Domov » Zdravie a krása » eSlim – (Ne)fungujúci doplnok na chudnutie? (recenzia a skúsenosti)

eSlim - (Ne)fungujúci doplnok na chudnutie? (recenzia a skúsenosti)

tablety-na-chudnutie-eslim

Veľké množstvo ľudí sa snaží schudnúť, no nie každému sa podarí to, čo si naplánoval. Niekedy môže byť dôvodom nedostatočná motivácia, zlá strava, zle nastavená diéta, alebo len málo času

V dnešnej uponáhľanej dobe sa ľudia často snažia nájsť čo najrýchlejšie riešenie na schudnutie pár kíl navyše. V tom im môžu celkom efektívne pomôcť tabletky eSlim, ktoré sú určené na redukciu hmotnosti. V dnešnom článku sa na ne pozrieme bližšie. Dozviete sa o ich výhodách, pre koho sú určené a či vám pri užívaní hrozia vedľajšie účinky. Funguje alebo sú to len vyhodené peniaze? Ako dopadol eSlim v našej recenzii? Poďme na to!

Tabletky na chudnutie eSlim sa umiestnili aj medzi najlepšími prírodnými tabletkami na chudnutie.

V skratke - to najdôležitejšie

  • účinky už po pár dňoch pravidelného užívania
  • čisto prírodné zloženie
  • spolu s kvalitnou stravou a cvičením som schudol 3,5 kg 
  • žiadne vedľajšie účinky

ESLIM RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Čo je to eSlim?

Produkt eSlim je prípravok na chudnutie vo forme tabliet, pričom v jednom balení nájdete 60 kusov. Jeho zloženie je čisto prírodné a je vhodný pre každého, kto chce redukovať svoju telesnú hmotnosť a zrýchliť metabolizmus. Takže sa vôbec nemusíte báť, že budete počas užívania pociťovať nevoľnosť, alebo rôzne vedľajšie účinky. V produkte eSlim nie je obsiahnutá žiadna chémia, takže sa nemusíte obávať.

Za výrobou produktu eSlim stojí britská spoločnosť Pharmatico Ltd. eSlim je riadne schválený Úradom verejného zdravotníctva, pričom disponuje aj certifikátmi akreditovaných skúšobných laboratórií

eSlim a jeho zloženie

Výhodou eSlim-u je, že ponúka svojim užívateľom čisto prírodné zloženie. Kombinuje v ňom byliny, vitamíny a aminokyseliny. Nižšie vám rozpíšeme každú zložku zvlášť, aby ste vedeli o všetkých benefitoch tohto produktu. 

Divoký pomaranč

Divoký pomaranč je známy svojimi vlastnosťami, vďaka ktorým zlepšujú naše zdravie. Zlepšuje náladu, pomáha tráveniu či podporuje funkciu imunitného systému. Taktiež obsahuje látku zvanú synefrín, ktorá spolu s kofeínom má za následok zvýšenie energie človeka. Ďalšou výhodou je, že priaznivo pôsobí na centrálny nervový systém.

L-Karnitín

Ide o veľmi známu aminokyselinu, ktorú väčšina z nás pozná práve vďaka chudnutiu. V tele zabezpečuje transport mastných kyselín do mitochondrií, vďaka čomu zvyšuje energiu. Najväčší vplyv má práve na chudnutie a športový výkon. Okrem toho sa často používa aj pri budovaní svalovej hmoty.

Zelený čaj

Zelený čaj je najobľúbenejším čajom v Japonsku a Číne. Vyrába sa z čajových listov, pričom výhodou je, že tieto listy v priebehu spracovania neprešli procesom vädnutia a oxidácie. Tento čaj obsahuje kofeín, vďaka ktorému jeho užívanie zvyšuje energiu počas celého dňa. Taktiež je vhodný pre človeka, ktorý je dlhodobo vystavovaný stresu a nadmernej záťaži. 

Chilli

Táto štipľavá paprika, často vo forme prášku, efektívne podporuje naše trávenie, pričom priaznivo pôsobí na žalúdok a podporuje imunitný systém organizmu. Taktiež je známe ako afrodiziakum vďaka rozširovaniu ciev a je dobrým zdrojom vitamínu C.

Vitamín C

Vitamín C môžete poznať aj pod názvom kyselina askorbová. Naše telo si však nedokáže samé vyprodukovať, preto ho musíme prijímať prostredníctvom stravy, alebo doplnkov výživy. Posilňuje imunitný systém, pomáha pri produkcii kolagénu v tele a rovnako je nápomocný pri hojení rán. 

Kofeín

Vďaka svojim stimulačným účinkom sa kofeín spája so zdravotnými výhodami ako je zvýšená bdelosť, lepší športový výkon a zrýchlený metabolizmus. Okrem toho ovplyvňuje adenozínové receptory v mozgu, vďaka čomu môže pomôcť zlepšiť niektoré schopnosti myslenia a spomaliť mentálny úpadok, ktorý prichádza so zvyšujúcim sa vekom.

Aké účinky prináša eSlim?

Vďaka svojmu prírodnému zloženiu je produkt eSlim vhodný najmä na redukciu telesnej hmotnosti. Okrem toho zrýchľuje metabolizmus a znižuje chuť do jedla. Má to však jeden háčik. Produkt je potrebné užívať dlhodobo a účinkom musíte pomôcť tak, že budete dbať o svoju stravu, pohyb a spánok

Tieto 3 faktory totiž najviac ovplyvňujú redukciu vašej hmotnosti a váš celkový životný štýl. eSlim naozaj funguje, len mu musíte svojou troškou pomôcť.

eSlim jeho dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie sú 2 tablety 2x denne. Najlepšie spravíte, ak budete eSlim užívať prvú dávku užívať hneď po raňajkách, a druhú poobede. Dávajte si pozor, aby ste tablety neužívali vo večerných hodinách, pretože obsahujú kofeín, ktorý by zapríčinil ťažkosti so spánkom. 

Ak cvičíte, tablety môžete užívať aj pred touto aktivitou, pretože zvyšujú energiu, čo sa vám bude pred cvičením hodiť. Navyše tabletky sa veľmi jednoducho prehĺtajú, takže s tým nebudete mať žiadny problém. 

Kedy očakávať prvé výsledky?

V prvom rade je potrebné si uvedomiť, že ak chcete chudnúť zdravo – musí ísť o postupné chudnutie. Určite nemá zmysel držať prísnu hladovku, schudnúť alebo pôjde len o jojo efekt a o pár dni sa späť na pôvodnej váhe. Preto je ideálne výsledky očakávať po 1-2 mesiacoch od užívania tabletiek eSlim. U mňa to bolo po mesiaci, ale musím opäť zdôrazniť, že základom je vyvážená strava a pohyb

Nemôžete si len ľahnúť na gauč, zjesť tabletky a čakať že schudnete. Takto to naozaj nefunguje – najmä ak chcete schudnúť zdravo. Dajte tomu čas a hlavne pohyb. Uvidíte, ak všetko budete dodržiavať, váha pôjde pekne dole. 

Pre koho je eSlim vhodný a pre koho nie?

Výživový doplnok eSlim je vhodný pre každého, kto chce schudnúť nadbytočné kilá. Pokiaľ ste zdravý jedinec bez zdravotných ťažkostí, pokojne môžete eSlim užívať. 

Ak však trpíte ochoreniami srdca alebo vysokým krvným tlakom, tabletky by ste užívať nemali. Tomuto produktu by ste sa mali vyvarovať ak máte alergiu na akúkoľvek látku v zložení, ak máte ochorenie pečene alebo ste tehotná a dojčiaca žena.

Moje skúsenosti s eSlim

Produkt eSlim ma zaujal svojim prírodným zložením a keďže nemám žiadne zdravotné komplikácie, skúsil som ho. Prvé dni sa nedialo prakticky nič, no približne po týždni som začal cítiť nárast energie a zvýšenú mieru potenia

Spolu s cvičením a kvalitnou stravou môžem povedať, že produkt funguje a aj s jeho pomocou som za mesiac užívania schudol 3,5 kg. Toto číslo však berte veľmi orientačne, každý z nás je iný a každý má iný metabolizmus, následkom čoho aj inou rýchlosťou bude chudnúť. 

Dokonca sa mi aj upravilo trávenie, čo beriem ako obrovské plus. Počas užívania eSlim som nezaznamenal žiadne vedľajšie účinky, maximálne išlo o zvýšenie potenie počas tréningu. 

Cena tabletiek eSlim

Teraz prejdime k taktiež veľmi dôležitému faktoru a tým je cena za tabletky eSlim. Keďže jedno balenie má 60 kapsúl a budete užívať 4 tabletky denne – znamená to, že vám jedno balenie vydrží 15 dní.

Avšak prvé výsledky možno očakávať až po 1-2 mesiaci, preto odporúčame určite kúpiť si minimálne dve balenia. Cena za jedno balenie je 30 € – čiže mesačná dávka vás vyjde na 60 €. 

Podobné doplnky na trhu

Dr. Protect Burn & Slim

Vďaka vysokej koncentrácii výťažku z ovocia Garcinia Cambogia ide o veľmi účinný spaľovač tukov. Podporuje redukciu hmotnosti a taktiež znižuje chuť do jedla.

Garsin

Garsin svojim zložením ponúka efektívnu redukciu telesnej hmotnosti a nárast energie do fyzickej aktivity. Garsin sme už testovali tu. Oba podobné produkty nájdete aj v našom rebríčku najlepšie tabletky na chudnutie.

Často kladené otázky

Nie, tablety eSlim nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky vďaka svojmu prírodnému zloženiu. Pozor by si však mali dávať tehotné a dojčiace ženy, rovnako aj ľudia so zdravotnými komplikáciami.

Tablety nie sú bežne dostupné v lekárni, ani v inom kamennoom obchode. Nájdete ich na oficiálnom e-shope výrobcu

Produkt je vhodný na dlhodobé užívanie, ktoré prinesie želané účinky. Každý človek to môže mať inak, všeobecne sa však odporúča 3 až 4 mesiace.

Zhrnutie a moj názor na eSlim

eSlim môžem naozaj odporučiť. Pokiaľ ste už teraz aktívny človek a máte pod kontrolou stravu, pravdepodobne ho nebudete potrebovať.

Ak však potrebujete niekde začať, eSlim môže slúžiť ako dobrý nakopávač. Môžete ho považovať za motiváciu, ktorá vás donúti niečo robiť. Vďaka nárastu energie ani nebudete mať inú možnosť. S jeho pomocou môžete schudnúť efektívnejšie a cvičenie vás bude viac baviť, pretože budete mať naň viac energie a dravosti

eSlim v recenzii dopadol veľmi dobre, pretože aj vďaka nemu sa mi podarilo schudnúť. Ide o prírodný produkt, takže nebudete pociťovať žiadne vedľajšie účinky. S kombináciou cvičenia a upravenej stravy, môžete dosiahnuť naozaj skvelé výsledky. Preto ten, kto to myslí so schudnutím naozaj vážne, môžem eSlim jedine doporučiť.

Norbert Skoupa
Norbert Skoupa

Volám sa Norbert Skoupa a mojou najväčšou vášňou je písanie a hudba. Venujem sa copywritingu, hudobnej žurnalistike a občas aj prekladám. Mimo písania tvorím vlastnú hudbu, aktívne športujem a čítam knihy. Som zakladateľom knižného Instagramu a online magazínu Moderný Čitateľ, kde píšem o knihách a literárnom svete.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *