Domov » Najlepšie tipy na darček » Najlepšie darčeky pre páry
Darčeky pre deti
Darčeky pre rodinu

Na výročie

Na Vianoce

Pre rodičov

Na výročie svadby

Na Valentína

Svadobné darčeky

Na promócie 

Na meniny

Pre športovca

Pre cestovateľov

Pre starých rodičov

Pre psíčkara

Darčeky podľa veku

Najlepšie darčeky pre páry 2024! Originálne aj romantické darčeky, ktoré si zamilujú.

Hľadáte dokonalý darček pre páry? Nič nie je krajšie ako darovať niečo, čo môžu obaja partneri spoločne využiť a užiť si. Darčeky pre páry sú ideálnym spôsobom, ako osláviť ich spoločné chvíle, spomienky a lásku. Či už ide o výročie, svadbu, Vianoce alebo inú špeciálnu príležitosť, správny darček môže urobiť zázraky. Ak hľadáte inšpiráciu na Valentína, nezabudnite sa pozrieť na naše najlepšie darčeky na Valentína.

Dnes nájdete kreatívny, zábavný a praktický dar pre všetky dvojice, či už sú to zamilované duše alebo milovníci dobrodružstva. Na zjednodušenie vášho výberu máme pre vás 25 top nápadov na darčeky pre páry.

NAJLEPŠIE DARČEKY PRE PÁRY

Najlepšie darčeky pre páry - romantické, originálne ale aj Vianočné

Darčeky pre páry – jedálenská súprava

Darčeky pre páry – jedálenská súprava

Výborným darčekom pre páry je napríklad jedálenská súprava. Tento darček je vhodný pre novomanželov, ktorí si zariaďujú svoju domácnosť, ale aj pre starších manželov – rodičov či svokrovcov. Ponuka jedálenských súprav býva veľmi široká. 

Vybrať si môžete z pestrej palety rôznych tvarov i farieb. Je na vás či uprednostňujete klasiku alebo moderné. Vkus každého je iný, to z ponuky si určite vyberiete. Klasická sada by mala obsahovať taniere rôznej veľkosti ale i polievkovú misu. Dôležité je, aby bola súprava vhodná do umývačky riadu či mikrovlnnej rúry, ušetríte si tak veľa roboty.

Darčeky pre páry – výživové doplnky

Rozmýšľate nad darčekom pre pár? Skúste im nakombinovať ponuku výživových produktov a vytvoriť z toho milý balíček. Môžete produkty vyberať náhodne alebo sa zamerať na jeden aspekt zdravia. Ak chcete preskúmať ich produkty viac, pozrite si na Ketomix našu kompletnú recenziu.

Detox? Nespavosť? Imunita? Produktov je habadej a je už len na vás, čo z ponuky vyberiete tak, aby to potešilo pár, ktorý chcete obdarovať. Všetky produkty sú vysokokvalitné a prírodné, nemusíte sa tak báť, že obsahujú zbytočnú chémiu. Do balíčka by ste určite mali zaradiť produkt na detoxikáciu, ktorý pomáha pri chudnutí a pri celkom zlepšení zdravotného stavu.

Darčeky pre páry - fotoobraz

Milým darčekom pre páry je určite fotoobraz na stenu. Takýto darček poteší páry, ktoré sú spolu krátko, ale aj tie, ktoré to už spolu ťahajú desaťročia. Je dôležité vybrať peknú spoločnú fotku, aby ideálne zapadla do interiéru – do obývačky alebo do spálne. 

Môže to byť nielen spoločná fotografia páru, ale pokojne aj celej rodiny. Takáto fotografia je typická najmä vtedy, ak sa jedná o darček pre starých rodičov. Fotografia s vnúčatami ich poteší ešte o čosi viac a bude im pripomínať, že nie sú na tomto svete sami, ale že majú skvelú rodinu, na ktorú sa môžu spoľahnúť.

Darčeky pre páry - alkohol

Jednoduchým darčekom pre páry môže byť napríklad fľaša kvalitného alkoholu. Tento darček sa odporúča napríklad vtedy, ak idete na návštevu k manželskému páru a nepoznáte ich tak dobre, aby ste im vymýšľali nejaké iné, zložitejšie darčeky. 

Fľaša kvalitného alkoholu je decentným a neutrálnym darčekom, ktorý sa bežne daruje pri návštevách alebo jubileách. Môžete siahnuť po sade. V ponuke sú fľaše darčekovo zabalené a sú k nim pridané aj poháre z limitovaných edícií. Ak neviete aký druh alkoholu vybrať, naozaj stavte na klasiku. Odporúčame napríklad Tatranský čaj.

Darčeky pre páry - kolagén

Obľúbeným darčekom v súčasnosti a hitom sociálnych sieti je kolagén. Kolagén môžete darovať aj páru. Veď prečo nie? Zdravie si cenia rovnako aj ženy a muži a pre obe pohlavia musí byť aj rovnako dôležité. Kolagén je dobrý na vlasy, pleť, nechty i pohybový aparát

Ak navyše vystriehnete výhodné balenia, môžete ku kolagénu získať aj balenia vitamínu C čaj a uterák. Kolagén poteší mladší i starší pár a keď budete kupovať im, rozhodne kúpte aj jeden sebe.

Darčeky pre páry – darčekový koš

Darček pre páry nemusí byť drahý. Veľakrát poteší aj jednoduchý darček. Či už idete k niekomu na návštevu alebo chcete ísť navštíviť starých rodičov, nemôžete prísť s prázdnymi rukami. Čo im ale kúpiť? Napríklad darčekový kôš, ktorý bude plný dobrôt. 

Ponuka darčekových košov je naozaj veľmi široká. Môžete si vybrať z rôznych kombinácií. Väčšinou sú však v darčekových košoch klasické veci ako víno či iná fľaša alkoholu, káva a sladkosti rôzneho druhu. Jednoducho maškrty, ktoré má rád každý. A ktoré potešia každého, takže si z dobrôt vyberie aj žena aj muž.

Valentínska tabuľka s vlastnou fotkou - romantický darček pre pár

Valentínska tabuľka s možnosťou pridania vlastnej fotky je ideálnym spôsobom, ako vyjadriť svoje city k obľúbenej osobe. Táto luxusná tabuľka z kvalitného materiálu Dibond™ je potiahnutá hliníkovou vrstvou, čo zabezpečuje jej dlhú životnosť a odolnosť

Text na tabuľke hovorí o hĺbke citov a vďačnosti za to, že máte vedľa seba úžasnú osobu. Je to darček, ktorý poteší nielen svojím vzhľadom, ale aj posolstvom, ktoré nesie. Pridaním vlastnej fotky získava tento darček osobný charakter a stáva sa nezabudnuteľnou spomienkou na spoločne prežité chvíle. Je to dokonalý spôsob, ako prekvapiť svoju polovičku a ukázať jej, koľko vám na nej záleží.

Darčeky pre páry – sada vôní

Zháňate luxusným darček pre páry a neviete si poradiť pri jeho výbere? Nechajte si poradiť od nás. Luxusným darčekom pre páry je napríklad parfémova sada rôznych vôni. Že sa musí kupovať len jeden parfém? Ale kdeže! Dnes sú v ponuke parfémové sady. 

V darčekovej sade sú tri voňavky značky Armani. Tieto vône sú unisex a preto sú vhodné pre pánov a aj pre dámy. Vône si môžu meniť a kombinovať podľa chuti či príležitosti. Parfémová sada je naozaj skvelým darčekom, ktorý prekvapí a poteší. Ak by ste chceli špecifické vône, pozrite si naše testy najlepších pánskych a dámskych parfémov.

Darčeky pre páry – stieracia mapa sveta

Darčekom pre mladšie páry, ktoré si užívajú život naplno a radi sa venujú cestovaniu a spoznávaniu nových krajín je napríklad stieracia mapa. Ako táto mapa funguje? Po zavesení si odškrtávate miesta, ktoré ste už navštívili. Takto vidíte rýchlo a prehľadne to, kde ste už boli a ktoré miesta by ste mali ešte navštíviť. 

Ak pár, ktorý sa chystáte navštíviť naozaj obľubuje dobrodružstvo a cestovanie, takýto darček ich určite poteší. Takáto mapa môže slúžiť aj ako motivácia, aby s cestovaním začali a prekročili svoju komfortnú zónu.

Darčeky pre páry – wellness pobyt

Populárnou kategóriou darčekov pre páry sú jednoznačne darčeky zážitkové. Hľadáte čo kúpiť rodičom alebo svokrovcom k výletu? Darujte im spoločný čas. Napríklad wellness pobyt! Kúpanie, masáže, saunovanie a k tomu výborné jedlo v hotelovej reštaurácií, a to všetko v príjemnom prostredí!? T

To sú Trenčianske Teplice! Nádherne kúpeľné mesto s množstvo atrakcií a krásnym prostredím, v ktorom rodičia poriadne zrelaxujú a oddýchnu. Ak však Trenčianske Teplice nevyhovujú, vybrať môžete z ďalšej ponuky pobytov – v horách či v meste. Pozrite si aj najlepšie wellness pobyty pre dvoch.

Darčeky pre páry - kávovar

Výborným darčekom pre páry – napríklad pre novomanželov, ktorí si zariaďujú svoju domácnosť ale aj pre rodičov je napríklad kávovar. Káva je dnes jedným z celosvetovo najpopulárnejších nápojov. Pitie kávy sa stalo rituálom a chodenie na kávu spoločenskou udalosťou. A vlastnú kaviarničku dnes pohodlne môžete mať aj doma. Ak teda máte ten správny kávovar.

Ak ho máte, tak domáce rána budú chutiť úplné inak. Preto by dobrý kávovar nemal chýbať v žiadnej domácnosti, a preto by ste mali nad ním porozmýšľať vtedy, ak hľadáte darček pre páry.

Darčeky pre páry – hojdacie kreslo

Vhodným darčekom pre staršie páry, napríklad pre starých rodičov je napríklad hojdacie kreslo. Hojdacie kreslo je takou klasikou. Vždy, keď sa príde na návštevu k starým rodičom, deko tam číta noviny alebo babka štrikuje. Že ho vaši starí rodičia nemajú? 

Tak im ho kúpte k výročiu alebo k Vianociam. Určite sa potešia, pretože nie všetci starší ľudia si užívajú dôchodok cestovaním či inými zaujímavými aktivitami. Niektorí preferujú čas strávený doma, a preto je vhodné, aby sa doma cítili dobre. A to sa budú aj vďaka hojdaciemu kreslu.

Darčeky pre páry – tričko s potlačou

Vtipným darčekom pre páry je napríklad obľúbené tričko s potlačou. Takýto darček je vhodný pre mladšie páry, také ktoré spolu chodia ale z recesie si ich môžu obliecť aj vaši rodičia či starí rodičia. 

Obľúbené vtipné tričká kúpite s podobným motívom pre ženu i pre muža a spolu k sebe neskutočne ladia. Nech už v takomto tričku príde pár do hocijakej spoločnosti, je jasné, že určite zaujme.

Darčeky pre páry – degustačná sada káv

Praktickým, ale zároveň chutným darčekom pre páry je degustačná sada zrnkovej kávy. V tejto degustačnej sade nájdete päť druhov zrnkovej kávy. Takáto káva teda poteší pár, ktorý miluje kávu, ale vy k nemu nechcete prísť s otrepanou klasikou – s klasickou kávou a bonboniérou z obchodu. 

Takýto darček poteší omnoho viac! Možno si z tých piatich druhov káv vyberú kávu, ktorú si zamilujú a začnú piť pravidelne a to iba vďaka vám.

Darčeky pre páry – posteľná bielizeň

Praktickým darčekom pre páry je posteľná bielizeň. Takýto darček je vhodný napríklad pre rodičov k Vianociam. Poteší sa mu každá dobrá gazdinka – mama i svokra. Kvalitná posteľná bielizeň je totiž základom dobrého spánku. 

Vyrobená by mala byť z príjemného materiálu, aby neškriabala, nebolo pod ňou horúco a pod. Dnes je v ponuke veľké množstvo vzorov. Farebné? Biele? Netradičné? Klasické? Aké len chcete! Ponuka je naozaj pestrá!

Darčeky pre páry – erotický hra

Vtipným darčekom pre páry sú spoločenské hry. Nemyslíme tým ale karty či Človeče, nehnevaj sa. Dospelí už hrajú troška iné hry. A ponuka týchto hier je možno ešte pestrejšia ako by ste čakali. Ak teda hľadáte vtipný a netradičným darček pre mladý pár, vyberte z tejto ponuky erotických hier. 

Najpopulárnejšou a najznámejšou je nepochybne kamasutra, takže pokojne môžete ako darček kúpiť aj tú a určite tým nič nepokazíte. Pár si spoločne užije určite množstvo pekných chvíľ.

Darčeky pre páry – bežecký pás

Darčekom pre mladý a aktívny pár, ktorý sa rád udržuje v kondícií môže byť napríklad bežecký pás. S takýmto pásom si vytvoria svoju malú mini posilňovňu aj doma a nebudú musieť nikam chodiť. Je to drahší darček, no ak sa naň poskladá celá rodinka, môže to byť skvelý darček napríklad pre novomanželov do ich nového domova. 

Bežecký pás je naozaj skvelým nápadom. Mladí ľudia v súčasnosti nemajú veľa času na šport a popri hektickému spôsobu života je pre nich veľmi ťažké udržiavať si zdravý životný štýl. S cvičením doma to však bude o niečo jednoduchšie.

Darčeky pre páry – nástenné hodiny s fotografiou

Praktickým ale zároveň osobným, personalizovaným darčekom pre páry sú nástenné hodiny. Prečo praktickým, to asi rozumiete. Ukazujú čas a sú dôležitou súčasťou každej domácnosti. Prečo ale personalizovaným ? Pretože to nie sú len také obyčajné hodiny. 

Hodiny sú doplnené o vlastnú fotografiu. Fotografia zo svadby či z dovolenky, či fotografia, ktorá zachytáva obyčajný moment plný pohody. Hodiny i fotografia sú vyrobené z kvalitného dreva a tak sa stanú aj parádnym doplnkom každého interiéru.

Darčeky pre páry – fitness jedlo

Rozmýšľate, aký darček by potešil pár, ktorý rád cvičí? To je predsa jednoduché! Urobte im balíček fitness jedla. Ponuka je naozaj pestrá a široká. Všetky jedlá ktoré sú v nej sú vyrobené z kvalitných potravín a špeciálne určené pre tých, ktorí sa venujú cvičeniu, snažia sa udržiavať sa v kondícií alebo schudnúť. 

Takéto jedlá sú zdrojom sacharidov, zdravých tukov, vitamínov alebo minerálnych látok, ktoré potrebuje každý človek k tomu, aby jeho telo správne fungovalo. Arašidové maslo, ryžové kaše, zdravé maškrty, sirupy a množstvo ďalších produktov, z ktorých vytvoríte skvelý balíček, a teda aj skvelý darček pre páry.

Darčeky pre páry – vinotéka

Luxusným darčekom pre páry je napríklad vinotéka. Štýlová vinotéka je skvelým spôsobom ako skladovať víno. Vďaka vinotéke je víno perfektne usporiadané. Zároveň je vinotéka aj štýlovým doplnkom obývačky. 

Pre každého milovníka vína je neoceniteľným kúskom. Ak teraz rozmýšľate, čo kúpiť páru k výročiu, skúste vybrať z ponuky vinoték. A k tomu prikúpiť samozrejme aj nejakú kvalitnú fľašu, ktorú si spoločne pri návšteve otvoríte.

Darčeky pre páry – fotokniha

Výborným darčekom pre páry je fotokniha. Fotky sú skvelou vecou, ktorá dokáže zachovať spomienky na rôzne krásne momenty života. Čím ste starší, tým tých krásnych momentov pribúda. A ak máte s kým takéto momenty zažívať, tým sa na ne spomína krajšie. 

Fotokniha je pre páry ideálnym darčekom. Pre tie mladšie i pre staršie. Ak hľadáte darček pre pár, ktorý napríklad oslavuje prvé výročie vzťahu, fotokniha so svadobnými fotkami bude skvelým darčekom. Vďaka nej si zaspomínajú na svoj veľký deň a pripomenú si krásne okamihy života, ktoré môžu neskôr zdieľať aj so svojimi deťmi.

Hviezdna Láska: Darček pre pár

Ideálny darček pre páry, ktoré chcú mať svoju vlastnú hviezdu na oblohe. Tento darček je symbolom trvalej lásky a spojenia. Každá krabička obsahuje unikátny kód hviezdy, zaručujúc jedinečnosť daru. Do 20 dní po registrácii príde certifikát s menom obdarovaných a menom hviezdy. Balenie obsahuje všetko potrebné na nájdenie hviezdy na oblohe. Páry tak môžu spoločne pozorovať svoju hviezdu a užívať si nezabudnuteľné chvíle.

Kampotské korenie v darčekovom balení - originálny darček pre pár

Kampotské korenie v darčekovom balení je ideálnym darčekom pre páry, ktoré milujú varenie a objavovanie nových chutí. Táto sada obsahuje tri druhy korenia – čierne, biele a červené, každý s vlastným jedinečným chuťovým profilom. Mlynček s patentovaným mechanizmom mletia CeraCut® je nielen funkčný, ale aj esteticky príťažlivý, čo ho robí skvelým doplnkom do každej kuchyne. 

Súčasťou balenia je aj brožúra s príbehom o tom, ako je korenie pestované a zbierané v Kambodži, čo pridáva osobný dotyk k tomuto darčeku. Tento darček je nielen chutný, ale aj vzdelávací, a je skvelým spôsobom, ako povedať páru, že si myslíte, že si zaslúžia len to najlepšie.

Luxusný masážny afrodiziakálny olej Oriental 50ml - zážitkový darček pre páry

Tento luxusný masážny afrodiziakálny olej Oriental je vytvorený pre nezabudnuteľné chvíle plné vzrušenia a relaxácie. S kombináciou piatich prírodných olejov, ako sú mandľový, olivový, ovsený, slnečnicový a olej zo semien melónu Kalahari, tento olej poskytuje optimálnu klzkosť bez pocitu mastnoty.

Vhodný pre klasickú i intímnu masáž, je ideálnym spoločníkom pre milostnú predohru. Vôňa orientálna dodáva exotický nádych, ktorý môže obohatiť intímne chvíle páru. Praktické balenie 50ml zaručuje dlhotrvajúce použitie, a prémiová kvalita oleja zanecháva pokožku hodvábne hladkú. Tento darček je nielen príjemný pre zmysly, ale aj pre telo, a je ideálnym spôsobom, ako pridať trochu luxusu do života vášho obľúbeného páru.

Balíček lásky s knihou a pohľadnicami - darček pre manželov plný citov

Balíček lásky je ideálnym darčekom pre všetky páry, ktoré si chcú pripomenúť svoje spoločné chvíle a posilniť svoj vzťah. Obsahuje knihu “Vzťahy nášho života”, ktorá je plná hlbokých citátov a myšlienok o láske a vzťahoch

Kniha je doplnená o tri pohľadnice s odkazmi, ktoré pohladia dušu a sú ideálnym spôsobom, ako vyjadriť svoje city. Tento balíček je nielen krásnym darčekom, ale aj spôsobom, ako sa podeliť o svoje pocity a spomienky s tým, koho milujete. Je to darček, ktorý poteší srdce a dušu každého, kto ho dostane.

Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *