Domov » Zdravie a krása » AU!BLOCK – Naozaj potláča bolesti nervov? (recenzia a skúsenosti)

AU!BLOCK - Naozaj potláča bolesti nervov? (recenzia a skúsenosti)

au block

Bolesti nervového pôvodu nie sú pre žiadneho človeka vôbec príjemné. Lieky určené na riešenie tohto problému však často spôsobujú nepríjemné vedľajšie účinky. Preto tieto problémy nesmie človek brať na ľahkú váhu. 

Našťastie však existujú prírodné potraviny na osobitné lekárske účely, vďaka ktorým sa nežiaducich účinkov nemusíte báť. Medzi ne patrí aj AU!BLOCK, ktorý zákazníkom ponúka prírodnú cestu v liečbe bolesti. 

V tomto článku sa pozrieme na to, čo to AU!BLOCK vlastne je, popíšeme si jeho výhody a nevýhody, zodpovieme si najčastejšie kladené otázky, prezradím vám skúsenosti s AU!BLOCK a ako dopadol v recenzii. Poďme na to!

V skratke - to najdôležitejšie

  • účinky už po prvom týždni užívania
  • čisto prírodné zloženie
  • stačí len jedna tabletka denne
  • netreba byť pod lekárskym dohľadom
  • žiadne vedľajšie účinky

AU!BLOCK RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Čo je to AU!BLOCK?

AU!BLOCK je prípravok, ktorý slúži pre ľudí trpiacich bolesťami nervového pôvodu. Napríklad vám dokáže pomôcť pri syndróme karpálneho tunela, ktorý sa vyznačuje stlačením a podráždením nervov, pričom spôsobuje znecitlivenie, zápal či bolesť. 

Okrem toho vám dokáže uľaviť od bolesti chrbta či pri poruchách citlivosti. AU!BLOCK tak účinne urýchľuje regeneráciu poškodených nervových vlákien. 

Túto potravinu vyrába spoločnosť Cemio Switzerland, ktorá sídli v Českej Republike. Navyše doplnok AU!BLOCK je dostupný bez lekárskeho predpisu a na jeho užívanie nie je potrebný lekársky dohľad.

Zloženie prípravku

V prípravku AU!BLOCK nájdete kombináciu látok, ktoré sú veľmi dôležité pri úľave a liečbe bolestí nervového pôvodu. Nižšie sa na tieto látky pozrieme bližšie.

Uridínmonofosfát

Uridínmonofosfát je pyrimidinovy nukleozid, ktorý sa nachádza vo všetkých živých organizmoch od ľudí až po baktérie. Je veľmi dôležitý pre vývoj mozgu a nevyhnutný pre optimalizáciu poznávacích schopností a pamäti počas celého života. Okrem toho pomáha zvyšovať uvoľňovanie dopamínu v mozgu, čo má za následok lepšiu náladu.

Cytidínmonofosfát

Ide o liek, ktorý sa používa na liečbu bakteriálnych a iných ochorení. 

Kyselina listová (vitamín B9)

Kyselina listová, inak nazývaná aj vitamín B9, vplýva na správny priebeh metabolických procesov, ktoré vytvárajú červené krvinky. Okrem toho preukazuje pozitívny vplyv v prevencii cievnej mozgovej príhody.

Vitamín B12

Tento vitamín je nevyhnutný pre udržanie zdravých vlasov, nechtov a kože. Vitamín B12 hrá významnú úlohu pri spracovaní tukov, cukrov a bielkovín, no taktiež je skvelým zdrojom energie

AU!BLOCK a jeho účinky

Ako sme spomínali už v úvode, AU!BLOCK je potravina pre osobitné lekárske účely. Slúži najmä pri liečbe bolestí nervového pôvodu alebo pri poškodení nervov. Vďaka svojmu zloženiu urýchľuje regeneráciu a prispieva k aktivácii opravných procesov poškodených nervov

Práve uridín najväčšou mierou podporuje regeneráciu a hojenie poškodenej nervovej štruktúry.

Dávkovanie AU!BLOCK

Výrobca odporúča denne užívať jednu kapsulu produktu AU!BLOCK. Tú je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody alebo džúsu. Výhodou je, že Cemio AU!BLOCK môžete užívať dlhodobo, konkrétna dĺžka však závisí od vašich problémov. V každom prípade by ste sa mali pred užívaním tohto prípravku poradiť so svojim lekárom alebo špecialistom. 

Navyše je úplne vhodné užívať AU!BLOCK s inými výživovými doplnkami alebo bežnými liekmi bez nejakého rizika.

Pre koho je AU!BLOCK vhodný a môže spôsobiť nežiaduce účinky?

Produkt je určený pre ľudí s bolesťami nervového pôvodu. Ide napríklad o chrbticové syndrómy, periférnu neuropatiu či polyneuropatiu. Vďaka tomuto prípravku sa urýchli a skvalitní regenerácia poškodených nervov. 

Ďalšou výhodou je, že prípravok AU!BLOCK nespôsobuje žiadne nežiaduce účinky. Je to spôsobené kvalitným prírodným zložením, vďaka ktorému naozaj funguje.

Moje skúsenosti s AU!BLOCK

Blízky človek v rodine mal problémy s karpálnym tunelom. Kto zažil, ten vie. Odporučil som mu AU!BLOCK, ktorý následne začal užívať. Prvý týždeň užíval dennú odporúčanú dávku, takže jednu kapsulu. 

po prvom týždni pocítil miernu úľavu, čo ho ešte viac povzbudilo do užívania prípravku. Spolu s lekárskymi odporúčaniami a užívaním AU!BLOCK-u mu po ôsmich týždňoch príznaky karpálneho tunela zmizli. 

Cena produktu

Jedno balenie výrobku AU!BLOCK s obsahom 30 kapsúl stojí 16,90 €. Okrem toho však v ponuke nájdete aj zvýhodnené balenie 2 x 30 kapsúl, ktoré kúpite za 32 €.

Podobné doplnky na trhu

Milgamma N

Vďaka účinnej kombinácií troch liekov urýchľuje regeneráciu poškodených nervov a nervových ochorení. Obsahuje vitamíny B1, B6 a B12. 

Revitanerv

Ide o výživový doplnok, ktorý podporuje optimálne fungovanie štítnej žľazy a imunitného systému. Primárne však prispieva k správnej funkcií nervového systému

Často kladené otázky

Áno, prípravok AU!BLOCK je možné kombinovať aj s inými prípravkami, alebo doplnkami výživy. V prípade potreby ho môžete užívať aj s analgetikami. 

Prvé účinky zvyčajne nastúpia po dvoch mesiacoch pravidelného užívania. Pre čo najlepšie výsledky užívajte AU!BLOCK minimálne 3 mesiace

Áno, pokiaľ nespozorujete zlepšenie vášho stavu po dvojmesačnom užívaní, výrobca garantuje vrátenie plnej výšky sumy, ktorú ste zaplatili.

Zhrnutie a moj názor na AU!BLOCK

Prípravok AU!BLOCK považujem za kvalitnú pomoc, ktorá okrem úľavy od bolesti poskytuje aj riešenie príčiny. Výhodou je, že ide o voľnopredajný produkt, takže na jeho získanie nepotrebujete žiadny lekársky predpis

Jeho zloženie je čisto prírodné, takže vám nehrozia žiadne vedľajšie účinky. Pokiaľ trpíte bolesťami nervového pôvodu, mimo lekárskeho vyšetrenia (ktoré určite odporúčame) môžete siahnuť aj po prípravku AU!BLOCK.

Ďalšou výhodou je, že AU!BLOCK môžu užívať aj ľudia trpiaci intoleranciou na lepok a laktózu. Užívanie je naozaj jednoduché (1 tableta denne), avšak je potrebné prípravok užívať dlhodobo a pravidelne, aby ste pocítili potrebnú úľavu. Takže môžeme zhodnotiť že AU!BLOCK dopadol v našej recenzii veľmi dobre a zároveň sme s ním mali aj skvelé skúsenosti.

Norbert Skoupa
Norbert Skoupa

Volám sa Norbert Skoupa a mojou najväčšou vášňou je písanie a hudba. Venujem sa copywritingu, hudobnej žurnalistike a občas aj prekladám. Mimo písania tvorím vlastnú hudbu, aktívne športujem a čítam knihy. Som zakladateľom knižného Instagramu a online magazínu Moderný Čitateľ, kde píšem o knihách a literárnom svete.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *