Domov » Najlepšie tipy na darček » Najlepšie darčeky pre tehotné

Pre mamičku

Pre sestru

Pre babičku

Pre manželku 

Pre svokru

Pre kamarátku

Pre učiteľku

Adventné kalendáre pre ženy

Pre kolegyňu

Darčeky pre deti
Darčeky pre rodinu
Darčeky podľa veku

Najlepšie darčeky pre tehotné ženy a budúce mamičky na každú príležitosť!

Tehotenstvo je čas na oslavu nastávajúcej mamičky a aj novorodenca. Nezáleží na tom, či oslavujete prvorodičku alebo mamičku, ktorá víta svoje druhé či tretie bábätko, tie najlepšie darčeky pre tehotné ženy dokazujú vaše nadšenie a starostlivosť.

Navyše, každé tehotenstvo je výnimočné a keď si toto obdobie pripomenieme darčekom, budú sa cítiť milované. Ak chcete potešiť mamičku a zároveň aj bábätko, určite odporúčame si pozrieť aj článok tých najlepších darčekov pre novorodencov.

Darček pre tehotné, ktorý má sentimentálnu hodnotu, môže byť niečo, čo si mama môže ceniť aj v nasledujúcich rokoch. Na druhej strane môžu oceniť darček, ktorý je rovnako užitočný. Ak chcete kúpiť darček len pre ňu (a nie pre jej dieťa), pouvažujte nad tým, že by ste ju rozmaznali dňom oddychu prostredníctvom vhodného darčeka. Pri posudzovaní produktov sme zvažovali hodnotu, dizajn, materiál a ďalšie funkcie. Môžete sa pozrieť na tie najlepšie darčeky pre nastávajúce mamičky.

Či už hľadáte darček k sviatku, darček s gratuláciou alebo niečo podobné, len preto, že nižšie uvedený zoznam je plný premyslených, jedinečných a prekvapivých darčekov, ktoré potešia dôležitú tehotnú ženu vo vašom živote. Určite sa inšpirujte aj našimi tipmi na darček pre mamičku.

Výživové doplnky pre tehotné ženy

gsklub vitamíny pre ženy

Výživové doplnky od GSklub sú doplnky vytvorené špeciálne pre tehotné. Sú určené pre všetky tehotné ženy od začiatku a užívajú sa až do pôrodu. Výživové doplnky obsahujú foláty, omega-3 mastné kyseliny, kyslelinu listovú, DHA,  vitamín D, vitamín C a vitamín E. 

Všetky tieto zložky sú dôležité  pre zdravý vývoj dieťatka a zdravie aj jeho mamy. Ak chce mať tehotná žena aj krásne vlasy počas tehtotenstva a pokožku odporúčame jej doplnky od Hairbrust.

Kolagén - na udržiavanie pužnosti pokožky pre tehotné

Kolagén je skvelý darček pre tehotné a budúce mamičky pretože pomáha posilňovať a chrániť kožu počas tehotenstva. Tehotenstvo je obdobie, kedy sa telo mení a koža sa roztiahne, čo môže viesť k vzniku strií. Ak neviete aký kolagén si vybrať – mohol by vám pomôcť náš test najlepších kolagénov.

Kolagén môže pomôcť znížiť riziko vzniku strií a tiež pomôcť pri regenerácii pokožky po pôrode. Navyše, kolagén môže prispievať k zlepšeniu zdravia vlasov, nechtov a kostí. Vďaka svojim prospešným účinkom na kožu, vlasy, nechty a kosti, je kolagén skvelým darčekom pre tehotné a budúce mamičky.

Aj tehotné sa chcú páčiť!

Užitočným darčekom pre tehotnú ženu je napríklad aj oblečenie. Ak však viete, že vašu tehotnú sestru či kamarátku čaká nejaká dôležitá spoločenská udalosť, chce to kúpiť čosi iné ako tepláky či legíny.

Dobrým darčekom preto môžu byť šaty s prekladaným dielom, v ktorých sa každá tehotná žena bude cítiť pohodlne aj na výnimočnej udalosti. Šaty sú v krásnej farbe a sú vyrobené z ľahkého materiálu, vhodného na teplé jarné či letné dni. 

Strieborná pamiatka ako skvelý darček pre tehotné

Obdobie tehotenstva sa rýchlo skončí. Budúca mamička bude zasypávaná darčekmi pre svoje dieťa, no čo tak jej kúpiť niečo, čo využije ona sama. A čo ju hlavne poteší. 

Vybrať sa dá zo širokej ponuky krásnych strieborných náušníc rôzneho prevedenia. Farebné a nápadné alebo jednoduché. Je to len na vás a na vkuse ženy, ktorú chcete svojim darčekom potešiť. A určite sa poteší. Bude mať krásnu pamiatku na svoje obdobie tehotenstva. 

Darujte tehotnej žene spomienku na svoje tehotenstvo

Obraz na plátno z fotografie je ideálnym darčekom pre každú tehotnú ženu, ktorá chce mať na obdobie tehotenstva peknú spomienku. Stačí len vybrať peknú fotografiu, ktorá zachytáva pekný moment s rastúcim bruškom a darček bude na svete. 

Obraz sa hneď stane zaujímavým doplnkom každej izby v dome a bude pripomínať najkrajšie obdobie každej ženy – tehotenstvo. Obraz je hneď natiahnutý v drevenom ráme, a tak už s jeho zavesením nebudú žiadne starosti.

Video monitor - aby mamička mala dieťatko pod drobnohľadom

Táto ľahká a prenosná súprava, poskytne mame zaslúžený pokoj. So špeciálnymi funkciami, ako je obojsmerná komunikácia, diaľkový teplomer, nočné videnie a ďalšie, bude sledovanie dieťaťa hračkou.

Teraz sa vám to možno zdá nie príliš zaujímavé – ale uvidíte, ako čerstvá mamička tento darček oceníte a nebudete si ho môcť vynachváliť!

Posteľné obliečky - výborný darček pre každú budúcu mamičku

Hľadáte darček pre tehotnú a chcete pritom staviť na overenú klasiku? Výborne, kúpte jej novú mäkkú posteľnú bielizeň! Kvetinové, s pásikmi, vianočné alebo jednoduché jednofarebné? 

Výber necháme na vás, neprehliadnite však posteľné obliečky na 4home, kde nájdete široké množstvo motívov, ale najmä aj kvalitu a udržateľné materiály. Tak čo ešte stále váhate? Kúpte vašej budúcej mamičke posteľné obliečky, ktoré po vypratí nevyblednú a udržia si svoj tvar. Ich kvalitu rozhodne ocení!

Tehotenský telový vankúš

Darujte neoceniteľný darček pre budúcu mamičku v podobe dobrého spánku s jedinečným telovým vankúšom. Snoogle je špeciálne vyrobený tak, aby nahradil viacero vankúšov, pretože pomáha podporovať boky, chrbát, krk a brucho. Aj keď to môže vyzerať smiešne, uvidíte, stojí to za to.

Veľká prebaľovacia taška – základ výbavičky každej tehotnej ženy

Priestranná prebaľovacia taška je pre každú tehotnú ženu, ktorá sa teší na príchod svojho dieťatka veľmi dôležitá. Je jasné, že už nebudú stačiť mini kabelky cez plece, pretože teraz bude potrebné strčiť toho do tašky oveľa viac. 

Do tašky sa zmestí všetko pre bábätko aj pre mamičku. Okrem toho sa k taške dodáva aj farebne zladená prebaľovacia podložka, aby sa bábätko mohlo prebaliť naozaj kdekoľvek. V prípade zašpinenia, stačí tašku pretrieť len vlhkou handričkou. 

Detektor srdcovej frekvencie dieťatka

Vďaka tomuto prístroju sa každá budúca mamička bude cítiť oveľa pokojnejšie. Môže sa používať od prvých týždňov tehotenstva (12 týždňov). Vďaka nej počujeme tlkot srdca plodu (analýza pulzu), ako aj pohyby plodu.

Detektor je vybavený slúchadlami, vďaka ktorým môžete tlkot srdca vášho dieťatka zdieľať so svojimi blízkymi! Výrobca umožňuje aj záznam tejto dôležitej udalosti a prenos zvuku srdca plodu v reálnom čase do počítača a uloženie údajov na médium.

Užitočný darček pre tehotnú ženu - odsávačka mlieka

Odsávačka mlieka je vec, ktorú bude potrebovať každá tehotná žena. Prečo teda nekúpiť niečo užitočné, čo len tak ľahko nezapadne prachom a nájde svoje využitie? Odsávačka mlieka umožňuj rýchle a pohodlné odsávanie mlieka, podporuje laktáciu a chráni prsia pred stagnáciou mlieka. 

Odsávačku je možné používať na piatich úrovniach a má deväť úrovní sacieho výkonu. Veľkou výhodou je to, že odsávačka je veľmi tichá, a tak sa bábätko pri odsávaní nezobudí. Nabíjať sa dá pomocou USB, batérie alebo napájacieho adaptéra. 

Darujte tehotnej chvíľku ticha

Áno, čítate dobre. Aj ticho sa dá darovať – napríklad to ticho, keď dieťa konečne zaspí a mamička si bude môcť konečne umyť vlasy alebo vypiť kávu. Uspávanka a projektor nočnej oblohy je výborný darček pre každú tehotnú ženu. 

Využije ho po narodení dieťatka, keď dieťa nebude chcieť zaspať. Uspávanka je vybavená projekčným objektívom, premieta obraz s 9 scénam, 3 prírodnými zvukmi a automatickým časovaním. 

Masáže pre tehotné – potešia a budú aj užitočné

Výborným darčekom pre tehotnú ženu môže byť aj masáž. Že ste o nej ešte nepočuli? Áno, skutočne niečo také existuje. Masáž pre budúce mamičky je špeciálne cielená na ženy, ktoré očakávajú príchod svojho dieťatka a berú do úvahy, všetky veci, ktoré s tehotenstvom súvisia.  

Skúsený masér vie veľmi dobre, že ženské telo pripravujúce sa na pôrod má svoje osobitosti, na ktoré treba brať ohľad, preto odporúčame nie obyčajnú, ale práve túto špeciálnu masáž pre tehotné. 

Tehotenský denník - zápisník

Darček, ktorý vám umožní zapísať si emócie a anekdoty súvisiace s obdobím čakania na bábätko. Okrem iného aj pocity bezprostredne po vykonaní tehotenského testu alebo po obdržaní informácie o pohlaví dieťaťa.

Album, denník a sprievodca v jednom. Do tejto knižky, určenej rodičom čakajúcim bábätko a najmä budúcim mamičkám, si môžete robiť poznámky o priebehu tehotenstva či nalepovať rôzne fotografie. Kniha obsahuje aj množstvo najdôležitejších informácií týkajúcich sa každodenných činností tehotnej ženy, samotného tehotenstva a pôrodu.

Knihu samozrejme môžu využiť aj budúci oteckovia – nebránia sa im zapisovať si vlastné postrehy súvisiace s priebehom tehotenstva manželky či partnerky. Vďaka tomu môže byť „Denník tehotenstva“ suvenírom roky, z ktorého sa bude tešiť ešte dlho po narodení potomka.

Olej na strie

Tento olej na strie, navrhnutý s ohľadom na všetky typy pleti, je vyrobený z kombinácie jojobového oleja, oleja z pšeničných klíčkov, vitamínu E a mandľového oleja. 

Olej pomáha pokožke jemne napínať, pričom ju zanecháva vyživenú, pevnú a pružnú. Jednoducho ho položte na vlhkú pokožku, aby ste predišli alebo znížili výskyt strií. Ideálny darček pre budúcu mamičku, ktorá sa žiaľ tomuto nevyhne. 

Mixér - šikovný pomocník pre budúcu mamičku

Pre mamičky, ktoré si chcú vyrobiť vlastnú detskú výživu, je tento mixér obrovskou úsporou času. Zdravé detské jedlo na celý týždeň pripravíte za menej ako päť minút. Dá sa ľahko zaznamenať aj dátum, kedy bola dávka vyrobená, aby ste svojmu dieťatku mohli podávať len to najlepšie jedlo.

Sada závaží a odporových pásov

Cvičenie je počas tehotenstva nesmierne dôležité. Ale namiesto toho, aby ste cvičili s intenzívnym kardiom a ťažkými váhami, tehotná žena môže bezpečne zvýšiť svoju srdcovú frekvenciu a tonus so štýlovou súpravou, vrátane ľahkých závaží, posúvačov a odporových pásov.

Keď bude mať dieťa, tieto ľahko zostanú v rotácii, či už bude cvičiť v pomalom tempe tvarovania alebo rýchlejšieho kardia. 

Niečo zdravé pod zub pre budúce mamičky a detičky – MioMat

Počas tehotenstva prídu rôzne chvíle. Ranné nevoľnosti či únava spôsobia aj to, že sa budúcim mamičkám nebude chcieť variť. Preto im darujte niečo chutné a zdravé pod zub, niečo čo nebude príliš náročné na prípravu. Darujte zázračný prístroj na varenie rôznych kaší, smoothie, polievok ale aj výživ pre bábätko. Týmto máte darček 2v1 – nielen v podobe skvelého darčeka pre tehotnú manželku ale aj rovno darček vhodný pre bábätko – pretože v Miomate môžete vykúzliť naozaj široké množstvo jedál a pokrmov.

Môžete pribaliť k objednávke aj balíček piatich kaší „na slano“ pre rýchle a pohodlné varenie. Hodia sa ako hlavný chod alebo aj ako príloha k hlavnému jedlu. Všetky kaše sú prírodné, bez cukru, konzervantov, farbív, mlieka a bez lepku. 

Tehotenský čaj pre chvíle pohody

Tehotenstvo je vzrušujúce a ku koncu aj vyčerpávajúce obdobie. Čaj môže mať upokojujúci účinok niekoľkými spôsobmi. Vhodná zmes s bylinkami zvyšuje pohodu a umožňuje telu oddychovať.

Zároveň sa dá varenie čaju a pitie spojiť aj s chvíľkou relaxu. Túto čajovú zmes vytvorila mamička pre mamičky na tehotenstvo. Sypaný čaj je dodávaný v atraktívnej plechovke a má bio certifikát. Ideálny darček pre tehotné ženy, ktoré pijú čaj.

Útulná zavinovačka pre novorodencov

Bábätká sú roztomilé, ale aj tie najmenšie deti po chvíľke držania oťažievajú. Nosič pre novorodencov, je praktickým darčekom pre čerstvé mamy, ktoré radi dostanú pred dátumom pôrodu. Aj keď nie je vhodná na priveľa dobrodružstiev v meste, môže ho nosiť doma, aby zároveň udržala svoje dieťa v pohodlí a zároveň mala možnosť mať voľné ruky.

Telové maslo pre dobre upravenú pokožku

Nielen dieťatko v brušku zaťažuje pokožku budúcej mamičky, pretože hormonálne zmeny môžu pokožku vysušiť. Telové maslo je to pravé pre namáhanú a citlivú pokožku, vďaka čomu je jedným z originálnych darčekov pre nastávajúce mamičky. Obsiahnuté kakaové, bambucké a jojobové maslo dodáva vlhkosť. 

Vyživujúce telové maslo bez pridaných vôní a vyrobené z 99% prírodných zložiek je skvelým darčekom pre tehotné ženy. Bez testovania na zvieratách a s atraktívnym obalom aj tak nemôžete urobiť chybu.

Doprajte si wellness každý deň

Táto elektrická kefka na čistenie tváre je ideálnym darčekom pre tehotné ženy, ktoré si chcú každý deň dopriať niečo dobré. Keďže hormóny sa v tehotenstve radi kazia, z času na čas môže trpieť aj pokožka. Pravidelné čistenie tváre je veľmi vítané.

Masážny prístroj na nohy

Tehotné ženy vedia, že opuchnuté nohy sú veľkým problémom. Čo môže byť večer krajšie ako intenzívna masáž chodidiel? Tento prístroj má 18 masážnych tlačidiel, funkciu ohrevu a dve rýchlosti. Budúca mamička vám bude navždy vďačná.

Bavlnený župan pre pohodlie budúcej mamičky

Bavlnený župan vyrobený zo 100% tureckej bavlny je mäkký, nadýchaný a pohodlný pre každú nastávajúcu mamičku. Župan má dĺžku po kolená a má zaväzovanie v páse a skryté bočné vrecká, čím zaručí pohodlie priamo u vás doma. Je ľahký, no stále poskytuje dostatok tepla na to, aby ste boli v pohodlí, vďaka čomu je ideálny na každé ročné obdobie.

Tehotenské legíny

Každá tehotná žena potrebuje pohodlné tehotenské legíny – v skutočnosti chce aspoň jeden pár na každý deň v týždni. Ultra-mäkké štýly, ktoré nájdete v tehotenskej línii, sú jedny z najlepších.

Sú vyrobené z charakteristickej látky a predávajú sa v rôznych siluetách a farbách, od základných neutrálnych až po pekné sezónne odtiene, ako napríklad tento krásny odtieň. 

Fotenie pre tehotné ženy

Výborným darčekom je aj darovanie poukazu na profesionálne portrétne fotografovanie v čase tehotenstva. Budúca mamička ale aj otecko sa isto potešia tomu, že si toto obdobie budú môcť zvečniť na veky vekov. 

Veď dnes to už tak funguje- ak nemá žena fotku s bruškom, akoby tehotná ani nebola. Fotografie sa potom dajú vytlačiť, zarámovať alebo sa z nich môžu vytvoriť pozdravy pre členov rodiny, aby sa všetci mohli z tohto krásne obdobia tešiť spolu. 

Taška na plienky

Ak nastávajúca mamička, pre ktorú nakupujete, hľadá klasickú a jednoduchú tašku na plienky, ktorá nekričí bábätko, nehľadajte ďalej ako túto skvelú hodnotenú tašku. Táto taška je ľahká, ľahko organizovateľná a štýlová. Taška sa úplne zapína na zips a obsahuje skladaciu prebaľovaciu podložku.

Pripojiteľné rukavice do kočíka

Kým netlačí kočík v mraze, tehotné ženy nemusia očakávať, že budú potrebovať luxusné plyšové rukavice na kočík. Ale je to jedna z tých vecí, ktoré budú mať nové mamičky v predstihu a budú pripravené na každú situáciu.

Väčšinou sú rukavice na kočík vodeodolné a májú zapínanie na suchý zips a plyšovú podšívku, ktorá udrží mamine ruky v teple aj pri nízkych teplotách.

Elektronická čítačka kníh

Ak mama rada číta, dajte jej možnosť čítať jednou rukou pomocou elektronickej čítačky. Kindle Paperwhite je k dispozícii v štyroch farbách a má vstavané nastaviteľné svetlo, takže môže čítať vo vnútri, vonku, vo dne aj v noci, aj keď drží spiace dieťa. 

Jedno nabitie batérie vydrží týždne, nie hodiny a ľahký a prenosný dizajn sa dá schovať do tašky alebo nočného stolíka, aby ste ho mohli ľahko čítať.

Jogová lopta

Na strečing alebo cvičenie s veľkým bruškom sa môže celkom hodiť veľká lopta na jogu. Vedeli ste však, že loptičky na jogu môžu slúžiť aj ako pôrodné loptičky? Je to pravda!

Darovaním lopty na jogu darujete darček, ktorý sa vám bude hodiť počas tehotenstva, pôrodu a tiež pri cvičení po pôrode!

Vrchný matrac s aloe vera od Dormeo - darujte pohodlie

Niet pochýb, že kvalitný spánok je základ pre pohodové prežitie nasledujúceho dňa a navyše aj pevného zdravia. Preto je výborným darčekom pre budúcu mamičku aj kvalitný vrchný matrac od Dormeo

Takýto matrac je hrubý len 4cm a aj napriek tomu dodá pri spánku vašej chrbtici potrebnú oporu a na druhej strane, vďaka aloe vera je povrch mäkký a veľmi jemný na dotyk. Navyše takýto vrchný matrac je aj cenovo dostupnou záležitosťou. Čo viac si priať, dokonalý tip na darček nielen pre tehotnú, čo poviete?

Vytváranie odtlačkov rúk a stôp

Ak nakupujete na poslednú chvíľu darček pre tehotnú ženu, stále môžete ísť sentimentálnou a personalizovanou cestou. Tento spomienkový rám je prispôsobiteľný darček, ktorý si bude navždy vážiť, obsahuje dve malé fotografie a hladkú tuhnúcu hlinu na zachytenie odtlačkov jej novorodeneckého zväzku radosti. 

Ba čo viac, je to zábavná DIY aktivita, ktorú môžu nové mamičky robiť so svojimi bábätkami v ranom štádiu. 

Ako vybrať darček pre nastávajúcu mamičku?

Sentimentálna hodnota

Ak chcete zasiahnuť jej srdce, existuje množstvo skvelých darčekov, ktoré to urobia. Mnohé slúžia ako pamiatka na časy, keď bola tehotná a pomáhajú zachytiť neuveriteľný rast jej dieťaťa. Tento typ darčeka si určite bude ceniť celá rodina na dlhé roky.

Užitočnosť

Od produktov, ktoré urobia tehotenstvo pohodlnejším, až po tie, ktoré prídu vhod, keď sa dieťa narodí, myslite na veci, vďaka ktorým bude celý jej zážitok čo najmenej stresujúci.

Čomu predísť pri výbere darčeku pre tehotnú ženu?

Pri výbere darčekov pre tehotnú ženu by ste mali byť opatrní a brať do úvahy niekoľko faktorov:

  1. Bezpečnosť: Vyberajte darčeky, ktoré sú bezpečné pre tehotnú ženu a jej dieťa. Napríklad, kozmetické produkty by mali byť hypoalergénne a bez parabénov.

  2. Praktickosť: Vyberajte darčeky, ktoré budú pre tehotnú ženu užitočné a praktické, napríklad kvalitné podprsenky na kojenie, pohodlné oblečenie, knihy o rodičovstve, atď.

  3. Zdravie: Vyberajte darčeky, ktoré prispievajú k zdraviu tehotnej ženy, ako napríklad kolagén, vitamíny, čaje na podporu tehotenstva

  4. Osobnosť: Vyberajte darčeky, ktoré sa hodia k osobnosti tehotnej ženy a sú jej v súlade s jej záujmami.

  5. Dôležitosť: Pozor na veci ktoré tehotná žena už má alebo tie ktoré ju nezaujímajú.

Rôzne druhy darčekov pre tehotné ženy

Od relaxačných produktov starostlivosti až po užitočné detské predmety a dekoratívne darčeky, tieto nápady podnietia inšpiráciu pre tehotné ženy na vašom zozname darčekov:

  • Kreatívne relaxačné darčeky. Prípravky na starostlivosť o pleť, vrátane masiek a oleja na brucho, luxusnej pyžamovej súpravy alebo meditačnej súpravy, sú skvelými darčekmi, ktoré každej budúcej mamičke pomôžu rozmaznávať sa počas tehotenstva. Tehotenské vankúše, luxusná posteľná bielizeň a doplnky na zlepšenie miestnosti od sviečok po difuzérové ​​oleje sú ďalšie jedinečné nápady na jej upokojenie.
  • Premyslené darčeky pre bábätká. Darčeky pre bábätká najlepšie pomôžu mamám pripraviť sa na ich uzlíček radosti na ceste. Roztomilé tielka, spacie vaky, zavinovačky a novorodenecké foto outfity sú jedny z najrozkošnejších, ktoré môžete darovať. To isté platí pre mäkké hrkálky, knižky na dosky, a  prijímacie prikrývky. Na praktickejšom konci spektra neprehliadnite položky, ako sú cumlíky, hryzátka, handričky na odgrgnutie, potreby na kúpanie, stroje s bielym šumom a príslušenstvo ku kočíkom a autosedačkám. Dôvera — mamičky dojčiat sa vám poďakujú. 
  • Užitočné a cool darčeky pre tehotné ženy. Užitočné darčeky pre tehotné ženy siahajú od wellness darčekov až po detské základné potreby a technické darčeky pre ňu a dieťa. Myslite na masážne prístroje, naparovače na tvár, elektronické odsávačky mlieka bez použitia rúk, bezdrôtové nabíjanie, produkty na rozmaznávanie a štýlové oblečenie, ktoré si môže užívať počas očakávania a omladzovať po narodení. Okrem toho predmety pre novorodencov, ako sú detské monitory, sterilizátory, prenosné ohrievače fliaš, nosiče a detské cestovné vybavenie, uľahčujú život s malým dieťaťom.
  • Tehotenský darčekový kôš. Namiesto toho, aby ste kupovali niekoľko vecí z rôznych obchodov a všetko si pripravovali sami, sú tehotenské a popôrodné darčekové koše neuveriteľne premysleným darčekom pri nakupovaní darčekov online. Existujú aj praktickejšie verzie, ako napríklad darčekové súpravy nemocničných tašiek a súpravy na zotavenie po pôrode. 
  • Darčeky pre tehotné manželky a priateľky. Sentimentálne darčeky, ako sú spomienkové predmety a šperky na pamiatku narodenia alebo mena dieťaťa, patria medzi najlepšie predmety, ktoré môžete darovať, ak je vaša manželka alebo priateľka tehotná. Medzi ďalšie premyslené nápady patria pamäťové knihy a denníky, fotografické darčeky, ako sú zarámované sonogramy a tehotenské fotografie, a upokojujúce darčeky, ktoré si môže užívať počas tehotenstva a po ňom, ako sú kozmetické výrobky, plyšové župany, luxusná posteľná bielizeň alebo darčekové poukážky do jej obľúbených salónov a kúpeľov.
Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *