podarovať. Ja osobne som ho najprv “oslobodila” od bublinkovej fólie, prehliadla ho a znovu previazala stuhou, aby som ho mohla podarovať.

Pri obraze oceňujem kvalitné spracovanie a použitie ekologických farieb, ktoré sú rovnako šetrné aj k nášmu zdraviu. Práve vďaka tomu sú obrazy vhodné aj do detských izbičiek. Obraz má zo zadnej strany rovnomerne umiestnené spony, ktoré ho prichytávajú na kvalitný drevený rám, čo ho robí poriadne pevným a stabilným.

Určite treba vyzdvihnúť aj pridané klinčeky na zavesenie a pripínačky, ktoré som si vybrala podľa svojich preferencií. V neposlednom rade sa mi páčilo rýchle doručenie a tiež prehľadnosť eshopu. To čo som potrebovala som našla rýchlo a výber bol naozaj pestrý. Jediným mojim odporúčaním by bolo zvážiť ekologickejšie balenie, pri ktorom by použili menšie množstvo bublinkovej fólie, prípadne iný materiál.

pripinacky na obraz z nostre
Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *