Domov » Najlepšie tipy na darček » Najlepšie darčeky k promóciám
Darčeky pre deti
Darčeky pre rodinu

Na výročie

Na meniny

Na Vianoce

Pre rodičov

Na výročie svadby

Na Valentína

Na promócie 

Darčeky podľa veku

Najlepšie darčeky na promócie a štátnice! Originálne ale aj vtipné darčeky!

Študovať na vysokoškolskej úrovni je náročné a vyžaduje si veľa úsilia a času. Avšak, po skončení štúdia prichádza zaslúžený titul a sľubná budúcnosť. Promócie sú dôležitou súčasťou tejto cesty a reprezentujú ukončenie jednej etapy a začiatok novej. Výber vhodného darčeka k promócii môže byť ťažký, preto vám prinášam 19 tipov na darčeky pre čerstvých absolventov

Pre ženy sa zvyčajne zvolí kvetina, ale pre mužov môže byť výber ťažší. Napriek tomu existuje množstvo skvelých nápadov, ktoré môžu uľahčiť výber vhodného darčeka na štátnice. Nájdete tu originálne a praktické ale aj vtipné darčeky k promóciám. Článok vám pomôže v rozhodovaní, aký darček k promócii podarovať.

NAJLEPŠIE DARČEKY K PROMÓCIÁM

Najlepšie darčeky k promóciám

Darček na promócie – luxusné pralinky úžasnej chuti

luxusné pralinky

Výborným darčekom na promócie, ak nechcete podarovať končiacemu študentovi kvety, je napríklad balíček luxusných praliniek úžasnej chuti. Sú vyrábané podľa tradičnej receptúry vo Švajčiarsku, Belgicku a vo Francúzsku. Náplne sú čisto prírodne. 

V zložení nenájdete žiadne konzervanty. Pralinky sú balené v peknej drevenej škatuľke, na ktorú môžete dokonca nechať vygravírovať venovanie. Bude to veľmi pekná pamiatka a jedno z najchutnejších darčekov. Ak teda viete, že oslávenec miluje sladké, siahnite po týchto luxusných pralinkách, ktoré v žiadnom prípade nenahradí obyčajná čokoláda. 

Darček na štátnice – fotokniha s tými najkrajšími fotkami zo štúdia

Ukončenia štúdia je naozaj významnou udalosťou každého človeka. Končí sa jedna etapa života. Končí sa bezstarostnosť a užívanie si. Bývalého študenta určite poteší fotokniha, v ktorej bude mať tie najkrajšie fotky, ktoré behom štúdia na vysokej škole, zachytávali pekné zážitky. 

Fotky z internátu, z výletov či z brigád si pripomenie jediným otvorením knihy. Pekne a prehľadné zoradené a s popisom nedovolia zabudnúť na toto čarovné obdobie života. Ak vás tento nápad na darček na štátnice nadchol, zostáva vám už len jediné pozháňať tie najlepšie fotky a vytvoriť krásnu knihu spomienok. 

Hodinky - elegantný darček k promóciám

Hodinky sú skvelý darček pre mužov aj ženy na promócie z mnohých dôvodov. Hodinky sú praktickým darčekom, ktorý sa bude každodenne používať a pripomenie im čas

Okrem toho, hodinky sú módnym doplnkom, ktorý dokáže oživiť a doplniť každý outfit. Ďalším benefitom hodiniek je, že sú univerzálnym darčekom, ktorý môže byť prispôsobený podľa vkusu a preferencií osoby, ktorej ich dávate. A nakoniec, hodinky sú trvalým darčekom, ktorý môže byť pamätným kúskom na prezentáciu a promo akcie.

Zlatý prívesok - skvelý darček k ukončeniu štúdia

Zlatý prívesok predstavuje výborný darček pre mužov aj ženy, ktorí úspešne absolvovali štátne skúšky. Tento prívesok zlata je trvalým a pamätným darčekom, ktorý bude pripomínať ich výnimočný výkon. 

Navyše, prívesok môže byť personalizovaný podľa vkusu a preferencií osoby, ktorej ho dávate. Tento šperk je vhodný na každodenné nosenie a môže dodávať každému outfitu štýl a eleganciu. Venujte zlatý prívesok ako darček a vyjadrite týmto gestom svoju podporu a uznanie pre tvrdú prácu a úsilie, ktoré osoba vynaložila na svoje štúdium.

Originálne darčeky k promóciám – let balónom

Originálnym darček k promóciám môže byť napríklad aj let balónom. Obdobie štátnic je pre každého študenta vyčerpávajúce. Študent je pod stresom. A tak sa zíde niečo, čím po promóciách jednoducho vypne a úplne sa odreaguje. Napríklad niečo adrenalínové. 

Napríklad let balónom, ktorý bude krásnym zakončením študentského života. Bude to naozaj super spomienka, ktorá sa bude spájať práve s promóciami a s ukončením vysokoškolského života. A potom? Už len začať nový život! 

Darček k promóciám pre ženu – kytica nádherných ruží

Neexistuje snáď lepší darček k promóciám pre ženu ako kytica nádherných červených ruží. Bez nej na promócie jednoducho ani nemôžete ísť. Kytice skvelo zapasuje k blahoželaniu a poteší okom každú končiacu študentku, ktorá bude v deň promócií a s tak nádhernou kyticou jednoducho žiariť! Kvety sú naozaj úžasné a dlho vydržia a potešia nejedno oko pri takýchto slávnostných chvíľach, ktoré si zaslúžia aj patričný darček a skvelú oslavu!

Zlatý prsteň pre ženu na promócie

Zlatý prsteň je skvelý darček pre ženy na promócie, ktorý vás určite nezklame. Tento príjemný kúsok zlata bude pamätným darčekom, ktorý bude pripomínať výnimočný deň. Zlatý prsteň je osobitým darčekom, ktorý môže byť prispôsobený podľa vkusu a štýlu osoby, ktorá ho dostane. 

Venujte zlatý prsteň ako výnimočný darček a potešte tak svoju blízku osobu na promócii, ktorá si zaslúži len to najlepšie.

Darček k promóciám pre ženu – fľaša plná lahodnej medovej chuti

Hľadáte aký darček kúpite k promóciám pre ženu? A čo tak darovať jej fľašu alkoholu. Po kytici je to naozaj druhy najklasickejší darček, ktorý sa k promóciám dáva. Pre ženy je ale nutné zamyslieť sa nad druhom alkoholom. Hľadáte niečo netradičné? 

Skúste darčekové balenie, v ktorom nájdete fľašu kvalitnej medoviny, pohár medu a hrnček a sviečku. Milý darček poteší a zahreje nejednu žena, ktorá si bude chcieť po štátniciach trochu vydýchnuť a zrelaxovať. Určite toto bude niečo originálne a nové. 

Darček k promóciám pre chlapa – luxusné perá v darčekovom balení

Darčekom k promóciám pre chlapa je napríklad luxusný stolový set Diplomat. Je vyrobený z čerešňového dreva. Má odnímateľnú vrchnú časť na 2 perá. Pod ním je ešte úložný priestor, v ktorom je odložené príslušenstvo.

 V stolnom sete sa nachádza atrament a konvertor. Perá treba dokúpiť. Na stolný set sa dá laserom gravírovať. Môžete tam nechať doplniť meno, monogram, logo či dátum. Končiacemu študentovi pripomenie roky štúdia či dátum promócií alebo štátnic. Bude to naozaj pekný a hodnotný darček, ktorý prinesie spomienky aj po rokoch. 

Parfém - darček nielen pre inžiniera

Parfém je výnimočný darček na promócie pre muža, ktorý vyniká svojou jedinečnou vôňou a dôrazom na detail. Venujte darček pre muža na promócie v podobe parfému a preukážte tak uznanie a podporu za tvrdú prácu, ktorú dokázal odviesť. 

Tento osobitý darček pre inžinierku alebo inžiniera na promóciách si užije každý deň a bude slúžiť ako trvalá spomienka na tento výnimočný okamih v jej/jeho kariére.

Darček k promóciám pre chlapa – fľaška kvalitného alkoholu

Netrápte si viac hlavu s darčekom k promóciám pre chlapa. Kúpte mu fľašu kvalitného alkoholu a máte po starostiach. Odporúčame napríklad írsku whiskey Tullamore

Whisky má farbu svetlého medu a príjemnú, opojnú vôňu. Pri ochutnávaní zacítite slad a horkú čokoládu. Tullamorka je jednoducho klasika a teraz ju môžete kúpiť navyše v darčekovom balení s dvomi pohármi. Bude to naozaj pekný darček k promóciám pre chlapa, ktorý ho určite poteší viac ako kytica kvetov.

Vtipný darček k promóciám - tričko podľa vlastného návrhu s vtipným textom

Vtipným darčekom k promóciám, ktorým bude chcieť potešiť končiaceho študenta môže byť napríklad návrh trička s vtipným textom alebo logom. Stačí sa len povŕtať s motívoch a vybrať niečo naozaj originálne, na čo sa len tak ľahko nezabudne. Prípadne môžete spraviť klasiku a na tričko vybrať logo univerzity, na ktorej študent študoval. Bude mať naozaj peknú spomienku, na študentské časy a svoju alma mater bude takýmto spôsobom reprezentovať aj ďalej. 

Darček k ukončeniu štúdia – wellnes pobyt pre oddych po namáhavých mesiacoch

Výborným darčekom k ukončeniu štúdia môže byť napríklad poukaz na wellnes pobyt. Myslíme si, že po namáhavých týždňoch, kedy sa študent pripravoval na štátnice, si po promóciách zaslúži troška vydýchnuť a oddýchnuť. A kde inde ako v penzióne, ktorý je zasadený do krásneho prostredia a ponúka možnosť wellnesu a polpenzie. 

Okrem toho je možnosť venovať sa behom pobytu turistike, pretože Belianske Tatry ponúkajú veľké množstvo nádherných turistických trás. Počas týchto dní si študent dostatočne oddýchne a načerpá nové sily, aby sa mohol vrhnúť do nového života! 

Vtipný darček k promóciám pre budúceho inžiniera – pokladnička

Vtipným darčekom k promóciám pre budúceho inžiniera môže byť aj pokladnička. Prečo darovať len luxusné dary? Kvety či fľaše s alkoholom? vystreľte si zo svojho kamaráta a darujte mu niečo, čo k promóciám rozhodne očakávať nebude – pokladničku!

Do nej si môže pekne začať šetriť, lebo práve teraz mu už začína krutý pracovný režim a šetrenie si na nový život. Milý, jednoduchý darček, ktorému sa kamarát určite poteší. A potom mu to prasiatko nezabudnite kontrolovať, či peniažkov pribúda a či je kamarát naozaj dobrým ekonómom.  

Darček k promóciám pre chlapa – strieborná retiazka na pamiatku

Výborným darčekom k promóciám pre muža je napríklad strieborná retiazka. Bude to perfektný darček, ak chcete aby mal chlap na vás a na promócie peknú a hodnotnú spomienku, ktorá sa nezje, nevypije ani nevyschne. 

Bude to naozaj pekný nadčasový darček, ktorým nič nepokazíte. Klasická strieborná retiazka zapasuje jednoducho všetkým bez ohľadu na štýl či vek. My odporúčame hrubšiu a pevnejšiu, aby sa len tak ľahko neroztrhala a vydržala chlapovi aj pri športe či manuálnej práci. 

Originálne darčeky k promóciám – antistress box pre dobrú náladu

Po stresujúcom období dopisovania záverečnej práce a štátnic treba troška zrelaxovať. Originálnym darčekom k promóciám môže byť napríklad antistress box pre dobrú náladu. Box obsahuje čaj a sto percentný esenciálny olej

Olej je vyrobený zo zázvoru. Bude to naozaj originálny darček, ktorý obdarovanému navodí konečne uvoľňujúcu a pokojnú atmosféru a dá do poriadku zničené nervy. Pre končiaceho študenta je to naozaj celkom potrebný darček! 

Darček k promóciám pre ženu – darčekový set hodinky a náramok

Hodnotný a luxusný darček k promóciám pre ženu je darčekový set, ktorý obsahuje hodinky a náramok. Je to naozaj luxusný darček, ktorý poteší každú ženu. Hodinky a náramok môže nosiť spolu alebo oddelene. Spolu to bude ale pekne ladiť a dopĺňať sa. 

Hodinky sú svetoznámej značky Tommy Hilginger. Sú teda zárukou kvality a precíznej výroby, ktorá nesklame. Bude to naozaj darček, ktorý pripomenie ukončenie štúdia aj po rokoch. Možno každý deň, keď sa žena pozrie na hodinky či náramok. 

Darček k promóciám pre ženu – náušnice so zirkónmi

Šperky zo zlata sú zárukou toho, že darček ženu poteší. Ak hľadáte darček pre ženu k promóciám, siahnite po šperkoch. Ale aký šperk vybrať? Napríklad pre ženu budú skvelé náušnice. 

Prekrásne sú napríklad zlaté náušnicové kruhy so zirkónmi Sofia. Sú vyrobené zo 14 karátového žltého a bieleho zlata. Stanú sú luxusným doplnkom outifu každej ženy, ktorá ich využije tak pri slávnostných príležitostiach ako aj  na bežné nosenia. Bude to naozaj pekná spomienka na deň promócií. 

Darček k ukončeniu štúdia – večera v luxusnom Chateau Appony

Výborným darčekom k ukončeniu štúdia môže byť napríklad večera v luxusnom Chateau Appony. Luxusný kaštieľ, ktorý sa nachádza neďaleko Nitry je presláveným miestom. Na oslavu ukončenia štúdia si jednoducho doprajte! Skvelá trojchodová večera a možnosť bowlingu či wellnesu. 

Čo si vyberiete, to už je jednoducho na vás. Bude to nezabudnuteľný večer, na ktorý sa bude dlho spomínať. V nádhernom prostredí si oddýchnite od rušných dní po štátniciach a konečne si užijete trocha relaxu. Bude to skvelý romantický darček pre vášho partnera/ partnerku, ktorí úspešne urobili štátnice, čím si vynahradíte všetky dni, počas ktorých ste nemali na seba čas! 

Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *