Domov » Najlepšie tipy na darček » Najlepšie darčeky pre 11 ročné dievča
Darčeky pre deti
Darčeky pre rodinu
Darčeky podľa veku

Na 40.tku

Na 50.tku

Na 60.tku

Najlepší darček pre 11 ročné dievča - výber TOP 10 darčekov!

Neviete čo kúpiť neteri, vnučke alebo kamarátkinej dcére k 11 narodeninám? Rozmýšľate čo darovať 11 ročnému dievčatku pod stromček, k meninám alebo akým darčekom jej urobiť radosť? Poradíme vám vhodné darčeky pre dievčatá v tomto veku. Či už hľadáte dar k narodeninám alebo k Vianociam inšpirujte sa našimi nápadmi. 

Vybrať ideálny dar pre deti sa môže zdať na prvý pohľad jednoduché. Keď sa nad tým ale zamyslíte až také ľahké to nie je. Skôr ako sa po nejakom darčeku obzriete mali by ste vedieť či hľadáte niečo užitočné, praktické alebo hľadáte dar, ktorý urobí dieťaťu radosť. Malým deťom nová školská aktovka nemusí urobiť takú veľkú radosť ako nová hračka. Pravdou ale je, že školskú tašku využijú, kým s hračkou sa pohrajú a vymenia ju za inú. Aký teda vybrať darček pre 11 ročné dievča? 

Dievčatá v tomto veku už nie sú malé deti, stále sa ale potešia novej hračke. Niektoré mladé slečny sa už začínajú zaujímať o módu, niektoré zas môžu túžiť po niečom čo sa týka športu. V našom zozname nájdete z každého typu darčekov niečo, stačí si len vybrať. Pozrite si aj náš výber top darčekov pre 11 ročného chlapca.

NAJLEPŠIE DARČEKY PRE 11 ROČNÉ DIEVČA

Sladký darček poteší: Personalizovaná čokoláda

Sladký darček poteší- Personalizovaná čokoláda

Niečo sladké poteší vždy a každého, predovšetkým deti. Ak navyše pôjde o niečo originálne, ako napríklad čokoládu s venovaním alebo fotkou dievčaťa určite to bude perfektný dar k meninám alebo narodeninám

Čokoláda s venovaním je výborný dar pre sestru, ale môžete ho darovať ak kamarátke, ktorá vás pozvala na oslavu svojich narodenín.  

Veľký plyšový medveď: Objatie plné lásky

Pre 11-ročné dievča, ktoré miluje mäkké a hrejivé objatia, je veľký plyšový medveď Fido s visačkou ideálnym darčekom. Tento plyšový medveď, ktorý meria úctyhodných 100 cm, je dokonalým spoločníkom na hranie, objímanie a dokonca aj na spoločné zaspávanie. Jeho mäkká a príjemná textúra poskytuje pocit pohodlia a bezpečia, čo je pre deti v tomto veku veľmi dôležité.

Fido nie je len obyčajná hračka, ale stáva sa verným priateľom a spoločníkom v každodenných dobrodružstvách. Jeho roztomilý výraz a priateľský vzhľad okamžite získajú srdce každého dievčaťa. Tento plyšový medveď je tiež skvelým spôsobom, ako povzbudiť fantáziu a kreativitu, keďže deti často vytvárajú vlastné príbehy a hry so svojimi plyšovými hračkami.

Strieborné šperky: symbol elegancie a nadčasovej krásy

Strieborné šperky, ako je napríklad set náhrdelníka a náušníc Pandora Love M, sú výnimočným darčekom, ktorý odráža eleganciu a nadčasovú krásu. Tento typ šperkov je obľúbený pre svoj jemný a sofistikovaný vzhľad, ktorý dopĺňa akýkoľvek outfit a pridáva nádych luxusu. Striebro, ako materiál, je známe svojou trvácnosťou a schopnosťou udržať si lesk po dlhú dobu, čo robí z týchto šperkov nielen krásny, ale aj praktický darček.

Set náhrdelníka a náušníc od Pandora je príkladom precízneho remeselného spracovania a dizajnu. Každý kúsok je navrhnutý tak, aby bol nielen krásny, ale aj pohodlný na nosenie. Detaily, ako sú drobné kamienky alebo jedinečné vzory, pridávajú týmto šperkom osobitý charakter a šarm.

Trendový a štýlový dar pre 11 ročnú oslávenkyňu: Topánky

Čo darovať 11 ročnému dievčatku? Radosť mu môžete urobiť aj novými topánkami alebo teniskami. Detské barefoot tenisky sú zhotovené z priedušného materiálu a sú ideálne na letné dobrodružstvá v prírode. Dievča ich môže využiť aj ako prezuvky v škole a pochváliť sa nimi pred kamarátkami.

Dospelácky darček pre 11 ročné dievča: Šperkovnica

Dievčatá v 11 rokoch sa už začínajú parádiť a určite majú množstvo prstienkov, náramkov či retiazok. Aj keď nejde o hodnotné šperky určite ich potešíte ak im darujete šperkovnicu. Malá, jednoduchá a ružová šperkovnica sa skladá z troch priehradiek, v ktorých si môže dievča prehľadne ukladať svoje poklady. 

Týmto darčekom sa priblíži viac k dospelým, hlavne mame, ktorá určite šperkovnicu má. Bude sa cítiť viac dospelá a váš darček si určite obľúbi. Šperkovnica je aj dobrým darčekom pre kamarátku, ktorá oslavuje 11 nerodeniny.

Elektrické kolobežky: moderný spôsob pohybu v meste

Elektrické kolobežky sú vynikajúcim darčekom pre 11-ročné dievčatá, ktoré majú radi pohyb a dobrodružstvo. Modely ako Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 ponúkajú bezpečný a zábavný spôsob, ako preskúmať okolie, stretnúť sa s priateľmi alebo jednoducho užiť si jazdu na čerstvom vzduchu. S rýchlosťou až 25 km/h a dojazdom až 45 km sú tieto kolobežky ideálne pre krátke výlety po meste alebo parku.

Tieto kolobežky sú navrhnuté s dôrazom na bezpečnosť a pohodlie, čo je dôležité pre mladých užívateľov. Majú stabilnú konštrukciu, spoľahlivé brzdy a ľahkú skladaciu konštrukciu, vďaka ktorej sú ľahko prenosné a skladovateľné. Elektrické kolobežky tiež podporujú fyzickú aktivitu a vonkajšie hry, čo je v tomto veku veľmi dôležité pre zdravý vývoj.

Instantné fotoaparáty: okamžité spomienky pre mladé dievčatá

Instantné fotoaparáty, ako je Fujifilm Instax Mini 12 Blossom Pink, sú výborným darčekom pre 11-ročné dievčatá, ktoré majú radi fotografovanie a okamžité zachytávanie spomienok. Tieto fotoaparáty sú ideálne pre mladé dievčatá, ktoré chcú okamžite vidieť výsledky svojej kreativity a zdieľať ich so svojimi priateľmi a rodinou. S jednoduchým ovládaním a roztomilým dizajnom sú tieto fotoaparáty nielen praktické, ale aj štýlové.

Fujifilm Instax Mini 12 ponúka funkcie, ako je selfie zrkadlo a jednoduché nastavenie expozície, čo umožňuje dievčatám ľahko vytvárať krásne a kvalitné fotografie. Tento model je tiež kompaktný a ľahký, čo umožňuje ľahké prenášanie a používanie kdekoľvek. Instantné fotoaparáty poskytujú jedinečný zážitok z fotografovania, kde môžete okamžite držať v rukách fyzickú fotografiu.

Kreatívny darček pre dievčatá: Maľovanie podľa čísel

Keď sme už pri tom maľovaní máme pre vás ďalšiu inšpiráciu. Maľovanie podľa čísel je v súčasnosti veľmi populárne a obľúbené medzi dievčatami. Stačí len vybrať obrázok, ktorý by sa mohol dievčati páčiť (príroda, zvieratká) a podporiť tak kreativitu oslávenkyne. 

Postupným maľovaním predlohy podľa čísel bude pod rukami dievčatka vznikať nádherný obrázok, ktorý si môže položiť kdekoľvek v izbe. Vždy keď sa naň pozrie bude vedieť od koho ho dostala a určite ju aj poteší, že vlastnou šikovnosťou vytvorila taký nádherný obraz.

Darček pre dievčatá vo veku 11 rokov: Kniha

Milým darčekom je aj kniha. Aj keď v súčasnosti vládne svetu internet a elektronika knihy majú svoje čaro, ktorému sa nič nevyrovná. Vtiahnu dievča do deje, týmto darčekom podporíte nie len čitateľskú zručnosť oslávenkyne ale rozšíri si aj svoju predstavivosť a fantáziu, podnietite jej zvedavosť a rozšíri sa jej okruh záujmov. Literatúru vhodnú pre 11 ročné dievčatá nájdete v každom lepšom kníhkupectve. 

Pokiaľ si nie ste istí, či kupujete vhodnú knihu dajte si poradiť od obchodníka. Ten vám môže odporučiť najlepšie knižky pre 11 ročné dievčatá. Dobrým nápadom je aj darovať dievčatku darčekovú poukážku na nákup kníh. Následne si môžete ísť s ňou vybrať knihu akú len chce. 

Najlepší darček pre 11 ročné dievča: Bicykel

Ak sa dievča rado bicykluje môžete jej kúpiť nový bicykel. Hneď ako sa oteplí a bude vhodné počasie bude tráviť dni vonku. Taktiež ho využije aj pri rodinných výletoch, keď sa vyberie celá rodina na cyklovýlet. Nezabúdajte, že by to mal byť dievčenský bicykel a prispôsobte tomu nie len výber bicykla ale aj jeho farbu. Najvhodnejšia je ružová. Nezabúdajte ale ani na kúpu bezpečnostnej prilby.

Bicykel je finančne náročnejší darček. Z toho dôvodu ide o perfektný dar na Vianoce alebo k narodeninám. Ak sa naň poskladajú viacerí členovia rodiny nebude vás stáť tak veľa a oslávenkyňa dostane ten najlepší darček.

Výborný darček pre malú slečnu: Detské hodinky

Náramkové hodinky nie sú len výsadou dospelých ľudí. Slečny vo veku 11 rokov už hodiny poznajú, preto im môžete pokojne darovať hodinky. Pri výbere sa zamerajte na detské hodinky, ktoré majú veselé farby a môžu byť aj s obrázkom. Medzi najobľúbenejšie detské hodinky patrí značka Lacoste. V ich širokom výbere si isto vyberiete tie, ktoré sa budú malej slečne páčiť.

Praktický darček pre 11 ročné dievča: Desiatový box

Box na desiatu patrí medzi užitočné a praktické darčeky, ktoré oslávenkyňa určite využije. Môže sa ním pochváliť pred spolužiačkami a kamarátkami v škole. Desiatový box nevyužije len na nosenie desiaty do školy, ale môže si v ňom nosiť aj jedlo na rodinné výlety.

Aby bol darček naozaj perfektný zamerajte sa pri výbere boxu na motív. Ružová alebo červená farba sú fajn ale ak je na nich postavička z rozprávok.

Perfektný darček pre dievča: Šaty

Rozmýšľate akým darčekom zabodujete u 11 ročného dievčatka? Keďže sa dievčatá v tomto veku začínajú zaujímať už o oblečenie môžete im kúpiť šaty. Značkové šaty Tommy Hilfiger v jemne ružovej farbe potešia každé dievčatko

Ak chcete darovať dievčaťu šaty mali by ste poznať jeho veľkosť. Pokiaľ ju nepoznáte opýtajte sa na veľkosť oblečenia jej rodičov alebo sa informujte v predajni na možnú výmenu oblečenia. 

Perfektný dar pre 11 ročné dievča: Glóbus na maľovanie

Deti radi maľujú a kreslia a práve to môžete využiť pri kúpe darčeka. Glóbus na maľovanie je ideálnym darčekom, ktorý navyše prehĺbi znalosti oslávenkyne aj zo zemepisu. Môže si na ňom vymaľovať krajiny, v ktorých strávila dovolenku s rodičmi alebo si ho vymaľovať celý.  Týmto darčekom zároveň môžete u dievčatka vzbudiť záujem o cestovanie alebo sa môže hravou formou zlepšiť v zemepise.

Glóbus na maľovanie sa dá opakovane použiť, takže si ho môže dievča vymaľovať vždy inak. Súčasťou balenia sú aj perá. 

Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *