Domov » Najlepšie tipy na darček » Najlepšie darčeky pre 7 ročného chlapca
Darčeky pre deti
Darčeky pre rodinu
Darčeky podľa veku

Na 40.tku

Na 50.tku

Na 60.tku

TOP 10x najlepší darček pre 7 ročného chlapca! Toto ho poteší, aj keď už všetko má!

Deti sú úprimné a nevedia sa pretvarovať. Ak im darujete darček, ktorý sa im veľmi nepáči dajú to najavo. Vybrať perfektný darček pre 7 ročného chlapca tak môže byť výzva, ktorej čelí mnoho dospelých ľudí. Praktický a užitočný darček im nemusí vyhovovať a viac sa potešia hračke. 

Na druhú stranu, 7 roční chlapci sú už školáci a majú iné potreby ako menšie deti. Nezúfajte, stále je veľa darčekov, ktoré sú pre chlapcov v tomto veku vhodné, a ktorým sa úprimne potešia.

Aký darček pre 7 ročného chlapca kúpiť?

Stále márne rozmýšľate aký darček dať chlapcovi vo veku 7 rokov? Pravdou je, že chlapcom sa páčia autíčka a stavebnice. Tu si ale dajte pozor. Počítajte s tým, že takýto darček dostane aj od iných ľudí, ktorí ho chcú obdarovať. A je celkom možné, že autíčko, ktoré mu kúpite už má. 

Pokiaľ chcete aby váš dar bol výnimočný a jedinečný poradíme vám. Pripravili sme pre vás zoznam tých najlepších darčekov pre 7 ročných chlapcov, ktorými určite zabodujete. Nájdete medzi nimi ako hračky tak aj praktické a užitočné darčeky, ktoré sa chlapcom budú istotne páčiť a radi sa nimi pochvália aj pred kamarátmi. Či sa rozhodnete dať darček na Vianoce, narodeniny, meniny alebo za vysvedčenie záleží len od vás.  

NAJLEPŠIE DARČEKY PRE 7 ROČNÉHO CHLAPCA

Perfektný darček pre chlapcov: Lego Jurassic World

Chlapci radi budujú, stavajú a skúmajú a práve to všetko môžu aj so stavebnicou Lego. Môžu si z nej poskladať čo len budú chcieť a ak im to nepôjde budú skúmať prečo. Stavebnice Lego patria medzi veľmi obľúbené darčeky, ktoré podporia tvorivosť, fantáziu a kreativitu detí. V neposlednom rade zlepšia aj rozvoj jemnej motoriky chlapca. 

Lego Jurassic World Výskum triceratopsa je len jednou stavebnicou z celej série Jurassic World. Ak sa chlapcovi zapáči môžete mu postupne darovať aj zvyšné stavebnice z tejto série. A keďže sú v nich dinosaury určite to bude perfektný darček. 

Roztomilý darček pre 7 ročného chlapca: Detské posteľné obliečky s dinosaurom

Perfektným darčekom, ktorý sa 7 ročnému chlapcovi bude určite páčiť sú aj detské posteľné obliečky s dinosaurom. Aj keď ide o praktický darček, chlapcovi sa bude určite páčiť a večer sa bude do postieľky ponáhľať. Obliečky sú vyrobené s kvalitného materiálu a odolné pri bežnom používaní.

Pokiaľ chlapec nemá rád dinosaurov môžete sa obzrieť po inom vzore. V ponuke ich nájdete naozaj veľa. Posteľné obliečky sú perfektným darčekom od starých rodičov alebo krstných rodičov.

Štýlový darček pre 7 ročného clapca: Modrá mikina

Mikina je obľúbeným kúskom oblečenia dospelých a aj detí, chlapcov aj dievčat. Ak hľadáte vhodnú mikinu ako darček pre chlapca určite by mala mať modrú prípadne zelenú farbu. Mikinu môžete darovať chlapcovi na narodeniny, na Vianoce alebo len tak, lebo mu chcete urobiť radosť.

Mikina je perfektný darček pre 7 ročného chlapca ak poznáte veľkosť oblečenia, ktorú nosí. Pokiaľ si nie ste veľkosťou istý informujte sa v predajni na podmienky výmeny tovaru za iný.

Užitočný darček pre chlapca: Župan s autom

Ak hľadáte milý a praktický darček pre 7 ročného chlapca obzrite sa po županoch ale nie hocijakých. Aj župan môže byť výnimočný a zaujímavý ako napríklad župan s autom. Už na prvý pohľad je jasné, že ide o chlapčenský kúsok oblečenia, ktorý bude chlapec s radosťou nosiť.

Pri výbere županu ale aj iného oblečenia pre chlapca by ste mali poznať jeho veľkosť. V prípade županu sa nič nestane ak bude aj o číslo väčší. Pokiaľ si veľkosťou oblečenia nie ste istý pokojne sa spýtajte rodičov chlapca. 

Čo darovať 7 ročnému chlapcovi? Detský ruksak

Detský ruksak v tyrkysovej farbe so zaujímavou potlačou je perfektným darčekom pre všetkých chlapcov. Môžete m ho darovať na Vianoce alebo na narodeniny. Chlapec ho určite využije keď pôjde na výlet alebo na dlhšiu prechádzku s rodičmi. Môže si v ňom odniesť desiatu, fľašu s vodou a aj svoju obľúbenú hračku. 

Pri kúpe detského ruksaku nepotrebujete poznať veľkosť (ako pri oblečení alebo obuvi). Dajte si len pozor na farbu ruksaku. Chlapci uprednostňujú modrú, zelenú alebo zemité farby. 

Milý a praktický darček pre 7 ročného chlapca: 3D lampa Zem

3D lampa Zem je darček vhodný pre deti a aj 7 ročných chlapcov. V škole sa už učia aj o našej Zemi a práve týmto darčekom im môžete pomôcť lepšie pochopiť ako naša planéta vyzerá. 

Nebojte sa, nejde o učebnú pomôcku ale o 3D lampu, ktorú si môže chlapec každý večer rozsvietiť. Ako si ju bude obzerať bude spoznávať aj planétu. 3D lampa má až 16 farieb a je v nej 5 režimov osvetlenia. Môžete ju ovládať diaľkovým ovládačom alebo dotykom. 

Dar pre 7 ročného chlapca: Hokejka

Detská hokejka je darčekom, s ktorým chlapec strávi vonku množstvo času. A samozrejme aj množstvo veselých, milých a zábavných chvíľ. Kolektívne športy ako je hokej a chlapci idú dokopy. Určite aj oslávenec má veľa kamarátov, s ktorými si môže zahrať hokej a dať pár gólov práve hokejkou, ktorú dostane od vás. Drevená hokejka je na prvý pohľad rovnaká akú používajú hokejisti v NHL a určte sa s ňou rád pochváli pred kamarátmi.

Chlapci vo veku 7 rokov už majú rôzne záujmy a začínajú sa venovať rôznym aktivitám. Možno mu práve darček od vás pomôže vybrať si ten správny šport, ktorému sa bude venovať. Ak sa už chlapec niektorému športu venuje môžete ho vhodným darčekom v jeho výbere podporiť (futbal, korčuľovanie, lyžovanie,…).

Výborný darček pre 7 ročného chlapca: Šarkan

Radi ste si púšťali v detstve šarkanov? Ak áno určite viete, že sa to spája s množstvom zábavy, smiechu a nezabudnuteľných chvíľ s blízkymi. Doprajte ich aj chlapcovi a darujte mu šarkana, ktorého si môže púšťať s rodičmi alebo s kamarátmi. Spolu s kamarátmi môže súťažiť komu vyletí vyššie

S týmto šarkanom chlapec medzi kamarátmi určite zaboduje. Hneď ako sa ho naučí perfektné ovládať môže predvádzať so šarkanom rôzne akrobatické kúsky.

Praktický dar pre chlapca: Prilba Policeman

Bezpečnostná prilba na bicykel Policeman sa určite zíde každému chlapcovi. Aj keď je v prvom rade dôležitá bezpečnosť, chlapec si určite viac všimne jej farbu a obrázok policajta. A práve preto bude táto prilba jeho najobľúbenejším darčekom.

Pri výbere prilby nepotrebujete poznať veľkosť. Stačí len vedieť akú má rád farbu. Keďže chlapci sa radi rýchlo bicyklujú zamerajte sa pri jej výbere hlavne na bezpečnosť a kvalitné zapínanie. 

Vianočný darček pre 7 ročného chlapca: Lyže

Rozmýšľate nad darčekom pod stromček, ktorý by urobil 7 ročnému chlapcovi radosť. Keďže darčeky nosí Santa malo by ísť o perfektný darček, po ktorom chlapec túži a tým môžu byť práve lyže. Pokiaľ sa chlapec tomuto športu venuje a chodieva s rodičmi na lyžovačku určite mu urobia veľkú radosť.

Keďže lyže vás môžu stáť značnú sumu peňazí môžete sa na tento darček poskladať aj s ďalšími členmi rodiny. Ak sa chlapec venuje inému športu alebo má iné záujmy môžete sa obzrieť po darčeku, ktorým ho v jeho záľubách podporíte.

Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *