Domov » Zdravie a krása » Erexan – (Ne)prinesie vytúžené výsledky s erekciou? (recenzia a skúsenosti)

Erexan recenzia - (Ne)oplatí sa investovať do tohto produktu? (skúsenosti)

Erexan tabletky

Problémy s erekciou trápia drvivú väčšinu mužov po dovŕšení 50. roku života. Ide o nie príliš príjemnú štatistiku, ktorá nám napovedá, že po päťdesiatke si človek už príliš intímneho života neužije. To však nemusí byť pravda. V dnešnej recenzii si predstavíme prírodné tabletky na erekciu Erexan

Tento doplnok stravy je možné získať bez predpisu. Naozaj však môže Erexan pomôcť s problémami s erekciou? Aké sú jeho účinky? Aké mám s Erexanom skúsenosti? Na to sa pozrieme v nasledujúcej recenzii, ktorá sa venuje všetkým detailom o Erexane, ktoré pred jeho prípadným použitím potrebujete poznať. Tak poďme na to.

Erexan sa umiestnil aj medzi najlepšími prírodnými doplnkami na podporu erekcie. Kompletný test najlepších prípravkov na erekciu.

V skratke - to najdôležitejšie

 • v ponuke 3 druhy produktov, každé s iným zameraním
 • čisto prírodné zloženie
 • zlepšuje erekciu a zvyšuje libido
 • tabletky sa ľahko prehĺtajú
 • diskrétne balenie

EREXAN RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Ako Erexan funguje?

Ako sme už vyššie uviedli, tak Erexan by mal riešiť okrem zlepšenia erekcie aj množstvo iných problémov, akými sú napríklad – lepšia a dlhšia výdrž, zabraňovať predčasnej ejakulácii a posilniť libido

Je to prírodný doplnok stravy, ktorý nevyvoláva žiadne negatívne vedľajšie účinky a môžete si ho zakúpiť bez lekárskeho predpisu, čo je veľkou výhodou. Mnohí muži sa totiž hanbia za svoje problémy a nevyhľadajú pomoc. Treba poznamenať, že najlepšie výsledky sa dosahujú v kombinácii s vyváženou stravou.

Základné účinky Erexanu:

 • predlžuje sexuálny styk
 • zvyšuje libido
 • zlepšuje erekciu a to dokonca aj po konzumácii alkoholu
 • účinkuje aj keď ste v strese, takže sa nemusíte báť, že zlyháte
 • zlepšuje prekrvenie penisu a tým dosiahnete lepšiu a tvrdšiu erekciu

Aké sú varianty Erexanu?

Eraxan prichádza hneď s niekoľkými typmi produktov určených na špecifické problémy:

 • Erexan Standard pre okamžitú podporu erekcie
 • Erexan Kontrol pre predĺženie pohlavného styku a skvalitnenie erekcie
 • Erexan Stabil na dlhodobú podporu libida

Erexan Standard - pre okamžitú podporu erekcie

Značka Erexan má vo svojej ponuke produkt s prívlastkom Standard, ktorého hlavným cieľom je podporiť vašu erekciu. Ponúka vysokú koncentráciu, spoľahlivú erekciu a taktiež predĺženie pohlavného styku. V jeho zložení nájdete látky ako L-arginín, kotvičník zemný, L-Lysin či extrakt z rastliny Maca peruánska.

L-arginín sa spája so zlepšením sexuálnych funkcií a bežne sa používa na liečbu erektilnej dysfunkcie u mužov. V roku 1999 sa v British Journal of Urology zistilo, že 5 g L-arginínu denne počas šiestich týždňov zlepšilo sexuálne funkcie u mužov s týmto ochorením. Je to spôsobené tým, že L-arginín zvyšuje prietok krvi a stimuluje produkciu oxidu dusnatého v tele, čo uľahčuje zväčšovanie mäkkého tkaniva vo vnútri penisu.

V jednom balení produktu Erexan Standard sa nachádza 15 kapsúl. Denná odporúčaná dávka je 2 kapsule, ktoré stačí zapiť dostatočným množstvom vody alebo iným nápojom. Vo všeobecnosti sa odporúča Erexan užívať približne 60 minút pred pohlavným stykom. Dobrou správou je, že prvé účinky pocítite už do tridsiatich minút. Cena balenia je 24,90 €.

Aké sú hlavné účinky Erexanu Standard

Erexan Stabil - dlhodobá podpora libida

Primárnym cieľom Erexanu Stabil je, aby podporil vašu plodnosť a zvýšil libido. Pokiaľ pociťujete stratu chuti na sex, oslabenie sexuálnej energie či znížené libido, výživový doplnok Erexan Stabil je vhodný presne pre vás. Smutnou správou však je, že okrem starších mužov tieto príznaky pociťujú aj čoraz mladší jedinci.

V zložení sa nachádzajú čisto prírodné látky ako kotvičník zemný, maca, ženšen, schizandra, meď alebo zinok. Zaujímavou zložkou je schizandra – silná adaptogénna bylina, ktorá podporuje adaptáciu na stres a reguluje nervový systém

Navyše ponúka veľkú pomoc tým, ktorí trpia impotenciou a erektilnou dysfunkciou. Deje sa tak prostredníctvom svojej schopnosti rozširovať cievy, čím vám pomôže ľahšie dosiahnuť erekciu a udržať si ju. Mimo to ako adaptogénna bylina môže pomôcť zlepšiť vytrvalosť, odolnosť a zároveň znížiť únavu.

V jednom balení Erexan Stabil je 90 tabliet, pričom denne sa odporúča užívať 2 tablety. Tie by sa mali  užívať ideálne 60 minút pred pohlavným stykom. Momentálne prebieha akcia 1+1 balenie zdarma v hodnote 47 €. To znamená, že získate až 180 tabliet za naozaj výhodnú cenu.

Aké sú hlavné účinky Erexanu Stabil

Erexan Kontrol - predĺženie pohlavného styku

Erexan Kontrol je účinný výživový doplnok, ktorý vám pomôže s oddialením ejakulácie, predĺžením pohlavného styku a taktiež podporí erekciu. Tablety obsahujú kotvičník zemný, L-arginín, Griffonia simplicifolia, ženšen, žerucha peruánska, zinok a teobromín. Práve teobromín je zodpovedný za rozšírenie ciev, vďaka čomu zabezpečuje plnohodnotné prekrvenie vášho penisu.

Ďalšou účinnou látkou v zložení je ženšen, ktorý zvyšuje sexuálnu výkonnosť a zlepšuje mužskú plodnosť prostredníctvom modulácie neuronálnych a hormonálnych systémov. Taktiež podporuje spermatogenézu a pôsobí priamo na spermie prostredníctvom steroidných receptorov. 

V jednom balení Erexan Kontrol sa nachádza 30 kusov tabliet. Denne by ste mali prijať 1 až 2 kapsule, ideálne zapiť dostatočným množstvom vody 60 minút pred pohlavným stykom. Pamätajte však, že Erexan Kontrol je doplnok stravy, takže neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Cena jedného balenia je 28,70 €.

Aké sú hlavné účinky Erexan Control

Ak chcete aj ženám zlepšiť sexuálnu kondíciu, pozrite si nášu recenziu na doplnok Feminus.

Aké môžu byť príčiny erektilnej dysfunkcie?

Najčastejšou príčinou erektilnej dysfunkcie je znížený prietok krvi do penisu. Ak krv nie je schopná bez prekážok prúdiť do penisu, môže to zabrániť erekcii, spôsobiť jej predčasnú stratu alebo znížiť jej tvrdosť. Príčina erektilnej dysfunkcie však nemusí byť vždy fyzického pôvodu. Môže k tomu prispieť množstvo faktorov.

Napríklad náhle zmeny životného štýlu, zvýšený stres v každodennom živote či duševné ochorenia ako depresia. Preto je vhodné poradiť sa s lekárom, ak si myslíte, že máte príznaky erektilnej dysfunkcie. Ten presnejšie diagnostikuje vaše príznaky a vylúči akékoľvek iné prispievajúce faktory.

Veľmi kvalitné zloženie

Tribulus Terrestris, inak nazývaný aj kotvičník zemný, je bylina z ajurvédy, ktorá pozitívne vplýva na mužské zdravie a celkovú vitalitu. Ide o doplnok výživy, ktorý podporuje libido, má skvelé účinky na kardiovaskulárne zdravie a zvyšuje testosterón.

Aminokyselina L-Arginín

Arginín je aminokyselina, ktorá môže pomôcť zlepšiť erekciu a libido. Tento prírodný doplnok zvyšuje hladinu oxidu dusnatého v tele, čo vedie k rozšíreniu krvných ciev a zlepšeniu prekrvenia penisu. To môže viesť k tvrdšej a trvácnejšej erekcii a lepšiemu sexuálnemu výkonu. Arginín môže tiež zvýšiť chuť na sex a zlepšiť celkovú sexuálnu spokojnosť.

Aminokyselina L-Lyzín​

Tento prírodný doplnok stravy pomáha zvýšiť hladinu testosterónu v tele a zlepšiť cirkuláciu krvi v penisových tkanivách, čo môže viesť k lepšej erekcii a sexuálnemu výkonu. L-Lysín tiež môže pomôcť znižovať stres, ktorý môže mať negatívny vplyv na sexuálny život.

Extrakt z rastliny MACA​

Tento prírodný doplnok stravy sa užíva pre svoje afrodiziakálne účinky, ktoré môžu zvýšiť sexuálnu chuť a zlepšiť celkovú sexuálnu funkciu. Maca tiež môže pomôcť znižovať stres a úzkosť, ktoré môžu mať negatívny vplyv na sexuálny život.

L – Citrulín​

Zaisťuje stabilnú hladinu Argininu v bunkách. Vďaka tomu zostane penis dlho stoporený a počas erekcie výrazne väčší. L-Citrulin taktiež napomáha vzniku energie, vďaka čomu je zážitok zo sexu ešte lepší.

Tribulus Terestris

Tribulus Terrestris je rastlina, ktorá sa užíva ako prírodný doplnok stravy na zlepšenie pohlavného života. Pomáha zlepšiť kvalitu spermií a zvýšiť plodnosť u mužov. Okrem toho, tento doplnok stravy môže pomôcť znižovať únavu a zlepšiť fyzický výkon, čo môže mať pozitívny vplyv na sexuálny život.

L-Ornytin​

Napomáha zlepšiť sexuálnu funkciu, zvýšiť libido a výdrž pri pohlavnom styku. Ornityn tiež môže pomôcť pri zvládaní problémov s predčasnou ejakuláciou, čím zlepší celkový sexuálny zážitok pre oboch partnerov.

Dávkovanie Erexanu

Dávkovanie záleží od typu Erexanu, aký si zvolíte. Tieto jednotlivé typy a dávkovanie sme popisovali vyššie, ale pre krátke zhrnutie uvádzame prehľadnú tabuľku :

 Erexan StandardErexan KontrolErexan Stabil
Veľkosť balenia15 kapsúl30 kapsúl90 kapsúl
Dávkovanie1 – 2 kapsuly zhruba 60 minút pred pohlavným stykom2 kapsuly 60 minút pred pohlavným stykom, nemusia sa užívať pravidelne1 tobolka 2x denne, užíva sa dlhodobo

Hrozia nežiaduce účinky?

Erexan môžete bez problémov užívať dlhodobo bez toho, aby vznikala nejaká závislosť. Kapsule sa navyše veľmi ľahko prehĺtajú aj s pomerne malým množstvom vody, takže si ich môžete vziať aj počas takej situácie, aby ste nechceli, aby vás partnerka videla. 

Pri užívaní Erexanu platí to čo aj pri ostatných doplnkoch výživy, že nie je vhodné ich kombinovať s alkoholom, hlavne preto, že ich účinok bude nižší. Sám som ich ale testoval aj po určitej hladine alkoholu (nebolo to fakt nič extra, len pár pív) a Erexan fungoval perfektne. Ale toto určite záleží aj od genetiky a podobne.

Ešte pridávame pár rád ako začať s užívaním Erexanu : 

 • Pokiaľ s užívaním začínate, začínajte skôr s jednou tabletkou.
 • Jednu tabletku môžete užívať pravidelne ráno a druhú pred sexom.
 • Ideálne je užívať na lačný žalúdok.

Pre koho je Erexan určený?

Tento špeciálny prípravok je vhodný pre všetkých mužov, ktorí túžia po naplnení a uspokojení svojho sexuálneho života. Nie je určený iba pre mužov, ktorí trpia problémami s erekciou, nízkym libidom, predčasnou ejakuláciou a podobne, ale aj pre tých, ktorí chcú mať lepšiu sexuálnu výkonnosť a zlepšiť kvalitu svojho partnerského života. Vďaka tomuto doplnku stravy môžu muži dosiahnuť tvrdšiu erekciu, predĺženie pohlavného styku, väčšiu chuť na sex a tiež silnejší orgazmus.

Prípravok je vhodný pre všetkých mužov nad 18 rokov a nie je odporúčaný pre tých, ktorí trpia kardiovaskulárnymi chorobami alebo sú mladší ako 18 rokov. Doplnok stravy možno užívať spolu s inými bežnými liekmi alebo výživovými doplnkami, s výnimkou liekov určených na liečbu kardiovaskulárnych ochorení.

Jedine, komu nie je určený, je mužom, ktorí majú problém kardiovaskulárneho charakteru, vysoký krvný tlak. 

Skúseností užívateľov

Aby sme si urobili lepší obrázok o tom, čo Erexan vie a ako funguje, pozrieme sa na užívateľské recenzie.

Ako ho používatelia hodnotia, aké sú výhody a nevýhody Erexanu a čo sa najčastejšie objavuje v diskusiách ohľadom tohto prípravku? Naše skúsenosti s Erexanom hodnotíme pozitívne, ale zhodnú sa na tom aj iní užívatelia?

Erexan vs. Zerex

Porovnanie prípravkov Erexan a Zerex je náročné, pretože oba sú kvalitné a účinné v zlepšovaní erekcie. Ich zloženie je založené na kvalitných prírodných zložkách, ktoré dokážu konkurovať aj liekom na predpis. 

Z našich skúseností však vieme, že Zerex má väčší počet spokojných zákazníkov, pretože je na trhu už veľmi dlho a má overenú kvalitu. Ak teda chcete mať istotu a spoľahlivý prípravok na zlepšenie erekcie, odporúčame siahnuť po Zerexe.

Problémy s erekciou sa dajú riešiť aj vo vyššom veku

Problémy s erekciou môžu byť pre mužov rôzne frustrujúce a často sa vyskytujú v staršom veku. Existuje však mnoho spôsobov, ako riešiť tieto problémy a užívať si plnohodnotný sexuálny život aj v pokročilom veku.

Podľa štúdie z roku 2017 publikovanej v časopise Aging Male sa problémy s erekciou vyskytujú u 52% mužov vo veku 40 až 70 rokov. Avšak, mnohé iné štúdie ukazujú, že aj starší muži môžu dosahovať a udržiavať erekciu.

Jednou z možností liečby problémov s erekciou u starších mužov je liečba fosfodiesterázy typu 5 (PDE5). Tieto lieky, ako je sildenafil (Viagra), tadalafil (Cialis) a vardenafil (Levitra), zvyčajne pomáhajú zlepšiť krvný prietok do penisu a pomáhajú dosiahnuť a udržať erekciu.

Okrem liekov existujú aj mnohé ďalšie spôsoby riešenia problémov s erekciou u starších mužov. Napríklad, cvičenie a zdravý životný štýl môžu pomôcť zlepšiť kardiovaskulárne zdravie a tým aj erektilnú funkciu. Podľa štúdie publikovanej v časopise Journal of Sexual Medicine môže mediterranean diéta zlepšiť sexuálnu funkciu u starších mužov.

Moje skúsenosti s Erexanom

S doplnkami Erexan som bol maximálne spokojný. Otestoval som všetky tri typy Erexanu a fungovali presne tak ako som očakával. Je však predovšetkým určený starším mužom a keďže ja som mileniál, tak nemôžem porovnať a hodnotiť úplne všetky potencionálne výhody. Jedine na čo môžem upozorniť je to, že sa neodporúča užívať ľudom s vysokým tlakom.

Taktiež som nepociťoval žiadne vedľajšie účinky a ani mi nevznikla žiadna závislosť. Na druhej strane, musím byť úprimný a potvrdiť to, že nemôžete očakávať také účinky aké ma Viagra – toto je ale viac ako jasné. 

Takže nečakajte nejaké zázračné výsledky a určite nie zväčšenie penisu a nejakú podstatne dlhšiu výdrž. Všetko záleží aj na vašej psychike a ako sa k tomu postavíte. Avšak musím povedať, že neľutujem tieto peniaze, pretože byť spokojným mužom, partnerom, je to najdôležitejšie.

Podobné doplnky na trhu

Primulus

Skvelý český výrobok na celkovú vitalitu muža a zvýšenie testosterónu za skvelú cenu. Celú recenziu na Primulus.

Zerex

Zerex je ďalší doplnok výživy, ktorý účinne a efektívne podporuje erekciu a výdrž. Momentálne ho môžete kúpiť od 20 €.

Proerecta

Okrem vyššie spomenutých doplnkov môžete skúsiť aj produkt s názvom Proerecta. Ponúka vám čisto prírodné zloženie, vysokú kvalitu a účinnú podporu erekcie.

Často kladené otázky

Nie, okrem vytúžených účinkov neboli žiadne vedľajšie účinky preukázané ani zaznamenané.

Áno, tento prípravok je možné užívať dlhodobo bez akýchkoľvek negatívnych dôsledkov pre zdravie.

Balíčky s prípravkom nie sú nijako označené, to znamená, že tu nie je reklama ani názov prípravku. Všetko tak prebieha úplne diskrétne.

Zhrnutie a moj názor na Erexan

Je dôležité pozrieť sa na obidve strany mince, pokiaľ ide o prípravky na zlepšenie erekcie. Väčšina z nich je voľne dostupná, ale predsa len treba brať na vedomie ich prínosy aj nedostatky.

Je dobré vedieť, že Erexan je prírodný a neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Je vhodný pre mužov, ktorí sa chcú priblížiť k väčšej spokojnosti so svojím sexuálnym životom.

Zákazníci, ktorí tento prípravok vyskúšali, o ňom hovoria pozitívne a nehlásili žiadne závažné vedľajšie účinky – toto potvrdzujem aj ja. No všetky prípravky majú svoje výhody aj nevýhody a každý by si mal urobiť svoj vlastný názor.

Hmotnosť môže mať tiež vplyv na sexuálne zdravie. Preto je dôležité zamerať sa na chudnutie a dosiahnuť optimálnu hmotnosť, ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky.

Nemusíte sa obávať, že by ste museli svoj problém so sexuálnou dysfunkciou alebo užívanie prípravku prezradiť niekomu inému. Stačí sa riadiť odporúčaným dávkovaním a užívať prípravok podľa potreby.

 • Skaltsa K, Tzortzis V, Stavropoulos NE, et al. Sexual function in aging men: a review of the current status and recommendations for future research. Aging Male. 2017;20(3):169-177. doi: 10.1080/13685538.2017.1333071
 • Papadaki A, Koutelidakis AE, Bagiatis V, et al. The Mediterranean diet improves the sexual function of women with metabolic syndrome: a randomized controlled trial. J Sex Med. 2019;16(8):1157-1169. doi: 10.1016/j.jsxm.2019.05.013
Norbert Skoupa
Norbert Skoupa

Volám sa Norbert Skoupa a mojou najväčšou vášňou je písanie a hudba. Venujem sa copywritingu, hudobnej žurnalistike a občas aj prekladám. Mimo písania tvorím vlastnú hudbu, aktívne športujem a čítam knihy. Som zakladateľom knižného Instagramu a online magazínu Moderný Čitateľ, kde píšem o knihách a literárnom svete.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *