Domov » Zdravie a krása » Bellasin recenzia

Clavin - Jeden z najlepších doplnkov na erekciu? Recenzia + skúsenosti!

clavin platinum

Problémy s erekciou trápia čoraz mladších mužov. Z veľkej časti za to môže nesprávna životospráva. Po jej úprave by sa malo všetko vrátiť do normálu. Čo však robiť v prípade, že sa tak neudeje? 

Pomôcť si môžete prírodnými doplnkami stravy značky Clavin, ktoré vám pomôžu k lepšiemu prekrveniu a pevnejšej erekcii. V našom článku sa dozviete, čo je to Clavin, ako vám môže pomôcť či ktoré sú jeho najväčšie výhody. Taktiež si predstavíme oba produkty – Clavin Platinum a Clavin Original. Ako dopadli v recenzii? Aké mám s Clavinom skúsenosti? Už teraz môžem však potvrdiť, že na mňa zafungoval.

Pozrite si aj náš test najlepších tabletiek na erekciu, kde sa nachádza aj Clavin.

CLAVIN RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Kľúčové informácie

icon Clavin je prírodný doplnok stravy na podporu erekcie a zlepšenie sexuálnej výkonnosti.
icon Produkt je dostupný v dvoch verziách: Clavin Platinum a Clavin Original.
icon Clavin Platinum je silnejší a obsahuje viac zložiek, zatiaľ čo Clavin Original je miernejší a lacnejší.
icon Clavin je bezpečný na použitie s alkoholom, ale je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie.
icon Aj keď je Clavin považovaný za bezpečný, môžu sa vyskytnúť vedľajšie účinky ako tráviace problémy alebo bolesti hlavy.

Čo je to Clavin?

Clavin je výživový doplnok, ktorý pomocou svojho prírodného zloženia pomáha mužom podporiť a skvalitniť erekciu. Na trhu nájdeme dve verzie: Clavin – Original a Platinum.

Najdôležitejšiu zložku predstavuje Clavertin 21 – špeciálna zmes L-arginínu, L-citrulínu, crocusu a extraktu z kotvičníka zemného. Vďaka synergickému pôsobeniu je zaistený maximálny účinok produktu.

Výhodou je, že extrakt z kotvičníka zemného vám môže pomôcť zlepšiť prekrvenie v oblasti penisu, zvýšenie libida a sexuálnej túžby. V zložení sa nachádza aj zinok, ktorý môže zlepšiť počet, pohyblivosť a morfológiu spermií. Okrem toho môže viesť k zlepšeniu zdravia prostaty tým, že znižuje zápal a oxidačný stres.

V jednom balení Clavin Original nájdete 28 kapslí, pričom maximálna denná dávka je 4 tabletky, ktoré stačí užiť v rozmedzí od 1 do 4 hodín pred pohlavným stykom. 

Doplnok stravy na podporu erekcie Clavin Original si môžete zakúpiť už za 37 €.

Jedno balenie Clavin Platinum obsahuje 8 kapslí a denne sa odporúča prijať maximálne 4 tabletky naraz. Pamätajte však, že na dosiahnutie želaného účinku je potrebná sexuálna stimulácia.

Výživový doplnok Clavin Platinum si môžete zakúpiť od 30,30 €.

Clavin Platinum vs Clavin Original

Clavin Platinum a Clavin Original sú dve verzie produktu Clavin, ktorý je navrhnutý na podporu erekcie a zlepšenie sexuálnej výkonnosti. Hoci oba produkty majú rovnaký cieľ, existujú medzi nimi určité rozdiely.

Clavin Platinum

Clavin Platinum je prémiová verzia produktu Clavin. Obsahuje unikátnu kombináciu bylín a prírodných zložiek, ktoré pomáhajú zlepšiť erekciu a zvýšiť sexuálnu výkonnosť. Medzi tieto zložky patrí L-arginín, Maca peruánska, Tribulus terrestris a mnoho ďalších.

Clavin Platinum je navrhnutý tak, aby poskytoval silnejšie a rýchlejšie výsledky ako Clavin Original. Je to vďaka jeho silnejšej formulácii, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu účinnosť.

Clavin Original

Clavin Original je základná verzia produktu Clavin. Obsahuje menej zložiek ako Clavin Platinum, ale je stále účinný pri podpore erekcie a zlepšení sexuálnej výkonnosti.

Clavin Original je ideálny pre mužov, ktorí hľadajú miernejšiu podporu erekcie alebo pre tých, ktorí práve začínajú s doplnkami na podporu erekcie.

Rozdiel medzi Clavin Platinum a Clavin Original

Hlavný rozdiel medzi Clavin Platinum a Clavin Original spočíva v ich formulácii. Clavin Platinum obsahuje viac zložiek a je silnejší, čo znamená, že môže poskytnúť rýchlejšie a silnejšie výsledky. Na druhej strane, Clavin Original je miernejší, ale stále účinný.

Ďalší rozdiel je v cene. Clavin Platinum je obvykle drahší ako Clavin Original, ale to je odrazom jeho silnejšej formulácie a rýchlejších výsledkov.

Napriek týmto rozdielom, oba produkty sú navrhnuté na podporu erekcie a zlepšenie sexuálnej výkonnosti. Výber medzi nimi by mal byť založený na individuálnych potrebách a preferenciách.

Zloženie Clavinu

V produktoch Clavin Original a Platinum nájdeme viaceré zložky, ktoré majú preukázateľne blahodárny vplyv na prekrvenie, potenciu a mužskú prostatu.

L-arginín

Ide o aminokyselinu, ktorá pomáha telu budovať bielkoviny. Navyše uvoľňuje oxid dusnatý do krvi a stimuluje uvoľňovanie inzulínu. V dôsledku uvoľnenia oxidu dusnatého sa cievy v penise rozšíria, čím sa zvýši prietok krvi a tým pádom sa skvalitní aj erekcia

V štúdii z roku 2017 uverejnenej v časopise Andrology sa merali hladiny L-arginínu a L-citrulínu u ľudí s erektilnou dysfunkciou. Zistilo sa, že hladiny oboch aminokyselín boli u mužov s týmto ochorením nižšie ako u mužov bez nej.

Kotvičník zemný

Plody, listy a koreň kotvičníka zemného sa používajú v tradičnej čínskej a ajurvédskej medicíne na liečbu širokej škály chorôb, ochorení a problémov, ako je napríklad nízke libido. Účinky kotvičníka sa skúmali u mužov, ktorí bojujú s erektilnou dysfunkciou a nízkou sexuálnou túžbou. 

V klinickej štúdii z roku 2017 uverejnenej v časopise Maturitas sa zistilo, že muži ktorí dostávali doplnok s tribulusom, zaznamenali lepšie sexuálne funkcie, uspokojenie, túžbu a orgazmus, ako muži, ktorí dostávali placebo.

Šafran siaty (crocus sativus)

Šafran siaty je plný prchavých zlúčenín, ako sú krocín, pikrocín, safranal a kaempferol. Posledný menovaný je antioxidant, ktorý sa nachádza v okvetných lístkoch, a môže byť užitočný v boji proti mnohým ochoreniam vrátane kardiovaskulárnych problémov, porúch nálady a dokonca aj cukrovky.

Tento doplnok stravy síce nepomáha zvýšiť počet spermií, ale môže pomôcť zvýšiť šance na počatie u párov, ktoré s ním majú problémy. V jednej štúdii bolo 20 mužov trpiacich erektilnou dysfunkciou liečených pomocou 200 mg šafranu denne. V priebehu desiatich dní sa zaznamenalo výrazné zlepšenie ich sexuálnej zdatnosti.

Selén

Selén je dôležitý minerál, ktorý môže pomôcť podporiť zdravé fungovanie vášho tela vrátane metabolizmu, imunitného systému a funkcie štítnej žľazy. Ide o esenciálny minerál, to znamená, že ho musíte získavať prostredníctvom stravy alebo výživového doplnku. 

Jeho veľkou výhodou je, že sa v ňom nachádza veľké množstvo antioxidantov. Tie zabraňujú poškodeniu buniek spôsobenému voľnými radikálmi. Tento minerál je okrem iného dôležitý aj pre tvorbu spermií a pomáha ich ochrániť pred oxidačným poškodením. Taktiež pomáha udržiavať ich pohyblivosť pod kontrolou. 

Zinok

Zinok je základná živina, ktorú potrebuje naozaj každý. Zaujímavosťou ale je, že jeho nedostatok sa spája s nižšou hladinou testosterónu. Keďže ľudské telo zinok prirodzene netvorí, musíme ho prijať prostredníctvom doplnku stravy alebo z niektorých druhov zeleniny, morských plodov či mäsa.

Výhody zinku pre mužov, pokiaľ ide o erektilnú dysfunkciu a zdravú hladinu testosterónu, sú priamo prepojené. Keďže zinok pomáha udržiavať túto hladinu v norme, môže byť skvelým pomocníkom pri erektilnej dysfunkcii. Tento minerál by taktiež mali prijímať najmä vegetariáni či ľudia s ochorením tráviaceho traktu.

Clavin a moje skúsenosti

Po užití Clavinu Platinum som zaznamenal zlepšenie erekcie a zvýšenie mojej sexuálnej výkonnosti.

Taktiež som pocítil zvýšenú energiu a vytrvalosť, čo mi pomohlo výrazne zlepšiť moju sexuálnu aktivitu. Produkt som užíval pomerne pravidelne, vždy keď bolo treba, lebo mi dodal istotu – určite značnú časť zohrával aj placebo efekt.

Čo sa týka vedľajších účinkov, nezaznamenal som žiadne negatívne účinky počas užívania Clavinu. Produkt sa mi zdal byť veľmi bezpečný a nemal som žiadne problémy s jeho užívaním.

Celkovo môžem povedať, že moje skúsenosti s Clavinom boli veľmi pozitívne a určite by som tento produkt odporučil ostatným mužom, ktorí hľadajú spôsob, ako zlepšiť svoju erekciu a sexuálnu výkonnosť. Ešte dodám, že som užíval obe verzie Clavinu, ale pre moje potreby mi viac vyhovoval práve spomínaný Clavin Platinum.

Clavin a dávkovanie

Clavin je určený na perorálne užitie a jeho dávkovanie je jednoduché. Tu je podrobný návod na dávkovanie Clavinu:

Odporúčaná dávka: Odporúčaná dávka je jedna tableta denne. Táto dávka by mala byť dostatočná na dosiahnutie požadovaných účinkov.

Ako užívať: Tabletka Clavinu by sa mala zapiť dostatočným množstvom vody. Pre najlepšie výsledky je odporúčané užiť tabletu približne 30 minút pred sexuálnou aktivitou.

Kedy užívať: Clavin môže byť užívaný kedykoľvek počas dňa, ale pre najlepšie výsledky je odporúčané užiť ho pred sexuálnou aktivitou.

Upozornenie: Aj keď Clavin je prírodný doplnok stravy, je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie. Predávkovanie môže viesť k nežiaducim účinkom. Ak máte akékoľvek zdravotné problémy alebo užívate iné lieky, mali by ste pred užitím Clavinu konzultovať s lekárom.

Pamätajte, že výsledky môžu byť individuálne a môžu sa líšiť v závislosti od viacerých faktorov, vrátane veku, zdravotného stavu a životného štýlu. Preto je dôležité mať realistické očakávania a byť trpezlivý.

Clavin a jeho účinky

Clavin je navrhnutý na podporu erekcie a zlepšenie sexuálnej výkonnosti. Tu sú hlavné účinky, ktoré môžete očakávať po užití Clavinu:

Podpora Erekcie: Clavin obsahuje prírodné zložky, ktoré pomáhajú zlepšiť prietok krvi do penisu. To môže viesť k silnejšej a dlhotrvajúcej erekcii.

Zvýšenie Sexuálnej Výkonnosti: Clavin môže pomôcť zvýšiť sexuálnu výkonnosť tým, že zvyšuje energiu a vytrvalosť. To môže viesť k lepším a uspokojujúcejším sexuálnym zážitkom.

Zlepšenie Libida: Niektoré zložky v Clavine, ako je napríklad Maca peruánska, sú známe svojimi afrodiziakálnymi vlastnosťami. To môže pomôcť zvýšiť sexuálne túžby a libido.

Podpora Celkového Zdravia: Clavin obsahuje prírodné zložky, ktoré môžu podporovať celkové zdravie. Napríklad, L-arginín môže pomôcť zlepšiť cirkuláciu krvi, čo môže mať pozitívny vplyv na celkové zdravie srdca.

Vedľajšie účinky Clavinu

Clavin je vyrábaný z prírodných zložiek a je vo všeobecnosti považovaný za bezpečný na užívanie. Avšak, ako pri každom doplnku stravy, môžu sa vyskytnúť určité vedľajšie účinky – u mňa sa však žiadne nedostavili ani pri dlhodobom užívaní. Ale treba povedať, že som nikdy neprekročil dávkovanie. Tieto môžu zahŕňať:

  • Tráviace problémy: Niektorí užívatelia hlásili tráviace problémy, ako je nevoľnosť alebo hnačka, po užití Clavinu. Tieto účinky sú zvyčajne dočasné a zmiznú po ukončení užívania produktu.
  • Bolesti hlavy: Taktiež aj bolesti hlavy po užití Clavinu. Tento účinok je zvyčajne mierny a dočasný.
  • Alergické reakcie: Aj keď je to veľmi zriedkavé, niektorí ľudia môžu mať alergickú reakciu na niektoré zložky v Clavine.

Je dôležité poznamenať, že tieto vedľajšie účinky sú zriedkavé a väčšina užívateľov Clavinu nehlási žiadne negatívne účinky. Ak však zažijete akékoľvek vedľajšie účinky, odporúča sa prestať užívať produkt a konzultovať so svojím lekárom.

Clavin a alkohol

Clavin je bezpečný na použitie s alkoholom. Avšak, ako pri každom doplnku stravy, je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie.

Cena za Clavin

Cena Clavinu sa môže líšiť v závislosti od miesta nákupu a verzie produktu. Všeobecne platí, že Clavin je cenovo dostupný v porovnaní s inými produktmi na podporu erekcie na trhu.

Clavin Platinum, ktorý je považovaný za prémiovú verziu produktu, je obvykle drahší ako Clavin Original. Cena Clavin Platinum sa môže pohybovať okolo 20 eur za balenie, ktoré obsahuje 20 tabliet.

Na druhej strane, Clavin Original je menej nákladný, ale stále účinný. Cena Clavin Original sa môže pohybovať okolo 15 eur za balenie.

Je dôležité poznamenať, že kvalita a účinnosť produktu by mala byť vždy prioritou pred cenou. Aj keď je Clavin cenovo dostupný, jeho účinnosť a bezpečnosť sú dôvody, prečo je to populárny výber medzi mužmi hľadajúcimi podporu erekcie.

Často kladené otázky

Clavin Platinum obsahuje viac zložiek a je účinnejší, ale je tiež drahší. Clavin Original je základná verzia produktu, ktorá je stále účinná.

Clavin je bezpečný na použitie s alkoholom. Avšak, je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie.

Odporúčaná dávka je jedna tableta denne, ktorú je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Pre najlepšie výsledky je odporúčané užívať tabletu približne 30 minút pred sexuálnou aktivitou.

Podobné produkty na trhu

Proerecta

Proerecta je prírodný doplnok stravy, ktorý tiež podporuje erekciu a zlepšuje sexuálnu výkonnosť. Je vyrobený z prírodných zložiek.

Zerex

Zerex je ďalší prírodný doplnok stravy, ktorý je navrhnutý na podporu erekcie. Je obľúbený pre svoju účinnosť a bezpečnosť.

Primulus

Primulus je prírodný doplnok stravy, ktorý je navrhnutý na podporu erekcie a zlepšenie sexuálnej výkonnosti. Je vyrobený z prírodných zložiek a je bezpečný na použitie.

Clavin - moje zhodnotenie

Za mňa môžem povedať, že tento produkt skutočne funguje. Clavin je prírodný doplnok stravy, ktorý je navrhnutý na podporu erekcie a zlepšenie sexuálnej výkonnosti. Po užití Clavinu som zaznamenal zlepšenie erekcie a zvýšenie mojej sexuálnej výkonnosti.

Clavin Platinum, ktorý je jednou z najpopulárnejších verzií tohto produktu, obsahuje unikátnu kombináciu bylín a prírodných zložiek, ktoré pomáhajú zlepšiť erekciu a zvýšiť sexuálnu výkonnosť. Na druhej strane, Clavin Original je základná verzia tohto produktu, ktorá je stále účinná.

Dávkovanie Clavinu je jednoduché – odporúčaná dávka je jedna tableta denne, ktorú je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Pre najlepšie výsledky je odporúčané užiť tabletu približne 30 minút pred sexuálnou aktivitou.

Aj keď Clavin nie je klasifikovaný ako liek, je považovaný za účinný doplnok stravy na podporu erekcie.

Na záver zhrniem, že, Clavin je produkt, ktorý by som odporučil každému mužovi, ktorý hľadá spôsob, ako zlepšiť svoju erekciu a sexuálnu výkonnosť. Je bezpečný, účinný a cenovo dostupný.

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Internet je úžasný svet. Ponúka nekonečné možnosti vzdelávania sa. Pohltil aj mňa, preto milujem písanie článkov na rôzne témy, návodov, ako si poradiť s nejakým problémom a recenzií produktov, ktoré vám často pomôžu s rozhodovaním. Popri písaniu článku sa dozviem vecí, o ktorých som často ani nechyrovala. A práve tieto informácie sa snažím posúvať ďalej. Zaujímam sa najmä o bývanie a domácnosť, krásu a zdravie, hobby, elektroniku a pod. Ak nepripravujem články pre vás, píšem knihy (som autorkou niekoľkých kníh určených najmä ženám). Okrem toho milujem chalupárčenie, nakoľko bývam na krásnej hornatej Orave.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *