Domov » Najlepšie tipy na darček » Najlepšie adventné kalendáre pre mužov 2024! Urobte im radosť!​

Najlepšie adventné kalendáre pre mužov 2024! Urobte im radosť!

Advent už je za rohom a s týmto obdobím sa jednoznačne spájajú aj adventne kalendáre. V tomto článku sme sa zamerali práve na najlepšie adventné kalendáre pre mužov.

Nájdete tu rôzne typy adventných kalendárov – pivový adventný kalendár, rumový adventný kalendár ale aj adventný kalendár určený pre oboch! Tak už len vybrať ten správny, ktorý poteší vášho muža. 

Spríjemniť čakanie na Vianoce si nezaslúži len muž, ale aj ženy a deti, preto si pozrite naše tipy na najlepšie adventné kalendáre pre ženy a deti.

V prípade ak chcete načerpať viac inšpirácie odporúčame aj výber darčekov pre muža, tip na darčeky pre manžela alebo výber top darčekov pre ocka.

NAJLEPŠIE ADVENTNÉ KALENDÁRE PRE MUŽOV

Adventný kalendár pre mužov - alkoholové prekvapenie

rumovy kalendar ako darcek pre muza

Adventný kalendár pre mužov? Zabudnite na sladkosti. Skúste adventný kalendár plný degustačných miniatúr rumu značky A.H. Riise. Okrem overených klasík sa v tomto darčekovom boxe nachádzajú aj novinky. Presne 24 kúskov dvojdecových fľaštičiek rumu navodí tú správnu atmosféru pri dlhých zimných večeroch. 

A to darčekové balenie! Verte, že vám to bude ľúto aj otvárať! Ak však predsa neodoláte, čaká na vás príjemná chuť tých najlepších druhov rumu. A tie najchutnejšie kúsky je možné si potom vypýtať od Ježiška. Ak bol muž dobrý, možno nejaký taký aj dostane. Jednoducho výborný adventný kalendár pre mužov. 

Luxusný adventná kalendár pre fúzatých mužov

Luxusný adventný kalendár pre fúzatých mužov? Tak to bude pecka! Ani pod stromček mu už nebude nič treba kupovať. V kalendári je okrem produktov na fúzy – niekoľko olejov, balzam, mydlo, šampón, nožnice a hrebeň aj antiperspirant, sprchový gél, zubná pasta a plno ďalších obľúbených produktov

A to všetko je tvorené kvalitnými značkami ako Bluebeards Revenge, Angry Beards, Pán Drwal, Hey Joe, Nober, Kuul for men, Byjome, Marvis… Všetko v prekrásnom luxusnom balení, ktorému nepohrdne ani ten najväčší frfloš. 

Drevený adventný kalendár pre mužov

Ak máte doma pohoďáka – romantika, ktorý miluje tráviť chvíľky v pohodlí domova s fľašou dobrého teplého čaju u hrejúceho kozuba, urobte mu radosť pekným dreveným adventným kalendárom, ktorý bude tak troška darčekom pre celú vašu rodinu – pre celý váš domov. 

Pekná dekorácia, ktorá ozvláštni celý váš dom a navodí príjemnú romantickú atmosféru. Deň za dňom sa rozsvieti ďalšie a ďalšie svetielko, ktoré celú rodinku priblíži k najkrajším sviatkom roka – k Vianociam. Nie je to úžasné? Je! 

Chutný adventný kalendár pre mužov

Sladkosti sú v čas adventu povolené aj pre dospelých. A ak chcete potešiť svojho muža vyskúšajte ho obdarovať adventným kalendárom, v ktorom nebudú len sladkosti, ale aj iné dobroty. A hlavne zdravé! 

Tak sa nebudú báť o svoju líniu ani športovci či chlapi, ktorí nechcú pribrať. Oriešky, kaše, granoly, ovocie… Samé dobroty nie? Verte, že niečomu takémuto sa muž určite poteší. Veď aj malé gesto dokáže spraviť veľkú radosť a je super spôsobom ako sa dá povedať Mám ťa rada… Preto objednávajte rýchlo, super zdravý a chutný adventný kalendár (nielen) pre mužov. Môžete z neho maškrtiť aj vy. 

Adventný kalendár pre mužov mäsožravcov

Unikátny adventný kalendár je ideálny pre všetkých mužov, ktorí majú radi kvalitné sušené mäso. Kalendár obsahuje 24 rôznych druhov sušeného mäsa po 20g od českých a zahraničných výrobcov. Každý deň v adventnom období tak váš muž môže objavovať nové a exkluzívne chute sušeného mäsa, vrátane hovädzieho, jelenieho, morčacieho a bravčového.

Každý balíček je starostlivo vybraný, aby ponúkal jedinečný gurmánsky zážitok. Mäso je dehydratované, čo zabezpečuje jeho dlhú trvanlivosť a zachovanie chuti. S hmotnosťou 540g je tento kalendár dostatočne bohatý, aby uspokojil aj tých najnáročnejších mäsožravcov.

Tento adventný kalendár je skvelým darčekom pre mužov, ktorí nehľadajú tradičné sladkosti alebo iné bežné položky v adventných kalendároch. Je to originálny a inovatívny spôsob, ako spojiť príjemné s užitočným – každodenné prekvapenie s vysokokvalitným sušeným mäsom, ktoré je nielen chutné, ale aj výživné.

Čokoládový adventný kalendár pre muža

Adventný kalendár Double od Chocolissimo je skvostným spôsobom, ako odpočítať dni do Vianoc v štýle plnom sladkých potešení. Tento dvojitý kalendár sa pýši 24 mini tabuľkami belgickej čokolády, ktoré zahŕňajú mliečne, biele a horké varianty, a 24 lahodnými pralinkami rôznych chutí.

Kalendár je zabalený v elegantných okienkach, jedna zlatá a druhá čierna, ktoré sú nielen vizuálne atraktívne, ale aj skvelým doplnkom k vianočnej dekorácii interiéru.

Cena 54,20 EUR za tento kalendár je investíciou do nezabudnuteľných chvíľ predvianočného očakávania, kedy každý deň prináša nový sladký zážitok. Je to ideálny darček na Mikuláša pre muža alebo prekvapenie pre blízkych, ktorí si potrpia na kvalitné a originálne čokoládové výrobky. Každá tabuľka a pralinka je svedectvom remeselného umenia a kvality, ktorú značka Chocolissimo ponúka svojim zákazníkom.

Adventný kalendár pre mužov – bradáčov

Ak máte doma bradáča a chcete mu nejako spríjemniť čakanie na Vianoce prekvapte ho skvelým adventným kalendárom, ktorý obsahuje 24 produktov na úpravu brady. Okrem stylingových produktov v ňom muž nájde aj rôzne pomôcky, ktoré mu pomôžu bradu si vhodne upraviť. 

Už po otvorení toho prvého okienka sa nebude môcť dočkať ďalšieho. Tak si to poriadne ustriehnite, nech všetky okienka nepoodkrýva hneď naraz! Lebo ďalší podobný super adventný kalendár pre mužov – bradáčov už nie je. 

Adventný kalendár pre muža – milovníka piva

Ak váš muž miluje pivo a rád skúša nové druhy, potom zabudnite na to, že mu kúpite čokoládový adventný kalendár. Že pivový nie je? Ale je! 24 fliaš z rôznych pivovarov z celého sveta bude teda riadnym darčekom. Zaslúži si vôbec taký? Ale hádam hej! 

V peknom darčekovom balení sú výborné ležiaky, witbiery, belgické špeciály, IPY a ejly, české špeciály z minipivovarov, portery aj stouty z Európy i Ameriky. Po ochutnávke si svoje dojmy z piva bude môcť muž zaznačiť do miesta na to špeciálne určeného. Za 24 dní sa tak z neho stane hotový pivný znalec. Ale cez Vianoce, nech si už dá pauzu! 

Adventný kalendár Couples pre mužov i páry

Adventný kalendár je len pre deti? Ale kdeže! Čakanie na Vianoce sa týka predsa aj dospelých. A tak ako žien, tak aj mužov. Ba dokonca môže byť určený aj pre dvojice. Ako napríklad adventný kalendár Couples, kde si nájde pre seba niečo aj žena aj muž. 

Je to teda skvelý darček aj pre páry, ktoré sa spoločne chystajú na slávenie Vianoc. V adventnom kalendári sú kozmetické vychytávky, ktoré potešia aj jedno aj druhé pohlavie. A niektoré veci využijú obaja. Preto je tento adventný kalendár výborným darčekom.

Vyrobte vlastný adventný kalendár pre muža

Ak vás žiadna z ponúknutých alternatív adventných kalendárov pre muža nezaujala alebo chcete byť jednoducho kreatívne a darček vytvoriť samostatne, my vám pomôžeme špeciálnou sadou, vďaka ktorej si vysnívaný adventný kalendár vytvoríte samy. 

Dáte tam to, čo chcete, čo viete, že by muža potešilo a pekne to naaranžujete. Bude to nádherné prekvapenie a krásna chvíľka pre vás oboch. Zvedavosť bude určite veľká, ale my veríme že si ho ustrážite a dáte pozor aby vždy otvoril len jeden balíček! 

Praktický adventný kalendár pre mužov

Praktickým adventným kalendárom pre mužov je kalendár plný náradia. Každý deň počas adventu si muž nájde nové prekvapenie v podobe kvalitného náradia (skrutkovače, bity, vrtáky a mnoho ďalšieho) a na Štedrý deň si môže všetko uložiť do praktického puzdra. 

Dobrá vychytávka nie? Pre všetkých skúsených domácich kutilov, ale aj pre tých, ktorí s prácou okolo domu ešte len začínajú. Takto budú mať svoj prvý minikufrík s domácim náradím ešte skôr ako príde Ježiško. A vy už budete mať konečne zavesený obraz a pripevnené dvierka na skrinke… 

Adventný kalendár pre muža - praktický i kozmetický

Kozmetika a muži? Ale samozrejme! Prečo nie! Aj muži sa o seba radi starajú a možno by sa starali ešte viac keby ich k tomu správne namotivujete. Napríklad aj takýmto adventným kalendárom, v ktorom je sprchový gél, mydlo, soľ do kúpeľa, peeling na ruky, čistiaci gél na ruky, šumivá bomba do kúpeľa, mlieko na telo a ruky, ale aj veľa praktických vecí ako napríklad – šesťhranný kľúč, holiaci strojček, mini meter, mini karabínka, otvárač fliaš, multifunkčná karta do peňaženky, náramok. Muž bude každý deň prekvapený, pretože pestrosť produktov je naozaj veľká. 

Adventný kalendár pre mužov s praktickým využitím

Čakanie na Vianoce býva ťažké aj pre mužov. Veď nie nadarmo sa hovorí, že muži sú stále deťmi. Podarujte im teda na začiatku decembra adventný kalendár plný pekných a užitočných produktov, aby bolo čakanie ešte príjemnejšie a aby ubiehalo o niečo rýchlejšie. 

Dajte najavo svojmu partnerovi, že na neho myslíte aj takýmto spôsobom a podarujte mu niečo navyše, okrem klasických vianočných darčekov, ktoré na neho budú čakať pod stromčekom. Adventný kalendár je pre mužov naozaj perfektným darčekom skvelým prekvapením. 

Adventný kalendár pre mužov Porsche 356

Muži zostanú deťmi. Budú milovať autá, hru, zábavu a príležitosť dokázať vám akí sú šikovní a múdri. Doprajte im to a podarujte im adventný kalendár, s ktorým si zostavia krásne červené Porsche 356. Všetky dieliky, vrátane farieb a náradia sú skryté za 24 oknami. 

Zacvakávací plastikový model sa dá ľahko zložiť a 24. decembra bude auto vystavené na obdiv celej rodine. Netradičný a originálny predvianočný darček, ktorý muž určite nebude čakať. A ak máte doma aj syna, bude to skvelý spôsob ako môžu tí dvaja spolu tráviť čas. A to všetko vďaka skvelému adventnému kalendáru. 

Daniela Ivanová
Daniela Ivanová

Projektová koordinátorka, ktorá sa vo svojom voľnom čase zaujíma o nové trendy, módu a zdravie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *