Domov » Testy a recenzie » Bellasin recenzia

Bellasin - Skutočný zázrak na chudnutie alebo ďalší podvod? Recenzie a skúsenosti!

bellasin effect

Ste žena, máte viac ako 40 rokov a pociťujete príznaky menopauzy? Napríklad priberanie na váhe, podráždenosť či návaly tepla a zimy. S tým by vám mohol pomôcť práve prírodný výživový doplnok Bellasin Effect

V tomto článku si povieme o tom, ako dopadol Bellasin v recenzii, ako je potrebné Bellasin užívať, aké s ním máme skúsenosti a čo je to Bellasin Effect, aké má výhody a ako vám dokáže pomôcť. Tak isto si zodpovieme aj otázku, či môžete pomocou Bellasinu efektívne schudnúť? Odpoveď je – áno a my si rozoberieme prečo to tvrdíme! Poďme na to!

Pomôcť schudnúť vám môže aj proteínová diéta Ketomix.

V skratke - to najdôležitejšie . dopísať

  • Ideálny pre ženy po 40.ke
  • Veľmi prijateľná cena
  • Nie je vhodný pre mužov a deti
  • Urýchľuje spaľovanie tukov a metabolizmus
  • Pomáha vrátiť hladinu hormónov do rovnováhy
  • Obmedzuje pocity hladu

BELLASIN RECENZIA - OBSAH ČLÁNKU

Čo je to Bellasin effect?

Bellasin je prírodný výživový doplnok, ktorého primárny cieľ je zredukovať telesný tuk a celulitídu. Okrem toho pomáha s potláčaním prejavov menopauzy a podporuje vašu vitalitu. 

Vďaka čisto prírodnému zloženiu sa tak nemusíte báť žiadnych nežiaducich vedľajších účinkov. Bellasin je vhodný pre ženy po štyridsiatke. Okrem redukcie tuku pomáha s znížením chuti do jedla, stimuluje metabolizmus a podporuje pevnosť kostí

Aké látky obsahuje Bellasin?

Dobrou správou je, že doplnok stravy Bellasin effect má čisto prírodné zloženie. Nižšie nájdete jednotlivé zložky, o ktorých sa môžete dočítať viac.

Zelený čaj

Zelený čaj obsahuje kofeín a druh flavonoidu nazývaný katechín, ktorý je účinným antioxidantom. Výskum naznačuje, že obe tieto zlúčeniny môžu urýchliť metabolizmus. Katechín samotný môže pomôcť odbúravať telesný tuk, zatiaľ čo v kombinácii s kofeínom môže zvýšiť množstvo energie, ktoré telo využíva.

Zelený čaj

Vinič hroznorodý

Hrozno je plné vitamínov, minerálov a antioxidantov. Je tiež plné vody, takže vám môže pomôcť s hydratáciou. Navyše pomáha imunitnému systému, pretože je skvelým zdrojom vitamínu C. Pomocou neho môže účinne bojovať proti bakteriálnym a vírusovým infekciám – napríklad kvasinkové infekcie. 

V hrozne taktiež nájdete množstvo vlákniny, vďaka čomu je vhodnou voľbou na zníženie vysokej hladiny cholesterolu. Okrem toho obsahuje silný antioxidant resveratrol, ktorý je spojený s dlhovekosťou tým, že ovplyvňuje bunkovú štruktúru a chráni bunky.

L-karnitín

Látka známa ako L-karnitín pomáha zvýšiť množstvo tukov premieňaných na energiu. Je bežným zložením väčšiny doplnkov na chudnutie a vyskytuje sa aj v rôznych druhoch potravy a taktiež v rôznych spaľovačov tukov. Najväčšie množstvo L-karnitínu sa nachádza v ovčom, jahňacom a hovädzom mäse. Okrem toho si ľudské telo dokáže časť potrebného množstva L-karnitínu vyrobiť samo.

Aj keď L-karnitín je často spojovaný s chudnutím a fitness priemyslom, jeho účinnosť je stále predmetom diskusií a výskumu. Niektoré štúdie ukázali, že užívanie L-karnitínu môže pomôcť zvýšiť energetickú hladinu a podporiť spaľovanie tukov počas cvičenia, ale výsledky boli nejednoznačné.

Ľan

Ľanové semienka sú jednou z najstarších plodín na svete. Už jedna porcia poskytuje dostatočné množstvo bielkovín, vlákniny a omega-3 mastných kyselín spolu s niekoľkými dôležitými minerálmi a vitamínmi. Niekoľko štúdií taktiež naznačuje, že ľanové semienka môžu pomôcť pri regulácii hmotnosti. 

Veľký prehľad 45 štúdií ukázal, že dopĺňanie ľanových semienok viedlo k významnému zníženiu telesnej hmotnosti, BMI a brušného tuku. Ľan znižuje pocit hladu a celkovú chuť do jedla. Pravdepodobne je to spôsobené tým, že rozpustná vláknina spomaľuje trávenie a zvyšuje pocit sýtosti.

Guarana

Guarana je brazílska rastlina pochádzajúca z povodia Amazonky. Obsahuje pôsobivý rad stimulujúcich látok, ako sú kofeín, teofylín a teobromín. Navyše obsahuje viaceré antioxidanty ako taníny, saponíny a katechíny. Guarana taktiež môže mať vlastnosti, ktoré pomáhajú podporovať chudnutie

Je totiž bohatým zdrojom kofeínu, ktorý môže zvýšiť metabolizmus o 3 až 11 % v priebehu dvanástich hodín. Antioxidanty v guarane zrejme podporujú prietok krvi a môžu zabrániť vzniku krvných zrazenín. Štúdie tiež ukázali, že guarana môže znížiť oxidáciu „zlého” LDL cholesterolu. 

Guarana

Vitamín K2

Užívanie vitamínu K2 by mohlo zlepšiť zdravie kostí a znížiť riziko osteoporózy. Tento vitamín zohráva ústrednú rolu v metabolizme vápnika, hlavného minerálu, ktorý sa nachádza v kostiach a zuboch. Okrem toho sa predpokladá, že vitamín K2 pomáha zabraňovať ukladaniu vápnika v tepnách. 

V jednej štúdii trvajúcej 7 až 10 rokov mali ľudia s najvyšším príjmom vitamínu K2 o 52 % nižšiu pravdepodobnosť vzniku vápenatenia tepien a o 57 % nižšie riziko úmrtia na srdcové ochorenia.

Vitamín D3

Vitamín D3 je nevyhnutný na udržanie silných kostí a zubov, udržanie zdravého imunitného systému a uľahčenie vstrebávania vápnika a fosforu. Niektoré dôkazy naznačujú, že dostatok vitamínu D3 by mohol podporiť chudnutie a znížiť množstvo telesného tuku

Vitamín D3 by mohol súvisieť aj so znížením prírastku hmotnosti. Štúdia na viac ako 4 600 starších ženách zistila, že vyššie hladiny vitamínu D3 súviseli s menším nárastom hmotnosti medzi návštevami počas 4,5-ročného výskumu.

Aká je odporúčaná dávka Bellasinu a ako produkt užívať + cena

Denná odporúčaná dávka výživového doplnku Bellasin je 1 kapsula 2x denne. Ideálne užívať ráno a na obed spoločne s jedlom. Bellasin určite neodporúčame užívať večer pred spaním, pretože obsahuje kofeín. Dennú dávku stačí zapiť dostatočným množstvom vody.

V jednom balení Bellasin Effect nájdete 90 toboliek, takže jedno balenie vám pri pravidelnom užívaní vydrží 45 dní. Cena doplnku stravy je 28,80 €.

Pomôcť pri chudnutí môžu aj prírodne tabletky na chudnutie, ktorým sme sa podrobnejšie venovali.

Bellasin - ideálny pre ženy po 40.tke

S narastajúcim vekom u žien dochádza k poklesu hladiny hormónov estrogénu a progesterónu v tele, čo vedie k rôznym zmenám v organizme, ktoré sa prejavujú postupne. V období menopauzy alebo klimaktéria mnoho žien trpí príznakmi ako je prírastok na váhe, návaly horúčavy, náladové výkyvy a podobne.

Bellasin je produkt, ktorý môže pomôcť vyriešiť tieto ťažkosti u žien. Avšak, je potrebné sa bližšie pozrieť na tento “zázračný” prostriedok a zvážiť, či je skutočne účinný.

Hoci Bellasin môže pomôcť v niektorých prípadoch, každý organizmus je odlišný a reaguje inak na rôzne lieky a prípravky. Preto je dôležité, aby každá žena diskutovala o svojich symptómoch so svojím lekárom a zvážila možnosti liečby, ktoré najlepšie vyhovujú jej individuálnym potrebám.

Mnohé ženy sa rozhodujú pre prírodné liečby a metódy, ako napríklad zmeny stravy, cvičenie alebo bylinné doplnky, ktoré tiež môžu pomôcť zmierniť príznaky menopauzy. Je dôležité si uvedomiť, že každá žena má svoje vlastné potreby a zdravotné problémy, preto nie je žiadnym zaručeným riešením pre všetky ženy.

Pre koho nie je Bellasin vhodný?

Ak trpíte hypertenziou alebo iným srdcovocievnym ochorením, mali by ste sa vyvarovať užívaniu Bellasinu. Obsahuje totiž kofeínové zložky, ktoré môžu zvýšiť krvný tlak a zhoršiť stav srdcového zdravia. Preto by mali byť opatrné aj ženy, ktoré trpia inkontinenciou moču, pretože kofeínové zložky môžu stimulovať močenie.

Niektoré ženy v období menopauzy trpia nespavosťou, a preto by mali byť opatrné pri užívaní Bellasinu. Výrobok totiž obsahuje vysoký podiel kofeínu, ktorý môže ešte zhoršiť tento stav.

Vzhľadom na svoje zloženie a účinky nie je Bellasin určený pre deti, tehotné ženy a ženy, ktoré koja. Je dôležité, aby si ženy uvedomovali možné vedľajšie účinky a kontraindikácie užívania a diskutovali o tom so svojím lekárom pred začatím užívania. Výrobok by sa mal užívať len v súlade s odporúčaním výrobcu a v prípade výskytu nežiaducich účinkov by sa malo užívanie ihneď prerušiť a vyhľadať lekársku pomoc.

Podobné doplnky na trhu

Menox 45

Ak sa nachádzate v období menopauzy, tak tento produkt je pre vás ako stvorený. Obsahuje čisto prírodné látky, ktoré majú preukázateľný pozitívny vplyv na hormonálnu hladinu žien.

Feminus

Čisto prírodný produkt, ktorý vám zlepší celkovú chuť do života, zvýši libido a pomôže pri menopauze. V redakcii sme Feminus recenzovali.

Menoxin

Ide o ďalší výživový doplnok pri menopauze, ktorý pomocou účinnej kombinácii prírodných látok pomáha s problémami pri spomínanej menopauze. Navyše počas užívania nebudete pociťovať žiadne vedľajšie účinky!

Často kladené otázky

Hlavné zložky Bellasinu zahŕňajú napríklad extrakt z hroznových semienok, L-karnitín a vitamín C. Extrakt z hroznových semienok obsahuje silné antioxidanty, ktoré podporujú spaľovanie tukov, zatiaľ čo L-karnitín pomáha s transportom tukov do bunkových mitochondrií, kde sa spaľujú na energiu. Vitamín C podporuje normálnu funkciu metabolizmu a podporuje imunitný systém.

Vedľajšie účinky Bellasinu sú veľmi zriedkavé a môžu zahŕňať bolesti hlavy, nevoľnosť, nespavosť alebo nervozitu. Ak máte akékoľvek obavy, mali by ste sa poradiť s lekárom pred začatím užívania Bellasinu.

Výrobca odporúča užívať 1 kapsulu Bellasinu denne, najlepšie pred raňajkami. Kapsulu treba zapiť dostatočným množstvom vody. Je dôležité dodržiavať odporúčanú dávku a nevyužívať Bellasin ako náhradu za zdravú stravu a pravidelnú fyzickú aktivitu.

Môj názor na Bellasin - skúsenosti

Bellasin Effect disponuje zložením, ktoré efektívne a účinne bojuje proti príznakom menopauzy a nárastu hmotnosti. Vďaka naozaj jednoduchému užívaniu je vhodný pre každého, kto to potrebuje. Denná odporúčaná dávka by sa však nemala prekračovať a taktiež musíte dávať pozor na to, že výživový doplnok na chudnutie obsahuje kofeín. Ten môže narušiť spánok a zvýšiť krvný tlak. Navyše na internete sme našli množstvo pozitívnych recenzií a skúseností s Bellasinom.

Ak máte problémy s nespavosťou alebo vysokým krvným tlakom, určite sa pred užívaním Bellasinu najprv poraďte so svojím lekárom.

Norbert Skoupa
Norbert Skoupa

Volám sa Norbert Skoupa a mojou najväčšou vášňou je písanie a hudba. Venujem sa copywritingu, hudobnej žurnalistike a občas aj prekladám. Mimo písania tvorím vlastnú hudbu, aktívne športujem a čítam knihy. Som zakladateľom knižného Instagramu a online magazínu Moderný Čitateľ, kde píšem o knihách a literárnom svete.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *