Domov » Testy a recenzie » Namaximum recenzia

NaMaximum.sk – jeden z najlepších eshopov s doplnkami výživy! Recenzia a vlastná skúsenosť!

nakup z eshopu namaximumsk

(prihláste sa k odberu noviniek a získajte 10% ZĽAVU)

Zdravý životný štýl a záujem o zdravšie stravovanie sa v dnešnej dobe neustále zvyšuje. Je to tým, že si ľudia začínajú uvedomovať, že strava v súčasnosti obsahuje veľké množstvo chemických látok. Tie sú často príčinou rôznych ochorení, ktorými trpí mnoho z nás. Počet obchodov, ktoré majú v svojom sortimente zdravé potraviny, športové oblečenie, náradie na cvičenie a zároveň aj výživové doplnky, je z roka na rok viac. Na takom širokom trhu je potom obtiažne nájsť kvalitné produkty a zároveň nenechať predajcom celú svoju výplatu.

Jedným z dnešných “zdravých” obchodov je aj e-shop NaMaximum, na ktorý sa dnes spoločne pozrieme. Povieme si niečo o firme, preskúmame pár z ich produktov, ku každému uvediem recenzie aj iných užívateľov a na záver sa s vami podelím o moju skúsenosť s produktami. Ich produkty som detailne testoval niekoľko týždňov. Ako hodnotím eshop Namaximum a ako dopadol v recenzii? Aké mam s Namaximum skúsenosti?

NAMAXIMUM RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

NaMaximum.sk ako projekt

V dnešnom hektickom živote, ktorý prináša stres a zvýšené nároky na kvalitu výživy, sme svedkami množstva nových značiek doplnkov výživy. V boji o zákazníka sa často zabúda na to, že ľudia by mali dostávať kvalitné a naozaj účinné výrobky. Smutný je aj fakt, že ľudia chcú ušetriť čo najviac. Preto si radšej kúpia aj menej kvalitný produkt, než aby veľa minuli. NaMaximum preto ponúka kvalitné produkty za prijateľnú cenu. 

(prihláste sa k odberu noviniek a získajte 10% ZĽAVU)

Produkty NaMaximum

Produkty si vyrábajú sami. Veria totiž, že iba tak môžu mať 100% kontrolu a dohľad nad kvalitou, cenami. Žiadny produkt neobsahuje navyše pridané chemické látky, ktoré by mohli znižovať účinnosť látok obsiahnutých v produktoch. 

Ponuka e-shopu zahŕňa viac ako 700 produktov pod značkami Natural Nutrition, Warrior a BioMedical, ktoré oslovia každého zákazníka. Natural Nutrition umožňuje tvorbu vlastnej zmesi látok, ktoré práve vy potrebujete na cvičenie. Warrior pomáha s  výkonnostnými nedostatkami. BioMedical je zase zameraný na prírodné produkty v 100% BIO kvalite.

WPC 80 - srvátkový CFM whey proteín 2 kg

Srvátkový proteín nájdete na e-shope aj pod značkou Warrior aj Natural Nutrition. Dostupné sú 3 typy balení – 400g (8 príchutí), 1kg (20 príchutí) a 2kg (14 príchutí). 

Od bežných proteínov sa nelíši iba výhodnou cenou, ale najmä vylepšenými vlastnosťami. Zlepšená rozpustnosť, rýchlejšie vstrebávanie do organizmu, či znížená penivosť, to všetko sú vlastnosti, ktoré má tento proteín. 

Je vyrábaný šetrnou metódou CFM za nízkej teploty, aby nedošlo k denaturácii teda k ničeniu bielkovín v produkte. Obsahuje veľmi málo tuku a zároveň veľké množstvo bioaktívnych látok. V proteíne je navyše až 80% podiel bielkovín. 

Najlepšie je ho užiť ihneď po tréningu. Nápoj pripravíte zmiešaním 30g proteínu v 300ml vody. Mimo nápojov ho viete použiť na dochutenie jogurtu, tvarohu, alebo iných mliečnych produktov. Takisto ho môžete pridať aj do varenia, pričom zvýši hodnotu bielkovín v jedlách, čím budú pokrmy oveľa výživnejšie pre vaše telo.

Na e-shope je pri tomto produkte neuveriteľných vyše 3500 recenzií z čoho až 3300 zákazníkov dalo produktu 5 hviezdičiek. Už len z tohto faktu môžete posúdiť obľúbenosť a ale hlavne kvalitu produktu. Pozitívne hodnotia hlavne široký výber príchutí a aj kvalitu príchutí. 

Takisto chvália aj konzistenciu a rozpustnosť. Podľa mnohých tiež funguje tak ako má. Ako negatívum niektorí vidia to, že sa z dlhodobého hľadiska cena produktu zvyšuje. Aj napriek tomu však väčšina hovorí o bezkonkurenčnej cene tohto proteínu. 

NitroCell - predtréningová zmes 600g

Predtréningová zmes značky Warrior je dostupná v 3 veľkostiach balení – 600g, 900g a 300g. Každé balenie má príchuť zeleného jablka, 900g a 300g balenie má aj variant bez príchute. 

Zmes má práškovú konzistenciu a obsahuje vysoký podiel účinných látok ako sú L-citrulín, kreatín, beta-alanín a L-arginín. Takisto spaľovače tukov, kofeín v synergickej kombinácii s L-theanínom, elektrolyty, rastlinné extrakty a vitamíny. Hlavným zástupcom vitamínov je C, ktorý podporuje správnu funkciu imunitného systému. 

V dôsledku vyčerpávajúceho tréningu môže byť v tele vitamín C poriadne oslabený. Ďalšími vitamínmi sú B3 a B6, ktoré prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Súčasťou sú aj rôzne sacharidy podporujúce vstrebávanie zvyšných účinných zložiek NitroCell. Kombinácia všetkých látok prispieva k najefektívnejšiemu využitiu energie a tým k lepšiemu výkonu.

Nitrocell je najlepšie užiť aspoň 30 minút pred tréningom pre jeho najvyššiu efektivitu. Pre obsah kofeínu sa neodporúča užívať večer. Takisto by ste si ho nemali dať ak v daný deň nemáte tréning. Mužom sa odporúča rozmiešať 1 krát denne pred tréningom 30g prášku v 300ml vody. Pre ženy a začiatočníkov je lepšie dať si iba 15g a tiež rozmiešať raz denne v 300ml vody. 

Zákazníci produkt zväčša odporúčajú aj keď sa kde-tu nájde niekto, komu produkt nespôsobil žiadne zmeny. Chvália si veľmi dobré a hlavne vyvážené zloženie, ktoré funguje tak ako má. Zopár recenzentov si sťažovalo na variant s príchuťou. Bola podľa nich veľmi kyslá a tak si museli do nápoja pridávať viac vody. Pre iných je však príchuť akurát sladká a chvália si ju. Vďaka kofeínu sa na tréningu cítia dobre a plní energie. 

RawGH! - proteínové tyčinky 12x60g

Proteínové tyčinky značky Warrior viete dostať v 4 variantoch – jednu 40g tyčinku, jednu 60g tyčinku a potom dve balenia – 15x 40g tyčinky a 12x 60g tyčinky. 40g tyčinky sú s príchuťou arašidového masla a 60g majú príchuť kakaa. Hlavnou zložkou tyčinky je kvalitný srvátkový proteín WPC80, ktorý je v nej obsiahnutý 30-38%. Okrem toho obsahuje tyčinka aj sušené slivky, ďatle, ľanové semienka, strúhaný kokos a iné

Veľké percento zákazníkov hodnotí toto konkrétne (12x 60g) balenie až piatimi hviezdičkami. Pozitívne hodnotia najmä vyváženú horko-sladkú chuť a takisto aj zloženie tyčinky. Priznali, že tyčinka má možno tuhšiu konzistenciu, zároveň sa ale dala v pohode zjesť. 

Veľké percento zákazníkov hodnotí toto konkrétne (12x 60g) balenie až piatimi hviezdičkami. Pozitívne hodnotia najmä vyváženú horko-sladkú chuť a takisto aj zloženie tyčinky. Priznali, že tyčinka má možno tuhšiu konzistenciu, zároveň sa ale dala v pohode zjesť. 

Arašidové maslo - Peanut butter Natural 1kg

Arašidové maslo značky BioMedical môžete na e-shope nájsť v 3 variantoch – 180g, 400g a až 1kg. Obsahuje 100% nesolené arašidy. Maslo takisto neobsahuje ani žiadne alergény. Má skvelú chuť a môžete ho použiť nielen ako dochucovadlo pri pečení alebo varení, môžete si ho dať do smoothies, jogurtu, tvarohu, proteínových nápojov alebo len jednoducho natrieť na chlieb. Užívatelia chvália prevažne jemnú a krémovú konzistenciu a sladkú chuť masla. 

Omega 3 kapsuly 200caps

Kapsuly značky BioMedical obsahujú rybí olej bohatý na esenciálne omega 3 nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E. Omega 3 pôsobí v našom tele veľmi pozitívnym účinkom. 

Medzi ne patrí udržanie správnej funkcie mozgu, srdca a zraku, výrazne znižuje hladinu triglyceridov v tele, účinkuje proti depresii, reguluje hladinu kortizolu a zmierňuje stres. Posilňuje celkový stav organizmu a tiež zlepšuje pamäť. Odporúčaná dávka je 1 kapsula denne spolu s jedlom, pre lepšie vstrebanie do organizmu. 

Užívatelia sú s kapsulami veľmi spokojní. Chvália veľmi dobrú cenu za tak kvalitný produkt. Pozitívum vidia aj v rýchlom dodaní.

Moja skúsenosť s e-shopom a produktami

Cvičeniu a zdravej strave sa venujem už niekoľko rokov. Trvalo mi veľmi dlho, kým som našiel e-shop, na ktorom by som našiel všetko, čo potrebujem k cvičeniu, kvalitné potraviny a tiež rôzne výživové doplnky. Všetko toto som našiel na e-shope NaMaximum a som s ich produktami nadmieru spokojný. Vyššie recenzované produkty som si sám na sebe odskúšal a môžem sa jedine pridať k rozsiahlej skupine spokojných zákazníkov.

Tak, ako sú veľkosti balení v názvoch jednotlivých produktov, som ich kupoval. Predtréningovú zmes Nitrocell môžem jedine odporučiť. Dávam si ju vždy 25-30 minút pred cvičením a už po pár minútach začínam cítiť jej účinky. Niektorí sa v recenziách sťažovali, že majú veľké množstvo energie aj po tréningu, no u mňa energia začína klesať tesne po cvičení. Proteínové tyčinky RawGH! som si objednal už niekoľkokrát. Majú veľmi dobrú chuť a za tú cenu sú aj veľmi kvalitné. Dávam si ich počas tréningu, no aj hocikedy cez deň, keď na ne dostanem chuť. Arašidové maslo je tiež veľmi chutné a má jemnú konzistenciu. Väčšinou ho používam na raňajky do jogurtu alebo len tak natriem na chlieb. Omega 3 kapsuly som začal používať len nedávno, takže ich neviem ešte veľmi posúdiť. Na druhej strane WPC 80 proteín mám už niekoľké balenie a stále som nenašiel lepšiu alternatívu. Proteínový nápoj si dávam hneď po tréningu a proteín som si nedávno začal dávať aj do normálnych jedál za účelom zvýšenia hladiny bielkovín v mojom tele.

Ak by som to mal celkovo zhodnotiť, e-shop NaMaximum mi naozaj vyhovuje po všetkých stránkach. Nájdem tam všetko, čo potrebujem pre zdravý životný štýl. Som spokojný s kvalitou produktov, samozrejme aj s bezkonkurenčne nízkymi cenami a tiež s dodacou dobou. E-shop je dosť prehľadný, páči sa mi, že je tam aj sekcia s blogom, kde sa môžem dozvedieť niečo viac a nemusím to hľadať na internete. Stránka NaMaximum ukázala nielen mne, ale aj ďalším vyše 3000 ľuďom, aká je skvelá voľba, ak chcete začať investovať do seba a do svojho zdravia.

David719
David719

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *