Domov » Zdravie a krása » Feminus – Dokáže naozaj pomôcť ženám? (skúsenosť)

Feminus - Dokáže naozaj pomôcť ženám? (recenzia a skúsenosti)

Feminus-recenzia

Pokiaľ ide o doplnky výživy na podporu libida, náš trh je preplnený produktami len pre mužov. Avšak čo robiť v prípade, ak žena potrebuje taktiež podporiť svoje libido a vitalitu? Nemusíte sa obávať, pretože práve pre vás je produkt Feminus

V tomto článku sa dozviete o tom, čo to Feminus vlastne je, ako sa užíva a aké výhody vám môže priniesť. Ako dopadol Feminus v recenzii? Poďme na to! Najmä ak už máte viac rokov na krku a stále chcete byť plná síl, energie a rovnako vášnivá – potom Feminus môže byť tou správnou voľbou.

V skratke - to najdôležitejšie

  • Určený pre všetky ženy – avšak najmä pre ženy v období menopauzy
  • Čisto prírodné zloženie
  • Žiadne vedľajšie účinky
  • Osoba, na základe ktorej sme spísali recenziu, uviedla, že opäť získala väčšiu dôveru a stratenú vášeň a túžbu
  • Veľmi prijateľná cena
  • Český výrobca

FEMINUS RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

V čom všetkom vie Feminus pomôcť, pre koho je primárne určený sa dozviete v našej recenzii. Produkt testovala známa z rodiny, z ktorou sme spravili rozhovor na základe jej reálnej skúsenosti s Feminus a ten sme spísali do kompletnej a podrobnej recenzie.

Čo je to Feminus?

Feminus je doplnok výživy určený pre ženy, ktoré chcú opäť nadobudnúť stratenú vitalitu a podporiť svoje libido. Ide o prírodné tabletky, ktoré udržiavajú optimálnu hladinu estrogénu a zvyšujú energiu, vitalitu a sexuálny výkon.

Produkt obsahuje kombináciu rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov, prírodných afrodiziak a ďalších výťažkov. Zložením tak právom patrí medzi tie najlepšie produkty, aké u nás nájdete. 

Feminus je určený predovšetkým pre ženy v období menopauzy, avšak môžu ho užívať aj ženy tesne po 30.ke, ktoré chcú nabrať druhý dych a energiu. Treba však brať na zreteľ, že Feminus je prírodný doplnok stravy a preto výsledky nedosiahnete hneď po dvoch tabletách – treba byť trpezlivá – u nás sa potvrdilo že treba ho užívať minimálne 4-5 týždňov.

Feminus je spájaný predovšetkým s menopauzou. Najprv si však treba uvedomiť, že menopauza je biologický procesktorý nastane vtedy, keď vaječníky v tele ženy znížia produkciu estrogénu ale aj progesterónu (ženských pohlavných hormónov) – ktoré ovládajú menštruačný cyklus. Ženy to najčastejšie na sebe spozorujú práve vtedy, keď majú nepravidelný menštruačný cyklus, rôzne ochorenia menštruačného ústrojenstva, znížia sa plodnosť, poruchy libida a podobne. 

Treba však dodať že ide o dlho trvajúci proces (niekoľko rokov) kedy menopauza postupne prechádza viacerými stupňami – premenopauza, perimenopauza, postmenopauza. Primárne v týchto obdobiach ženy je určený a špeciálne vyvinutý doplnok Feminus. Avšak ako sme už spomínali – svoje opodstatnenie má aj pri užívaní ženami tesne po 30.ke.

Zloženie, ktoré vás prekvapí!

Veľkou výhodou produktu Feminus je to, že jeho zloženie je čisto prírodné. Nenájdete tu žiadne chemické ani umelé prísady, takže sa nemusíte obávať vedľajších nežiaducich účinkov. Poďme si predstaviť konkrétne látky, ktoré sa v produkte nachádzajú.

Maca peruánska

Maca je rastlina, ktorú niektoré populácie v Peru užívajú už tisíce rokov ako potravinu a liek. V posledných desaťročiach sa Maca stala celosvetovo populárnou ako prírodný liek na neplodnosť a nízke libido

Okrem toho môže pomôcť zmierniť niektoré príznaky menopauzy, čo určite ocenia staršie ženy. Ďalšou výhodou tejto rastliny je, že dokáže človeku zvýšiť energiu a zlepšiť náladu.

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný, inak nazývaný aj tribulus terrestris, je bylina z ajurvédy, ktorá funguje ako účinné afrodiziakum. U mužov podporuje tvorbu testosterónu, pričom u žien hladinu estrogénu. 

Je teda bežným doplnok na zvýšenie libida a taktiež prispieva k lepšiemu fungovaniu močovej sústavy a miernejšiemu priebehu menopauzy. 

Indický ženšen

Táto rastlina sa často nazýva aj ako elixír mladosti, najmä kvôli látkam v jej zložení, ktoré zmierňujú starnutie. V tradičnej indickej ajurvédskej medicíne sa používa už tisícky rokov na zmiernenie bolestí a zápalu, liečbu nespavosti, podporu výživy a ďalších ochorení. 

Okrem toho pomáha zvyšovať libido a potenciu, podporuje prekrvenie panvovej oblasti a zvyšuje chuť na sexuálny styk

Muira Puama

Muira Puama je afrodiziakum, ktoré sa používa na prevenciu sexuálnych porúch a zvyšuje chuť na sexuálny styk. Taktiež sa používa pri žalúdočných ťažkostiach, menštruačných poruchách a ako prostriedok na povzbudenie chuti do jedla. 

Môže pomôcť aj pri menštruačných bolestiach a podporuje prekrvenie genitalii a celého pohlavného systému

Extrakt z kakaa

Kakao obsahuje aminokyselinu L-arginín, ktorá dokáže byť účinným prírodným sexuálnym stimulantom ako pre ženy, tak aj pre mužov. Funguje tak, že podporuje prietok krvi a oxidu dusnatého do vašich pohlavných orgánov a tiež zvyšuje pocit, túžbu a uspokojenie. 

Kakao je tak účinné afrodiziakum, ktoré zvyšuje vitalitu, energiu a prispieva k zlepšeniu sústredenia a koncentrácie.

Damiána pravá

Damiána pravá je bylina, ktorá funguje ako účinné afrodiziakum a stimuluje sexuálnu výkonnosť. Okrem toho má pozitívny vplyv na hormonálnu rovnováhu počas menopauzy.

Angelika čínska

Túto rastlinu nájdete vo Feminuse vďaka kvalitnému extraktu z koreňa v pomere 4:1. Tento koreň obsahuje množstvo potrebných aminokyselín, ktoré podporujú močový systém a menštruáciu. Angelika čínska okrem toho zmierňuje návaly tepla a príznaky menopauzy.

Vitamíny a minerály

Okrem rôznych rastlín a bylín nájdeme vo Feminuse aj množstvo účinných vitamínov a minerálov. Nájdeme tu vitamíny C, E, D, B6 a B12, pričom z minerálov sa tu nachádza zinok, ktorý má pozitívny vplyv na libido a potenciu

Aké sú účinky Feminusu?

Vďaka kvalitnému a účinnému zloženiu má Feminus naozaj dobré účinky aj v reálnom živote. Okrem zvýšenia energie, podpory libida a vitality vám pomôže podporiť aj mentálny výkon. Výhodou je, že Feminus nemá žiadne vekové obmedzenie, takže ho môže užívať ako 30 ročná, tak 60 ročná žena.

Menopauza a menštruačný cyklus

Vďaka viacerým bylinkám, ktoré sa nachádzajú v zložení Feminusu, tento produkt má pozitívne účinky pri ženských problémoch a upravuje hladinu estrogénu. Týka sa to menštruačného cyklu, no najmä vplýva na prejavy menopauzy.

Pohlavný život

Toto je pravdepodobne dôvod, kvôli ktorému je Feminus u žien tak obľúbený. Vďaka svojmu účinnému zloženiu podporuje sexuálnu vitalitu, libido a celkovo zvyšuje chuť na sexuálnu aktivitu. Bylinky obsiahnuté v zložení podporujú aj celkové sexuálne zdravie, predovšetkým močovú sústavu.

Vitalita a výkonnosť

Feminus okrem vyššie spomenutých oblastí účinne podporuje aj celkovú vitalitu a výkonnosť ženy. Kombinácia zložiek podporuje zvýšenie energie, zlepšuje koncentráciu a znižuje únavu a vyčerpanosť.

Feminus pomáha zlepšiť aj sexuálny život

Muira Puama je silný sexuálny stimulant s účinkami, ktoré podporujú afrodiziakum. Pomáha liečiť sexuálne dysfunkcie a zvyšuje dĺžku sexuálneho styku. Tiež zmierňuje bolesti počas menštruácie a príznaky menopauzy.

Angelika čínska – je známa tým, že v jej koreni sa nachádza množstvo esenciálnych olejov, organických kyselín, esterov, aminokyselín, sacharidov a vitamínov. Vďaka týmto látkam, tak zaisťuje správne fungovanie ženského systému, rovnováhu ženských hormónov a pomáha pri problémoch s menštruáciou.

Feminus obsahuje mnoho stimulantov, čo zaisťuje jeho silu. Kombinácia všetkých zložiek zaručuje neuveriteľnú prírodnú silu. Pravá damiána zlepšuje pôžitok z pohlavného styku a pri pravidelnom užívaní môže zmierňovať príznaky menopauzy, frigidity a neplodnosti.

Pre koho je Feminus vhodný?

Tablety Feminus sú vhodné pre široké spektrum žien. To znamená, že ho môžu užívať ženy od 35 rokov a pokojne aj od 60 vyššie. Horná hranica nie je stanovená – je vhodný pre všetky ženy, ktoré sa cítia bez energie a vášne. 

Pomôže ako ženám po menopauze, tak aj ženám, ktoré potrebujú viac energie, vitality a podporiť svoje libido.

Užívanie a dávkovanie Feminus

Produkt Feminus nájdete v baleniach po 60 tabliet. Odporúčané denné dávkovanie sú 2 tablety, takže jedno balenie vám vydrží 1 mesiac. Ideálne užite jednu tabletu ráno a druhú večer, najlepšie s jedlom alebo po ňom. Nemusíte sa báť nežiaducich účinkov, Feminus môžete užívať dlhodobo vďaka svojmu prirodzenému zloženiu

Treba brať na zreteľ to, že Feminus by nemali užívať najmä:

  • dojčiace a tehotné ženy
  • deti
  • ženy užívajúce lieky na zriedenie krvi
  • ženy s problémami s maternicou

Je potrebné byť opatrný a dodržiavať odporúčané dávkovanie estrogénu. Prekročenie odporúčaných dávok môže spôsobiť vážne komplikácie. Prebytok estrogénu môže viesť k nepravidelnej menštruácii, bolestiam v prsiach, bolestiam hlavy a zmenám nálad. Je dôležité si dať pozor a udržiavať správne množstvo estrogénu v tele.

Podobné doplnky na trhu

Aliver Nutraceutics

Ide o produkt, ktorý účinne pomáha pri predmenštruačnom syndróme, neplodnosti a menopauze. Upravuje hladiny hormónov progesterón, LH a prolaktín, pričom ide o čisto prírodný produkt.

Boos Maca pre ňu

Tieto tablety obsahujú vysokú hladinu fytosterolov, ktoré blahodárne vplývajú na libido a funkciu prostaty. Taktiež podporuje zdravie a pohodlie močového systému. 

Často kladené otázky

Obsahuje Feminus hormóny?

Feminus má čisto prírodné zloženie, takže sa nemusíte báť žiadnych hormónov, chemických ani syntetických látok. Všetky spomínané účinky sú výsledkom kombinácie pôsobenia rastlinných a bylinných extraktov.

Ako dlho je potrebné Feminus užívať?

Pre čo najlepšie výsledky je potrebné užívať Feminus pravidelne a dlhodobo. V ideálnom prípade užívajte prípravok 2 až 3 mesiace. Čím dlhšie, tým lepšie. 

Môže tento produkt užívať aj žena pred menopauzou?

Áno, tablety Feminus sú vhodné aj pre ženy, ktoré ešte nie sú v menopauze, no majú viac ako 35 rokov.

Je dlhodobé užívanie prípravku Feminus škodlivé?

Nie je – jedná sa totiž o prírodný doplnok stravy, ktorý nemá negatívny vplyv na organizmus, skôr naopak.

Záverečné zhodnotenie Feminus

Na trhu sa konečne objavujú tabletky na podporu libida aj pre ženy. Medzi najväčšie benefity určite patria skvelé účinky na vitalitu, podporu libida a celkový sexuálny život

Taktiež aj zloženie Feminusu je výborné, pričom vďaka svojim účinkom dokáže pokryť naozaj široké spektrum žien. Členka mojej rodiny si Feminus naozaj pochvaľuje, takže skutočne funguje. Okrem toho je Feminus voľne dostupným doplnkom výživy bez predpisu, takže ho môže vyskúšať každá žena, ktorá pociťuje pokles libida, alebo len chce vyskúšať jeho priaznivé účinky. Na základe skúsenosti môžeme hodnotiť, že Feminus v recenzii dopadol veľmi dobre.

Norbert Skoupa
Norbert Skoupa

Volám sa Norbert Skoupa a mojou najväčšou vášňou je písanie a hudba. Venujem sa copywritingu, hudobnej žurnalistike a občas aj prekladám. Mimo písania tvorím vlastnú hudbu, aktívne športujem a čítam knihy. Som zakladateľom knižného Instagramu a online magazínu Moderný Čitateľ, kde píšem o knihách a literárnom svete.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *