Domov » Zdravie a krása » Hairburst – Skvelé doplnky na vlasy alebo len skvelý marketing? (recenzia a skúsenosti)​

Hairburst - Skvelé doplnky na vlasy alebo len skvelý marketing? Recenzie a skúsenosti!

hairbrust produkty

Počuli ste už niekedy o značke Hairburst? Pravdepodobne neraz. Zaoberá sa už dlhé roky predajom kvalitných produktov na vlasy. To, či sú naozaj kvalitné som si mohla na vlastnej koži aj odskúšať. Nejde tak náhodou len o vyladený marketingový ťah? Ako dopadli produkty Hairburst v recenzii?

Keď som začínala testovať produkty na vlasy tejto značky, mala som isté predsudky. Hairburst skúsenosti od mnohých influenceriek totiž vraveli o tom, že lepší zázrak na vlasy nikdy predtým nevyskúšali. Vieme však, ako to vo svete influencerov chodí a koľko dostanú peňazí za urobenú reklamu. 

Aj preto som sa rozhodla vyskúšať Hairburst produkty sama. Zaujímalo ma totiž, či je naozaj pravda to, čo sa hovorí. Cenovo to nie je najlacnejší špás a preto je fajn, keď si bežní zákazníci môžu pred samotnou kúpou prečítať úprimné recenzie a skúsenosti ľudí, ktorí si už Hairburst produkty mohli vyskúšať.

Problémy s vlasmi môže spôsobovať aj stres alebo nedostatok vitamínov – pozrite si naše recenzie na top vitamíny na vlasy a čoraz viac obľúbený CBD olej, ktorý pomáha nielen so stresom!

HAIRBURST RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Kľúčové informácie

icon Hairburst ponúka široký sortiment produktov na vlasy s prírodnými a vegánskymi zložkami, ktoré sa netestujú na zvieratách.
icon Produkty Hairburst sú určené pre všetky typy vlasov a zahŕňajú šampóny, kondicionéry, vitamíny a rôzne elixíry.
icon Cena produktov Hairburst sa pohybuje od 10 €.
icon Vitamíny Hairburst obsahujú zinok, selén, kolagén, biotín a esenciálne oleje, ktoré podporujú rast a zdravie vlasov.

Hairburst - charakteristika

V prvom rade si povieme niečo o samotnom eshope Hairburst. Ide o online obchod, ktorý sa zaoberá predajom vlasových produktov. Najčastejšie sa jedná o šampón Hairburst, kondicionér a vitamíny. Hairburst zloženie hovorí o kvalitných a výživných látkach pre vlasy. Táto kombinácia podporuje rast a zdravie koruny krásy. 

V súčasnosti existujú produkty Hairbust pre tehotné, ženy a mužov. Tieto prípravky nie sú testované na zvieratách, čo je rozhodne pre mnohých veľmi potešujúce. Spoločnosť Hairburst bola založená v zahraničí, vďaka čomu sa jej meno dostalo do povedomia známych tlačových stredísk. Ide napríklad o PopSugar, Bustle či BuzzFeed.

Na výber máte hneď z niekoľkých produktov. Hairburst šampóny, kondicionéry, vitamíny a rôzne elixíry. Na svoje si tak príde rozhodne každý, kto túži po zvýšenom raste a objeme svojich vlasov.

Hairburst a moje skúsenosti

Poďme sa však pozrieť na to najdôležitejšie – aké boli moje skúsenosti s Hairburst. Na začiatok opäť pripomeniem, že Hairburst ponúka široký výber rôznych produktov na rast vlasov, ale aj celkového zdravia vlasov. Ide o rôzne šampóny, multivitamíny, elixíry a podobne.

V ponuke nie sú len čisto doplnky, ale nájdete tam aj rôzne príslušenstvo na stimuláciu pokožky hlavy – masážne valčeky a kefy. Preto táto recenzia na Hairburst – obsahuje výber najpredávanejších produktov, ktoré som sama osobne vyskúšala, alebo ich otestoval niekto známy a poskytol mi viaceré informácie!

Odporúčame aj naše články zamerané na najlepšie prípravky na rast vlasov, tak isto aj najlepší kolagén na rast a objem vlasov.

Recenzia vitamínov Hairburst

Lesk, ktorý vyzáva z vlás, ktoré nemajú rozštiepené končeky a sú plné objemu, znie skôr ako nejaká rozprávka, nie je tomu tak?

Hairburst však vytvoril rad produktov, ktoré majú za cieľ posilniť vaše vlasy a chrániť ich pred poškodením. Tieto výrobky ponúkajú overené spôsoby, ako dosiahnuť rýchlejší a hustejší rast vlasov bez potreby drahých ošetrení.

Hairburst vlasové vitamíny recenzia

Hovorí sa, že vlasové vitamíny Hairburst sú vyrobené tak, aby dokázali urýchliť rast vlasov. Zároveň by mali zlepšiť ich celkové zdravie a zväčšiť objem. Zdravé vlasové vitamíny obsahujú zinok, selén, kolagén, biotín a esenciálne oleje. Kombinácia týchto zložiek by mala zaručiť väčšiu silu, hebkosť a hustotu vlasov. Je to naozaj tak?

Tento produkt sa označuje za najlepšie vitamíny na vlasy a recenzie to aj potvrdzujú. Užívanie je veľmi jednoduché. Postačí zapiť dve kapsuly, vždy ráno spolu s jedlom. Je to dôležité, z dôvodu lepšieho vstrebania. 

Jedno balenie obsahuje 60 kapsúl. Ide o zásobu na 30 dní, pričom je cena 32 €. 

A aký je môj názor? Po mesiaci pravidelného užívania som zaznamenala nárast približne 3 cm. Samozrejme, zdravé vitamíny na vlasy sa odporúča užívať dlhodobo, pretože pri niektorých zákazníkoch sa objavili zmeny v raste až po niekoľkých mesiacoch.

Vitamíny pre tehotné recenzia

Hairburst myslel aj na budúce mamičky. Predsa len, počas troch trimestrov hormóny v tele dosť kolíšu. To môže ovplyvniť do výraznej miery aj stav vlasov. Častým príkladom sú riedke vlasy, ktoré sú bez života. Dochádza aj k zvýšenému vypadávaniu.

Skvelým riešením sú tak vitamíny na vlasy v tehotenstve. Obsahujú biotín, selén, vitamín B2, B6 a B12 či zinok. Ide o látky, ktoré sú v tehotenstve maximálne bezpečné. 

Jedno balenie obsahuje 30 kapsúl a jeho cena je 23 €.

Obľúbené žuvacie vitamíny recenzia

Ak mám byť úprimná, počas recenzie som sa najviac tešila na žuvacie vitamíny od značky Hairburst. Veď si len predstavte kombináciu sladkých jahôd a čiernych ríbezlí, pričom vám tieto zložky dokážu zabezpečiť aj zdravie vlasov. Obohatené sú aj o zinok, biotín a selén. Táto kombinácia dokáže vylepšiť hladkosť a textúru vlasov. 

Žuvacie vitamíny sú v tvare sŕdc a sú vhodné najmä pre ľudí, ktorí neznesú prehĺtanie klasických kapsúl. Môžem potvrdiť, že už po niekoľkých mesiacoch užívania som zaznamenala lepší vzhľad a stav mojich vlasov. V tomto prípade je dôležité vytrvať a brať vitamíny pravidelne. Užívanie je veľmi jednoduché. Postačí užiť 2 gumíky denne. 

Balenie obsahuje 60 gumíkov, takže ide o balík na 30 dní. Súčasná cena je 25,50 €.

Šampón a kondicionér Hairburst recenzia

Hairburst šampón recenzie hovoria o tom, že tieto produkty sú jednoducho zázrak. Ak zúfate, že vaše vlasy sú poškodené a už sa to nedá zvrátiť, nemusíte sa ničoho obávať. Šampón a kondicionér sú vyrobené tak, aby boli vhodné najmä na takéto vlasy. 

Ja sama mám častokrát rozštiepené končeky, problém s rastom a moje vlasy sú zväčša suchšie. Keď som však vyskúšala šampón a kondicionér značky Hairburst, ostala som veľmi milo prekvapená. V prvom momente ma prekvapila jedinečná vôňa. Ide o kombináciu avokáda a kokosu. Pri umývaní som však kokos až tak výrazne necítila, za čo som bola v konečnom dôsledku rada, pretože to nepatrí medzi moje obľúbené aromatické suroviny. 

Šampón a kondicionér Hairburst zahŕňajú aj panthenol a celý komplex aminokyselín. Práve tie prispievajú k odstráneniu prebytočného kožného tuku. Ak si túžite umývať vlasy častejšie, produkty od spoločnosti Hairburst sú určené ako pre vás. Neobsahujú totiž parabény ani laurylsulfát sodný a preto sú pre vlasy maximálne bezpečné, a to aj čo sa týka každodenného použitia. 

Taktiež je dôležité povedať, že na online eshope spoločnosti Hairburst nájdete kondicionéry pre dlhšie, kučeravé a vlnité vlasy. Šampóny sú zase pre suché a poškodené vlasy, pre mastnú pokožku hlavy a korienky. Na svoje si tak príde rozhodne každý. Zaujímavosťou tiež je, že tento šampón nepení tak, ako je väčšina ľudí zvyknutých. A to je na tom to dobré. Znamená to totiž, že je skutočne bezpečný a vyrobený z prírodných látok. 

Už počas umývania boli moje vlasy hebké, čo sa mi nestáva často. Po ich vysušení som bola príjemne prekvapená. Vlasy boli totiž jemné, objemnejšie a vyzerali zdravšie. Ide o dokonalú hydratáciu a preto odporúčam používať tieto produkty dlhodobo, určite sa to oplatí. 

Cena balenia, kde je 350 ml šampón a 350 ml kondicionér stojí 32 €. Ich samostatná cena je 16 €.

Elixír na objem a rast vlasov recenzia

Mala som možnosť vyskúšať si aj elixír na vlasy od Hairburst. Je určený na zväčšenie objemu a zvýšenie rastu. Neobsahuje žiadne škodlivé látky, vďaka čomu je maximálne bezpečný. V zložení však nájdete organický hrachový proteín a extrakt z morušky. Tento elixír je určený aj na to, aby vlasy chránil pred poškodením teplom, UV žiarením a tiež možným znečistením. 

Používať ho môžete každý deň, pričom bude po celý čas ochraňovať vašu korunu krásy. Tento prípravok som si vždy dávala na vlhké vlasy po umytí, predtým, ako som si ich išla sušiť fénom. Elixír na vlasy je v podobe spreju, a tak sa nanáša veľmi jednoducho. 

Zakúpiť si ho môžete v množstve 125 ml, pričom je cena 31 €.

Maska na dlhé a zdravé vlasy

Skvelým doplnkom ku šampónu a kondicionéru Hairburst je maska na dlhé a zdravé vlasy. Obsahuje extrakt z čierneho ovca, avokádový olej a kvapalné zmäkčovadlá. Ja som ju používala len maximálne dvakrát za týždeň, po zmytí kondicionéru. Naniesla som si ju až ku korienkom vlasov a nechala pôsobiť niekoľko minút. Následne som masku umyla. 

Vlasy boli viac hebké, jemné a objemnejšie. Je vhodná aj pre tých, ktorí majú krepovité a zamotané vlasy. Tento produkt ich totiž ľahko rozmotá, pričom zlepšuje aj hustotu a ich hydratáciu. 

Cena masky na dlhé a zdravé vlasy je 36 €.

Krotiteľ baby vláskov

Aj vás rozčuľuje, keď vám baby vlásky všade odstávajú a neviete si ich upraviť? Na to má Hairburst jasné riešenie. Ide o uhladzujúcu tyčinku na vlasy, vďaka ktorej vám nebudú poletovať. Udrží vám ich na mieste, pričom budú vyživené a pružné. Obsahuje totiž panthenol, polymér, arganový a kokosový olej. 

Ja som túto uhladzujúcu tyčinku používala vždy vtedy, keď som potrebovala svoje vlasy rýchlo upraviť. Môžem vám povedať, že je to skutočný pomocník, ktorý ma zachránil už v nejednej situácii, kedy bola úprava vlasov nutná. 

Ak premýšľate nad kúpou, jedno balenie stojí 21,50 €.

Najdôležitejšie vitamíny a minerály na vlasy

V nasledujúcich riadkoch si popíšeme vitamíny a minerály na vlasy, ktoré sa nachádzajú aj priamo v Hairburst produktoch. Povieme si niečo o tom, prečo sú tak dôležité a nevyhnutné pre zdravie vlasov.

B - komplex

Vitamíny, ktoré zabraňujú vypadávaniu vlasov a chránia aj pred UV žiarením. Ak by ste mali nedostatok práve týchto vitamínov, prejaví sa to jasnými príznakmi. Ide napríklad o vyšší výskyt lupín a časté mastenie pokožky. Dokazuje sa to aj v zahraničných zdrojoch, ako napríklad na tomto odkaze. Tieto vitamíny sa okrem Hairburst produktov nachádzajú napríklad aj v strukovinách, obilninách, vo vajíčkach, mlieku alebo karfiole. 

Vitamín A

Napomáha pri príliš nadmerne funkcii mazových žliaz. Vďaka tomu sa vlasy až tak veľmi nemastnejú a nie je potrebné ich tak často umývať. Prírodným zdrojom tohto vitamínu je napríklad pečeň, kukurica, kapusta alebo brokolica.

Vitamín C

Ako dobre viete, vitamín C je dôležitý antioxidant pre celé telo, a to aj vrátane vlasov. Zabezpečuje im hydratáciu, oživenie a zabraňuje napríklad ich krepovateniu. Vitamín C sa nachádza napríklad v potravinách ako pomaranče, jahody, čínska kapusta alebo kaleráb.

Vitamín E

Ak túžite po jemných a hebkých vlasoch, v tom prípade by ste mali zvýšiť príjem vitamínu E. Ten totiž zabezpečuje všetky tieto pozitívne vlastnosti. Nájdete ho napríklad v mliečnych výrobkoch, orieškoch alebo sóji. Jeho priaznivé účinky na vlasy boli dokázané aj v zahraničnej štúdii na tomto odkaze.

Selén

V každom z produktov Hairburst sa vo veľkej miere nachádza selén. Tento minerál zabezpečuje rýchlejší rast vlasov a zároveň zabraňuje ich vypadávaniu. Prirodzene sa nachádza napríklad v strukovinách, tekvici alebo tekvicových semienkach.

Zinok

Chcete predísť suchým vlasom bez života? V tom prípade zvýšte príjem minerálu, akým je zinok. Dokáže, dokonca, zmierniť aj mastnotu pokožky hlavy. Potvrdzuje to aj zahraničná štúdia na tomto odkaze. Zinok sa nachádza napríklad v potravinách ako v pečeni, vajciach, plodoch mora, či bravčovom alebo hovädzom mäsa. Do jedálnička môžete zakomponovať aj viac para orechov, tekvicových semiačok alebo tekvice, kde sa tiež zinok nachádza.

Vápnik

O Vápniku toho príliš písať netreba. Všetkým je totiž jasné, že tento minerál je základom pre zdravé vlasy, bez akýchkoľvek problémov. Nachádza sa napríklad v rybách, orechoch, šošovici, ale aj v mliečnych výrobkoch.

Draslík

O draslíku je známe, že podporuje prirodzený rast vlasov. Nájsť ho môžete napríklad v avokáde, zemiakoch alebo fazuli.

Síra

Štruktúru vlasov tvorí aj síra a preto je dobré tento minerál pravidelne dopĺňať. Nachádza sa v potravinách ako je cibuľa, cesnak, morské plody alebo šopargľa.

Jód

Ak trpíte suchými vlasmi a ich častým vypadávaním, mali by st zvýšiť príjem jódu. Ten je zakomponovaný v potravinách ako sú ryby, riasy či jodizovaná soľ.

Mangán

Chcete urýchliť rast vlasov? V tom prípade by ste mali zvýšiť príjem mangánu. Ten je možné nájsť v avokáde, vajciach, cereáliách či kuracom mäsa. Priaznivé účinky mangánu boli dokázané aj v zahraničných zdrojoch. Jeden z nich je aj na tomto odkaze.

Biotín

Ak túžite po zdravých a pružných vlasoch, základom je biotín. Pomáha aj pri iných problémoch, ako je napríklad časté lámanie nechtov alebo zvýšené mastenie pokožky hlavy. Nachádza sa v potravinách ako je mlieko, obilniny, špenát alebo zemiaky.

Horčík

Na podporu rastu vlasov je skvelý horčík. Dokáže zmierniť aj ich lámanie a vysušovania. Nájsť ho môžete napríklad v malinách, banánoch, orechoch či pšeničných klíčkoch. Horčík bol aj v mnohých zahraničných štúdiách. O jeho priaznivých účinkoch na vlasy si môžete prečítať viac aj na tomto odkaze.

Recenzie zákazníkov

Keďže značka Hairburst je na Slovensku pomerne nová, pozrela som recenzie na zahraničných stránkach a našla som vo všeobecnosti pozitívne reakcie zákazníkov na túto značku. Niektoré z ich najobľúbenejších produktov získali na svojich webových stránkach stovky recenzií s pozitívnym hodnotením.

Jeden z produktov Hairburst – vitamíny pre zdravé vlasy, získal obdivuhodných 299 odporúčaní od používateľov, s celkovým hodnotením 4,5/5 hviezdičiek.

Používatelia v svojich recenziách vyjadrili nadšenie pre vitamíny, ktoré sú unikátne v porovnaní s ostatnými výrobkami na trhu a pomohli im riešiť problém vypadávania vlasov, čím ich vlasy boli silnejšie a dlhšie. 

Pozitívne recenzie pre produkty Hairburst sa nachádzajú aj na webových stránkach ako Trustpilot a Influenster, ktoré sú známe svojimi hodnoteniami a recenziami. 

Na Trustpilot je pre značku Hairburst napísaných viac ako 2 572 recenzií s priemerným hodnotením 4,3/5 hviezdičiek. Používatelia z oboch zdrojov zhodne uviedli, že výrobky Hairburst sú účinné pri oživovaní vlasov a pomáhajú vytvoriť plnšie, hustejšie a mäkšie vlasy. Niektorí používatelia však uviedli, že po použití šampónov a vitamínov mali negatívne vedľajšie účinky ako bolesti hlavy, nevoľnosť alebo vyrážky po akné.

Často kladené otázky

Nezačnú mi po užívaní týchto prípravkov vypadávať vlasy viac?

Hairburst produkty na vlasy sú vyrobené tak, aby tomuto problému predchádzali. Patrí to však medzi možné vedľajšie účinky, ktoré však rozhodne nie sú zvyčajné. Môže to byť spôsobené napríklad príliš častým umývaním vlasov produktami Hairburst, kedy dôjde k značnému preťaženiu živinami. V takomto prípade okamžite prestaňte tieto produkty užívať.

Ako často by som mala používať šampón a kondicionér Hairburst?

Hairburst šampón a kondicionér by ste mali používať maximálne 2 až 3 krát do týždňa. Ani kaderníci neodporúčajú umývať si vlasy častejšie. Mohlo by to totiž spôsobiť rýchlejšie mastnenie vlasov a zbavenie aj ich prírodných olejov.

Začnú mi po užívaní Hairburst produktov rásť vlasy?

Áno. Je dokázané, že po užívaní Hairburst produktov skutočne dochádza k zvýšenému rastu vlasov. Obvykle nastane prvá zmena už po mesiaci užívania, nečakajte však príliš viditeľné zmeny. Po mesiaci užívania ide o približne 3 cm nárastu vlasov. Všetko to však záleží aj od toho, ako často produkty Hairburst užívate, a tiež od ďalších dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú rast vlasov.

Kde si môžem zakúpiť produkty Hairburst?

Prípravky na vlasy od spoločnosti Hairburst si môžete zakúpiť priamo na ich oficiálnej stránke. Práve tam nájdete aj rôzne zvýhodnené balíky, ktoré sa oplatí si zaobstarať. V súčasnosti však idú produkty na vlasy Hairburst do popredia až natoľko, že ich môžete nájsť aj v kamenných drogériách, ako je napríklad Dm.

Zaručia mi produkty Hairburst väčší objem?

Áno, je to pravda. Sama som si mohla tieto produkty vyskúšať a môžem potvrdiť, že po pár mesiacoch užívania som na svojich vlasoch zaznamenala aj väčší objem, ktorý mi dovtedy chýbal. 

Hairburst - celkové zhrnutie

Aj napriek tomu, že pred recenziou som mala predsudky, musím teraz povedať, že zbytočne. To, čo sa o Hairburst produktoch hovorí, je totiž pravda. Jasné, niekto by mohol povedať, že to záleží od typu vlasov, ale v tomto prípade to určite neplatí. Na výber máte totiž produkty pre konkrétne typy vlasov, ktorých účinky sú vopred dané a jasné. 

Tiež je dôležité, aby ste nečakali zázraky po prvom dni. Ja som tieto produkty testovala mesiac a ďalej pokračujem. Už po mesiaci môžem povedať, že vidím zmeny, čo ma skutočne teší. Konečne som totiž našla produkty na vlasy, ktoré sú účinné. Nie nadarmo prípravky na vlasy Hairburst odporúčajú aj svetové kaderníctva.

Samozrejme, odradiť vás môže cena. Musím súhlasiť, že je vyššia a nie každý si môže zakúpiť tieto produkty. Ak však túžite po kvalitných prípravkoch pre vaše vlasy,  Hairburst je jasná voľba. Cena sa v tomto prípade odráža od kvality. Preto radšej zainvestujte viac, ako keby ste mali používať lacné a nekvalitné produkty. Ak premýšľate nad vyskúšaním týchto produktov, určite choďte do toho. Nemusíte si kúpiť hneď všetko naraz, ale výhodné sú napríklad balenia, ktoré sú aj v lepšej cene. 

Tými produktami, ktoré som spomenula vyššie, to rozhodne nekončí. Výborným riešením je aj hydratačný balzam, suchý šampón, peeling na pokožku hlavy alebo vyrovnávanie tonikum. Jednoducho povedané, máte si z čoho vyberať. Produkty Hairburst dopadli v recenzii skvelo a tak odporúčam všetkými desiatimi. Určite sa to oplatí a za vyskúšanie nič nedáte! 😊

Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *