Domov » Najlepšie tipy na darček » Najlepšie darčeky na 50. narodeniny
Darčeky pre deti
Darčeky pre rodinu
Darčeky podľa veku

Na 40.tku

Na 50.tku

Na 60.tku

Najlepšie darčeky na 50 pre muža a ženu! TOP inšpirácia nielen k narodeninám!

50. narodeniny sú významným míľnikom v živote každého a preto sa patrí ich aj poriadne osláviť! Ak práve hľadáte vhodný darček svojmu blízkemu či kamarátovi alebo kamarátke k 50tke, veríme, že vám opäť dokážeme poradiť. 

Pozrite si našich viac ako 30 tipov na originálne darčeky k 50 a nájdite inšpiráciu. Či už na 50 hľadáte originálny darček, ktorý poteší a zároveň prekvapí alebo máte záujem skôr o niečo klasické alebo ste už hlavný darček oslávencovi kúpili a máte pocit, že by to ešte niečo malé chcelo, to všetko a aj omnoho viac nájdete v našej ponuke tipov na darček k 50. narodeninám

Pre lepšiu a rýchlejšiu orientáciu sme darčeky rozdelili na:

NAJLEPŠIE DARČEKY NA 50 PRE MUŽA ŽENU

Darček na 50 pre muža

Grilovačka pre muža i celú rodinu. Super darček k 50tke

Vhodným darčekom na 50 pre muža je i záhradný gril. Záhrada alebo chalupa je miesto, kde sa stretáva celá rodina. Kde prichádzajú deti, vnúčence, priatelia, kolegovia  a známi. Aby tieto stretnutia neboli nudné a vy ste si nemuseli robiť starosti s občerstvením, pozvite ich na grilovačku. 

A to sa dá hlavne vtedy, ak mužovi – pánovi domu, kúpite k narodeninám ako darček záhradný gril. A potom už stačí len nakúpiť dobré mäsko, nakrájať zeleninu a všetkých pozvať. Gril totiž nebude darčekom len pre muža, ale pre celú rodinu. Okolo grilu sa stretnete a strávite príjemné okamihy plné smiechu a oddychu. Praktický darček na 50 pre muža.

Ketomix proteín - tip na darček pre muža k 50, ktorý sa rád udržuje v kondícií

Hľadáte originálny a zároveň praktický darček na 50 pre chlapa? Proteínový kokteil KetoMix je skvelou voľbou pre muža, ktorý dbá na svoje zdravie a fyzickú kondíciu. Tento víťaz súťaže Heuréka PRODUKT ROKA 2021 je nielen výživný, ale aj flexibilný vďaka možnosti výberu z rôznych príchutí, čo z neho robí ideálny darček pre každého, kto si chce užívať chutné a zdravé raňajky alebo desiatu bez zbytočných kalórií.

Proteínový kokteil KetoMix (ich produkty sme recenzovali tu) obsahuje vysoký obsah bielkovín a vlákniny pre správnu funkciu čriev, je bez lepku a pridaného glutamánu. Tento produkt je teda ideálny pre muža, ktorý chce aj po päťdesiatke udržiavať aktívny životný štýl a dbá na to, čo jeho telo prijíma.

Darček na 50 pre chlapa by mal byť niečo, čo podporí jeho záujmy a životný štýl. Proteínový kokteil KetoMix je preto perfektným darčekom, pretože mužovi umožní začať každý deň s chutným a zdravým jedlom, ktoré ho nabije energiou a podporí jeho zdravie. A čo je lepšie ako začať každý nový deň svojej päťdesiatky s pocitom vitality a dobrej kondície?

Darček pre muža na 50, ktorý oživí jeho vášeň

Darček pre 50 ročného muža, ktorý prinesie iskru do jeho intímneho života. Proerecta Klasik je tou správnou voľbou. Tento produkt je výsledkom českého výskumu a ponúka čisto prírodné tablety pre okamžitú podporu erekcie. Je to darček, ktorý mužovi na 50 nie lenže dodá sebavedomie, ale aj posilní jeho vzťah.

Proerecta Klasik je ideálny pre mužov, ktorí chcú udržať svoju sexuálnu vitalitu a zároveň si cenia prírodné zloženie bez potreby lekárskeho predpisu. S novým zložením, ktoré zahŕňa aminokyseliny a koenzým Q10, podporuje tvorbu oxidu dusnatého a prispieva k normálnej funkcii pohlavných orgánov a reprodukčného systému.

Ak chcete vedieť viac o tom, ako Proerecta Klasik funguje a aké má účinky, prečítajte si našu recenziu. A ak hľadáte ďalšie možnosti na podporu erekcie, nezabudnite sa pozrieť aj na najlepšie tabletky na erekciu, kde nájdete ďalšie informácie a produkty.

Proerecta Klasik je viac než len doplnok, je to darček pre muža na 50, ktorý mu pomôže cítiť sa opäť mladým a žiadaným.

Vyberajte pre muža k 50. narodeninám z ponuky parfumov

Dobrým darčekom pre muža je samozrejme parfum. Tento darček bude tak trochu darčekom aj pre ženu, ktorej bude muž vďaka parfumu voňať. Pri nákupe takéhoto darčeku teda zabijete dve muchy jednou ranou. My z bohatej ponuky parfumov odporúčame napríklad voňavky od svetoznámej značky Hugo Boss. 

Práve táto značka je obľúbenou a veľmi často kupovanou značkou parfumov pre mužov. S takouto značkou naozaj neostanete pri darovaní darčeka v hanbe, pretože každý musí oceniť váš dobrý vkus. Prekrásna vôňa poteší muža a celé jeho okolie. 

Päťdesiatka v znamení chmeľu: Darček, ktorý poteší každého pivára

Domáca pivotéka obsahuje – degustačnú sadu vybraných českých pív a pochutín, ktorá je nielen darčekom, ale aj zážitkom. Táto sada je dokonalým darčekom pre každého milovníka piva, ktorý si rád vychutnáva rôzne druhy chmeľových špecialít.

Čo obsahuje táto degustačná sada? Je to kolekcia rôznych druhov pív z poctivých českých pivovarov, ako sú Bakalář Rakovník, Regent, Rohozec, Rebel Havlíčkův Brod, či Žatec. K tomu pridávame aj výber pochutín, ktoré sú ideálnym doplnkom k pivnému zážitku. Táto sada je nielen o ochutnávke, ale aj o spoznávaní nových chutí a vôní, ktoré české pivo ponúka.

Prečo je to skvelý darček na 50 pre muža? Pretože pivo a dobré jedlo spájajú ľudí. Tento darček nie je len o pití piva, ale o vytváraní spomienok, o zdieľaní príbehov a o posilnení väzieb medzi priateľmi a rodinou. A čo viac si môže muž priať k svojej päťdesiatke, ako je možnosť užiť si kvalitné pivo v kruhu najbližších?

Ak chcete urobiť obdarovanému ešte väčšiu radosť, môžete k darčeku pridať osobné prianie alebo blahoželanie, čím tento darček získa ešte osobnejší rozmer. A nezabudnite, že každý darček k narodeninám by mal byť aj o zážitku, a práve degustačná sada pív je zárukou, že tento zážitok bude nezabudnuteľný.

Elegancia, ktorá podčiarkne charizmu: Pánsky oceľový náramok

Pre muža, ktorý oslavuje svoje životné jubileum, je pánsky oceľový náramok Revelry od značky POLICE viac než len šperk. Je to symbol štýlu a mužnosti, ktorý dokonale doplní osobnosť jubilanta. Tento pozlátený náramok s dĺžkou 18,5 cm, ktorý je možné predĺžiť o ďalšie 2,5 cm, je zdobený logom značky, čo dodáva na jeho exkluzivite.

Náramok je výnimočný svojou robustnosťou a zároveň eleganciou, ktorá z neho robí ideálny darček pre muža na 50. Je to kúsok, ktorý môže muž nosiť každý deň a pri každej príležitosti, či už ide o bežný pracovný deň alebo slávnostné momenty. Jeho univerzálny dizajn a kvalitné spracovanie z neho robia šperk, ktorý vydrží a bude pripomínať tento významný míľnik v živote.

Fľašou nikdy nič nepokazíte - Darujte ju mužovi k 50tke!

Fľašou dobrého alkoholu naozaj nič nepokazíte. Ak vám muž, ktorého chcete obdarovať k 50. narodeninám povie, že nič nechce, kúpte mu fľašu kvalitného alkoholu. Vhodná je napríklad whisky – ak neviete, ktoré sú tie najlepšie, pozrite si náš rebríček najlepších whisky. A je to vybavené. 

Darček je vybraný za chvíľu. Takýto darček sa hodí aj pre tých mužov, ktorých dobré nepoznáte a nechcete im kupovať osobnejšie darčeky. Nezabudnite, fľaša by mala byť aj v peknom darčekovom balení, nech nemáte starosti s balením. 

Na 50. narodeniny pre muža aj niečo praktické

Ak chcete mužovi kúpiť na 50. narodeniny darček praktický, z kategórie oblečenie, vyberte niečo z termo oblečenia. Možno váš otec, svokor či manžel chodí rád na bicykel, na ryby či na túry a nevynechá svoju pravidelnú rutinu ani vtedy, keď je zlé počasie a chladnejšie dni. 

Vtedy sa mu bude hodiť termoprádlo, ktoré zabezpečí aktívny pohyb v prírode aj vtedy, keď ostatí sedia v teple doma pred televízorom. Je dôležité, aby bolo termoprádlo vyrobené z kvalitného materiálu a bolo príjemne nositeľné. Iba tak môže byť totižto aj dobré využiteľné. 

Na narodeniny niečo do autíčka. Pre muža, pre otca i pre svokra k 50. narodeninám

Dobrým a užitočným darčekom môže byť pre muža k 50. narodeninám aj niečo do autíčka. Možno aj parkovací asistent. Parkovací asistent je určený pre zadný nárazník. Má až štyri snímače. Vzdialenosť prekážky uvidí vodič na LED displeji a zároveň bude upozornený aj zvukom.

Tento darček sa hodí najmä preto, že s vekom reakčné schopnosti ubúdajú a nie vždy človek správne zareaguje. Problémom bývajú najmä veľké autá a malé parkovacie miesta. Teda problémom boli. S parkovacím asistentom už v žiadnom prípade nebudú. A určite ním nepotešíte len muža, ale aj jeho ženu, ktorá si občas požičia auto.

Originálny tip na darček pre muža na 50tku!

Vyhliadkový let je originálnym darčekom pre muža na 50. narodeniny. Kto hovorí, že 50 je vek staroby? Práve naopak! V tomto veku sa ešte len začína žiť! A vedia to aj muži, ktorí si práve v tomto veku začínajú plniť svoje túžby a sny, na ktoré doteraz nemali čas. 

Možno medzi ne patrí aj vyhliadkový let. Ak áno, darujte mu ho práve na 50. ku ako symbol toho, že život nekonči, ale začína a že je práve teraz najvyšší čas na to, aby sa robili veci, možno na prvý pohľad aj trochu bláznivé. Nemusíte sa ale báť! Vyhliadkový let je naozaj bezpečný. Pod dohľadom skúseného pilota si môže muž z vtáčej perspektívy prezrieť svoje obľúbené lokality. Originálny tip na darček pre muža k 50.

Na 50. narodeniny pre muža aj niečo do domácnosti. Elektrický komposter je skvelá voľba

Zaujímavým a užitočným darčekom pre muža na 50. narodeniny môže byť napríklad elektrický kompostér. Najmä pre rodinu, ktorá býva v byte nie je spracovanie odpadu vždy jednoduché. S elektrickým kompostérom to však už bude v pohode. Ak je muž pánom v kuchyni a miluje varenie, určite pravidelné prichádza do kontaktu s problémom čo s nedojedenými zvyškami v smetnom koši

A ak aj muž nevarí, starostlivosť o domácnosť a pohoda v byte býva hlavne jeho úlohou. S elektrickým kompostérom sa tento problém jednoducho vyrieši. Ak kúpite elektrický kompostér ako darček, kúpite praktickú a užitočnú vec

Kvalitná obuv je základ. Môže byť aj darčekom k 50. narodeninám pre muža

Povzbuďte muža k športovým aktivitám či turistike aj vtedy, keď má krátko pred 50! Na 50. narodeniny mužovi môžete kúpiť ako darček športové topánky, ktoré ho namotivujú k tomu, že ešte stále nie je neskoro na to, aby vyliezol na Gerlach alebo začal pochod peši naprieč Slovenskom. 

Topánky musia byť ale samozrejme kvalitné a odolné, také aby vydržali aj ťažké podmienky a nohy boli v bezpečí. Outdoorové tenisky sú jedným z dobrých nápadov na darček. A nezabudnite na venovanie dopísať heslo: Nikdy nie je neskoro! Teraz je ten správny čas. Veru! Teraz je ten správny čas vymeniť elegantné topánky za outdoorovú obuv a ísť si po ďalšie výzvy. Originálny darček na 50 pre muža.

Ak chcete načerpať viac inšpirácie, pozrite si náš zoznam top darčekov pre manžela, manželku, ženu, mamičku a otecka.

Fotoaparát ako darček k 50. narodeninám pre muža

Výborným darčekom pre muža k 50. narodeninám je aj digitálny fotoaparát. Ak muž rád cestuje alebo ak len teraz cestovať začať, potom je dobré, aby mal fotoaparát, s ktorým naozaj všetko výnimočné zdokumentuje. 

Fotky sú krásnou spomienkou. Spomienkou na šťastné okamihy, výnimočných ľudí a nezabudnuteľné momenty. No možno nám trošku z pamäti vyprchajú, ale vďaka fotkám si ich naozaj rýchlo pripomeniete. Ja viem poviete si – mobil. Ale nie. Foťák je foťák a najmä pre starších ľudí môže byť jeho používanie praktickejšie. Vyberte nejaký a darujte možnosť nezabudnúť všetko pekné, čo sa v živote udeje. 

Niečo k narodeninám pre mužov – kutilov. Aj na 50. narodeniny

Pre muža je naozaj dobrým darčekom náradie. Ako darček na 50. narodeniny tak môžete nejaké náradie kúpiť. Muži sú totiž väčšinou tí, ktorí sa starajú o to, aby doma bolo všetko opravené a všetko fungovalo. Práca na záhrade, v dielni – to je presne pre nich. A ak mu chcete kúpiť darček vyberte teda niečo z ponuky náradia. 

Už treba vedieť len čo. Píla? Brúska? Vŕtačka? Skúste trošku vyzistiť, čo mužovi v dielni chýbať a podľa toho mu darček aj vybrať. Vhodné sú napríklad sady náradia. Tam je totiž všetko potrebné, čo sa mužovi môže pri práci v dielni alebo na záhrade hodiť. 

Kreatín pre mužov ako darček na 50. narodeniny

Jedným z najlepších výživových doplnkov pre muža je jednoznačne keratín. Je určený predovšetkým pre mužov, pretože zvyšuje fyzickú výkonnosť. Kreatín sa hodí pre všetkých mužov, ktorí dbajú o svoju kondíciu, pravidelne cvičia a športu, budujú si svalovú hmotu. Aj v 50!  

Preto môžete mužovi kúpiť k 50 narodeninám práve kreatín. Veď práve v tomto veku je najvyšší čas vrátiť sa späť do formy. Vďaka kreatínu bude muž môcť trénovať intenzívnejšie, urobiť viac sérií a opakovaní. Jednoducho vydrží cvičiť dlhšie, a to sa potom odrazí na náraste svalovej hmoty, na celkovom náraste kondície, sily a samozrejme taktiež aj zdravia. 

Niečo chutné miesto bonboniéry pre muža k 50. narodeninám

Ak chcete mužovi k 50. narodeninám kúpiť niečo chutné pod zub, kúpte mu niečo pre chlapov. Čiže žiadnu bonboniéru, žiadnu čokoládu. Kúpte mu napríklad mix sušeného mäsa

Niečo takéto je ideálne pre každého muža, ktorý sa dostáva do situácii, v ktorých nemusí mať vždy navarené. Ide napríklad o pobyty v prírode, pri turistike, na rybách, na chalupe a pod. Mäso je kvalitnej českej výroby rôzneho druhu – hovädzieho i morčacieho. Niektoré páli viacej, iné menej. Jednoducho sa vytiahne vtedy, keď ho najviac treba bez varenia a zložitej prípravy. Jednoducho rýchla dobrôtka! 

Elegantný župan je dobrým darčekom k 50tke pre muža

Aký darček kúpiť mužovi k 50. narodeninám? Jedným z tipov od nás je napríklad elegantný župan. Výborný teplý župan v sivom prevedení s huňatým šálovým golierom sa hodí na chladnejšie obdobie. Zíde sa aj pri cestovaní alebo pri pobyte v nemocnici. 

Župan je vyrobený z naozaj príjemného materiálu a tak sa hodí na dlhšie zimné večery a pri posedení pri televízore. Župan je jedným z praktických darčekov, ktorý určite nájde v šatníku každého muža svoje uplatnenie. A vy ním neurobíte krok vedľa. Nepomýlite sa vo veľkosti a hodí sa každej postave.

Obraz k narodeninám? Ale aký! Svetelný! Bude to originálny darček pre muža k 50. narodeninám!

Netradičným darčekom k narodeninám pre muža na 50. narodeniny je napríklad obraz. Nie však hocijaký ale taký, ktorý nemá v obývačke len tak hocikto. My vám ponúkame vybrať pre muža na 50tku svetelný obraz

Parádny netradičný darček sa stane doplnkom každého interiéru a ohúri každého hosťa. Je naozaj nevšedný aj keď v poslednom čase naberá na populárnosti. Oživí každú obývačku a navodí v dome príjemnú atmosféru. Svetlo sa napája priamo do zásuvky alebo obraz svieti na batérie. Vybrať si môžete zo širokej ponuky rôznych motívov – kvety, stromy, mapy, abstraktné obrazy a pod. 

Aj malý gril je dobrým darčekom! Poteší otca ako darček k 50tke!

Hoci sme už medzi tipmi na darčeky pre muža k 50. narodeninám ponúkali gril, netreba zabudnúť ani na tých mužov, ktorí síce oslavujú narodeniny a vy by ste im gril chceli kúpiť, no nemajú ani rodinný dom ani chalupu a na balkón sa im gril jednoducho nevojde. 

Ideálnym darčekom je kontaktný gril, s ktorým si ugrilujete aj v panelákovej kuchyni. Jednoducho a rýchlo pripravíte chutnú grilovanú zeleninu, mäso alebo panini. Gril má až 5 pozícií, a tak sa griluje bez zbytočného obracania. Samozrejme, že sa dá na ňom aj zapekať aj opekať. Takže je ideálnym darčekom pre mužov ktorých kráľovstvo je v panelákovej kuchyni. 

Anatomický vankúš - darček pre komfortný spánok pre muža k 50. narodeninám

Ďalším výborným tipom na darček pre muža k 50.tke je anatomický vankúš od Dormeo. Anatomický vankúš zaručí najvyšší komfort pri spánku a bolestivá krčná chrbtica sa stane minulosťou. 

Jedná sa o produkt, ktorý obsahuje aloe vera a preto je veľmi jemný a okrem toho ho môžete celý jednoducho oprať v práčke pri 40 stupňoch. Vankúš je priedušný, antialergický a tak vytvára hygienické prostredie pre spánok. Takýto darček zaručene prinesie spokojnosť!

Darček na 50 pre ženu

Kolagén ako darček pre ženu k 50tke!

Výborným darčekom pre ženu k 50tke je kolagén. Áno, určite ste už o kolagéne počuli. Propagujú ho mnohé celebrity a nešetria naň chválou hlavne kvôli tomu, ako pôsobí na krásu ženy. Netreba však zabúdať, že kolagén je výborný aj ako výživový doplnok, ktorý pôsobí na zdravie

Okrem zdravšej pokožky totiž pôsobí na zníženie bolesti kĺbov, čo sa  určite zíde ženám vyššieho veku. Preto je ideálne podarovať ho napríklad žene, ktorá oslavuje päťdesiatku. Každá žena sa tomuto určite poteší. Ak neviete aký kolagén vybrať, možno vám náš test pomôže. 

Starostlivosť o pleť doma je ideálnym darčekom pre každú ženu k 50. narodeninám

Pre ženu každého veku je dôležité starať sa o seba a svoju pleť. O žien vo vyššom veku by to už malo byť pravidlom. Vrásky pribúdajú, pleť stráca elasticitu, objavujú sa pigmentové škvrny. Toto všetko je možné aj doma, ak darujete ten správny darček pre ženu k 50. narodeninám Ide o masážny prístroj na tvár, ktorý sa jednoducho používa a nahradí aj kozmetické služby v salónoch. 

K 50. narodeninám tak darujete vlastný kozmetický salón priamo doma. Žiadne naháňačky na presný termín ku kozmetičke! Prístroj si žena vytiahne vtedy, keď bude mať čas a chuť venovať sa samej sebe. Navyše je tento prístroj výborne skladný, a tak si ho žena môže zobrať so sebou aj na dovolenku či návštevu vnúčat. 

Nádherný darček k 50 narodeninám pre ženu

Ak hľadáte darček k 50 narodeninám pre ženu, ktorý je sofistikovaný a zároveň elegantný, strieborné náušnice s machovým achátom od OLIVIE sú tou pravou voľbou. Tieto nádherné náušnice sú vyrobené zo striebra najvyššej kvality 925/1000 a zdobia ich prírodné kamene s unikátnym vzorom, ktorý pripomína mach. Každý kameň je originál, tak ako každá žena, ktorá ich bude nosiť.

Náušnice sú rhodiované, čo zabezpečuje ich dlhšiu životnosť a odolnosť proti poškriabaniu, a sú osadené prírodným kameňom machového achátu, ktorý je známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami. Sú ideálnym darčekom pre ženu k 50, ktorá ocení kvalitu, originalitu a spojenie s prírodou.

Hodinky sú najlepším šperkom. Kúpte ich pre ženu k 50. narodeninám

Najlepším darčekom z tejto kategórie sú hodinky. Hodinky sú praktickým darčekom, ktorý však pôsobí luxusne a ozdobí každú ženu. Preto odporúčame k 50. narodeninám vybrať pre ženu darček z ponuky hodiniek. Tých elegantných samozrejme. 

Hodinky Festina patria do kategórie tých luxusnejších. Sú pokryté stovkami tmavomodrých kryštálov Swarovski, a tak teda možno naozaj hovoriť o šperku. Hodinky sa na zápästí zapínajú tenkým milánskym ťahom, ktorý sa prispôsobí každému ťahu. Nie je potrebné žiadne profesionálne skracovanie. Ak si dá žena na seba tieto hodinky – žiaden ďalší šperk už nebude potrebovať. Očarí všetkých jedinými hodinkami. 

Oceňte ženu krásnym šperkom. Bude to výborný darček pre ženu k 50. narodeninám

Klasickým darčekom pre ženu k 50. narodeninám je aj zlatý náramok. Áno je to jednoducho klasika, na ktorú sa nedá sťažovať. Náramok z pravého zlata, jemný, no pritom viditeľne luxusný ozdobí každú ženu a sadne ku každému oblečeniu. 

Zlatý náramok je veľmi dobrým darčekom pre mamu, svokru, tetu, babku… Je to darček, ktorý vydrží roky a bude pripomínať osobu, ktorá ho podarovala. Ak chcete kúpiť niečo zo šperkov, vyberte náramok. Príveskom alebo prsteňom nemusíte vyhovieť vkusu, ale náramok ženu určite poteší. 

Darček pre ženu k 50. narodeninám? Napríklad aj obedová súprava

Predpokladá sa, že žena, ktorá oslavuje 50. narodeniny, už nielenže odchovala niekoľko detí, ale možno i vnúčat a jej dom sa stal miestom, kde sa stretáva široká rodina. Ideálnym darčekom pre ženu k 50. narodeninám tak môže byť napríklad aj obedová súprava. 

Pekné stolovanie je výsadou každej gazdinky. Jedáleň býva zvyčajne stretnutím širokej rodiny. Pri stole sa riešia problémy, ale oslavujú sa aj významné udalosti. S obedovou súpravou budú tieto stretnutia ešte slávnostnejšie. 

Obedová súprava obsahuje 6 krát  plytký tanier väčší, menší a hlboký, šalátovú misu, 2 krát servírovací tanier, omáčnik a polievkovú misu – teda kompletné vybavenie pre podávanie akéhokoľvek slávnostného jedla. Narodeniny, promócie, výročia teraz oslávite doma v príjemnej atmosfére bez nutnosti ísť do reštaurácie.    

Kyselina hyaluronová pre krásu i zdravie na 50. narodeniny pre ženu

Kyselina hyalurónová patrí k látkam, ktoré s pribúdajúcim vekom začínajú v tele chýbať. A ak chýba tak je zle. Pokožka nie je pevná, pribúdajú vrásky, bolia kĺby, vypadávajú vlasy, nechty sa lámu a dochádza k páleniu záhy. 

Tomuto všetkému sa dá zabrániť, ak budete kyselinu hyalurónovú dopĺňať vo forme výživových doplnkov. Ak teda chcete žene k 50. narodeninám darovať výživový doplnok, siahnite po kyseline hyalurónovej. V super sade  – 3 balení, ktoré vydrží až 75 dní zabezpečíte prirodzenú starostlivosť o krásu zvnútra. Darujete zdravie, krásu i vitalitu – darujete sebavedomie o lepší pocit. No čo hovoríte? Neoplatí sa to? 

Kvalitné slnečné okuliare – praktický darček k 50. narodeninám pre ženu

Ak chcete kúpiť žene nejaký darček z kategórie oblečenie/doplnky, siahnite radšej po tých doplnkoch. Je predsa jasné, že nie vždy odhadnete rozmery a celkom ľahko sa môže stať, že oblečenie či obuv, nebude žene dobré. Ak však kúpite ako darček k 50 narodeninám pre ženu okuliare, nepokazíte nič. 

Okuliare by ale samozrejme mali byť o niečo kvalitnejšie, neuškodí dobrá značka a vhodné parametre. Nie je dobré vyberať si z ponuky okuliarov, ktoré neponúkajú dobrú ochranu proti slnečnému žiareniu a sú len lacným doplnkom. Okuliare žena využije v lete aj v zime, pri práce i pri oddychu. Budú sa hodiť aj vtedy, keď budú rôčky pribúdať. A aj vtedy, keď sa žena priberie alebo schudne pár kíl. Jednoducho univerzálny doplnok a praktický darček

Závesne hojdacie kreslo do každej záhrady pre chvíle relaxu pre ženu 50. narodeninám

Originálnym darčekom pre ženu k 50. narodeninám je napríklad závesné hojdacie kreslo. Letná pohoda nebola nikdy dokonalejšie. Kreslo sa zavesí v záhrade na hocijaký strom – jednoducho a rýchlo. A potom si už len užívať pohodu a relax vo vlastnej záhrade. 

Kreslo je vyrobené z pestrého a pevného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Dá sa jednoducho zrolovať, a tak je perfektne skladné a počas zimy nezaberie veľa miesta. Ak žena často trávi chvíle v záhrade, miluje  večerné grilovanie alebo dáva pozor na deti pri pieskovisku, závesné hojdacie kreslo je pre ňu naozaj ideálnym darčekom. 

Šatami pre ženu k 50. narodeninám nič nepokazíte

Skvelým darčekom pre ženu na 50 narodeniny sú aj šaty. Vyberať si môžete z pestrej ponuky elegantných, domácich aj športových šiat. Treba však mať na pamäti, že pre ženu po 50. sa hodia šaty, ktoré neodhaľujú kolená či ramená a nie sú príliš pestrých farieb. 

Žena, ktorá sa blíži k 50 už má vyhranený akýsi štýl a neodhaľuje zo seba viac ako je nutné. Preto treba pri kupovaní šiat pamätať aj na toto. My odporúčame vybrať šaty s ¾ rukávmi, čiernej alebo béžovej farby, s čipkou a zmierne rozšírenou sukňou, ktorá zahalí kilá navyše na brušku alebo v zadných partiách

Luxusné pyžamo ako darček k 50. narodeninám pre ženu

Ak neviete, čo kúpiť k 50. narodeninám pre ženu, kúpte pyžamo. Nie však hocijaké. Vyberte naozaj kvalitu. Pyžamo musí byť jednoznačne pohodlné, aby sa v ňom spalo dobre. A to dosiahnete tým, že  pyžamo bude vyrobené z príjemného materiálu. 

Žiadne umelé vlákna, dokonca ani satén! Výborné sú bavlnené pyžamá, ktoré sú ideálne vhodné na chladnejšie dni, počas ktorých budú príjemne hriať. Odporúčame dvojdielne pyžamá, klasického strihu s trojštvrťovými rukávmi. Takýmto druhom pyžama nič nepokazíte, pretože je vhodné pre ženy naozaj každého veku. Aj pre tú, ktorá teraz oslavuje 50tku! 

Elektronické cigarety ako originálny darček k 50 narodeninám pre ženu

Ak je žena, ktorej sa chystáte kupovať darček k 50 narodeninám žene fajčiarke, môžete jej k sviatku vybrať napríklad elektronické cigarety. Špeciálna sada 5 elektronických cigariet s jahodovou príchuťou je dobrou alternatívou ku klasickým cigaretám z obchodu, ktoré nie sú ani tak chutné, ani tak elegantné a ani tak praktické ako tieto elektronické. 

Jemná chuť jahôd a praktická obsluha – bez dobíjania, dopĺňania, montáže. Jedná cigareta vydrží až 500 potiahnutí, a tak sa žena nemusí obávať či má v kabelke cigarety alebo pre ne musí bežať do obchodu. Taktiež jej nikdy nebude chýbať zapaľovač, pretože ho jednoducho nebude potrebovať. Batéria vydrží až šesť mesiacov. 

Keď nemôžete prísť, pošlite kyticu. Aj žene ako darček k 50. narodeninám

Ak mužovi kúpite k narodeninám fľašu kvalitného alkoholu nič tým nepokazíte, žene kúpte kvety a tiež tým nemôžete nič pokaziť. Rýchlo a jednoducho vyberiete na internete kyticu kvetov, objednáte a žene príde hoc aj na druhý deň priamo domov! Presne taká ako na obrázku, v top stave! Vyčarí úsmev na tvári a zlepší deň. 

Kytica je ideálnym darčekom pre ženu k 50. narodeninám aj vtedy, keď nemôžete prísť osobne zablahoželať. Tým, že príde vo vami vybraný deň a na určenú adresu, ukážete žene, že ste s ňou mysľou aj vtedy, keď ste od nej fyzicky vzdialení hoc aj tisíce kilometrov. A kytica vám aj uľahčí rozhodovanie vtedy, keď neviete, čo máte kúpiť. Alebo vtedy keď žena povie, že jednoducho k sviatku nič nechce. Kvety sú jednoducho tým najuniverzálnejším darčekom, ktorý vždy poteší. 

Gynella – balíček pre menopauzu poteší každú ženu ako darček k 50. narodeninám

50 rokov je pre každú ženu akýmsi zlomovým bodom. Zmeny, ktoré sa dejú v ženskom tele, dokážu nepríjemne zaskočiť a nie vždy sa s nimi dá vyrovnať jednoducho a ľahko. Preto môže byť ideálnym darčekom pre ženu k 50 balíček pre menopauzu Gynella. 

Balíček obsahuje vaginálny gél pre suchosť a atrofiu, vaginálne čipky pre obnovu mikroflóry a jemnú penu s upokojujúcimi účinkami. V čase, kedy dochádza k veľkým hormonálnym zmenám je nutné, aby sa žena viac zamerala na seba a na svoje telo. Balíček Gynella je na to ako stvorený. Vyrieši intímne problémy a pomáha navrátiť stratenú rovnováhu každej ženy. 

Robotický vysávač môže byť praktickým darčekom pre ženu k 50. narodeninám.

Výbornými darčekmi sú pre ženu k 50. narodeninám aj darčeky praktické. Napríklad taký vysávač. Ak viete, že žena, ktorej sa chystáte kúpiť darček, má doma vysávač starší alebo sa neustále sťažuje na to, že musí ísť vysávať, výber je jasný. Kúpte jej k narodeninám vysávač.najlepšie robotický. 

S takýmto vysávačom bude vysávať a zároveň sedieť pred televízorom, čítať knihu alebo piť kávu. A viac sa už nenarobí. Jednoducho stačí zapnúť a už si len vychutnať „vysávanie“. Takýmto darčekom získa táto žena čas ktorý bude môcť využiť na niečo, čo robí rada. A tak je to vlastne darček na nezaplatenie. 

Vrchný matrac - darček pre dokonalé pohodlie

Zvykne sa žena sťažovať na bolesti chrbtice? Príčinou môže byť aj nekvalitný spánok, veď niet pochýb, že kvalitný spánok je základ pre pohodové prežitie nasledujúceho dňa a navyše aj pevného zdravia. 

Preto je výborným darčekom pre ženu na 50.tku aj kvalitný vrchný matrac od Dormeo. Takýto matrac je hrubý len 4cm a aj napriek tomu dodá pri spánku chrbtici potrebnú oporu a na druhej strane, vďaka aloe vera je povrch mäkký a jemný na dotyk. Navyše vrchný matrac je aj cenovo dostupnou záležitosťou. Čo viac si priať, dokonalý tip na darček nielen pre ženu k 50. narodeninám, čo poviete?

Aj dámy si dajú kvalitný alkohol! Darček pre ženu k 50. narodeninám

Áno. Aj dámy si dajú kvalitný alkohol. A rady ho aj dostanú. Preto, ak sa obávate výberu darčeka pre ženu k 50. narodeninám skúste sadnúť po klasike. Po neutrálnom darčeku – po fľaši dobrého alkoholu. Pre dámu odporúčame jednoznačne šampanské

Jemná a lahodná chuť šampanského svetoznámej značky je klasikou vo svete bubliniek. Vo vôni prevláda intenzívny ovocný buket – tropické mango, guava, nektárinka a náznak maliny. Chuť je svieža a zmyselná – dominuje v nej podmanivá sladkosť karamelu a dulového želé s osviežujúcou kyslosťou grapefruitových a zázvorových tónov.

Ako vybrať darček na 50.narodeniny?

Výber darčeka pre muža alebo ženu na 50. narodeniny môže byť náročný, pretože chcete, aby bol darček osobný a zároveň užitočný. Tu sú niektoré tipy, ako vybrať dokonalý darček pre túto príležitosť:

  1. Uvažujte o ich záujmoch: Snažte sa vybrať darček, ktorý sa viaže k ich záujmom a koníčkom. Ak napríklad radi cestujú, môžete im kúpiť cestovnú tašku alebo pamätný darček z návštevy ich obľúbenej destinácie.

  2. Uvažujte o ich zdraví: Darujte im niečo, čo im pomôže udržať sa zdravým a fit, ako napríklad fitness náramok, masážny prístroj alebo kvalitný vitamínový doplnok.

  3. Personalizujte darček: Personalizujte darček, aby bol ešte osobnejší. Napríklad, ak im kúpite knihu, môžete vyrobiť obálku s ich menom a dátumom narodenín.

  4. Uvažujte o ich štýle: Ak chcete, aby sa darček nosil, uvažujte o ich štýle. Môžete im kúpiť šperky, hodinky alebo kabát v ich obľúbenej farbe.

  5. Dajte im zážitok: Namiesto hmotného darčeka im môžete dať skúsenosť, ako napríklad výlet, večeru v reštaurácii alebo vstupenky na ich obľúbený koncert.

Výber správneho darčeka pre muža alebo ženu na 50. narodeniny je o tom, aby ste sa snažili pochopiť ich potreby a záujmy a darovať im niečo, čo im pomôže užívať si život ešte viac.

Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *