Domov » Najlepšie tipy na darček » Najlepšie darčeky pre učiteľku

Pre tehotné a budúce mamičky

Pre mamičku

Pre sestru

Pre babičku

Pre manželku 

Pre svokru

Pre kamarátku

Adventné kalendáre pre ženy

Pre kolegyňu

Darčeky pre deti
Darčeky pre rodinu
Darčeky podľa veku

Najlepšie darčeky pre učiteľku a učiteľa! Týmto im zaručene poďakujete a vyjadríte vďaku!

Pri príležitostiach ako Deň učiteľov, koniec školského roka, narodeniny alebo meniny je vhodné poďakovať pani učiteľkám za ich prácu s deťmi. Okrem tradičných darčekov pre učiteľku ako kytice kvetov či sladkosti, môžete darovať aj niečo originálnejšie. 

V tomto texte nájdete 18 tipov na najlepšie darčeky pre učiteľky a učiteľov. Darovanie darčeku učiteľovi na konci školského roka alebo na rozlúčku je tradíciou, no ak chcete niečím vyniknúť, môžete zvoliť netradičné darčeky. Učitelia majú veľkú zodpovednosť a ich práca je krásna a náročná zároveň. Ak chcete potešiť pani učiteľku, môžete sa inšpirovať kreatívnymi nápadmi na darčeky, ktoré sú vhodné ako prejav vďaky.

NAJLEPŠIE DARČEKY PRE UČITEĽKU A UČITEĽA

Najlepšie darčeky pre pani učiteľku a učiteľa

Medová masáž - originálny darček pre učiteľku

Thajská masáž aloe vera ako darček pre svokru

Darujte pani učiteľke vašich detí k sviatku zážitok a oddych, darujte medovú masáž. Pri medovej masáži si pani učiteľka odpočinie a taktiež dopraje svojmu telu skvelé zdravotné účinky – odstraňuje z tela toxíny a aktivuje vnútorné orgány. Taktiež pôsobí ako peeling. Pokožka tak bude jemná a hydratovaná. Verte mi, že týmto darčekom neurobíte krok vedľa. 

Obraz na stenu - vhodný darček pre pani učiteľku nielen na koniec roka

Obrazy sú veľmi osobitým darčekom a môžu byť tiež veľmi dekoratívnym prvkom pre domov alebo triedu. Existuje mnoho možností pre rôzne veľkosti, témy a štýly obrazov, takže je možné vybrať niečo, čo sa bude hodiť do štýlu interiéru učiteľovej triedy alebo jeho/jej domu.

Okrem toho, obraz môže mať aj vzdelávací význam. Napríklad, obraz s historickou tématikou alebo s mapou sveta môže byť pre učiteľa veľmi užitočným darčekom pre vyučovanie a môže slúžiť aj ako vizuálna pomôcka pre žiakov.

Debnička plná špecialít - skvelý tip na darček pre pani učiteľku

Krabica od Manboxeo môže byť pre učiteľku vhodným darčekom z niekoľkých dôvodov. Jedným z nich je, že krabica obsahuje rôzne produkty, napríklad také, ktoré sú zamerané na starostlivosť o telo a pokožku. Učiteľky často majú náročné pracovné dni a môžu si potrebovať dopriať chvíľu oddychu a starostlivosti o seba.

Krabica od Manboxeo obsahuje kvalitné produkty ako napríklad kozmetiku, doplnky stravy alebo hygienické pomôcky, ktoré učiteľka môže využiť pre svoje pohodlie a zdravie. Taktiež môže byť skvelým spôsobom, ako jej vyjadriť vďaku a poďakovanie za tvrdú prácu, ktorú robí.

V neposlednom rade, krabica od Manboxeo má aj štýlový a moderný dizajn, čo môže učiteľku potešiť a darček spraviť ešte príjemnejším. Celkovo je to originálny a praktický darček, ktorý môže byť pre učiteľku veľmi užitočný a potešujúci.

Kvalitný kolagén - praktický darček nielen na deň učiteľov

Kolagén je ideálnym darčekom pre učiteľku na koniec školského roka, pretože ponúka mnoho výhod. Jednou z týchto výhod je, že produkty s obsahom kolagénu sú účinné pri hydratácii a ochrane pokožky. Učiteľky trávia veľa času v suchých a klimatizovaných učebniach, ktoré môžu vysušovať ich pokožku a spôsobovať vypadávanie vlasov. Kolagén dokáže zlepšiť stav pokožky a vlasov, a tak pomôcť učiteľke cítiť sa zdravo a krásne.

Ďalšou výhodou kolagénu ako darčeka pre učiteľku je, že ponúka estetické zlepšenie. Darček, ktorý kombinuje praktickosť s príjemným zážitkom, bude pre učiteľku istotne veľmi ocenený a vďačný. Za nás toto všetko určite spĺňajú produkty od Kolagendrink.

Termo pohár - darček pre pani učiteľku alebo učiteľa

Všetci vieme ako to v škole funguje. Veľa stresu a zhonu a málokedy chvíľa na to, aby si pani učiteľka vypila svoj pohár kávy či čaju. Darujte jej preto termo pohár, ktorý zabezpečí, že káva či čaj zostane teplý, pričom si ale nepopáli prsty. 

Termo pohár je vyrobený z ľahkého žiaruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stenou. Materiál má termoizolačné vlastnosti. A je vysokoodolný voči mechanickému poškodeniu a chemikáliam. 

Degustačný balík káv - tip na darček pre učiteľku, ktorá miluje kávu!

Ďalší v poradí vám predstavíme degustačný balík káv, ktorý je skvelým tipom na darček pre učiteľa alebo učiteľku. Tento balík obsahuje výber najkvalitnejších kávových zŕn z rôznych krajín, ktoré sú starostlivo pražené a balené do malých dávok. Tieto kávy ponúkajú rôzne chute a vône, od jemných a ovocných až po silné a korenisté.

Okrem toho, balík káv obsahuje aj informačný leták, ktorý poskytuje zaujímavé informácie o jednotlivých kávach a o správnom spôsobe prípravy. Degustačný balík káv je teda nielen skvelým darčekom pre učiteľa alebo učiteľku na koniec roka, ale môže byť aj darčekom k deň učiteľov alebo k narodeninám.

Tabuľka - skvelý darček v podobe spomienky pre učiteľku

Tip na originálny darček pre pani učiteľku môže byť pamätná tabuľka INSPIO, ktorú si môžete plne prispôsobiť. Tento produkt je vyrábaný z kvalitného a pevného materiálu dibond a má rozmery 40 x 30 cm.

Jedinečnosť tohto darčeka spočíva v možnosti výberu pozadia, motívu, textu a hlavného obrázku, ktorý môže byť preddefinovaný alebo vlastná fotografia s celou triedou. Tabuľka môže byť vyrobená s dierkami určenými na zavesenie alebo aj bez dierok, v závislosti od preferencií učiteľky.

Pamätná tabuľka INSPIO je personalizovaný darček, ktorý zaručene poteší každú pani učiteľku, pretože jej umožňuje ukázať jej osobný štýl a pripomenúť si spomienky na celú triedu.

Dámska kožená peňaženka - ideálny darček pre učiteľku na koniec roka

Milým darčekom pre pani učiteľku môže byť aj elegantná kožená peňaženka.  Keď píšeme, že kožená, tak naozaj kožená. Stopercentne! Žiadna napodobenina, ktorá sa rýchlo zničí. 

Peňaženka má priehradku na platobné karty a doklady, vrecúško na mince, priehradku na bankovky a tiež aj priehľadnú priehradku. Peňaženku môžete vybrať v rôznych farbách od červenej po čiernu. My odporúčame neutrálnu béžovú. 

Kozmetická sada - darček na deň učiteľov

Kozmetická sada je vynikajúcim darčekom pre učiteľku nielen na koniec školského roka, ale aj na Deň učiteľov alebo akúkoľvek inú príležitosť. Táto sada ponúka množstvo výhod, ktoré učiteľky môžu využiť nielen na zlepšenie svojho vzhľadu, ale aj na zlepšenie svojho zdravia a pohody.

Obsahuje totiž rôzne produkty určené na starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Učiteľky môžu využiť tieto produkty na hydratáciu pokožky, zlepšenie jej elasticity a zjemnenie drobných vrások. Okrem toho, kozmetická sada môže obsahovať aj produkty na starostlivosť o vlasy, ktoré učiteľky môžu využiť na zlepšenie vzhľadu svojich vlasov a zmiernenie prípadného poškodenia.

Kvety - klasický a zároveň originálny darček

Neviete čo kúpite pani učiteľke? Bojíte sa, či trafíte do jej vkusu?  Neviete, či ju neurazíte? Stavte teda na istotu. Kúpte jej kvety. Ale nie len také hocijaké. Kúpte jej poriadnu kyticu. Pani učiteľku poteší napríklad veselý kvetinový box so sezónneho mixu kvetov

Kytica je navyše uložená v peknom boxe. K tomu stačí pribaliť nejakú sladkú dobrotu a pekný darček je na svete. Kyticu totiž neodmietne žiadna žena, ani žiadna pani učiteľka! 

Fotorámček na deväť fotografií

Chcete pre pani učiteľku darček, na ktorom sa budú podieľať aj deti? Kúpte jej teda fotorámik a požiadajte deti, aby do neho vybrali tie najkrajšie spoločné fotky. Pani učiteľka tak bude mať svojich milovaných žiakov stále na očiach.  

Nebude musieť hľadať fotky v počítači a nepríde tak o ne v prípade, že by sa počítač pokazil. Spomienka z výletu? Zo stužkovej? Či z lyžiarskeho? Nie je problém. Tento darček je ideálnym vtedy, keď sa deti so svojou pani učiteľkou lúčia a chcú, aby na nich nikdy nezabudla. 

Stieracia mapa - tip na darček pre učiteľa, ktorý rad cestuje!

Keď sa blíži čas rozlúčky so základnou školou, je dôležité nezabudnúť na darček pre vašu obľúbenú pani učiteľku alebo učiteľa. V súčasnosti je obľúbenou voľbou darčekov pre učiteľky aj stieracia mapa. Tento originálny a praktický darček môže byť pre učiteľku veľmi užitočný. 

Stieracie mapy sú často farebné a atraktívne, takže ich učiteľky môžu použiť nielen na vyučovanie, ale aj na zdobenie svojej triedy. Okrem toho, tieto mapy sú obvykle vyrobené z kvalitných materiálov, takže ich učiteľky môžu použiť viac ako raz. Stieracie mapy môžu byť tiež veľmi interaktívne a zábavné, čo z nich robí skvelý spôsob, ako motivovať deti k učeniu. Preto ak hľadáte neobvyklý a zaujímavý darček pre vašu pani učiteľku alebo učiteľa na rozlúčku, stieracia mapa môže byť skvelou voľbou.

Tričko s fotkou - originálny darček pre učiteľa

Milý darček pre pána učiteľa je aj tričko s vybranou fotkou. Akú fotku vyberiete? To je úplne jedno. Hlavne takú, kde sú všetci jeho milovaní žiaci. 

Originálny a kreatívny darček, na ktorý pán učiteľ nikdy nezabudne. A rozhodne nezabudne na to, kto mu ho dal. Tričko je vyrobené z kvalitného materiálu, fotky sa na tričku nerozmažú ani po mnohých praniach. Fotku pošlete jednoducho emailom spolu s objednávkou. Žiadne starosti navyše!

Aróma difúzer

Ideálnym darčekom pre pani učiteľku môže byť aróma difúzer. Difúzer sa využíva nielen na prevoňanie miestnosti ale aj ako zvlhčovač vzduchu. Difúzer ma veľký objem nádoby na vodu aj na esenciu

Dá sa používať v troch módoch – podľa dĺžky prevádzky (60 minútová, nepretržitá a 120 minútová). Difúzer je podsvietený, a tak pôsobí aj ako pekný doplnok interiéru. Jednoduché skvelé na oddych a na chvíle, kedy sa pani učiteľka vráti unavená domov z práce.

Šperk - luxusný darček pre učiteľku na rozlúčku

Ak hľadáte skvelý tip na darček pre vašu obľúbenú učiteľku, potom by ste mohli zvážiť darčekový šperk. Šperky sú obľúbeným darčekom pre ženy a pre učiteľky môžu byť veľmi osobitým a vzácnym darčekom. Šperky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov a existuje široká škála možností, od jednoduchých a elegantných náhrdelníkov až po nápadité a farebné náramky. Učiteľky môžu nosiť šperky nielen na prácu, ale aj pri rôznych príležitostiach, takže sú veľmi všestranným darčekom.

Okrem toho, šperky môžu mať aj symbolický význam. Napríklad náhrdelník so srdiečkom môže byť pre učiteľku príjemným spôsobom, ako ukázať svoje ocenenie a vďaku za prácu, ktorú robí. Náramok so symbolom nekonečna môže byť tiež veľmi výstižným darčekom pre učiteľku, ktorá učí už mnoho rokov.

Neviditeľná polička do kancelárie

Ak hľadáte pre pani učiteľku praktický darček, kúpte jej neviditeľnú poličku. V kanceláriách či kabinetoch nemusí mať pani učiteľka dosť miesta na všetky knihy či pomôcky

Vďaka poličke, ktorú si jednoducho pripevní o stenu jej vznikne ďalší priestor na odkladanie. A čo je najlepšie – poličku ani klince nie sú vôbec vidieť a tak nenarušia žiaden interiér. 

Kávovar - pre učiteľa, ktorý miluje kávu!

Pán učiteľ potrebuje kávu. Veľa, veľa kávy. Darujte mu teda kávovar, na ktorom si pripraví tradičné chutné espresso. Klasický kávovar je vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka a rukoväť zo žiaruvzdorného plastu. Môže sa používať na plynových ale aj elektrických sporákoch. 

Poznámkový blok - darček pre učiteľku, ktorá si rada všetko zapisuje!

Užitočný darček pre pani učiteľku? Poznámkový blok, ktorý je poznámkovým blokom naoko. V skutočnosti je to poznámkový blok, ktorý sa môže používať znova a znova a  znova. 

Pani učiteľka napíše a zotrie, napíše a zotrie. A tak stále dookola. Žiadne papierové zápisníky, ktoré sa potom zahadzujú. Ale poznámkový blok, ktorý môžete dokonca nahrať do cloudových služieb. Ak je pani učiteľka fanúšikom minimalizmu a udržateľnosti, tento darček je určite poteší. 

Ako vybrať darček pre učiteľku alebo učiteľa?

Vybrať vhodný darček pre učiteľku alebo učiteľa môže byť niekedy náročné. Preto je dôležité zamerať sa na niektoré faktory, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere.

  1. Pozrite sa na záujmy a hobby: Skúste zistiť, aké sú záujmy a hobby vášho učiteľa alebo učiteľky. Ak je napríklad váš učiteľ vášnivým čitateľom, môže sa mu páčiť kniha alebo predplatné na časopis. Ak sa vaša učiteľka rada stará o svoju pleť, môže byť pre ňu vhodný darček z oblasti kozmetiky.

  2. Zamerajte sa na ich prácu: Učitelia sú často veľmi zaneprázdnení a ocenia praktické darčeky, ktoré im uľahčia ich prácu. Napríklad krásne plánovače, stolové lampy alebo vreckové kalendáre môžu byť užitočné a príjemné darčeky.

  3. Zvážte spoločný darček od celej triedy: Ak hľadáte darček pre učiteľa na koniec školského roka, môže byť dobrým nápadom zorganizovať spoločný darček od celej triedy. Takýto darček môže byť napríklad personalizovaná tabuľka, spoločný výlet alebo degustačný balíček.

  4. Venujte pozornosť baleniu: Darček v krásne zabalenej krabici alebo v obale môže dodať vášmu darčeku niečo navyše. Ak neviete, ako by ste mali darček zabaliť, neváhajte požiadať predajcu alebo profesionála.

  5. Dajte si pozor na cenu: Cena darčeka nie je to najdôležitejšie, ale je dobré zvoliť si darček v cenovom rozpätí, ktoré si môžete dovoliť. Ak sa snažíte ušetriť, niekedy môžete nájsť skvelé darčeky aj na internete.

Zhrnutím, vyberanie darčeka pre učiteľku alebo učiteľa môže byť zábavné a jednoduché, ak sa zameriate na ich záujmy a prácu, zvážite spoločný darček od celého ročníka, venovanie pozornosti baleniu a dáte si pozor na cenu.

Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *