Domov » Testy a recenzie » Najlepšie krabičkové diéty na trhu 2024! Naozaj fungujú? Recenzie a porovnania!

Najlepšie krabičkové diéty na trhu 2024! Naozaj fungujú? Recenzie a porovnania!

Tieto najlepšie krabičkové diéty odporúčame:

Víťaz testu

zdravé stravovanie logo
5/5

Overená kvalita

4.5/5

Zlatá stredná cesta

4.5/5

Túto situáciu pozná azda každý z nás. Chceme schudnúť, no životné okolnosti nám nedovolia nájsť si čas na prípravu jedla. A práve jedlo je pri redukcii hmotnosti kľúčovým faktorom. Veľa starostí v práci či doma nám vedia zhltnúť veľké množstvo času. Čo sa s tým dá robiť?

Našťastie pre vás, riešenie existuje. Krabičková diéta. Vytvorili sme pre vás test a porovnanie krabičkových diét, kde nájdete len tých najlepších na trhu. Vďaka nej sa nebudete musieť stresovať s prípravou jedla a ušetríte váš drahocenný čas. A čo je bonus, príjmete všetky živiny a látky, ktoré počas redukcie hmotnosti budete potrebovať.

V tomto článku nájdete tie najlepšie krabičkové diéty – dozviete sa o ich výhodách, ako dopadli v recenzii prečo sú pre vás vhodné či ich cenu. Zameriame sa na krabičkové diéty nielen v Bratislave.

Kľúčové informácie

icon Krabičkové diéty sú pohodlným riešením pre tých, ktorí nemajú čas na prípravu jedla a chcú schudnúť alebo udržať svoju hmotnosť.
icon Súčasťou krabičkových diét sú rôzne programy prispôsobené individuálnym potrebám a cieľom.
icon Krabičkové diéty sú vytvorené tak, aby poskytovali vyvážené a zdravé jedlá, a môžu byť prispôsobené rôznym alergiám a intoleranciám.
icon Existujú rôzne spoločnosti poskytujúce krabičkové diéty, ktoré sa líšia v ponuke programov, kvalite jedál a cenách.
icon Pri výbere krabičkovej diéty je dôležité zohľadniť individuálne potreby a ciele, ako aj konzultovať s odborníkom na výživu alebo lekárom.

Najlepšie krabičkové diéty nielen v Bratislave na základe testu

NAJLEPŠIE KRABIČKOVÉ DIÉTY RECENZIE - OBSAH ČLÁNKU

Najlepšie krabičkové diéty recenzie

Zdravé stravovanie - víťaz testu

Krabičková diéta Zdravé stravovanie vám ponúka krabičkovú stravu, ktorá sa radí medzi tie najlepšie. Táto strava nakopne vaše zdravie a pomôže vám s redukciou telesného tuku. Skvelou správou je, že si môžete vyberať z ponuky viacerých programov, čo znamená, že si vyberie naozaj každý. V ponuke tak nájdete programy Protein Extra, Kombi Week, Pre Zdravie (Pre Zdravie+), Meníčko, Bez Mäsa, Pre Mamy, Protein+, Fit+, Detox Pro, Keto či zdravú stravu Pre Diabetikov.

Ako vidíte, vybrať si môže každý. Potrebné je len vedieť, aký máte cieľ. Pokiaľ chcete zredukovať telesný tuk, vhodná pre vás bude krabičková strava Protein Extra. Ak si nie ste istí, aká strava bude pre vás vhodná, vyskúšať môžete aj Kombi Week – krabičková diéta skúšobný týždeň, v ktorom budete mať každý deň iné jedlo z jednotlivých stravovacích programov. Prípadne zavolajte na online podporu a radi vám pomôžu s výberom vhodného programu. Je to jednoznačne najlepšia krabičková diéta na trhu.

Pohodlna-dieta.sk

Spoločnosť Pohodlná diéta vám ponúka kvalitnú krabičkovú diétu, ktorá skutočne pomôže. Na výber máte zo štyroch rôznych programov – redukčná diéta, štandardná diéta, aktív a šport. Okrem toho si môžu vybrať aj stravu podľa rôznych zdravotných obmedzení – DIA diéta, vegetariánska diéta, bezlaktózová a bezlepková diéta. Energetický príjem sa pohybuje od 5000 až do 12 000 kj. Výhodou krabičkovej diéty je, že každý deň dostanete 5 krabičiek, ktorých obsah sa líši v závislosti od vybraného programu.

Ak budete dodržiavať režim, tak krabičková diéta ktorú nájdete v Bratislave vám umožní schudnúť 4 až 6 kilogramov za mesiac. Výhodou tejto redukčnej diéty je najmä to, že nemusíte riešiť nakupovanie a následné varenie stravy. Jednoducho vám len prinesú kvalitné jedlá, ktoré budete celý pracovný týždeň konzumovať. Výnimku predstavuje len víkend, vtedy sa stravujete sami.

Krabičkovú stravu Pohodlná diéta si môžete zaobstarať na oficiálnej stránke distribútora.

Easydiet je krabičková diéta, ktorá vám pomôže zredukovať vašu telesnú hmotnosť. Vybrať si môžete z veľkého počtu programov podľa toho, aký cieľ chcete. Na výber máte redukčnú diétu, detoxikačnú, diétu pre kojace mamičky ale aj špeciálne diéty (prerušovaný pôst, keto diéta a low carb diéta).

Na každý deň budete mať nachystaných 5 krabičiek (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera) plných zdravých jedál, ktoré vám dodajú potrebné živiny. Všetky jedlá dostanete zabalené v hygienických baleniach, na ktorých sa nachádza špeciálna fólia. Výhodou Easydiet je, že okrem hotovosti môžete platiť aj gastrolístkami.

Krabičkovú diétu Easydiet si môžete zakúpiť na oficiálnom webe.

Vitabox vám vďaka kvalitným jedlám umožňuje schudnúť nadbytočné kilogramy bez hladu. Vyberať môžete spomedzi troch programov – Green, Detox a Reštart. V programe Green nenájdete žiadne mäso, mliečne výrobky ani lepok. Program Detox sa zameriava na celkový detox organizmu, nájdete v ňom ryby a je vhodný pre zákazníkov s intoleranciou na lepok. Posledný program Reštart je vhodný pre ľudí, ktorí chcú získať lepší vzťah so zdravou stravou a zhodiť pár kíl.

Menu od Vitaboxu si môžete objednať pokojne aj na jeden deň, nemusíte na celý týždeň. Každé jedlo je pripravované v ranných hodinách a v rovnaký deň je aj doručené k vám. Vďaka tomu budete jesť čestvé a chutné jedlo. Kuriér vám jedlo dodá na obed, pričom raňajky a desiatu uchovajte v chladničke, aby boli pripravené na ďalší deň.

Krabičková strava Vitabox je dostupná na oficiálnej stránke spoločnosti.

Spoločnosť Fitkrabičky vám ponúka kvalitné krabičkové jedlo počas vašej redukčnej diéty. V každej krabičke nájdete všetky dôležité živiny, ktoré potrebujete – bielkoviny, tuky, sacharidy, vitamíny a minerály. Váš jedálniček tak bude nutrične vyvážený a vy schudnete pohodlne aj bez hladu.

Na každý deň vás čaká 5 jedál – raňajky, desiata, obed, olovrant a večera. Jedlo vám kuriér dovezie priamo k vám domov, do vašej práce alebo kdekoľvek, kde budete v daný deň potrebovať. Vybrať si môžete z rôznych programov, buď na redukciu telesného tuku (Program Línia, Program Fit 1) alebo na udržanie váhy (Program Fit 2). Okrem toho si môžete vybrať aj vegetariánske menu či využiť možnosť individuálnej kombinácie jedál.

Kvalitnú a vyváženú stravu Fitkrabičky si môžete už teraz zakúpiť na oficiálnom webe.

Krabičková strava DietaFit vám ponúka kvalitnú stravu s viac ako 30-ročnými skúsenosťami v gastronómii. Vyberať môžete spomedzi viacerých programov. Pokiaľ chcete zredukovať vašu telesnú hmotnosť, vybrať si môžete jedálniček Fit, Low Carb HF či Keto. Skvelou správou je, že vás celým procesom bude sprevádzať kvalifikovaný vyškolený personál.

Prvoradý cieľ spoločnosti DietaFit je predovšetkým spokojnosť ich zákazníkov. Výhodou je aj to, že niektoré koreniny a suroviny si vyrábajú sami, napríklad chutné cestoviny. Počas konzumácie jedál by ste nemali zabudnúť ani na dostatočný pitný režim.

Krabičkovú stravu a jedálniček DietaFit si môžete zakúpiť na oficiálnej stránke distribútora.

Krabičková diéta Bratislava s názvom Steffit vám ponúka najchutnejšie recepty z najkvalitnejších surovín. Vďaka týmto jedlám môžete chudnúť jednoducho aj bez hladu a zbytočného trápenia. Výhodou krabičkovej stravy je napríklad to, že nemusíte nakupovať a variť – o všetko sa postará spoločnosť StefFit. S ich pomocou sa k vám krabičková strava bezpečne dostane.

Zaujímavosťou je, že na rozdiel od iných krabičkových diét si u StefFit neviete vybrať konkrétny výživový plán. Avšak výhodou je, že každý deň v týždni na vás čaká iné menu. Napríklad v pondelok vegetariánske, v utorok bezlepkové či v stredu menu bez lepku a laktózy. Kto má rád zmeny, takúto stravu určite uvíta.

Krabičkovú diétu StefFit si môžete objednať na stránke výrobku.

Krabičková diéta – aké sú jej najväčšie výhody?

Jednou z najväčších výhod krabičkovej stravy je to, že je prispôsobená vašim individuálnym potrebám. Všetko závisí od toho, aký je váš cieľ – redukcia podkožného tuku, budovanie svalovej hmoty či len udržanie súčasnej hmotnosti. V závislosti od toho, ako sa chcete stravovať, vám objednané jedlá poskytnú správne množstvo kalórií a živín pre vaše zdravie a telo.

Krabičková strava znamená aj to, že už viac nemusíte kupovať potraviny v obchode. Už žiadne dlhé nákupné zoznamy ani čítanie nutričných zložiek na etiketách. Vo vami vybranom nutričnom pláne dostanete vyvážené jedlá, ktoré sú pripravené zo surovín pochádzajúcich od spoľahlivých dodávateľov. Taktiež si môžete byť istí, že jedlá dodávané k vám domov budú vždy čerstvé, bez konzervačných látok a prísad.

Tretím benefitom krabičkovej stravy je, že je naozaj chutná. Každé jedlo si môžete vychutnať s vedomím, že svojmu telu dávate všetko, čo potrebuje. Zabezpečíte si zdravie a pohodu bez starostí s nakupovaním a varením. Krabičková diéta vám dáva plnú kontrolu nad vašim stravovaním. Preto stojí za to ju aspoň na chvíľu vyskúšať.

Čo všetko by mala zaistiť dobrá krabičková diéta?

Dobrá krabičková diéta by mala byť nutrične vyvážená a zahrňovať dostatočné množstvo bielkovín, sacharidov, zdravých tukov a vlákniny, aby zabezpečila dostatočné dodávanie všetkých dôležitých živín. Okrem toho by mala byť diéta prispôsobená jednotlivým individuálnym potrebám a cieľom, ako napríklad redukcia telesnej hmotnosti, zlepšenie zdravotného stavu alebo zvýšenie svalovej hmoty.

Výživové informácie by mali byť čo najpresnejšie a ľahko dostupné pre každý jednotlivý jedálny lístok. Okrem toho by mala byť diéta pestrá a chutná, aby ju bolo možné dlhodobo dodržiavať.

Diéta by tiež mala zohľadňovať akékoľvek alergie alebo intolerancie na určité potraviny, ako napríklad bezlepkovú, bezlaktózovú alebo vegánsku diétu. V neposlednom rade by mala byť diéta dostupná v dostatočnom množstve a vhodnej cene, aby bola pre všetkých dostupná.

Môže pomôcť krabičková diéta pri chudnutí?

Áno, krabičková diéta môže byť účinná pri chudnutí, pokiaľ je správne naplánovaná a zahrňuje vyvážené a zdravé jedlá. Krabičková diéta môže pomôcť kontrolovať príjem kalórií, pretože jednotlivé jedlá sú presne načasované a množstvo jedla je špecifikované. To umožňuje ľuďom lepšie sledovať svoj príjem kalórií a udržiavať si zdravú váhu.

Okrem toho krabičková diéta často obsahuje viac zeleniny a iných nutrične bohatých potravín, ako sú celozrnné výrobky, chudé bielkoviny a zdravé tuky, čo pomáha zlepšovať celkovú výživu a zdravie.

Výhody krabičkovej diéty

  1. Kontrola príjmu kalórií: Krabičková diéta vám umožňuje presne sledovať množstvo kalórií, ktoré prijímate, pretože jednotlivé jedlá sú načasované a presne označené koľko akých nutrientov obsahujú.

  2. Vyvážená výživa: Je často naplánovaná tak, aby zahŕňala nutrične bohaté potraviny, ako sú zelenina, celozrnné výrobky, bielkoviny a zdravé tuky, čím zlepšuje celkovú výživu.

  3. Ľahká úprava pre alergie a intolerancie: Krabičková diéta môže byť ľahko prispôsobená pre ľudí s rôznymi alergiami a intoleranciami, ako napríklad bezlepková, bezlaktózová alebo vegánska diéta.

  4. Pohodlnosť: Umožňuje jesť zdravo bez nutnosti samostatne pripravovať jedlo, čo je výhodné pre ľudí s náročným harmonogramom.

  5. Pestrá a chutná strava: Zahŕňa rôzne jedlá, čo zabraňuje monotónnosti a pomáha udržať motiváciu pri dodržiavaní stravovacieho režimu.

Nebýhody krabičkovej diéty

  1. Vysoká cena: Táto diéta môže byť nákladná, najmä ak je dodávaná priamo na váš domov alebo kanceláriu.

  2. Obmedzený výber jedál: Krabičková diéta vám poskytuje presne špecifikované jedlá, čo môže byť pre niektorých ľudí monotónne a obmedzujúce.

  3. Nie je vhodné pre všetkých: Môže byť pre niektorých ľudí s osobitnými potrebami v oblasti výživy, ako sú tehotné ženy alebo ľudia s určitými chorobami, nevhodná. Je dôležité poradiť sa s lekárom, aby ste zistili, či je krabičková diéta vhodná pre vás.

Aké energetické hodnoty vybrať?

Výber vhodného energetického programu na základe požadovaného množstva kalórií je kľúčovým krokom pri plánovaní zdravej stravy. Kalórie sú jednotkou, ktorá udáva energetickú hodnotu potravín, a určujú množstvo energie, ktorú telo prijíma a spotrebuje.

Aby ste vybrali vhodný energetický program, musíte vedieť svoju dennú potrebu kalórií. Táto hodnota závisí od viacerých faktorov, ako sú vek, pohlavie, výška, hmotnosť, úroveň aktivity a ciele v oblasti zdravia a fitness.

Najjednoduchší spôsob, ako určiť vašu dennú potrebu kalórií, je použiť výpočtový nástroj, ako je napríklad kalkulačka kalórií. Do tejto kalkulačky zadáte svoje údaje, ako sú vek, pohlavie, výška, hmotnosť a úroveň aktivity, a potom vám bude výpočtom určená vaša denná potreba kalórií.

Keď budete vedieť svoju dennú potrebu kalórií, môžete vybrať energetický program, ktorý vám umožní dosiahnuť vaše ciele v oblasti zdravia a fitness. Ak chcete napríklad schudnúť, mali by ste sa držať programu s nižším príjmom kalórií ako je vaša denná potreba. Ak chcete budovať svalovú hmotu, mali by ste sa držať programu s vyšším príjmom kalórií ako je vaša denná potreba.

Je dôležité, aby ste sa pri výbere energetického programu riadili svojimi osobitnými potrebami a cieľmi a aby ste sa poradili so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu. Tým sa zabezpečí, že váš výber bude vhodný a bezpečný pre vaše zdravie.

FAQ - často kladené otázky

Názov “krabičková diéta” pochádza z faktu, že jedlo je dodávané v krabičkách alebo kontajneroch. Ide o jedlo, ktoré je pripravené vopred a rozdelené do jednotlivých porcií, ktoré sú uložené v jednorazových krabičkách alebo kontajneroch.

Tento typ stravovania má mnoho výhod, ako je napríklad ľahká dostupnosť, jednoduché zabezpečenie zdravej a vyváženej stravy, ako aj úspora času a námahy pri príprave jedla.

Krabičková diéta je výhodná pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť svoje stravovacie návyky a dosiahnuť ciele v oblasti zdravia a fitness. Jedlo v krabičkách je vyvážené a zdravé, čo pomáha udržiavať zdravý životný štýl. Krabičková diéta tiež ušetrí čas a námahu, ktoré by inak bolo potrebné na prípravu jedla, a je ľahko dostupná. Ako bonus, vďaka tomu, že jedlo je rozdelené do jednotlivých porcií, je ľahšie dodržiavať určenú kalorickú hodnotu.

Áno, je možné schudnúť s krabičkovou diétou. Krabičková diéta je navrhnutá tak, aby ponúkla vyvážené a zdravé jedlo s nízkym obsahom kalórií, čo môže pomôcť pri chudnutí. Avšak, úspešnosť chudnutia závisí od množstva kalórií, ktoré konzumujete, ako aj od úrovne fyzickej aktivity. Preto je dôležité stanoviť si správne energetické programy, ktoré sú založené na vašich osobných potrebách a cieľoch. V prípade potreby by ste mali konzultovať s odborníkom na výživu alebo lekárom, aby ste dosiahli optimálne výsledky.

Krabičková diéta môže byť pre tehotné ženy nevhodná, pretože potreby tehotných žien sú iné ako u ostatných ľudí. Tehotné ženy potrebujú navyše kalórií a živín, ako je železo, vápnik a vitamín B9, aby mohli správne podporiť rast plodu. Krabičková diéta nemusí poskytovať dostatok týchto živín, preto by tehotné ženy mali konzultovať so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, aby zistili, či je pre nich vhodná.

Okrem toho by tehotné ženy mali jesť pravidelne a vyvážene, aby mohli zabezpečiť, že dostávajú dostatočné množstvo živín pre seba aj pre svojho plodu. V každom prípade by sa mali tehotné ženy vyhnúť drastickým diétam a držať sa zdravej a vyváženej stravy.

Zdroje:

  • https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6489330/
Norbert Skoupa
Norbert Skoupa

Volám sa Norbert Skoupa a mojou najväčšou vášňou je písanie a hudba. Venujem sa copywritingu, hudobnej žurnalistike a občas aj prekladám. Mimo písania tvorím vlastnú hudbu, aktívne športujem a čítam knihy. Som zakladateľom knižného Instagramu a online magazínu Moderný Čitateľ, kde píšem o knihách a literárnom svete.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *